reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Miedź Legnica 34 63 53:27
2 Zagłębie Sosnowiec 34 58 46:32
3 Chojniczanka Chojnice 34 56 48:33
4 GKS Tychy 34 55 41:40
5 GKS Katowice 34 54 44:34
6 Wigry Suwałki 34 52 40:37
7 Raków Częstochowa 34 51 50:40
8 Stal Mielec 34 51 51:46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 46 37:37
10 Chrobry Głogów 34 46 46:47
11 Odra Opole 34 45 37:43
12 Puszcza Niepołomice 34 44 38:38
13 Bytovia Bytów 34 40 36:45
14 Stomil Olsztyn 34 39 39:50
15 Pogoń Siedlce 34 38 42:50
16 Górnik Łęczna 34 35 29:42
17 Olimpia Grudziądz 34 31 24:37
18 Ruch Chorzów 34 27 35:58
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-07-29 - 2017-07-30)
1 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
2 Raków Częstochowa 0 : 0 Miedź Legnica
3 GKS Katowice 1 : 2 Pogoń Siedlce
4 Odra Opole 3 : 0 Górnik Łęczna
5 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Olimpia Grudziądz
6 Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Tychy
7 Stal Mielec 1 : 0 Ruch Chorzów
8 Chrobry Głogów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
9 Bytovia Bytów 3 : 1 Stomil Olsztyn
Kolejka 2 (2017-08-05 - 2017-08-06)
10 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Stomil Olsztyn
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 Bytovia Bytów
12 Ruch Chorzów 0 : 1 Chrobry Głogów
13 GKS Tychy 1 : 0 Stal Mielec
14 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Wigry Suwałki
15 Górnik Łęczna 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
16 Pogoń Siedlce 1 : 2 Odra Opole
17 Miedź Legnica 1 : 1 GKS Katowice
18 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Raków Częstochowa
Kolejka 3 (2017-08-12 - 2017-08-13)
19 Raków Częstochowa 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
20 GKS Katowice 1 : 2 Puszcza Niepołomice
21 Odra Opole 2 : 4 Miedź Legnica
22 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
23 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Łęczna
24 Stal Mielec 1 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Chrobry Głogów 1 : 0 GKS Tychy
26 Bytovia Bytów 2 : 1 Ruch Chorzów
27 Stomil Olsztyn 3 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 4 (2017-08-19 - 2017-08-20)
28 Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Ruch Chorzów 3 : 1 Stomil Olsztyn
30 GKS Tychy 1 : 0 Bytovia Bytów
31 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chrobry Głogów
32 Górnik Łęczna 3 : 4 Stal Mielec
33 Pogoń Siedlce 0 : 0 Wigry Suwałki
34 Miedź Legnica 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec
35 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Odra Opole
36 Raków Częstochowa 1 : 3 GKS Katowice
Kolejka 5 (2017-08-23 - 2017-08-23)
37 GKS Katowice 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
38 Odra Opole 1 : 0 Raków Częstochowa
39 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Puszcza Niepołomice
40 Wigry Suwałki 0 : 2 Miedź Legnica
41 Stal Mielec 2 : 3 Pogoń Siedlce
42 Chrobry Głogów 2 : 0 Górnik Łęczna
43 Bytovia Bytów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Stomil Olsztyn 2 : 0 GKS Tychy
45 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 6 (2017-08-26 - 2017-08-28)
46 Chojniczanka Chojnice 4 : 3 Ruch Chorzów
47 GKS Tychy 3 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
48 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Stomil Olsztyn
49 Górnik Łęczna 1 : 1 Bytovia Bytów
50 Pogoń Siedlce 1 : 1 Chrobry Głogów
51 Miedź Legnica 0 : 0 Stal Mielec
52 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Wigry Suwałki
53 Raków Częstochowa 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
54 GKS Katowice 1 : 1 Odra Opole
Kolejka 7 (2017-09-02 - 2017-09-03)
55 Odra Opole 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
56 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 GKS Katowice
57 Wigry Suwałki 0 : 3 Raków Częstochowa
58 Stal Mielec 1 : 1 Puszcza Niepołomice
59 Chrobry Głogów 1 : 2 Miedź Legnica
60 Bytovia Bytów 4 : 1 Pogoń Siedlce
61 Stomil Olsztyn 2 : 1 Górnik Łęczna
62 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 0 Olimpia Grudziądz
63 Ruch Chorzów 2 : 2 GKS Tychy
Kolejka 8 (2017-09-09 - 2017-09-10)
64 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy
65 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Ruch Chorzów
66 Górnik Łęczna 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
67 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
