reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Podlasie Sokołów Podlaski 30 80 127:26
2 Hutnik Huta Czechy 30 77 100:23
3 Naprzód Skórzec 30 57 88:55
4 Zryw Sobolew 30 54 82:70
5 Tygrys Huta Mińska 30 50 82:56
6 Wektra Zbuczyn 30 47 50:52
7 Fenix Siennica 30 44 46:37
8 Płomień Dębe Wielkie 30 44 66:57
9 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 39 68:62
10 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 34 48:60
11 Czarni Węgrów 30 33 49:65
12 Wilga Miastków Kościelny 30 32 51:83
13 Victoria Kałuszyn 30 26 40:96
14 Miedzanka Miedzna 30 24 51:89
15 Kolektyw Oleśnica 30 22 36:85
16 Tajfun Jartypory 30 19 31:99
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-08-12)
1 Tygrys Huta Mińska 0 : 5 Hutnik Huta Czechy
2 Miedzanka Miedzna 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
3 Fenix Siennica 0 : 0 Wektra Zbuczyn
4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Zryw Sobolew
5 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6 Czarni Węgrów 2 : 4 Tajfun Jartypory
7 Naprzód Skórzec 5 : 0 Wilga Miastków Kościelny
8 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15)
9 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Wilga Miastków Kościelny
10 Tajfun Jartypory 0 : 3 Naprzód Skórzec
11 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Czarni Węgrów
12 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
13 Zryw Sobolew 6 : 0 Victoria Kałuszyn
14 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
15 Płomień Dębe Wielkie 0 : 3 Fenix Siennica
16 Tygrys Huta Mińska 7 : 0 Miedzanka Miedzna
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19)
17 Miedzanka Miedzna 0 : 5 Hutnik Huta Czechy
18 Fenix Siennica 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
19 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
20 Victoria Kałuszyn 0 : 0 Wektra Zbuczyn
21 Podlasie Sokołów Podlaski 7 : 2 Zryw Sobolew
22 Czarni Węgrów 3 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
23 Naprzód Skórzec 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
24 Wilga Miastków Kościelny 5 : 1 Tajfun Jartypory
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26)
25 Hutnik Huta Czechy 7 : 2 Tajfun Jartypory
26 Kolektyw Oleśnica 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
27 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 4 Naprzód Skórzec
28 Zryw Sobolew 1 : 1 Czarni Węgrów
29 Wektra Zbuczyn 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
30 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Victoria Kałuszyn
31 Tygrys Huta Mińska 5 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
32 Miedzanka Miedzna 3 : 0 Fenix Siennica
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02)
33 Fenix Siennica 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
34 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Miedzanka Miedzna
35 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
36 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 0 Płomień Dębe Wielkie
37 Czarni Węgrów 0 : 5 Wektra Zbuczyn
38 Naprzód Skórzec 5 : 2 Zryw Sobolew
39 Wilga Miastków Kościelny 3 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
40 Tajfun Jartypory 0 : 3 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09)
41 Hutnik Huta Czechy 8 : 0 Kolektyw Oleśnica
42 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 : 0 Tajfun Jartypory
43 Zryw Sobolew 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
44 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Naprzód Skórzec
45 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Czarni Węgrów
46 Tygrys Huta Mińska 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
47 Miedzanka Miedzna 0 : 4 Victoria Kałuszyn
48 Fenix Siennica 2 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16)
49 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 4 Hutnik Huta Czechy
50 Victoria Kałuszyn 0 : 0 Fenix Siennica
51 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 0 Miedzanka Miedzna
52 Czarni Węgrów 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
53 Naprzód Skórzec 4 : 1 Płomień Dębe Wielkie
54 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Wektra Zbuczyn
55 Tajfun Jartypory 1 : 1 Zryw Sobolew
56 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23)
57 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
58 Zryw Sobolew 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
59 Wektra Zbuczyn 4 : 0 Tajfun Jartypory
60 Płomień Dębe Wielkie 5 : 0 Wilga Miastków Kościelny
61 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Naprzód Skórzec
62 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Czarni Węgrów
63 Fenix Siennica 0 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
64 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30)
65 Victoria Kałuszyn 0 : 3 Hutnik Huta Czechy
66 Podlasie Sokołów Podlaski 9 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
67 Czarni Węgrów 1 : 1 Fenix Siennica
68 Naprzód Skórzec 2 : 2 Miedzanka Miedzna
69 Wilga Miastków Kościelny 4 : 2 Tygrys Huta Mińska
70 Tajfun Jartypory 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
71 Kolektyw Oleśnica 4 : 1 Wektra Zbuczyn
72 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8 : 0 Zryw Sobolew
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07)
73 Hutnik Huta Czechy 3 : 2 Zryw Sobolew
