reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Tygrys Huta Mińska 26 61 84:21
2 Miedzanka Miedzna 26 57 66:31
3 Kosovia Kosów Lacki 26 56 72:34
4 LKS Ostrówek 26 54 79:41
5 Tęcza Korczew 26 52 83:58
6 MKS Małkinia 26 46 72:50
7 Jastrząb Zeliszew 26 34 64:67
8 Grodzisk Krzymosze 26 31 40:53
9 Tęcza Stanisławów 26 28 53:59
10 Jutrzenka Cegłów 26 25 41:60
11 Polonez Mordy 26 23 49:84
12 Świt Barcząca 26 22 46:80
13 Błękitni Stoczek 26 23 47:103
14 Nojszewianka Dobre 26 9 44:99
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-19 - 2017-08-19)
1 Nojszewianka Dobre 1 : 3 Miedzanka Miedzna
2 Błękitni Stoczek 3 : 4 Polonez Mordy
3 MKS Małkinia 3 : 2 Jastrząb Zeliszew
4 Tęcza Korczew 6 : 4 Tęcza Stanisławów
5 Tygrys Huta Mińska 4 : 3 Świt Barcząca
6 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
7 LKS Ostrówek 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 2 (2017-08-26 - 2017-08-27)
8 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
9 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 LKS Ostrówek
10 Świt Barcząca 2 : 2 Grodzisk Krzymosze
11 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
12 Jastrząb Zeliszew 4 : 3 Tęcza Korczew
13 Polonez Mordy 1 : 2 MKS Małkinia
14 Nojszewianka Dobre 7 : 2 Błękitni Stoczek
Kolejka 3 (2017-09-02 - 2017-09-03)
15 Błękitni Stoczek 1 : 5 Miedzanka Miedzna
16 MKS Małkinia 7 : 2 Nojszewianka Dobre
17 Tęcza Korczew 5 : 4 Polonez Mordy
18 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Jastrząb Zeliszew
19 Grodzisk Krzymosze 2 : 3 Tęcza Stanisławów
20 LKS Ostrówek 4 : 0 Świt Barcząca
21 Kosovia Kosów Lacki 7 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 4 (2017-09-09 - 2017-09-10)
22 Miedzanka Miedzna 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
23 Świt Barcząca 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
24 Tęcza Stanisławów 3 : 1 LKS Ostrówek
25 Jastrząb Zeliszew 1 : 2 Grodzisk Krzymosze
26 Polonez Mordy 3 : 3 Tygrys Huta Mińska
27 Nojszewianka Dobre 2 : 5 Tęcza Korczew
28 Błękitni Stoczek 0 : 9 MKS Małkinia
Kolejka 5 (2017-09-16 - 2017-09-17)
29 MKS Małkinia 0 : 3 Miedzanka Miedzna
30 Tęcza Korczew 7 : 2 Błękitni Stoczek
31 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Nojszewianka Dobre
32 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Polonez Mordy
33 LKS Ostrówek 5 : 3 Jastrząb Zeliszew
34 Kosovia Kosów Lacki 5 : 2 Tęcza Stanisławów
35 Jutrzenka Cegłów 2 : 3 Świt Barcząca
Kolejka 6 (2017-09-23 - 2017-09-24)
36 Miedzanka Miedzna 4 : 2 Świt Barcząca
37 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Jutrzenka Cegłów
38 Jastrząb Zeliszew 5 : 6 Kosovia Kosów Lacki
39 Polonez Mordy 3 : 1 LKS Ostrówek
40 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
41 Błękitni Stoczek 0 : 1 Tygrys Huta Mińska
42 MKS Małkinia 3 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 7 (2017-09-30 - 2017-10-01)
43 Tęcza Korczew 1 : 0 Miedzanka Miedzna
44 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 MKS Małkinia
45 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Błękitni Stoczek
46 LKS Ostrówek 6 : 3 Nojszewianka Dobre
47 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Polonez Mordy
48 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Jastrząb Zeliszew
49 Świt Barcząca 2 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 8 (2017-10-07 - 2017-10-08)
50 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Tęcza Stanisławów
51 Jastrząb Zeliszew 0 : 0 Świt Barcząca
52 Polonez Mordy 2 : 2 Jutrzenka Cegłów
53 Nojszewianka Dobre 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
54 Błękitni Stoczek 3 : 8 LKS Ostrówek
55 MKS Małkinia 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
56 Tęcza Korczew 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 9 (2017-10-14 - 2017-10-15)
