reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Unia Warszawa 30 60 60:30
2 Olimpia Warszawa 30 60 62:35
3 Escola Warszawa 30 58 74:32
4 Bug Wyszków 30 58 77:47
5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 53 68:37
6 Mazur Radzymin 30 49 53:32
7 Dąb Wieliszew 30 48 49:42
8 Sokół Serock 30 47 52:42
9 AP Marcovia 30 44 45:43
10 Agape Białołęka 30 42 59:43
11 Legionovia II Legionowo 30 37 55:71
12 Mazur II Karczew 30 34 40:50
13 Victoria II Sulejówek 30 34 57:59
14 Promnik Łaskarzew 30 31 31:65
15 Burza Pilawa 30 18 29:80
16 Amur Wilga 30 7 14:117
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-08-12)
1 Olimpia Warszawa 3 : 1 Agape Białołęka
2 Amur Wilga 0 : 3 AP Marcovia
3 Mazur Radzymin 1 : 1 Escola Warszawa
4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 2 Dąb Wieliszew
5 Legionovia II Legionowo 0 : 1 Unia Warszawa
6 Burza Pilawa 2 : 2 Sokół Serock
7 Bug Wyszków 2 : 4 Victoria II Sulejówek
8 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Mazur II Karczew
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15)
9 Agape Białołęka 1 : 1 Mazur II Karczew
10 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Promnik Łaskarzew
11 Sokół Serock 1 : 3 Bug Wyszków
12 Unia Warszawa 3 : 1 Burza Pilawa
13 Dąb Wieliszew 4 : 0 Legionovia II Legionowo
14 Escola Warszawa 0 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
15 AP Marcovia 1 : 1 Mazur Radzymin
16 Olimpia Warszawa 4 : 1 Amur Wilga
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19)
17 Amur Wilga 1 : 2 Agape Białołęka
18 Mazur Radzymin 2 : 1 Olimpia Warszawa
19 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 0 AP Marcovia
20 Legionovia II Legionowo 1 : 1 Escola Warszawa
21 Burza Pilawa 3 : 1 Dąb Wieliszew
22 Bug Wyszków 1 : 3 Unia Warszawa
23 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Sokół Serock
24 Mazur II Karczew 1 : 2 Victoria II Sulejówek
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26)
25 Agape Białołęka 5 : 4 Victoria II Sulejówek
26 Sokół Serock 1 : 0 Mazur II Karczew
27 Unia Warszawa 3 : 1 Promnik Łaskarzew
28 Dąb Wieliszew 1 : 1 Bug Wyszków
29 Escola Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
30 AP Marcovia 6 : 1 Legionovia II Legionowo
31 Olimpia Warszawa 1 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
32 Amur Wilga 1 : 5 Mazur Radzymin
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02)
33 Mazur Radzymin 2 : 1 Agape Białołęka
34 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 : 0 Amur Wilga
35 Legionovia II Legionowo 1 : 5 Olimpia Warszawa
36 Burza Pilawa 0 : 0 AP Marcovia
37 Bug Wyszków 2 : 1 Escola Warszawa
38 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Dąb Wieliszew
39 Mazur II Karczew 0 : 0 Unia Warszawa
40 Victoria II Sulejówek 0 : 0 Sokół Serock
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09)
41 Agape Białołęka 1 : 1 Sokół Serock
42 Unia Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
43 Dąb Wieliszew 4 : 1 Mazur II Karczew
44 Escola Warszawa 5 : 0 Promnik Łaskarzew
45 AP Marcovia 1 : 4 Bug Wyszków
46 Olimpia Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
47 Amur Wilga 0 : 1 Legionovia II Legionowo
48 Mazur Radzymin 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16)
49 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Agape Białołęka
50 Legionovia II Legionowo 0 : 5 Mazur Radzymin
51 Burza Pilawa 6 : 1 Amur Wilga
52 Bug Wyszków 2 : 4 Olimpia Warszawa
53 Promnik Łaskarzew 0 : 2 AP Marcovia
54 Mazur II Karczew 0 : 2 Escola Warszawa
55 Victoria II Sulejówek 7 : 2 Dąb Wieliszew
56 Sokół Serock 0 : 2 Unia Warszawa
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23)
57 Agape Białołęka 2 : 2 Unia Warszawa
58 Dąb Wieliszew 1 : 4 Sokół Serock
59 Escola Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
60 AP Marcovia 1 : 0 Mazur II Karczew
61 Olimpia Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
62 Amur Wilga 1 : 3 Bug Wyszków
63 Mazur Radzymin 4 : 1 Burza Pilawa
64 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 : 0 Legionovia II Legionowo
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30)
65 Legionovia II Legionowo 2 : 4 Agape Białołęka
66 Burza Pilawa 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
67 Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Radzymin
68 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Amur Wilga
69 Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
70 Victoria II Sulejówek 1 : 0 AP Marcovia
71 Sokół Serock 6 : 3 Escola Warszawa
