reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Radomiak Radom 34 59 67:28
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65:44
3 GKS Bełchatów 34 58 41:22
4 Elana Toruń 34 56 51:37
5 Widzew Łódź 34 55 48:29
6 Pogoń Siedlce 34 51 54:42
7 Stal Stalowa Wola 34 51 47:45
8 Znicz Pruszków 34 46 47:60
9 Górnik Łęczna 34 46 49:55
10 Resovia Rzeszów 34 46 39:45
11 Skra Częstochowa 34 43 32:48
12 Błękitni Stargard 34 41 41:51
13 Olimpia Elbląg 34 40 28:38
14 Gryf Wejherowo 34 40 49:61
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33:57
16 ROW 1964 Rybnik 34 38 33:41
17 Rozwój Katowice 34 34 38:52
18 Ruch Chorzów 34 32 37:44
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-07-21 - 2018-07-22)
1 Gryf Wejherowo 2 : 2 Górnik Łęczna
2 ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Stal Stalowa Wola
3 Resovia Rzeszów 1 : 3 Znicz Pruszków
4 Elana Toruń 2 : 2 Rozwój Katowice
5 Widzew Łódź 1 : 0 Olimpia Elbląg
6 Błękitni Stargard 1 : 2 Olimpia Grudziądz
7 Pogoń Siedlce 0 : 0 GKS Bełchatów
8 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Ruch Chorzów
9 Radomiak Radom 1 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 2 (2018-07-28 - 2018-07-29)
10 Górnik Łęczna 2 : 1 Skra Częstochowa
11 Ruch Chorzów 0 : 2 Radomiak Radom
12 GKS Bełchatów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
13 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Pogoń Siedlce
14 Olimpia Elbląg 0 : 1 Błękitni Stargard
15 Rozwój Katowice 0 : 4 Widzew Łódź
16 Znicz Pruszków 0 : 2 Elana Toruń
17 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Resovia Rzeszów
18 Gryf Wejherowo 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 3 (2018-08-04 - 2018-08-05)
19 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Górnik Łęczna
20 Resovia Rzeszów 1 : 1 Gryf Wejherowo
21 Elana Toruń 2 : 1 Stal Stalowa Wola
22 Widzew Łódź 1 : 1 Znicz Pruszków
23 Błękitni Stargard 1 : 1 Rozwój Katowice
24 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
25 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Grudziądz
26 Radomiak Radom 1 : 1 GKS Bełchatów
27 Ruch Chorzów 4 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 4 (2018-08-11 - 2018-08-12)
28 Górnik Łęczna 5 : 1 Ruch Chorzów
29 GKS Bełchatów 3 : 0 Skra Częstochowa
30 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Radomiak Radom
31 Olimpia Elbląg 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg
32 Rozwój Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
33 Znicz Pruszków 1 : 2 Błękitni Stargard
34 Stal Stalowa Wola 3 : 0 Widzew Łódź
35 Gryf Wejherowo 3 : 1 Elana Toruń
36 ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 5 (2018-08-18 - 2018-08-19)
37 Resovia Rzeszów 2 : 2 Górnik Łęczna
38 Elana Toruń 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
39 Widzew Łódź 3 : 1 Gryf Wejherowo
40 Błękitni Stargard 1 : 0 Stal Stalowa Wola
41 Pogoń Siedlce 0 : 3 Znicz Pruszków
42 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Rozwój Katowice
43 Radomiak Radom 5 : 0 Olimpia Elbląg
44 Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Bełchatów
45 Olimpia Grudziądz 4 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 6 (2018-08-22 - 2018-08-22)
46 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
47 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Ruch Chorzów
48 Olimpia Elbląg 1 : 0 Skra Częstochowa
49 Rozwój Katowice 1 : 0 Radomiak Radom
