reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Hetman Zamość 30 84 117:22
2 Lewart Lubartów 30 60 73:20
3 Lublinianka Lublin 30 57 58:29
4 Kryształ Werbkowice 30 56 60:42
5 Tomasovia Tomaszów 30 54 55:30
6 Powiślak Końskowola 30 50 68:47
7 Górnik II Łęczna 30 45 60:56
8 Victoria Żmudź 30 45 49:47
9 Kłos Chełm 30 44 52:52
10 Łada Biłgoraj 30 39 52:50
11 Włodawianka Włodawa 30 32 40:82
12 Orlęta Łuków 30 30 41:66
13 Huczwa Tyszowce 30 29 42:80
14 Polesie Kock 30 23 33:63
15 Start Krasnystaw 30 22 23:57
16 MKS Ryki 30 9 26:106
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-15 - 2018-08-15)
1 Lewart Lubartów 1 : 1 Kłos Chełm
2 Start Krasnystaw 0 : 0 Victoria Żmudź
3 Włodawianka Włodawa 0 : 4 Orlęta Łuków
4 Hetman Zamość 5 : 0 MKS Ryki
5 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Powiślak Końskowola
6 Lublinianka Lublin 5 : 0 Polesie Kock
7 Tomasovia Tomaszów 2 : 1 Huczwa Tyszowce
8 Górnik II Łęczna 5 : 0 Łada Biłgoraj
Kolejka 2 (2018-08-18 - 2018-08-19)
9 Kłos Chełm 1 : 1 Łada Biłgoraj
10 Huczwa Tyszowce 1 : 2 Górnik II Łęczna
11 Polesie Kock 1 : 2 Tomasovia Tomaszów
12 Powiślak Końskowola 3 : 3 Lublinianka Lublin
13 MKS Ryki 1 : 1 Kryształ Werbkowice
14 Orlęta Łuków 1 : 4 Hetman Zamość
15 Victoria Żmudź 0 : 1 Włodawianka Włodawa
16 Lewart Lubartów 2 : 0 Start Krasnystaw
Kolejka 3 (2018-08-25 - 2018-08-26)
17 Start Krasnystaw 2 : 1 Kłos Chełm
18 Włodawianka Włodawa 0 : 1 Lewart Lubartów
19 Hetman Zamość 6 : 1 Victoria Żmudź
20 Kryształ Werbkowice 1 : 0 Orlęta Łuków
21 Lublinianka Lublin 2 : 0 MKS Ryki
22 Tomasovia Tomaszów 0 : 1 Powiślak Końskowola
23 Górnik II Łęczna 1 : 3 Polesie Kock
24 Łada Biłgoraj 2 : 3 Huczwa Tyszowce
Kolejka 4 (2018-08-29 - 2018-08-29)
25 Kłos Chełm 3 : 2 Huczwa Tyszowce
26 Polesie Kock 2 : 3 Łada Biłgoraj
27 Powiślak Końskowola 2 : 1 Górnik II Łęczna
28 MKS Ryki 1 : 3 Tomasovia Tomaszów
29 Orlęta Łuków 2 : 3 Lublinianka Lublin
30 Victoria Żmudź 1 : 1 Kryształ Werbkowice
31 Lewart Lubartów 0 : 1 Hetman Zamość
32 Start Krasnystaw 2 : 2 Włodawianka Włodawa
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02)
33 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Kłos Chełm
34 Hetman Zamość 3 : 0 Start Krasnystaw
35 Kryształ Werbkowice 1 : 2 Lewart Lubartów
36 Lublinianka Lublin 1 : 0 Victoria Żmudź
37 Tomasovia Tomaszów 1 : 0 Orlęta Łuków
38 Górnik II Łęczna 5 : 2 MKS Ryki
39 Łada Biłgoraj 1 : 2 Powiślak Końskowola
40 Huczwa Tyszowce 1 : 2 Polesie Kock
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09)
41 Kłos Chełm 1 : 1 Polesie Kock
42 Powiślak Końskowola 4 : 0 Huczwa Tyszowce
43 MKS Ryki 1 : 2 Łada Biłgoraj
44 Orlęta Łuków 1 : 2 Górnik II Łęczna
45 Victoria Żmudź 5 : 2 Tomasovia Tomaszów
46 Lewart Lubartów 1 : 2 Lublinianka Lublin
47 Start Krasnystaw 0 : 2 Kryształ Werbkowice
48 Włodawianka Włodawa 0 : 3 Hetman Zamość
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16)
49 Hetman Zamość 6 : 0 Kłos Chełm
50 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Włodawianka Włodawa
51 Lublinianka Lublin 2 : 0 Start Krasnystaw