74 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
75 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Kolektyw Oleśnica
76 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Tajfun Jartypory
77 Miedzanka Miedzna 2 : 5 Wilga Miastków Kościelny
78 Fenix Siennica 2 : 2 Naprzód Skórzec
79 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Czarni Węgrów
80 Victoria Kałuszyn 2 : 11 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14)
81 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
82 Czarni Węgrów 2 : 1 Victoria Kałuszyn
83 Naprzód Skórzec 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
84 Wilga Miastków Kościelny 0 : 1 Fenix Siennica
85 Tajfun Jartypory 0 : 4 Miedzanka Miedzna
86 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
87 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
88 Zryw Sobolew 4 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21)
89 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 Wektra Zbuczyn
90 Płomień Dębe Wielkie 10 : 3 Zryw Sobolew
91 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
92 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Kolektyw Oleśnica
93 Fenix Siennica 6 : 0 Tajfun Jartypory
94 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Wilga Miastków Kościelny
95 Victoria Kałuszyn 3 : 8 Naprzód Skórzec
96 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28)
97 Czarni Węgrów 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
98 Naprzód Skórzec 3 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
99 Wilga Miastków Kościelny 8 : 1 Victoria Kałuszyn
100 Tajfun Jartypory 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
101 Kolektyw Oleśnica 0 : 1 Fenix Siennica
102 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 4 Miedzanka Miedzna
103 Zryw Sobolew 4 : 2 Tygrys Huta Mińska
104 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04)
105 Hutnik Huta Czechy 6 : 1 Płomień Dębe Wielkie
106 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Wektra Zbuczyn
107 Miedzanka Miedzna 2 : 3 Zryw Sobolew
108 Fenix Siennica 3 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
109 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 2 Kolektyw Oleśnica
110 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Tajfun Jartypory
111 Podlasie Sokołów Podlaski 8 : 0 Wilga Miastków Kościelny
112 Czarni Węgrów 4 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11)
113 Naprzód Skórzec 2 : 4 Hutnik Huta Czechy
114 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Czarni Węgrów
115 Tajfun Jartypory 0 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
116 Kolektyw Oleśnica 4 : 0 Victoria Kałuszyn
117 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
118 Zryw Sobolew 0 : 3 Fenix Siennica
119 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Miedzanka Miedzna
120 Płomień Dębe Wielkie 0 : 5 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18)
121 Podlasie Sokołów Podlaski 13 : 1 Kolektyw Oleśnica
122 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
123 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Miedzanka Miedzna
124 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Fenix Siennica
125 Zryw Sobolew 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
126 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Victoria Kałuszyn
127 Tajfun Jartypory 2 : 1 Czarni Węgrów
128 Wilga Miastków Kościelny 1 : 4 Naprzód Skórzec
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24)
129 Wilga Miastków Kościelny 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
130 Naprzód Skórzec 6 : 0 Tajfun Jartypory
131 Czarni Węgrów 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
132 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
133 Victoria Kałuszyn 2 : 5 Zryw Sobolew
134 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Wektra Zbuczyn
135 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Fenix Siennica
136 Miedzanka Miedzna 1 : 8 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31)
137 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Miedzanka Miedzna
138 Tygrys Huta Mińska 1 : 1 Fenix Siennica
139 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
140 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Victoria Kałuszyn
141 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 1 Zryw Sobolew
142 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 : 0 Czarni Węgrów
143 Kolektyw Oleśnica 0 : 3 Naprzód Skórzec
144 Tajfun Jartypory 2 : 3 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07)
145 Tajfun Jartypory 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
146 Wilga Miastków Kościelny 3 : 2 Kolektyw Oleśnica
147 Naprzód Skórzec 5 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
148 Czarni Węgrów 1 : 4 Zryw Sobolew
149 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 1 Wektra Zbuczyn
150 Victoria Kałuszyn 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
151 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
152 Fenix Siennica 1 : 1 Miedzanka Miedzna
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14)
153 Hutnik Huta Czechy 2 : 2 Fenix Siennica
154 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
155 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Victoria Kałuszyn
