reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
NICE I LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O BIALSKA O
WARSZAWSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A (gr. II) WARSZAWSKA A (gr. I)
WARSZAWSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
BIALSKA B (gr. II) WARSZAWSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Broń Radom 30 62 87:38
2 Mazur Karczew 30 62 66:35
3 Pogoń Grodzisk 30 59 69:25
4 Pilica Białobrzegi 30 56 63:28
5 Mszczonowianka Mszczonów 30 56 60:43
6 Oskar Przysucha 30 54 64:44
7 Sparta Jazgarzew 30 49 60:54
8 Błonianka Błonie 30 49 58:43
9 Energia Kozienice 30 47 49:43
10 LKS Jedlińsk 30 44 60:40
11 MKS Piaseczno 30 37 60:57
12 Wilga Garwolin 30 31 35:66
13 Znicz II Pruszków 30 24 33:67
14 LKS Promna 30 18 26:71
15 Naprzód Skórzec 30 15 41:104
16 Perła Złotokłos 30 12 20:91
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2017-08-12 - 2017-07-13)
1 Broń Radom 7 : 0 Wilga Garwolin
2 LKS Jedlińsk 0 : 2 Pogoń Grodzisk
3 Mazur Karczew 5 : 0 Znicz II Pruszków
4 Oskar Przysucha 5 : 1 Błonianka Błonie
5 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Energia Kozienice
6 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
7 Perła Złotokłos 1 : 3 Pilica Białobrzegi
8 Naprzód Skórzec 1 : 4 MKS Piaseczno
Kolejka 2 (2017-08-19 - 2017-08-20)
9 Wilga Garwolin 0 : 0 MKS Piaseczno
10 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Naprzód Skórzec
11 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Perła Złotokłos
12 Energia Kozienice 2 : 0 LKS Promna
13 Błonianka Błonie 1 : 2 Sparta Jazgarzew
14 Znicz II Pruszków 3 : 3 Oskar Przysucha
15 Pogoń Grodzisk 1 : 0 Mazur Karczew
16 Broń Radom 1 : 1 LKS Jedlińsk
Kolejka 3 (2017-08-26 - 2017-08-27)
17 LKS Jedlińsk 0 : 1 Wilga Garwolin
18 Mazur Karczew 1 : 1 Broń Radom
19 Oskar Przysucha 1 : 0 Pogoń Grodzisk
20 Sparta Jazgarzew 4 : 1 Znicz II Pruszków
21 LKS Promna 0 : 2 Błonianka Błonie
22 Perła Złotokłos 2 : 0 Energia Kozienice
23 Naprzód Skórzec 3 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
24 MKS Piaseczno 2 : 3 Pilica Białobrzegi
Kolejka 4 (2017-08-30 - 2017-08-30)
25 Wilga Garwolin 0 : 4 Pilica Białobrzegi
26 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 MKS Piaseczno
27 Energia Kozienice 5 : 1 Naprzód Skórzec
28 Błonianka Błonie 8 : 0 Perła Złotokłos
29 Znicz II Pruszków 6 : 0 LKS Promna
30 Pogoń Grodzisk 0 : 2 Sparta Jazgarzew
31 Broń Radom 2 : 4 Oskar Przysucha
32 LKS Jedlińsk 2 : 2 Mazur Karczew
Kolejka 5 (2017-09-02 - 2017-09-03)
33 Mazur Karczew 1 : 0 Wilga Garwolin
34 Oskar Przysucha 2 : 1 LKS Jedlińsk
35 Sparta Jazgarzew 0 : 3 Broń Radom
36 LKS Promna 1 : 5 Pogoń Grodzisk
37 Perła Złotokłos 0 : 0 Znicz II Pruszków
38 Naprzód Skórzec 3 : 0 Błonianka Błonie
39 MKS Piaseczno 1 : 2 Energia Kozienice
40 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 6 (2017-09-09 - 2017-09-10)
