reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wicher Sadowne 20 51 66:26
2 Olimpia Latowicz 20 46 73:29
3 Liwia Łochów 20 34 54:38
4 Płomień II Dębe Wielkie 20 31 47:44
5 Iskra Kotuń 20 30 60:48
6 ULKS Gołabek 20 30 51:47
7 Tajfun II Jartypory 20 22 29:45
8 Zryw II Sobolew 20 21 39:47
9 Niwa Tęczki 20 20 47:53
10 Rywal Ruchna 20 17 28:81
11 Fenix II Siennica 20 12 24:60
12 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-20)
1 ULKS Gołabek 2 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
2 Wicher Sadowne 5 : 0 Rywal Ruchna
3 Iskra Kotuń 8 : 3 Zryw II Sobolew
4 pauza : Olimpia Latowicz
5 Fenix II Siennica 0 : 1 Tajfun II Jartypory
6 Liwia Łochów 4 : 0 Niwa Tęczki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
7 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 1 Niwa Tęczki
8 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Liwia Łochów
9 Olimpia Latowicz 4 : 1 Fenix II Siennica
10 Zryw II Sobolew : pauza
11 Rywal Ruchna 2 : 7 Iskra Kotuń
12 ULKS Gołabek 0 : 1 Wicher Sadowne
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
13 Wicher Sadowne 4 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
14 Iskra Kotuń 4 : 4 ULKS Gołabek
15 pauza : Rywal Ruchna
16 Fenix II Siennica 2 : 0 Zryw II Sobolew
17 Liwia Łochów 6 : 3 Olimpia Latowicz
18 Niwa Tęczki 1 : 1 Tajfun II Jartypory
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
19 Płomień II Dębe Wielkie 0 : 1 Tajfun II Jartypory
20 Olimpia Latowicz 4 : 0 Niwa Tęczki
21 Zryw II Sobolew 2 : 2 Liwia Łochów
22 Rywal Ruchna 2 : 1 Fenix II Siennica
23 ULKS Gołabek : pauza
24 Wicher Sadowne 7 : 3 Iskra Kotuń
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
25 Iskra Kotuń 3 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
26 pauza : Wicher Sadowne
27 Fenix II Siennica 0 : 2 ULKS Gołabek
28 Liwia Łochów 4 : 0 Rywal Ruchna
29 Niwa Tęczki 2 : 3 Zryw II Sobolew
30 Tajfun II Jartypory 4 : 2 Olimpia Latowicz
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
31 Płomień II Dębe Wielkie 1 : 3 Olimpia Latowicz
32 Zryw II Sobolew 3 : 0 Tajfun II Jartypory
33 Rywal Ruchna 0 : 3 Niwa Tęczki
34 ULKS Gołabek 4 : 2 Liwia Łochów
35 Wicher Sadowne 6 : 1 Fenix II Siennica
36 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
37 pauza : Płomień II Dębe Wielkie
38 Fenix II Siennica 1 : 2 Iskra Kotuń
39 Liwia Łochów 1 : 1 Wicher Sadowne
40 Niwa Tęczki 4 : 2 ULKS Gołabek
41 Tajfun II Jartypory 3 : 1 Rywal Ruchna
42 Olimpia Latowicz 2 : 0 Zryw II Sobolew
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
43 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 0 Zryw II Sobolew
44 Rywal Ruchna 1 : 4 Olimpia Latowicz
45 ULKS Gołabek 3 : 1 Tajfun II Jartypory
46 Wicher Sadowne 5 : 2 Niwa Tęczki
47 Iskra Kotuń 1 : 3 Liwia Łochów
48 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
49 Fenix II Siennica 1 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
50 Liwia Łochów : pauza
51 Niwa Tęczki 1 : 3 Iskra Kotuń
52 Tajfun II Jartypory 1 : 3 Wicher Sadowne
53 Olimpia Latowicz 2 : 1 ULKS Gołabek
54 Zryw II Sobolew 2 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
55 Płomień II Dębe Wielkie 7 : 0 Rywal Ruchna
56 ULKS Gołabek 3 : 0 Zryw II Sobolew
57 Wicher Sadowne 3 : 1 Olimpia Latowicz
58 Iskra Kotuń 3 : 0 Tajfun II Jartypory
59 pauza : Niwa Tęczki
60 Fenix II Siennica 0 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
61 Liwia Łochów 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
62 Niwa Tęczki 3 : 0 Fenix II Siennica