52 Tomasovia Tomaszów 1 : 1 Lewart Lubartów
53 Górnik II Łęczna 3 : 0 Victoria Żmudź
54 Łada Biłgoraj 0 : 1 Orlęta Łuków
55 Huczwa Tyszowce 2 : 0 MKS Ryki
56 Polesie Kock 0 : 5 Powiślak Końskowola
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23)
57 Kłos Chełm 1 : 0 Powiślak Końskowola
58 MKS Ryki 1 : 1 Polesie Kock
59 Orlęta Łuków 2 : 0 Huczwa Tyszowce
60 Victoria Żmudź 3 : 0 Łada Biłgoraj
61 Lewart Lubartów 6 : 0 Górnik II Łęczna
62 Start Krasnystaw 0 : 0 Tomasovia Tomaszów
63 Włodawianka Włodawa 2 : 1 Lublinianka Lublin
64 Hetman Zamość 4 : 1 Kryształ Werbkowice
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30)
65 Kryształ Werbkowice 4 : 3 Kłos Chełm
66 Lublinianka Lublin 2 : 1 Hetman Zamość
67 Tomasovia Tomaszów 3 : 1 Włodawianka Włodawa
68 Górnik II Łęczna 0 : 0 Start Krasnystaw
69 Łada Biłgoraj 1 : 4 Lewart Lubartów
70 Huczwa Tyszowce 1 : 2 Victoria Żmudź
71 Polesie Kock 3 : 1 Orlęta Łuków
72 Powiślak Końskowola 2 : 0 MKS Ryki
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07)
73 Kłos Chełm 6 : 1 MKS Ryki
74 Orlęta Łuków 0 : 0 Powiślak Końskowola
75 Victoria Żmudź 2 : 0 Polesie Kock
76 Lewart Lubartów 7 : 0 Huczwa Tyszowce
77 Start Krasnystaw 0 : 3 Łada Biłgoraj
78 Włodawianka Włodawa 1 : 9 Górnik II Łęczna
79 Hetman Zamość 2 : 1 Tomasovia Tomaszów
80 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Lublinianka Lublin
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14)
81 Lublinianka Lublin 1 : 1 Kłos Chełm
82 Tomasovia Tomaszów 1 : 1 Kryształ Werbkowice
83 Górnik II Łęczna 1 : 4 Hetman Zamość
84 Łada Biłgoraj 1 : 2 Włodawianka Włodawa
85 Huczwa Tyszowce 4 : 0 Start Krasnystaw
86 Polesie Kock 0 : 4 Lewart Lubartów
87 Powiślak Końskowola 3 : 1 Victoria Żmudź
88 MKS Ryki 2 : 3 Orlęta Łuków
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21)
89 Kłos Chełm 1 : 3 Orlęta Łuków
90 Victoria Żmudź 9 : 1 MKS Ryki
91 Lewart Lubartów 0 : 0 Powiślak Końskowola
92 Start Krasnystaw 1 : 0 Polesie Kock
93 Włodawianka Włodawa 3 : 0 Huczwa Tyszowce
94 Hetman Zamość 4 : 1 Łada Biłgoraj
95 Kryształ Werbkowice 0 : 2 Górnik II Łęczna
96 Lublinianka Lublin 3 : 2 Tomasovia Tomaszów
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28)
97 Tomasovia Tomaszów 3 : 0 Kłos Chełm
98 Górnik II Łęczna 0 : 1 Lublinianka Lublin
99 Łada Biłgoraj 0 : 1 Kryształ Werbkowice
100 Huczwa Tyszowce 1 : 5 Hetman Zamość
101 Polesie Kock 2 : 2 Włodawianka Włodawa
102 Powiślak Końskowola 3 : 3 Start Krasnystaw
103 MKS Ryki 1 : 1 Lewart Lubartów
104 Orlęta Łuków 0 : 2 Victoria Żmudź
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04)
105 Kłos Chełm 3 : 3 Victoria Żmudź
106 Lewart Lubartów 5 : 1 Orlęta Łuków
107 Start Krasnystaw 5 : 0 MKS Ryki
108 Włodawianka Włodawa 1 : 3 Powiślak Końskowola
109 Hetman Zamość 3 : 1 Polesie Kock
110 Kryształ Werbkowice 2 : 2 Huczwa Tyszowce
111 Lublinianka Lublin 1 : 0 Łada Biłgoraj
112 Tomasovia Tomaszów 5 : 1 Górnik II Łęczna
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11)
113 Górnik II Łęczna 2 : 0 Kłos Chełm
114 Łada Biłgoraj 1 : 1 Tomasovia Tomaszów
115 Huczwa Tyszowce 2 : 1 Lublinianka Lublin