50 Znicz Pruszków 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
51 Stal Stalowa Wola 0 : 2 Pogoń Siedlce
52 Gryf Wejherowo 2 : 0 Błękitni Stargard
53 ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Widzew Łódź
54 Resovia Rzeszów 0 : 0 Elana Toruń
Kolejka 7 (2018-08-25 - 2018-08-26)
55 Elana Toruń 2 : 0 Górnik Łęczna
56 Widzew Łódź 2 : 1 Resovia Rzeszów
57 Błękitni Stargard 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
58 Pogoń Siedlce 7 : 2 Gryf Wejherowo
59 Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Stal Stalowa Wola
60 Radomiak Radom 4 : 0 Znicz Pruszków
61 Skra Częstochowa 2 : 0 Rozwój Katowice
62 Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg
63 GKS Bełchatów 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 8 (2018-09-01 - 2018-09-02)
64 Górnik Łęczna 1 : 3 Olimpia Grudziądz
65 Olimpia Elbląg 0 : 1 GKS Bełchatów
66 Rozwój Katowice 0 : 3 Ruch Chorzów
67 Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa
68 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Radomiak Radom
69 Gryf Wejherowo 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
70 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Pogoń Siedlce
71 Resovia Rzeszów 1 : 0 Błękitni Stargard
72 Elana Toruń 0 : 0 Widzew Łódź
Kolejka 9 (2018-09-08 - 2018-09-09)
73 Widzew Łódź 3 : 0 Górnik Łęczna
74 Błękitni Stargard 1 : 2 Elana Toruń
75 Pogoń Siedlce 1 : 3 Resovia Rzeszów
76 Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 ROW 1964 Rybnik
77 Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo
78 Skra Częstochowa 3 : 2 Stal Stalowa Wola
79 Ruch Chorzów 1 : 1 Znicz Pruszków
80 GKS Bełchatów 2 : 1 Rozwój Katowice
81 Olimpia Grudziądz 3 : 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 10 (2018-09-15 - 2018-09-16)
82 Górnik Łęczna 2 : 1 Olimpia Elbląg
83 Rozwój Katowice 1 : 2 Olimpia Grudziądz
84 Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Bełchatów
85 Stal Stalowa Wola 2 : 2 Ruch Chorzów
86 Gryf Wejherowo 0 : 1 Skra Częstochowa
87 ROW 1964 Rybnik 2 : 2 Radomiak Radom
88 Resovia Rzeszów 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
89 Elana Toruń 3 : 0 Pogoń Siedlce
90 Widzew Łódź 4 : 2 Błękitni Stargard
Kolejka 11 (2018-09-22 - 2018-09-23)
91 Błękitni Stargard 0 : 2 Górnik Łęczna
92 Pogoń Siedlce 0 : 1 Widzew Łódź
93 Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Elana Toruń
94 Radomiak Radom 5 : 0 Resovia Rzeszów
95 Skra Częstochowa 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
96 Ruch Chorzów 1 : 1 Gryf Wejherowo
97 GKS Bełchatów 1 : 2 Stal Stalowa Wola
98 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
99 Olimpia Elbląg 1 : 2 Rozwój Katowice
Kolejka 12 (2018-09-29 - 2018-09-30)
100 Górnik Łęczna 2 : 2 Rozwój Katowice
101 Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
102 Stal Stalowa Wola 4 : 2 Olimpia Grudziądz
103 Gryf Wejherowo 0 : 1 GKS Bełchatów
104 ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Ruch Chorzów
105 Resovia Rzeszów 2 : 2 Skra Częstochowa
106 Elana Toruń 2 : 1 Radomiak Radom
107 Widzew Łódź 4 : 0 Siarka Tarnobrzeg
108 Błękitni Stargard 3 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 13 (2018-10-06 - 2018-10-07)
109 Pogoń Siedlce 4 : 0 Górnik Łęczna
110 Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard
111 Radomiak Radom 0 : 1 Widzew Łódź
112 Skra Częstochowa 1 : 2 Elana Toruń