72 Unia Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07)
73 Agape Białołęka 1 : 2 Dąb Wieliszew
74 Escola Warszawa 0 : 3 Unia Warszawa
75 AP Marcovia 3 : 1 Sokół Serock
76 Olimpia Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
77 Amur Wilga 0 : 1 Mazur II Karczew
78 Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
79 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 1 Bug Wyszków
80 Legionovia II Legionowo 6 : 1 Burza Pilawa
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14)
81 Burza Pilawa 2 : 2 Agape Białołęka
82 Bug Wyszków 1 : 9 Legionovia II Legionowo
83 Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
84 Mazur II Karczew 0 : 2 Mazur Radzymin
85 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Amur Wilga
86 Sokół Serock 0 : 2 Olimpia Warszawa
87 Unia Warszawa 0 : 2 AP Marcovia
88 Dąb Wieliszew 4 : 3 Escola Warszawa
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21)
89 Agape Białołęka 0 : 1 Escola Warszawa
90 AP Marcovia 1 : 1 Dąb Wieliszew
91 Olimpia Warszawa 3 : 1 Unia Warszawa
92 Amur Wilga 4 : 1 Sokół Serock
93 Mazur Radzymin 4 : 0 Victoria II Sulejówek
94 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Mazur II Karczew
95 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
96 Burza Pilawa 0 : 3 Bug Wyszków
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28)
97 Bug Wyszków 1 : 0 Agape Białołęka
98 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa
99 Mazur II Karczew 0 : 2 Legionovia II Legionowo
100 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
101 Sokół Serock 1 : 2 Mazur Radzymin
102 Unia Warszawa 5 : 2 Amur Wilga
103 Dąb Wieliszew 2 : 1 Olimpia Warszawa
104 Escola Warszawa 3 : 0 AP Marcovia
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04)
105 Agape Białołęka 1 : 1 AP Marcovia
106 Olimpia Warszawa 1 : 5 Escola Warszawa
107 Amur Wilga 1 : 1 Dąb Wieliszew
108 Mazur Radzymin 2 : 1 Unia Warszawa
109 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Sokół Serock
110 Legionovia II Legionowo 2 : 0 Victoria II Sulejówek
111 Burza Pilawa 0 : 1 Mazur II Karczew
112 Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11)
113 Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
114 Mazur II Karczew 0 : 3 Bug Wyszków
115 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Burza Pilawa
116 Sokół Serock 5 : 3 Legionovia II Legionowo
117 Unia Warszawa 1 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
118 Dąb Wieliszew 1 : 1 Mazur Radzymin
119 Escola Warszawa 13 : 0 Amur Wilga
120 AP Marcovia 2 : 3 Olimpia Warszawa
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18)
121 Agape Białołęka 1 : 2 Olimpia Warszawa
122 AP Marcovia 3 : 0 Amur Wilga
123 Escola Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
124 Dąb Wieliszew 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
125 Unia Warszawa 2 : 0 Legionovia II Legionowo
126 Sokół Serock 3 : 1 Burza Pilawa
127 Victoria II Sulejówek 0 : 3 Bug Wyszków
128 Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24)
129 Mazur II Karczew 2 : 3 Agape Białołęka
130 Promnik Łaskarzew 3 : 2 Victoria II Sulejówek
131 Bug Wyszków 3 : 1 Sokół Serock
132 Burza Pilawa 1 : 2 Unia Warszawa
133 Legionovia II Legionowo 2 : 1 Dąb Wieliszew
134 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 1 Escola Warszawa
135 Mazur Radzymin 4 : 1 AP Marcovia
136 Amur Wilga 0 : 4 Olimpia Warszawa
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31)
137 Agape Białołęka 1 : 0 Amur Wilga
138 Olimpia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
139 AP Marcovia 0 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
140 Escola Warszawa 0 : 0 Legionovia II Legionowo
141 Dąb Wieliszew 1 : 1 Burza Pilawa
142 Unia Warszawa 4 : 0 Bug Wyszków
143 Sokół Serock 4 : 2 Promnik Łaskarzew
144 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Mazur II Karczew
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07)
145 Victoria II Sulejówek 2 : 1 Agape Białołęka
146 Mazur II Karczew 2 : 0 Sokół Serock
147 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Unia Warszawa
148 Bug Wyszków 1 : 0 Dąb Wieliszew
149 Burza Pilawa 0 : 3 Escola Warszawa
150 Legionovia II Legionowo 0 : 2 AP Marcovia
151 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Olimpia Warszawa
152 Mazur Radzymin 4 : 1 Amur Wilga
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14)
153 Agape Białołęka 1 : 1 Mazur Radzymin
154 Amur Wilga 0 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
155 Olimpia Warszawa 4 : 1 Legionovia II Legionowo