68 Miedź Legnica 2 : 1 Bytovia Bytów
69 Puszcza Niepołomice 0 : 1 Chrobry Głogów
70 Raków Częstochowa 1 : 2 Stal Mielec
71 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
72 Odra Opole 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 (2017-09-16 - 2017-09-17)
73 Zagłębie Sosnowiec 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
74 Wigry Suwałki 2 : 1 Odra Opole
75 Stal Mielec 3 : 2 GKS Katowice
76 Chrobry Głogów 2 : 3 Raków Częstochowa
77 Bytovia Bytów 1 : 0 Puszcza Niepołomice
78 Stomil Olsztyn 2 : 0 Miedź Legnica
79 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 Pogoń Siedlce
80 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
81 GKS Tychy 2 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2017-09-23 - 2017-09-24)
82 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Olimpia Grudziądz
83 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Tychy
84 Pogoń Siedlce 1 : 3 Ruch Chorzów
85 Miedź Legnica 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86 Puszcza Niepołomice 3 : 1 Stomil Olsztyn
87 Raków Częstochowa 3 : 1 Bytovia Bytów
88 GKS Katowice 2 : 2 Chrobry Głogów
89 Odra Opole 1 : 0 Stal Mielec
90 Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 11 (2017-09-30 - 2017-10-01)
91 Wigry Suwałki 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
92 Stal Mielec 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
93 Chrobry Głogów 2 : 0 Odra Opole
94 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
95 Stomil Olsztyn 1 : 3 Raków Częstochowa
96 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Puszcza Niepołomice
97 Ruch Chorzów 1 : 0 Miedź Legnica
98 GKS Tychy 2 : 3 Pogoń Siedlce
99 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Górnik Łęczna
Kolejka 12 (2017-10-07 - 2017-10-08)
100 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Górnik Łęczna
101 Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz
102 Miedź Legnica 2 : 1 GKS Tychy
103 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Ruch Chorzów
104 Raków Częstochowa 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
105 GKS Katowice 3 : 1 Stomil Olsztyn
106 Odra Opole 1 : 0 Bytovia Bytów
107 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Chrobry Głogów
108 Wigry Suwałki 2 : 0 Stal Mielec
Kolejka 13 (2017-10-14 - 2017-10-15)
109 Stal Mielec 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
110 Chrobry Głogów 3 : 3 Wigry Suwałki
111 Bytovia Bytów 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
112 Stomil Olsztyn 2 : 0 Odra Opole
113 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 2 GKS Katowice
114 Ruch Chorzów 1 : 0 Raków Częstochowa
115 GKS Tychy 1 : 1 Puszcza Niepołomice
116 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Miedź Legnica
117 Górnik Łęczna 1 : 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 14 (2017-10-21 - 2017-10-22)
118 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Pogoń Siedlce
119 Miedź Legnica 0 : 0 Górnik Łęczna
120 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Raków Częstochowa 2 : 2 GKS Tychy
122 GKS Katowice 1 : 2 Ruch Chorzów
123 Odra Opole 2 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
124 Zagłębie Sosnowiec 5 : 1 Stomil Olsztyn
125 Wigry Suwałki 2 : 2 Bytovia Bytów
126 Stal Mielec 3 : 0 Chrobry Głogów
Kolejka 15 (2017-10-28 - 2017-10-29)
127 Chrobry Głogów 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
128 Bytovia Bytów 0 : 0 Stal Mielec
129 Stomil Olsztyn 1 : 2 Wigry Suwałki
130 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
131 Ruch Chorzów 3 : 1 Odra Opole
132 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Raków Częstochowa
134 Górnik Łęczna 0 : 1 Puszcza Niepołomice
135 Pogoń Siedlce 2 : 3 Miedź Legnica
Kolejka 16 (2017-11-04 - 2017-11-05)
136 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Miedź Legnica
137 Puszcza Niepołomice 2 : 3 Pogoń Siedlce
138 Raków Częstochowa 3 : 1 Górnik Łęczna
139 GKS Katowice 2 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Odra Opole 1 : 0 GKS Tychy
141 Zagłębie Sosnowiec 3 : 0 Ruch Chorzów
142 Wigry Suwałki 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
143 Stal Mielec 1 : 3 Stomil Olsztyn
144 Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytów
Kolejka 17 (2017-11-11 - 2017-11-12)
145 Bytovia Bytów 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
146 Stomil Olsztyn 1 : 2 Chrobry Głogów