113 Ruch Chorzów 5 : 1 Resovia Rzeszów
114 GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
115 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Gryf Wejherowo
116 Olimpia Elbląg 3 : 2 Stal Stalowa Wola
117 Rozwój Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
Kolejka 14 (2018-10-13 - 2018-10-14)
118 Górnik Łęczna 2 : 2 Znicz Pruszków
119 Stal Stalowa Wola 4 : 0 Rozwój Katowice
120 Gryf Wejherowo 0 : 2 Olimpia Elbląg
121 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Olimpia Grudziądz
122 Resovia Rzeszów 0 : 0 GKS Bełchatów
123 Elana Toruń 0 : 0 Ruch Chorzów
124 Widzew Łódź 2 : 0 Skra Częstochowa
125 Błękitni Stargard 0 : 6 Radomiak Radom
126 Pogoń Siedlce 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 15 (2018-10-20 - 2018-10-21)
127 Siarka Tarnobrzeg 0 : 3 Górnik Łęczna
128 Radomiak Radom 3 : 2 Pogoń Siedlce
129 Skra Częstochowa 1 : 0 Błękitni Stargard
130 Ruch Chorzów 1 : 3 Widzew Łódź
131 GKS Bełchatów 0 : 0 Elana Toruń
132 Olimpia Grudziądz 3 : 4 Resovia Rzeszów
133 Olimpia Elbląg 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
134 Rozwój Katowice 2 : 1 Gryf Wejherowo
135 Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Stalowa Wola
Kolejka 16 (2018-10-27 - 2018-10-28)
136 Górnik Łęczna 2 : 0 Stal Stalowa Wola
137 Gryf Wejherowo 5 : 2 Znicz Pruszków
138 ROW 1964 Rybnik 0 : 2 Rozwój Katowice
139 Resovia Rzeszów 2 : 0 Olimpia Elbląg
140 Elana Toruń 2 : 2 Olimpia Grudziądz
141 Widzew Łódź 0 : 0 GKS Bełchatów
142 Błękitni Stargard 3 : 1 Ruch Chorzów
143 Pogoń Siedlce 0 : 1 Skra Częstochowa
144 Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 17 (2018-11-03 - 2018-11-04)
145 Radomiak Radom 5 : 1 Górnik Łęczna
146 Skra Częstochowa 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
147 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Siedlce
148 GKS Bełchatów 3 : 0 Błękitni Stargard
149 Olimpia Grudziądz 3 : 2 Widzew Łódź
150 Olimpia Elbląg 2 : 2 Elana Toruń
151 Rozwój Katowice 1 : 2 Resovia Rzeszów
152 Znicz Pruszków 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
153 Stal Stalowa Wola 4 : 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 18 (2018-11-10 - 2018-11-11)
154 Górnik Łęczna 2 : 1 Gryf Wejherowo
155 Stal Stalowa Wola 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
156 Znicz Pruszków 0 : 2 Resovia Rzeszów
157 Rozwój Katowice 0 : 0 Elana Toruń
158 Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź
159 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Błękitni Stargard
160 GKS Bełchatów 1 : 1 Pogoń Siedlce
161 Ruch Chorzów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
162 Skra Częstochowa 0 : 0 Radomiak Radom
Kolejka 19 (2018-11-17 - 2018-11-18)
163 Skra Częstochowa 0 : 0 Górnik Łęczna
164 Radomiak Radom 2 : 0 Ruch Chorzów
165 Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 GKS Bełchatów
166 Pogoń Siedlce 3 : 1 Olimpia Grudziądz
167 Błękitni Stargard 1 : 1 Olimpia Elbląg
168 Widzew Łódź 1 : 1 Rozwój Katowice
169 Elana Toruń 5 : 1 Znicz Pruszków
170 Resovia Rzeszów 1 : 0 Stal Stalowa Wola
171 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 (2018-11-24 - 2018-11-25)
172 Skra Częstochowa 1 : 0 Ruch Chorzów
173 Górnik Łęczna 4 : 1 ROW 1964 Rybnik
174 Gryf Wejherowo 1 : 0 Resovia Rzeszów
175 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Elana Toruń
176 Znicz Pruszków 1 : 0 Widzew Łódź
177 Rozwój Katowice 3 : 1 Błękitni Stargard