57 Tygrys Huta Mińska 0 : 0 Miedzanka Miedzna
58 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 Tęcza Korczew
59 LKS Ostrówek 5 : 0 MKS Małkinia
60 Kosovia Kosów Lacki 4 : 0 Błękitni Stoczek
61 Jutrzenka Cegłów 4 : 0 Nojszewianka Dobre
62 Świt Barcząca 5 : 2 Polonez Mordy
63 Tęcza Stanisławów 3 : 3 Jastrząb Zeliszew
Kolejka 10 (2017-10-21 - 2017-10-22)
64 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Jastrząb Zeliszew
65 Polonez Mordy 1 : 1 Tęcza Stanisławów
66 Nojszewianka Dobre 5 : 5 Świt Barcząca
67 Błękitni Stoczek 3 : 2 Jutrzenka Cegłów
68 MKS Małkinia 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
69 Tęcza Korczew 5 : 1 LKS Ostrówek
70 Tygrys Huta Mińska 7 : 3 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 11 (2017-10-28 - 2017-10-29)
71 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Miedzanka Miedzna
72 LKS Ostrówek 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
73 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Tęcza Korczew
74 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 MKS Małkinia
75 Świt Barcząca 1 : 3 Błękitni Stoczek
76 Tęcza Stanisławów 8 : 2 Nojszewianka Dobre
77 Jastrząb Zeliszew 2 : 4 Polonez Mordy
Kolejka 12 (2017-11-04 - 2017-11-05)
78 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Polonez Mordy
79 Nojszewianka Dobre 2 : 6 Jastrząb Zeliszew
80 Błękitni Stoczek 4 : 3 Tęcza Stanisławów
81 MKS Małkinia 4 : 1 Świt Barcząca
82 Tęcza Korczew 6 : 2 Jutrzenka Cegłów
83 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
84 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 LKS Ostrówek
Kolejka 13 (2017-11-11 - 2017-11-12)
85 LKS Ostrówek 5 : 1 Miedzanka Miedzna
86 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
87 Jutrzenka Cegłów 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
88 Świt Barcząca 3 : 5 Tęcza Korczew
89 Tęcza Stanisławów 1 : 3 MKS Małkinia
90 Jastrząb Zeliszew 8 : 3 Błękitni Stoczek
91 Polonez Mordy 8 : 3 Nojszewianka Dobre
Kolejka 14 (2018-03-30 - 2018-03-31)
92 Miedzanka Miedzna 0 : 0 Nojszewianka Dobre
93 Polonez Mordy 1 : 1 Błękitni Stoczek
94 Jastrząb Zeliszew 3 : 0 MKS Małkinia
95 Tęcza Stanisławów 2 : 4 Tęcza Korczew
96 Świt Barcząca 0 : 5 Tygrys Huta Mińska
97 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Grodzisk Krzymosze
98 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 LKS Ostrówek
Kolejka 15 (2018-04-07 - 2018-04-08)
99 Kosovia Kosów Lacki 0 : 3 Miedzanka Miedzna
100 LKS Ostrówek 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
101 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Świt Barcząca
102 Tygrys Huta Mińska 1 : 0 Tęcza Stanisławów
103 Tęcza Korczew 1 : 1 Jastrząb Zeliszew
104 MKS Małkinia 3 : 1 Polonez Mordy
105 Błękitni Stoczek 5 : 2 Nojszewianka Dobre
Kolejka 16 (2018-04-14 - 2018-04-15)
106 Miedzanka Miedzna 5 : 0 Błękitni Stoczek
107 Nojszewianka Dobre 3 : 2 MKS Małkinia
108 Polonez Mordy 1 : 2 Tęcza Korczew
109 Jastrząb Zeliszew 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
110 Tęcza Stanisławów 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
111 Świt Barcząca 1 : 5 LKS Ostrówek
112 Jutrzenka Cegłów 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 17 (2018-04-21 - 2018-04-22)
113 Jutrzenka Cegłów 3 : 3 Miedzanka Miedzna
114 Kosovia Kosów Lacki 8 : 0 Świt Barcząca
115 LKS Ostrówek 2 : 0 Tęcza Stanisławów
116 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 Jastrząb Zeliszew
117 Tygrys Huta Mińska 9 : 0 Polonez Mordy
118 Tęcza Korczew 6 : 2 Nojszewianka Dobre
119 MKS Małkinia 8 : 3 Błękitni Stoczek
Kolejka 18 (2018-04-28 - 2018-04-29)
120 Miedzanka Miedzna 3 : 2 MKS Małkinia
121 Błękitni Stoczek 0 : 4 Tęcza Korczew
122 Nojszewianka Dobre 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
