reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orzeł Unin 30 64 82:24
2 Hutnik Huta Czechy 30 60 90:40
3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 59 77:33
4 Podlasie Sokołów Podlaski 30 57 67:48
5 Płomień Dębe Wielkie 30 55 83:51
6 Fenix Siennica 30 54 51:34
7 Czarni Węgrów 30 48 67:57
8 Zryw Sobolew 30 42 60:61
9 Victoria Kałuszyn 30 42 56:63
10 Tajfun Jartypory 30 37 48:71
11 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 36 42:53
12 Wilga Miastków Kościelny 30 30 44:65
13 Kolektyw Oleśnica 30 31 38:82
14 Wektra Zbuczyn 30 28 27:67
15 Watra Mrozy 30 26 34:58
16 Sęp Żelechów 30 16 32:91
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-08-13)
1 Watra Mrozy 2 : 3 Kolektyw Oleśnica
2 Sęp Żelechów 1 : 3 Fenix Siennica
3 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
4 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
5 Orzeł Unin 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
6 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 4 Tajfun Jartypory
7 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Wektra Zbuczyn
8 Czarni Węgrów 4 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Kolektyw Oleśnica 3 : 4 Zryw Sobolew
10 Wektra Zbuczyn 0 : 5 Czarni Węgrów
11 Tajfun Jartypory 2 : 8 Płomień Dębe Wielkie
12 Hutnik Huta Czechy 7 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
13 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Orzeł Unin
14 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
15 Sęp Żelechów 0 : 0 Victoria Kałuszyn
16 Watra Mrozy 0 : 2 Fenix Siennica
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 Fenix Siennica 4 : 2 Kolektyw Oleśnica
18 Victoria Kałuszyn 4 : 0 Watra Mrozy
19 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Sęp Żelechów
20 Orzeł Unin 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
21 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
22 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
23 Czarni Węgrów 2 : 1 Tajfun Jartypory
24 Zryw Sobolew 3 : 1 Wektra Zbuczyn
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Wektra Zbuczyn
26 Tajfun Jartypory 2 : 1 Zryw Sobolew
27 Hutnik Huta Czechy 1 : 4 Czarni Węgrów
28 Wilga Miastków Kościelny 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
29 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
30 Sęp Żelechów 1 : 1 Orzeł Unin
31 Watra Mrozy 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
32 Fenix Siennica 2 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Victoria Kałuszyn 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
34 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Fenix Siennica
35 Orzeł Unin 1 : 0 Watra Mrozy
36 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Sęp Żelechów
37 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
38 Czarni Węgrów 2 : 0 Wilga Miastków Kościelny
39 Zryw Sobolew 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
40 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Tajfun Jartypory
42 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Wektra Zbuczyn
43 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Zryw Sobolew
44 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8 : 1 Czarni Węgrów
45 Sęp Żelechów 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
46 Watra Mrozy 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
47 Fenix Siennica 0 : 4 Orzeł Unin
48 Victoria Kałuszyn 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Kolektyw Oleśnica
50 Orzeł Unin 4 : 0 Victoria Kałuszyn
51 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Fenix Siennica
52 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Watra Mrozy
53 Czarni Węgrów 4 : 3 Sęp Żelechów
54 Zryw Sobolew 1 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
55 Wektra Zbuczyn 3 : 1 Wilga Miastków Kościelny
56 Tajfun Jartypory 1 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
58 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Tajfun Jartypory
59 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0 : 1 Wektra Zbuczyn
60 Sęp Żelechów 1 : 4 Zryw Sobolew
61 Watra Mrozy 3 : 2 Czarni Węgrów
62 Fenix Siennica 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
63 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
64 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-11-01)
65 Orzeł Unin 3 : 1 Kolektyw Oleśnica
66 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
67 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Victoria Kałuszyn
68 Czarni Węgrów 3 : 1 Fenix Siennica
69 Zryw Sobolew 3 : 1 Watra Mrozy
70 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Sęp Żelechów
71 Tajfun Jartypory 1 : 4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
72 Hutnik Huta Czechy 10 : 0 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Kolektyw Oleśnica 1 : 0 Wilga Miastków Kościelny
74 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
75 Sęp Żelechów 1 : 3 Tajfun Jartypory
76 Watra Mrozy 0 : 1 Wektra Zbuczyn