178 Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogoń Siedlce
179 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Siarka Tarnobrzeg
180 GKS Bełchatów 2 : 2 Radomiak Radom
Kolejka 21 (2018-12-01 - 2018-12-02)
181 Ruch Chorzów 1 : 1 Górnik Łęczna
182 Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Bełchatów
183 Radomiak Radom 4 : 2 Olimpia Grudziądz
184 Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Elbląg
185 Pogoń Siedlce 1 : 0 Rozwój Katowice
186 Błękitni Stargard 3 : 2 Znicz Pruszków
187 Widzew Łódź 0 : 0 Stal Stalowa Wola
188 Elana Toruń 0 : 2 Gryf Wejherowo
189 Resovia Rzeszów 0 : 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 22 (2019-03-02 - 2019-03-03)
190 Górnik Łęczna 1 : 0 Resovia Rzeszów
191 ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Elana Toruń
192 Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
193 Stal Stalowa Wola 4 : 2 Błękitni Stargard
194 Znicz Pruszków 0 : 2 Pogoń Siedlce
195 Rozwój Katowice 6 : 0 Siarka Tarnobrzeg
196 Olimpia Elbląg 2 : 1 Radomiak Radom
197 Olimpia Grudziądz 4 : 0 Skra Częstochowa
198 GKS Bełchatów 1 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 23 (2019-03-09 - 2019-03-10)
199 GKS Bełchatów 2 : 0 Górnik Łęczna
200 Ruch Chorzów 1 : 2 Olimpia Grudziądz
201 Skra Częstochowa 2 : 1 Olimpia Elbląg
202 Radomiak Radom 2 : 0 Rozwój Katowice
203 Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Znicz Pruszków
204 Pogoń Siedlce 5 : 1 Stal Stalowa Wola
205 Błękitni Stargard 4 : 1 Gryf Wejherowo
206 Widzew Łódź 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
207 Elana Toruń 0 : 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 24 (2019-03-16 - 2019-03-17)
208 Górnik Łęczna 1 : 1 Elana Toruń
209 Resovia Rzeszów 1 : 1 Widzew Łódź
210 ROW 1964 Rybnik 1 : 0 Błękitni Stargard
211 Gryf Wejherowo 1 : 1 Pogoń Siedlce
212 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
213 Znicz Pruszków 3 : 2 Radomiak Radom
214 Rozwój Katowice 1 : 1 Skra Częstochowa
215 Olimpia Elbląg 0 : 0 Ruch Chorzów
216 Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Bełchatów
Kolejka 25 (2019-03-23 - 2019-03-24)
217 Olimpia Grudziądz 6 : 1 Górnik Łęczna
218 GKS Bełchatów 1 : 1 Olimpia Elbląg
219 Ruch Chorzów 1 : 1 Rozwój Katowice
220 Skra Częstochowa 2 : 4 Znicz Pruszków
221 Radomiak Radom 1 : 0 Stal Stalowa Wola
222 Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Gryf Wejherowo
223 Pogoń Siedlce 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
224 Błękitni Stargard 1 : 1 Resovia Rzeszów
225 Widzew Łódź 1 : 1 Elana Toruń
Kolejka 26 (2019-03-27 - 2019-03-31)
226 Górnik Łęczna 0 : 0 Widzew Łódź
227 Elana Toruń 2 : 1 Błękitni Stargard
228 Resovia Rzeszów 1 : 3 Pogoń Siedlce
229 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
230 Gryf Wejherowo 0 : 3 Radomiak Radom
231 Stal Stalowa Wola 1 : 4 Skra Częstochowa
232 Znicz Pruszków 1 : 0 Ruch Chorzów
233 Rozwój Katowice 0 : 0 GKS Bełchatów
234 Olimpia Elbląg 0 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 27 (2019-04-06 - 2019-04-07)
235 Olimpia Elbląg 2 : 0 Górnik Łęczna
236 Olimpia Grudziądz 3 : 0 Rozwój Katowice
237 GKS Bełchatów 3 : 0 Znicz Pruszków
238 Ruch Chorzów 1 : 1 Stal Stalowa Wola
239 Skra Częstochowa 2 : 1 Gryf Wejherowo
240 Radomiak Radom 0 : 0 ROW 1964 Rybnik
241 Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Resovia Rzeszów
242 Pogoń Siedlce 2 : 0 Elana Toruń