147 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 3 Stal Mielec
148 Ruch Chorzów 2 : 2 Wigry Suwałki
149 GKS Tychy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
150 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Odra Opole
151 Górnik Łęczna 1 : 3 GKS Katowice
152 Pogoń Siedlce 0 : 3 Raków Częstochowa
153 Miedź Legnica 2 : 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 18 (2017-11-18 - 2017-11-19)
154 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Puszcza Niepołomice
155 Miedź Legnica 1 : 1 Raków Częstochowa
156 Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Katowice
157 Górnik Łęczna 0 : 3 Odra Opole
158 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
159 GKS Tychy 0 : 3 Wigry Suwałki
160 Ruch Chorzów 1 : 2 Stal Mielec
161 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Chrobry Głogów
162 Stomil Olsztyn 0 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 19 (2017-11-25 - 2017-11-26)
163 Stomil Olsztyn 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
164 Bytovia Bytów 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
165 Chrobry Głogów 1 : 0 Ruch Chorzów
166 Stal Mielec 3 : 0 GKS Tychy
167 Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Grudziądz
168 Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 Górnik Łęczna
169 Odra Opole 1 : 1 Pogoń Siedlce
170 GKS Katowice 1 : 0 Miedź Legnica
171 Raków Częstochowa 3 : 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 20 (2018-03-03 - 2018-03-04)
172 Chojniczanka Chojnice 0 : 1 Raków Częstochowa
173 Puszcza Niepołomice 1 : 0 GKS Katowice
174 Miedź Legnica 3 : 1 Odra Opole
175 Pogoń Siedlce 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
176 Górnik Łęczna 0 : 1 Wigry Suwałki
177 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Stal Mielec
178 GKS Tychy 2 : 1 Chrobry Głogów
179 Ruch Chorzów 2 : 0 Bytovia Bytów
180 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Stomil Olsztyn
Kolejka 21 (2018-03-10 - 2018-03-11)
181 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
182 Stomil Olsztyn 2 : 2 Ruch Chorzów
183 Bytovia Bytów 1 : 0 GKS Tychy
184 Chrobry Głogów 3 : 2 Olimpia Grudziądz
185 Stal Mielec 1 : 0 Górnik Łęczna
186 Wigry Suwałki 2 : 0 Pogoń Siedlce
187 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Miedź Legnica
188 Odra Opole 0 : 0 Puszcza Niepołomice
189 GKS Katowice 2 : 1 Raków Częstochowa
Kolejka 22 (2018-03-17 - 2018-03-18)
190 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 GKS Katowice
191 Raków Częstochowa 0 : 0 Odra Opole
192 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
193 Miedź Legnica 2 : 0 Wigry Suwałki
194 Pogoń Siedlce 1 : 2 Stal Mielec
195 Górnik Łęczna 2 : 1 Chrobry Głogów
196 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Bytovia Bytów
197 GKS Tychy 1 : 0 Stomil Olsztyn
198 Ruch Chorzów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23 (2018-03-24 - 2018-03-25)
199 Ruch Chorzów 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
200 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 GKS Tychy
201 Stomil Olsztyn 1 : 1 Olimpia Grudziądz
202 Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
203 Chrobry Głogów 3 : 1 Pogoń Siedlce
204 Stal Mielec 1 : 1 Miedź Legnica
205 Wigry Suwałki 1 : 0 Puszcza Niepołomice
206 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Raków Częstochowa
207 Odra Opole 1 : 2 GKS Katowice
Kolejka 24 (2018-03-31 - 2018-03-31)
208 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Odra Opole
209 GKS Katowice 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
210 Raków Częstochowa 0 : 1 Wigry Suwałki
211 Puszcza Niepołomice 0 : 0 Stal Mielec
212 Miedź Legnica 1 : 1 Chrobry Głogów
213 Pogoń Siedlce 1 : 1 Bytovia Bytów
214 Górnik Łęczna 1 : 1 Stomil Olsztyn
215 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
216 GKS Tychy 2 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 25 (2018-04-07 - 2018-04-08)
217 GKS Tychy 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
218 Ruch Chorzów 0 : 0 Olimpia Grudziądz
219 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Górnik Łęczna
220 Stomil Olsztyn 0 : 2 Pogoń Siedlce
221 Bytovia Bytów 0 : 2 Miedź Legnica
222 Chrobry Głogów 3 : 1 Puszcza Niepołomice
223 Stal Mielec 2 : 3 Raków Częstochowa
224 Wigry Suwałki 0 : 2 GKS Katowice
225 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Odra Opole
Kolejka 26 (2018-04-14 - 2018-04-15)
226 Chojniczanka Chojnice 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