156 AP Marcovia 1 : 0 Burza Pilawa
157 Escola Warszawa 2 : 1 Bug Wyszków
158 Dąb Wieliszew 3 : 1 Promnik Łaskarzew
159 Unia Warszawa 3 : 2 Mazur II Karczew
160 Sokół Serock 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Kolejka 21 (2019-04-19 - 2019-04-20)
161 Sokół Serock 1 : 1 Agape Białołęka
162 Victoria II Sulejówek 0 : 1 Unia Warszawa
163 Mazur II Karczew 1 : 1 Dąb Wieliszew
164 Promnik Łaskarzew 0 : 4 Escola Warszawa
165 Bug Wyszków 4 : 1 AP Marcovia
166 Burza Pilawa 0 : 3 Olimpia Warszawa
167 Legionovia II Legionowo 2 : 0 Amur Wilga
168 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 3 Mazur Radzymin
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28)
169 Agape Białołęka 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
170 Mazur Radzymin 1 : 1 Legionovia II Legionowo
171 Amur Wilga 0 : 1 Burza Pilawa
172 Olimpia Warszawa 2 : 3 Bug Wyszków
173 AP Marcovia 2 : 1 Promnik Łaskarzew
174 Escola Warszawa 3 : 1 Mazur II Karczew
175 Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
176 Unia Warszawa 2 : 1 Sokół Serock
Kolejka 23 (2019-05-04 - 2019-05-05)
177 Unia Warszawa 0 : 3 Agape Białołęka
178 Sokół Serock 1 : 0 Dąb Wieliszew
179 Victoria II Sulejówek 0 : 1 Escola Warszawa
180 Mazur II Karczew 2 : 0 AP Marcovia
181 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Olimpia Warszawa
182 Bug Wyszków 9 : 0 Amur Wilga
183 Burza Pilawa 1 : 1 Mazur Radzymin
184 Legionovia II Legionowo 5 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 24 (2019-05-11 - 2019-05-12)
185 Agape Białołęka 4 : 0 Legionovia II Legionowo
186 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 0 Burza Pilawa
187 Mazur Radzymin 2 : 2 Bug Wyszków
188 Amur Wilga 1 : 0 Promnik Łaskarzew
189 Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
190 AP Marcovia 4 : 1 Victoria II Sulejówek
191 Escola Warszawa 0 : 0 Sokół Serock
192 Dąb Wieliszew 1 : 1 Unia Warszawa
Kolejka 25 (2019-05-18 - 2019-05-19)
193 Dąb Wieliszew 2 : 1 Agape Białołęka
194 Unia Warszawa 0 : 1 Escola Warszawa
195 Sokół Serock 1 : 0 AP Marcovia
196 Victoria II Sulejówek 1 : 2 Olimpia Warszawa
197 Mazur II Karczew 6 : 0 Amur Wilga
198 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Mazur Radzymin
199 Bug Wyszków 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
200 Burza Pilawa 1 : 2 Legionovia II Legionowo
Kolejka 26 (2019-05-22 - 2019-05-22)
201 Agape Białołęka 6 : 0 Burza Pilawa
202 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Bug Wyszków
203 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Promnik Łaskarzew
204 Mazur Radzymin 0 : 2 Mazur II Karczew
205 Amur Wilga 0 : 7 Victoria II Sulejówek
206 Olimpia Warszawa 3 : 1 Sokół Serock
207 AP Marcovia 1 : 3 Unia Warszawa
208 Escola Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26)
209 Escola Warszawa 1 : 2 Agape Białołęka
210 Dąb Wieliszew 0 : 2 AP Marcovia
211 Unia Warszawa 2 : 0 Olimpia Warszawa
212 Sokół Serock 2 : 0 Amur Wilga
213 Victoria II Sulejówek 0 : 3 Mazur Radzymin
214 Mazur II Karczew 2 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
215 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Legionovia II Legionowo
216 Bug Wyszków 3 : 0 Burza Pilawa
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02)
217 Agape Białołęka 1 : 1 Bug Wyszków
218 Burza Pilawa 1 : 3 Promnik Łaskarzew
219 Legionovia II Legionowo 8 : 2 Mazur II Karczew
220 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Victoria II Sulejówek
221 Mazur Radzymin 0 : 1 Sokół Serock
222 Amur Wilga 0 : 6 Unia Warszawa
223 Olimpia Warszawa 1 : 1 Dąb Wieliszew
224 AP Marcovia 1 : 3 Escola Warszawa
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09)
225 AP Marcovia 4 : 2 Agape Białołęka
226 Escola Warszawa 1 : 0 Olimpia Warszawa
227 Dąb Wieliszew 3 : 0 Amur Wilga
228 Unia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
229 Sokół Serock 1 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
230 Victoria II Sulejówek 2 : 1 Legionovia II Legionowo
231 Mazur II Karczew 4 : 1 Burza Pilawa
232 Promnik Łaskarzew 0 : 7 Bug Wyszków
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-16)
233 Agape Białołęka 5 : 0 Promnik Łaskarzew
234 Bug Wyszków 2 : 3 Mazur II Karczew
235 Burza Pilawa 1 : 1 Victoria II Sulejówek
236 Legionovia II Legionowo 1 : 7 Sokół Serock
237 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Unia Warszawa
238 Mazur Radzymin 0 : 0 Dąb Wieliszew
239 Amur Wilga 0 : 6 Escola Warszawa
240 Olimpia Warszawa 1 : 0 AP Marcovia
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.