77 Fenix Siennica 4 : 1 Zryw Sobolew
78 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Czarni Węgrów
79 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
80 Orzeł Unin 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 : 1 Kolektyw Oleśnica
82 Płomień Dębe Wielkie 4 : 3 Orzeł Unin
83 Czarni Węgrów 3 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
84 Zryw Sobolew 6 : 2 Victoria Kałuszyn
85 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Fenix Siennica
86 Tajfun Jartypory 4 : 0 Watra Mrozy
87 Hutnik Huta Czechy 5 : 1 Sęp Żelechów
88 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
90 Sęp Żelechów 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
91 Watra Mrozy 2 : 5 Hutnik Huta Czechy
92 Fenix Siennica 1 : 1 Tajfun Jartypory
93 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Wektra Zbuczyn
94 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Zryw Sobolew
95 Orzeł Unin 4 : 0 Czarni Węgrów
96 Jabłonianka Jabłonna Lacka 7 : 2 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Płomień Dębe Wielkie 7 : 2 Kolektyw Oleśnica
98 Czarni Węgrów 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
99 Zryw Sobolew 2 : 2 Orzeł Unin
100 Wektra Zbuczyn 1 : 5 Podlasie Sokołów Podlaski
101 Tajfun Jartypory 3 : 2 Victoria Kałuszyn
102 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Fenix Siennica
103 Wilga Miastków Kościelny 3 : 3 Watra Mrozy
104 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Kolektyw Oleśnica 2 : 3 Sęp Żelechów
106 Watra Mrozy 0 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
107 Fenix Siennica 2 : 0 Wilga Miastków Kościelny
108 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
109 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 1 Tajfun Jartypory
110 Orzeł Unin 6 : 0 Wektra Zbuczyn
111 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Zryw Sobolew
112 Płomień Dębe Wielkie 3 : 3 Czarni Węgrów
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Czarni Węgrów 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
114 Zryw Sobolew 2 : 5 Płomień Dębe Wielkie
115 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
116 Tajfun Jartypory 0 : 3 Orzeł Unin
117 Hutnik Huta Czechy 6 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
118 Wilga Miastków Kościelny 4 : 1 Victoria Kałuszyn
119 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Fenix Siennica
120 Sęp Żelechów 0 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 16 (2018-03-24 - 2018-03-25)
121 Fenix Siennica 0 : 0 Sęp Żelechów
122 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
123 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Watra Mrozy
124 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 2 Victoria Kałuszyn
125 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Orzeł Unin
126 Tajfun Jartypory 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
127 Wektra Zbuczyn 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
128 Zryw Sobolew 0 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 17 (2018-03-30 - 2018-03-31)
129 Zryw Sobolew 0 : 2 Kolektyw Oleśnica
130 Czarni Węgrów 0 : 0 Wektra Zbuczyn
131 Płomień Dębe Wielkie 8 : 1 Tajfun Jartypory
132 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Hutnik Huta Czechy
133 Orzeł Unin 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
134 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
135 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Sęp Żelechów
136 Fenix Siennica 0 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 18 (2018-04-07 - 2018-04-08)
137 Zryw Sobolew 4 : 0 Wektra Zbuczyn
138 Kolektyw Oleśnica 1 : 7 Fenix Siennica
139 Watra Mrozy 1 : 2 Victoria Kałuszyn
140 Sęp Żelechów 4 : 5 Podlasie Sokołów Podlaski
141 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 0 Orzeł Unin
142 Wilga Miastków Kościelny 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
143 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
144 Tajfun Jartypory 3 : 6 Czarni Węgrów
Kolejka 19 (2018-04-14 - 2018-04-15)
145 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
146 Zryw Sobolew 3 : 0 Tajfun Jartypory
147 Czarni Węgrów 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
148 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Wilga Miastków Kościelny
149 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
150 Orzeł Unin 6 : 0 Sęp Żelechów
151 Podlasie Sokołów Podlaski 4 : 0 Watra Mrozy
152 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 20 (2018-04-21 - 2018-04-22)
153 Zryw Sobolew 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
154 Kolektyw Oleśnica 0 : 0 Victoria Kałuszyn
155 Fenix Siennica 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
156 Watra Mrozy 0 : 3 Orzeł Unin
157 Sęp Żelechów 5 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
158 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
159 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Czarni Węgrów