116 Polesie Kock 1 : 2 Kryształ Werbkowice
117 Powiślak Końskowola 1 : 2 Hetman Zamość
118 MKS Ryki 2 : 5 Włodawianka Włodawa
119 Orlęta Łuków 1 : 0 Start Krasnystaw
120 Victoria Żmudź 1 : 2 Lewart Lubartów
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-18)
121 Kłos Chełm 0 : 3 Lewart Lubartów
122 Victoria Żmudź 1 : 1 Start Krasnystaw
123 Orlęta Łuków 1 : 1 Włodawianka Włodawa
124 MKS Ryki 0 : 5 Hetman Zamość
125 Powiślak Końskowola 4 : 1 Kryształ Werbkowice
126 Polesie Kock 1 : 1 Lublinianka Lublin
127 Huczwa Tyszowce 2 : 1 Tomasovia Tomaszów
128 Łada Biłgoraj 3 : 2 Górnik II Łęczna
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24)
129 Łada Biłgoraj 0 : 1 Kłos Chełm
130 Górnik II Łęczna 4 : 2 Huczwa Tyszowce
131 Tomasovia Tomaszów 0 : 0 Polesie Kock
132 Lublinianka Lublin 3 : 2 Powiślak Końskowola
133 Kryształ Werbkowice 3 : 0 MKS Ryki
134 Hetman Zamość 5 : 1 Orlęta Łuków
135 Włodawianka Włodawa 2 : 0 Victoria Żmudź
136 Start Krasnystaw 1 : 1 Lewart Lubartów
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31)
137 Kłos Chełm 2 : 0 Start Krasnystaw
138 Lewart Lubartów 0 : 1 Włodawianka Włodawa
139 Victoria Żmudź 0 : 7 Hetman Zamość
140 Orlęta Łuków 3 : 6 Kryształ Werbkowice
141 MKS Ryki 0 : 4 Lublinianka Lublin
142 Powiślak Końskowola 0 : 3 Tomasovia Tomaszów
143 Polesie Kock 1 : 1 Górnik II Łęczna
144 Huczwa Tyszowce 1 : 3 Łada Biłgoraj
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07)
145 Huczwa Tyszowce 0 : 1 Kłos Chełm
146 Łada Biłgoraj 3 : 1 Polesie Kock
147 Górnik II Łęczna 0 : 2 Powiślak Końskowola
148 Tomasovia Tomaszów 3 : 1 MKS Ryki
149 Lublinianka Lublin 2 : 0 Orlęta Łuków
150 Kryształ Werbkowice 2 : 1 Victoria Żmudź
151 Hetman Zamość 3 : 1 Lewart Lubartów
152 Włodawianka Włodawa 1 : 2 Start Krasnystaw
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14)
153 Kłos Chełm 2 : 1 Włodawianka Włodawa
154 Start Krasnystaw 0 : 2 Hetman Zamość
155 Lewart Lubartów 3 : 0 Kryształ Werbkowice
156 Victoria Żmudź 1 : 0 Lublinianka Lublin
157 Orlęta Łuków 0 : 2 Tomasovia Tomaszów
158 MKS Ryki 0 : 2 Górnik II Łęczna
159 Powiślak Końskowola 3 : 3 Łada Biłgoraj
160 Polesie Kock 2 : 2 Huczwa Tyszowce
Kolejka 21 (2019-04-20 - 2019-04-20)
161 Polesie Kock 0 : 2 Kłos Chełm
162 Huczwa Tyszowce 4 : 6 Powiślak Końskowola
163 Łada Biłgoraj 5 : 0 MKS Ryki
164 Górnik II Łęczna 6 : 3 Orlęta Łuków
165 Tomasovia Tomaszów 0 : 0 Victoria Żmudź
166 Lublinianka Lublin 0 : 0 Lewart Lubartów
167 Kryształ Werbkowice 3 : 0 Start Krasnystaw
168 Hetman Zamość 6 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28)
169 Kłos Chełm 1 : 6 Hetman Zamość
170 Włodawianka Włodawa 0 : 4 Kryształ Werbkowice
171 Start Krasnystaw 1 : 2 Lublinianka Lublin
172 Lewart Lubartów 1 : 3 Tomasovia Tomaszów
173 Victoria Żmudź 2 : 1 Górnik II Łęczna
174 Orlęta Łuków 0 : 5 Łada Biłgoraj
175 MKS Ryki 4 : 2 Huczwa Tyszowce
176 Powiślak Końskowola 1 : 0 Polesie Kock
Kolejka 23 (2019-05-01 - 2019-05-01)
177 Powiślak Końskowola 5 : 2 Kłos Chełm
178 Polesie Kock 4 : 1 MKS Ryki
179 Huczwa Tyszowce 2 : 0 Orlęta Łuków