243 Błękitni Stargard 0 : 0 Widzew Łódź
Kolejka 28 (2019-04-13 - 2019-04-14)
244 Górnik Łęczna 1 : 1 Błękitni Stargard
245 Widzew Łódź 1 : 1 Pogoń Siedlce
246 Elana Toruń 4 : 2 Siarka Tarnobrzeg
247 Resovia Rzeszów 1 : 0 Radomiak Radom
248 ROW 1964 Rybnik 0 : 0 Skra Częstochowa
249 Gryf Wejherowo 3 : 2 Ruch Chorzów
250 Stal Stalowa Wola 1 : 0 GKS Bełchatów
251 Znicz Pruszków 2 : 1 Olimpia Grudziądz
252 Rozwój Katowice 0 : 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 29 (2019-04-20 - 2019-04-21)
253 Rozwój Katowice 0 : 1 Górnik Łęczna
254 Olimpia Elbląg 1 : 0 Znicz Pruszków
255 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Stal Stalowa Wola
256 GKS Bełchatów 3 : 1 Gryf Wejherowo
257 Ruch Chorzów 3 : 0 ROW 1964 Rybnik
258 Skra Częstochowa 0 : 2 Resovia Rzeszów
259 Radomiak Radom 2 : 0 Elana Toruń
260 Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Widzew Łódź
261 Pogoń Siedlce 4 : 1 Błękitni Stargard
Kolejka 30 (2019-04-24 - 2019-04-24)
262 Górnik Łęczna 1 : 2 Pogoń Siedlce
263 Błękitni Stargard 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
264 Widzew Łódź 0 : 0 Radomiak Radom
265 Elana Toruń 2 : 1 Skra Częstochowa
266 Resovia Rzeszów 1 : 0 Ruch Chorzów
267 ROW 1964 Rybnik 0 : 1 GKS Bełchatów
268 Gryf Wejherowo 3 : 0 Olimpia Grudziądz
269 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Olimpia Elbląg
270 Znicz Pruszków 0 : 2 Rozwój Katowice
Kolejka 31 (2019-04-27 - 2019-04-28)
271 Znicz Pruszków 2 : 0 Górnik Łęczna
272 Rozwój Katowice 0 : 0 Stal Stalowa Wola
273 Olimpia Elbląg 1 : 1 Gryf Wejherowo
274 Olimpia Grudziądz 1 : 2 ROW 1964 Rybnik
275 GKS Bełchatów 1 : 0 Resovia Rzeszów
276 Ruch Chorzów 1 : 2 Elana Toruń
277 Skra Częstochowa 1 : 1 Widzew Łódź
278 Radomiak Radom 0 : 1 Błękitni Stargard
279 Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 32 (2019-05-04 - 2019-05-05)
280 Górnik Łęczna 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
281 Pogoń Siedlce 1 : 1 Radomiak Radom
282 Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
283 Widzew Łódź 3 : 0 Ruch Chorzów
284 Elana Toruń 4 : 2 GKS Bełchatów
285 Resovia Rzeszów 0 : 2 Olimpia Grudziądz
286 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Olimpia Elbląg
287 Gryf Wejherowo 3 : 1 Rozwój Katowice
288 Stal Stalowa Wola 1 : 2 Znicz Pruszków
Kolejka 33 (2019-05-11 - 2019-05-12)
289 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Górnik Łęczna
290 Znicz Pruszków 1 : 4 Gryf Wejherowo
291 Rozwój Katowice 2 : 4 ROW 1964 Rybnik
292 Olimpia Elbląg 0 : 1 Resovia Rzeszów
293 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Elana Toruń
294 GKS Bełchatów 3 : 1 Widzew Łódź
295 Ruch Chorzów 1 : 1 Błękitni Stargard
296 Skra Częstochowa 2 : 1 Pogoń Siedlce
297 Radomiak Radom 5 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 34 (2019-05-18 - 2019-05-19)
298 Górnik Łęczna 5 : 2 Radomiak Radom
299 Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Skra Częstochowa
300 Pogoń Siedlce 1 : 0 Ruch Chorzów
301 Błękitni Stargard 0 : 0 GKS Bełchatów
302 Widzew Łódź 1 : 2 Olimpia Grudziądz
303 Elana Toruń 1 : 2 Olimpia Elbląg
304 Resovia Rzeszów 1 : 3 Rozwój Katowice
305 ROW 1964 Rybnik 3 : 0 Znicz Pruszków
306 Gryf Wejherowo 1 : 3 Stal Stalowa Wola
reklama
reklama

Sonda

Czy Małgorzata Kidawa-Błońska jako kandydat na premiera poprawi wizerunek PO?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.