123 Polonez Mordy 1 : 5 Grodzisk Krzymosze
124 Jastrząb Zeliszew 0 : 2 LKS Ostrówek
125 Tęcza Stanisławów 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
126 Świt Barcząca 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 19 (2018-05-05 - 2018-05-06)
127 Świt Barcząca 2 : 3 Miedzanka Miedzna
128 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Tęcza Stanisławów
129 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Jastrząb Zeliszew
130 LKS Ostrówek 7 : 3 Polonez Mordy
131 Grodzisk Krzymosze 0 : 0 Nojszewianka Dobre
132 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Błękitni Stoczek
133 Tęcza Korczew 6 : 3 MKS Małkinia
Kolejka 20 (2018-05-12 - 2018-05-13)
134 Miedzanka Miedzna 3 : 1 Tęcza Korczew
135 MKS Małkinia 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
136 Błękitni Stoczek 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
137 Nojszewianka Dobre 1 : 2 LKS Ostrówek
138 Polonez Mordy 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
139 Jastrząb Zeliszew 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
140 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Świt Barcząca
Kolejka 21 (2018-05-19 - 2018-05-20)
141 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Miedzanka Miedzna
142 Świt Barcząca 2 : 6 Jastrząb Zeliszew
143 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Polonez Mordy
144 Kosovia Kosów Lacki 5 : 2 Nojszewianka Dobre
145 LKS Ostrówek 6 : 1 Błękitni Stoczek
146 Grodzisk Krzymosze 3 : 1 MKS Małkinia
147 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Tęcza Korczew
Kolejka 22 (2018-05-26 - 2018-05-27)
148 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
149 Tęcza Korczew 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
150 MKS Małkinia 2 : 2 LKS Ostrówek
151 Błękitni Stoczek 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
152 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
153 Polonez Mordy 3 : 1 Świt Barcząca
154 Jastrząb Zeliszew 2 : 1 Tęcza Stanisławów
Kolejka 23 (2018-06-02 - 2018-06-03)
155 Jastrząb Zeliszew 0 : 2 Miedzanka Miedzna
156 Tęcza Stanisławów 5 : 0 Polonez Mordy
157 Świt Barcząca 2 : 1 Nojszewianka Dobre
158 Jutrzenka Cegłów 2 : 4 Błękitni Stoczek
159 Kosovia Kosów Lacki 3 : 3 MKS Małkinia
160 LKS Ostrówek 4 : 0 Tęcza Korczew
161 Grodzisk Krzymosze 1 : 2 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 24 (2018-06-09 - 2018-06-10)
162 Miedzanka Miedzna 7 : 1 Grodzisk Krzymosze
163 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 LKS Ostrówek
164 Tęcza Korczew 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
165 MKS Małkinia 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
166 Błękitni Stoczek 1 : 0 Świt Barcząca
167 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Tęcza Stanisławów
168 Polonez Mordy 0 : 2 Jastrząb Zeliszew
Kolejka 25 (2018-06-16 - 2018-06-17)
169 Miedzanka Miedzna 4 : 3 Polonez Mordy
170 Jastrząb Zeliszew 3 : 2 Nojszewianka Dobre
171 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Błękitni Stoczek
172 Świt Barcząca 1 : 4 MKS Małkinia
173 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Tęcza Korczew
174 Kosovia Kosów Lacki 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
175 LKS Ostrówek 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 26 (2018-06-24 - 2018-06-24)
176 Miedzanka Miedzna 2 : 1 LKS Ostrówek
177 Grodzisk Krzymosze 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
178 Tygrys Huta Mińska 6 : 1 Jutrzenka Cegłów
179 Tęcza Korczew 2 : 5 Świt Barcząca
180 MKS Małkinia 3 : 0 Tęcza Stanisławów
181 Błękitni Stoczek 3 : 5 Jastrząb Zeliszew
182 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Polonez Mordy
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.