227 Odra Opole 0 : 0 Wigry Suwałki
228 GKS Katowice 0 : 2 Stal Mielec
229 Raków Częstochowa 1 : 3 Chrobry Głogów
230 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Bytovia Bytów
231 Miedź Legnica 1 : 0 Stomil Olsztyn
232 Pogoń Siedlce 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
233 Górnik Łęczna 0 : 0 Ruch Chorzów
234 Olimpia Grudziądz 0 : 1 GKS Tychy
Kolejka 27 (2018-04-21 - 2018-04-22)
235 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
236 GKS Tychy 2 : 0 Górnik Łęczna
237 Ruch Chorzów 0 : 6 Pogoń Siedlce
238 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Miedź Legnica
239 Stomil Olsztyn 2 : 0 Puszcza Niepołomice
240 Bytovia Bytów 1 : 0 Raków Częstochowa
241 Chrobry Głogów 0 : 2 GKS Katowice
242 Stal Mielec 2 : 2 Odra Opole
243 Wigry Suwałki 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 28 (2018-04-28 - 2018-04-29)
244 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Wigry Suwałki
245 Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Stal Mielec
246 Odra Opole 1 : 1 Chrobry Głogów
247 GKS Katowice 0 : 0 Bytovia Bytów
248 Raków Częstochowa 2 : 1 Stomil Olsztyn
249 Puszcza Niepołomice 1 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
250 Miedź Legnica 6 : 1 Ruch Chorzów
251 Pogoń Siedlce 0 : 1 GKS Tychy
252 Górnik Łęczna 2 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 (2018-05-05 - 2018-05-06)
253 Górnik Łęczna 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
254 Olimpia Grudziądz 4 : 2 Pogoń Siedlce
255 GKS Tychy 1 : 0 Miedź Legnica
256 Ruch Chorzów 0 : 2 Puszcza Niepołomice
257 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 Raków Częstochowa
258 Stomil Olsztyn 1 : 0 GKS Katowice
259 Bytovia Bytów 1 : 0 Odra Opole
260 Chrobry Głogów 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
261 Stal Mielec 3 : 0 Wigry Suwałki
Kolejka 30 (2018-05-09 - 2018-05-09)
262 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Stal Mielec
263 Wigry Suwałki 1 : 1 Chrobry Głogów
264 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Bytovia Bytów
265 Odra Opole 2 : 4 Stomil Olsztyn
266 GKS Katowice 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
267 Raków Częstochowa 2 : 1 Ruch Chorzów
268 Puszcza Niepołomice 1 : 2 GKS Tychy
269 Miedź Legnica 2 : 1 Olimpia Grudziądz
270 Pogoń Siedlce 1 : 1 Górnik Łęczna
Kolejka 31 (2018-05-12 - 2018-05-13)
271 Pogoń Siedlce 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
272 Górnik Łęczna 1 : 1 Miedź Legnica
273 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Puszcza Niepołomice
274 GKS Tychy 0 : 3 Raków Częstochowa
275 Ruch Chorzów 1 : 0 GKS Katowice
276 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 2 Odra Opole
277 Stomil Olsztyn 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
278 Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki
279 Chrobry Głogów 3 : 5 Stal Mielec
Kolejka 32 (2018-05-19 - 2018-05-20)
280 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Chrobry Głogów
281 Stal Mielec 2 : 2 Bytovia Bytów
282 Wigry Suwałki 1 : 2 Stomil Olsztyn
283 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
284 Odra Opole 0 : 3 Ruch Chorzów
285 GKS Katowice 1 : 2 GKS Tychy
286 Raków Częstochowa 0 : 0 Olimpia Grudziądz
287 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Górnik Łęczna
288 Miedź Legnica 2 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 33 (2018-05-26 - 2018-05-27)
289 Miedź Legnica 5 : 1 Chojniczanka Chojnice
290 Pogoń Siedlce 0 : 0 Puszcza Niepołomice
291 Górnik Łęczna 2 : 1 Raków Częstochowa
292 Olimpia Grudziądz 1 : 1 GKS Katowice
293 GKS Tychy 3 : 0 Odra Opole
294 Ruch Chorzów 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
295 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 0 Wigry Suwałki
296 Stomil Olsztyn 1 : 0 Stal Mielec
297 Bytovia Bytów 3 : 3 Chrobry Głogów
Kolejka 34 (2018-06-01 - 2018-06-03)
298 Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Bytovia Bytów
299 Chrobry Głogów 0 : 1 Stomil Olsztyn
300 Stal Mielec 0 : 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
301 Wigry Suwałki 6 : 0 Ruch Chorzów
302 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 GKS Tychy
303 Odra Opole 1 : 0 Olimpia Grudziądz
304 GKS Katowice 1 : 0 Górnik Łęczna
305 Raków Częstochowa 1 : 1 Pogoń Siedlce
306 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Miedź Legnica
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.