63 Tajfun II Jartypory : pauza
64 Olimpia Latowicz 2 : 2 Iskra Kotuń
65 Zryw II Sobolew 0 : 4 Wicher Sadowne
66 Rywal Ruchna 2 : 2 ULKS Gołabek
Kolejka 12 (2018-04-07 - 2018-04-08)
67 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 ULKS Gołabek
68 Rywal Ruchna 0 : 3 Wicher Sadowne
69 Zryw II Sobolew 4 : 0 Iskra Kotuń
70 Tajfun II Jartypory 2 : 2 Fenix II Siennica
71 Niwa Tęczki 2 : 5 Liwia Łochów
72 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 13 (2018-04-14 - 2018-04-15)
73 Niwa Tęczki 4 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
74 Liwia Łochów 1 : 3 Tajfun II Jartypory
75 Fenix II Siennica 1 : 2 Olimpia Latowicz
76 Iskra Kotuń 4 : 2 Rywal Ruchna
77 Wicher Sadowne 2 : 0 ULKS Gołabek
78 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 14 (2018-04-21 - 2018-04-22)
79 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 3 Wicher Sadowne
80 ULKS Gołabek 4 : 3 Iskra Kotuń
81 Zryw II Sobolew 3 : 0 Fenix II Siennica
82 Olimpia Latowicz 4 : 2 Liwia Łochów
83 Tajfun II Jartypory 2 : 2 Niwa Tęczki
84 pauza : Rywal Ruchna
Kolejka 15 (2018-04-28 - 2018-04-29)
85 Tajfun II Jartypory 4 : 5 Płomień II Dębe Wielkie
86 Niwa Tęczki 3 : 1 Olimpia Latowicz
87 Liwia Łochów 3 : 3 Zryw II Sobolew
88 Fenix II Siennica 5 : 2 Rywal Ruchna
89 Iskra Kotuń 0 : 3 Wicher Sadowne
90 pauza : ULKS Gołabek
Kolejka 16 (2018-05-05 - 2018-05-06)
91 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 Iskra Kotuń
92 ULKS Gołabek 8 : 1 Fenix II Siennica
93 Rywal Ruchna 3 : 3 Liwia Łochów
94 Zryw II Sobolew 4 : 2 Niwa Tęczki
95 Olimpia Latowicz 5 : 0 Tajfun II Jartypory
96 pauza : Wicher Sadowne
Kolejka 17 (2018-05-12 - 2018-05-13)
97 Olimpia Latowicz 6 : 0 Płomień II Dębe Wielkie
98 Tajfun II Jartypory 1 : 1 Zryw II Sobolew
99 Niwa Tęczki 10 : 1 Rywal Ruchna
100 Liwia Łochów 2 : 3 ULKS Gołabek
101 Fenix II Siennica 2 : 2 Wicher Sadowne
102 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 18 (2018-05-19 - 2018-05-20)
103 Iskra Kotuń 9 : 0 Fenix II Siennica
104 Wicher Sadowne 2 : 1 Liwia Łochów
105 ULKS Gołabek 3 : 2 Niwa Tęczki
106 Rywal Ruchna 3 : 0 Tajfun II Jartypory
107 Zryw II Sobolew 1 : 2 Olimpia Latowicz
108 pauza : Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 19 (2018-05-26 - 2018-05-27)
109 Iskra Kotuń 0 : 2 Liwia Łochów
110 Zryw II Sobolew 2 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
111 Olimpia Latowicz 9 : 0 Rywal Ruchna
112 Tajfun II Jartypory 3 : 2 ULKS Gołabek
113 Niwa Tęczki 2 : 4 Wicher Sadowne
114 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 20 (2018-06-02 - 2018-06-03)
115 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 2 Fenix II Siennica
116 Iskra Kotuń 4 : 1 Niwa Tęczki
117 Wicher Sadowne 3 : 0 Tajfun II Jartypory
118 ULKS Gołabek 1 : 7 Olimpia Latowicz
119 Rywal Ruchna 2 : 1 Zryw II Sobolew
120 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 21 (2018-06-09 - 2018-06-10)
121 Rywal Ruchna 3 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
122 Zryw II Sobolew 5 : 0 ULKS Gołabek
123 Olimpia Latowicz 7 : 0 Wicher Sadowne
124 Tajfun II Jartypory 1 : 2 Iskra Kotuń
125 Liwia Łochów 4 : 1 Fenix II Siennica
126 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 22 (2018-06-17 - 2018-06-17)
127 Płomień II Dębe Wielkie 4 : 2 Liwia Łochów
128 Fenix II Siennica 3 : 2 Niwa Tęczki
129 Iskra Kotuń 2 : 3 Olimpia Latowicz
130 Wicher Sadowne 5 : 2 Zryw II Sobolew
131 ULKS Gołabek 6 : 1 Rywal Ruchna
132 pauza : Tajfun II Jartypory
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.