156 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
157 Wektra Zbuczyn 3 : 2 Czarni Węgrów
158 Zryw Sobolew 5 : 1 Naprzód Skórzec
159 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 : 0 Wilga Miastków Kościelny
160 Kolektyw Oleśnica 0 : 0 Tajfun Jartypory
Kolejka 21 (2019-04-19 - 2019-04-20)
161 Kolektyw Oleśnica 0 : 6 Hutnik Huta Czechy
162 Tajfun Jartypory 2 : 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
163 Wilga Miastków Kościelny 2 : 4 Zryw Sobolew
164 Naprzód Skórzec 1 : 3 Wektra Zbuczyn
165 Czarni Węgrów 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
166 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
167 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Miedzanka Miedzna
168 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Fenix Siennica
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28)
169 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
170 Fenix Siennica 0 : 0 Victoria Kałuszyn
171 Miedzanka Miedzna 2 : 5 Podlasie Sokołów Podlaski
172 Tygrys Huta Mińska 5 : 2 Czarni Węgrów
173 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Naprzód Skórzec
174 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
175 Zryw Sobolew 7 : 0 Tajfun Jartypory
176 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 : 0 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 23 (2019-05-01 - 2019-05-01)
177 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
178 Kolektyw Oleśnica 3 : 4 Zryw Sobolew
179 Tajfun Jartypory 2 : 1 Wektra Zbuczyn
180 Wilga Miastków Kościelny 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
181 Naprzód Skórzec 3 : 3 Tygrys Huta Mińska
182 Czarni Węgrów 3 : 0 Miedzanka Miedzna
183 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 1 Fenix Siennica
184 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 24 (2019-05-04 - 2019-05-05)
185 Hutnik Huta Czechy 8 : 0 Victoria Kałuszyn
186 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
187 Fenix Siennica 3 : 0 Czarni Węgrów
188 Miedzanka Miedzna 2 : 5 Naprzód Skórzec
189 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Wilga Miastków Kościelny
190 Płomień Dębe Wielkie 4 : 0 Tajfun Jartypory
191 Wektra Zbuczyn 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
192 Zryw Sobolew 2 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 25 (2019-05-11 - 2019-05-12)
193 Zryw Sobolew 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
194 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 2 Wektra Zbuczyn
195 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
196 Tajfun Jartypory 5 : 9 Tygrys Huta Mińska
197 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Miedzanka Miedzna
198 Naprzód Skórzec 3 : 0 Fenix Siennica
199 Czarni Węgrów 6 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
200 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 0 Victoria Kałuszyn
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19)
201 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
202 Victoria Kałuszyn 5 : 3 Czarni Węgrów
203 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 2 Naprzód Skórzec
204 Fenix Siennica 2 : 2 Wilga Miastków Kościelny
205 Miedzanka Miedzna 6 : 3 Tajfun Jartypory
206 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
207 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
208 Wektra Zbuczyn 1 : 5 Zryw Sobolew
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26)
209 Wektra Zbuczyn 1 : 4 Hutnik Huta Czechy
210 Zryw Sobolew 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
211 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
212 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Miedzanka Miedzna
213 Tajfun Jartypory 3 : 1 Fenix Siennica
214 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
215 Naprzód Skórzec 3 : 2 Victoria Kałuszyn
216 Czarni Węgrów 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02)
217 Hutnik Huta Czechy 5 : 1 Czarni Węgrów
218 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 0 Naprzód Skórzec
219 Victoria Kałuszyn 4 : 0 Wilga Miastków Kościelny
220 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Tajfun Jartypory
221 Fenix Siennica 4 : 2 Kolektyw Oleśnica
222 Miedzanka Miedzna 3 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
223 Tygrys Huta Mińska 4 : 2 Zryw Sobolew
224 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09)
225 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
226 Wektra Zbuczyn 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
227 Zryw Sobolew 3 : 0 Miedzanka Miedzna
228 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 0 Fenix Siennica
229 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
230 Tajfun Jartypory 0 : 2 Victoria Kałuszyn
231 Wilga Miastków Kościelny 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
232 Naprzód Skórzec 3 : 2 Czarni Węgrów
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-16)
233 Hutnik Huta Czechy 3 : 1 Naprzód Skórzec
234 Czarni Węgrów 3 : 4 Wilga Miastków Kościelny
235 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 0 Tajfun Jartypory
236 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Kolektyw Oleśnica
237 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
238 Fenix Siennica 3 : 0 Zryw Sobolew
239 Miedzanka Miedzna 2 : 4 Wektra Zbuczyn
240 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.