160 Tajfun Jartypory 0 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 21 (2018-04-28 - 2018-04-29)
161 Tajfun Jartypory 4 : 0 Kolektyw Oleśnica
162 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
163 Zryw Sobolew 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
164 Czarni Węgrów 3 : 0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
165 Płomień Dębe Wielkie 5 : 0 Sęp Żelechów
166 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 0 Watra Mrozy
167 Orzeł Unin 0 : 0 Fenix Siennica
168 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 22 (2018-05-03 - 2018-05-03)
169 Płomień Dębe Wielkie 0 : 0 Watra Mrozy
170 Zryw Sobolew 0 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
171 Kolektyw Oleśnica 0 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
172 Victoria Kałuszyn 2 : 5 Orzeł Unin
173 Fenix Siennica 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
174 Sęp Żelechów 1 : 4 Czarni Węgrów
175 Wilga Miastków Kościelny 3 : 3 Wektra Zbuczyn
176 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Tajfun Jartypory
Kolejka 23 (2018-05-06 - 2018-05-06)
177 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
178 Tajfun Jartypory 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
179 Wektra Zbuczyn 3 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
180 Zryw Sobolew 0 : 0 Sęp Żelechów
181 Czarni Węgrów 1 : 2 Watra Mrozy
182 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Fenix Siennica
183 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Victoria Kałuszyn
184 Orzeł Unin 7 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Kolektyw Oleśnica 0 : 6 Orzeł Unin
186 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
187 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
188 Fenix Siennica 2 : 0 Czarni Węgrów
189 Watra Mrozy 3 : 3 Zryw Sobolew
190 Sęp Żelechów 1 : 2 Wektra Zbuczyn
191 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 : 0 Tajfun Jartypory
192 Wilga Miastków Kościelny 3 : 6 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 25 (2018-05-19 - 2018-05-20)
193 Watra Mrozy 3 : 0 Wektra Zbuczyn
194 Wilga Miastków Kościelny 5 : 0 Kolektyw Oleśnica
195 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
196 Tajfun Jartypory 3 : 0 Sęp Żelechów
197 Zryw Sobolew 0 : 0 Fenix Siennica
198 Czarni Węgrów 4 : 1 Victoria Kałuszyn
199 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
200 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 2 Orzeł Unin
Kolejka 26 (2018-05-26 - 2018-05-27)
201 Kolektyw Oleśnica 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
202 Orzeł Unin 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
203 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Czarni Węgrów
204 Victoria Kałuszyn 4 : 7 Zryw Sobolew
205 Fenix Siennica 4 : 1 Wektra Zbuczyn
206 Watra Mrozy 1 : 3 Tajfun Jartypory
207 Sęp Żelechów 2 : 8 Hutnik Huta Czechy
208 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 27 (2018-06-02 - 2018-06-03)
209 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 : 1 Kolektyw Oleśnica
210 Wilga Miastków Kościelny 3 : 0 Sęp Żelechów
211 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Watra Mrozy
212 Tajfun Jartypory 0 : 1 Fenix Siennica
213 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Victoria Kałuszyn
214 Zryw Sobolew 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
215 Czarni Węgrów 0 : 4 Orzeł Unin
216 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 28 (2018-06-09 - 2018-06-10)
217 Zryw Sobolew 2 : 0 Orzeł Unin
218 Kolektyw Oleśnica 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
219 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Czarni Węgrów
220 Podlasie Sokołów Podlaski 5 : 1 Wektra Zbuczyn
221 Victoria Kałuszyn 1 : 3 Tajfun Jartypory
222 Fenix Siennica 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
223 Watra Mrozy 0 : 2 Wilga Miastków Kościelny
224 Sęp Żelechów 1 : 7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolejka 29 (2018-06-16 - 2018-06-16)
225 Victoria Kałuszyn 1 : 5 Hutnik Huta Czechy
226 Płomień Dębe Wielkie 4 : 3 Czarni Węgrów
227 Sęp Żelechów 1 : 3 Kolektyw Oleśnica
228 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Watra Mrozy
229 Wilga Miastków Kościelny 0 : 0 Fenix Siennica
230 Tajfun Jartypory 0 : 6 Podlasie Sokołów Podlaski
231 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Orzeł Unin
232 Zryw Sobolew 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 30 (2018-06-24 - 2018-06-24)
233 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Czarni Węgrów
234 Płomień Dębe Wielkie 5 : 2 Zryw Sobolew
235 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 4 Wektra Zbuczyn
236 Orzeł Unin 3 : 0 Tajfun Jartypory
237 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
238 Victoria Kałuszyn 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
239 Fenix Siennica 0 : 2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
240 Watra Mrozy 7 : 0 Sęp Żelechów
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.