180 Łada Biłgoraj 0 : 0 Victoria Żmudź
181 Górnik II Łęczna 0 : 3 Lewart Lubartów
182 Tomasovia Tomaszów 6 : 1 Start Krasnystaw
183 Lublinianka Lublin 9 : 0 Włodawianka Włodawa
184 Kryształ Werbkowice 1 : 2 Hetman Zamość
Kolejka 24 (2019-05-04 - 2019-05-05)
185 Kłos Chełm 2 : 2 Kryształ Werbkowice
186 Hetman Zamość 2 : 1 Lublinianka Lublin
187 Włodawianka Włodawa 1 : 5 Tomasovia Tomaszów
188 Start Krasnystaw 0 : 2 Górnik II Łęczna
189 Lewart Lubartów 1 : 2 Łada Biłgoraj
190 Victoria Żmudź 1 : 0 Huczwa Tyszowce
191 Orlęta Łuków 0 : 1 Polesie Kock
192 MKS Ryki 1 : 3 Powiślak Końskowola
Kolejka 25 (2019-05-11 - 2019-05-12)
193 MKS Ryki 0 : 5 Kłos Chełm
194 Powiślak Końskowola 2 : 4 Orlęta Łuków
195 Polesie Kock 2 : 3 Victoria Żmudź
196 Huczwa Tyszowce 0 : 3 Lewart Lubartów
197 Łada Biłgoraj 2 : 0 Start Krasnystaw
198 Górnik II Łęczna 2 : 2 Włodawianka Włodawa
199 Tomasovia Tomaszów 0 : 2 Hetman Zamość
200 Lublinianka Lublin 2 : 0 Kryształ Werbkowice
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19)
201 Kłos Chełm 2 : 0 Lublinianka Lublin
202 Kryształ Werbkowice 1 : 2 Tomasovia Tomaszów
203 Hetman Zamość 3 : 4 Górnik II Łęczna
204 Włodawianka Włodawa 0 : 4 Łada Biłgoraj
205 Start Krasnystaw 0 : 2 Huczwa Tyszowce
206 Lewart Lubartów 5 : 0 Polesie Kock
207 Victoria Żmudź 2 : 1 Powiślak Końskowola
208 Orlęta Łuków 3 : 1 MKS Ryki
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26)
209 Orlęta Łuków 1 : 1 Kłos Chełm
210 MKS Ryki 0 : 4 Victoria Żmudź
211 Powiślak Końskowola 0 : 3 Lewart Lubartów
212 Polesie Kock 2 : 0 Start Krasnystaw
213 Huczwa Tyszowce 2 : 1 Włodawianka Włodawa
214 Łada Biłgoraj 0 : 2 Hetman Zamość
215 Górnik II Łęczna 0 : 3 Kryształ Werbkowice
216 Tomasovia Tomaszów 0 : 0 Lublinianka Lublin
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02)
217 Kłos Chełm 0 : 0 Tomasovia Tomaszów
218 Lublinianka Lublin 2 : 0 Górnik II Łęczna
219 Kryształ Werbkowice 5 : 3 Łada Biłgoraj
220 Hetman Zamość 12 : 0 Huczwa Tyszowce
221 Włodawianka Włodawa 2 : 2 Polesie Kock
222 Start Krasnystaw 2 : 1 Powiślak Końskowola
223 Lewart Lubartów 5 : 0 MKS Ryki
224 Victoria Żmudź 2 : 1 Orlęta Łuków
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09)
225 Victoria Żmudź 2 : 4 Kłos Chełm
226 Orlęta Łuków 0 : 5 Lewart Lubartów
227 MKS Ryki 3 : 1 Start Krasnystaw
228 Powiślak Końskowola 7 : 0 Włodawianka Włodawa
229 Polesie Kock 1 : 3 Hetman Zamość
230 Huczwa Tyszowce 0 : 3 Kryształ Werbkowice
231 Łada Biłgoraj 1 : 1 Lublinianka Lublin
232 Górnik II Łęczna 0 : 1 Tomasovia Tomaszów
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-15)
233 Kłos Chełm 4 : 0 Górnik II Łęczna
234 Tomasovia Tomaszów 2 : 2 Łada Biłgoraj
235 Lublinianka Lublin 2 : 3 Huczwa Tyszowce
236 Kryształ Werbkowice 3 : 0 Polesie Kock
237 Hetman Zamość 4 : 1 Powiślak Końskowola
238 Włodawianka Włodawa 5 : 2 MKS Ryki
239 Start Krasnystaw 1 : 4 Orlęta Łuków
240 Lewart Lubartów 2 : 0 Victoria Żmudź
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy poparcie dla PiS przekroczy 50%?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.