41 Wilga Garwolin 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
42 Energia Kozienice 0 : 1 Pilica Białobrzegi
43 Błonianka Błonie 3 : 0 MKS Piaseczno
44 Znicz II Pruszków 0 : 0 Naprzód Skórzec
45 Pogoń Grodzisk 5 : 0 Perła Złotokłos
46 Broń Radom 6 : 0 LKS Promna
47 LKS Jedlińsk 4 : 2 Sparta Jazgarzew
48 Mazur Karczew 1 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 7 (2017-09-16 - 2017-09-17)
49 Oskar Przysucha 0 : 1 Wilga Garwolin
50 Sparta Jazgarzew 3 : 6 Mazur Karczew
51 LKS Promna 1 : 2 LKS Jedlińsk
52 Perła Złotokłos 0 : 2 Broń Radom
53 Naprzód Skórzec 0 : 5 Pogoń Grodzisk
54 MKS Piaseczno 2 : 0 Znicz II Pruszków
55 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Błonianka Błonie
56 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 8 (2017-09-23 - 2017-09-24)
57 Wilga Garwolin 1 : 2 Energia Kozienice
58 Znicz II Pruszków 1 : 2 Pilica Białobrzegi
59 Pogoń Grodzisk 2 : 3 MKS Piaseczno
60 Broń Radom 2 : 1 Naprzód Skórzec
61 LKS Jedlińsk 2 : 0 Perła Złotokłos
62 Mazur Karczew 1 : 1 LKS Promna
63 Oskar Przysucha 0 : 2 Sparta Jazgarzew
64 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka 9 (2017-09-30 - 2017-10-01)
65 Sparta Jazgarzew 2 : 3 Wilga Garwolin
66 LKS Promna 1 : 6 Oskar Przysucha
67 Perła Złotokłos 1 : 2 Mazur Karczew
68 Naprzód Skórzec 1 : 5 LKS Jedlińsk
69 MKS Piaseczno 1 : 1 Broń Radom
70 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pogoń Grodzisk
71 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Znicz II Pruszków
72 Energia Kozienice 1 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka 10 (2017-10-07 - 2017-10-08)
73 Wilga Garwolin 4 : 2 Błonianka Błonie
74 Znicz II Pruszków 1 : 2 Energia Kozienice
75 Pogoń Grodzisk 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
76 Broń Radom 3 : 2 Pilica Białobrzegi
77 LKS Jedlińsk 3 : 1 MKS Piaseczno
78 Mazur Karczew 4 : 1 Naprzód Skórzec
79 Oskar Przysucha 4 : 0 Perła Złotokłos
80 Sparta Jazgarzew 2 : 1 LKS Promna
Kolejka 11 (2017-10-14 - 2017-10-15)
81 LKS Promna 1 : 2 Wilga Garwolin
82 Perła Złotokłos 0 : 6 Sparta Jazgarzew
83 Naprzód Skórzec 2 : 4 Oskar Przysucha
84 MKS Piaseczno 3 : 1 Mazur Karczew
85 Pilica Białobrzegi 2 : 0 LKS Jedlińsk
86 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 3 Broń Radom
87 Energia Kozienice 0 : 5 Pogoń Grodzisk
88 Błonianka Błonie 3 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 12 (2017-10-21 - 2017-10-22)
89 Wilga Garwolin 1 : 2 Znicz II Pruszków
90 Pogoń Grodzisk 1 : 3 Błonianka Błonie
91 Broń Radom 3 : 2 Energia Kozienice
92 LKS Jedlińsk 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
93 Mazur Karczew 0 : 0 Pilica Białobrzegi
94 Oskar Przysucha 0 : 0 MKS Piaseczno
95 Sparta Jazgarzew 6 : 2 Naprzód Skórzec
96 LKS Promna 2 : 2 Perła Złotokłos
Kolejka 13 (2017-10-28 - 2017-10-29)
97 Perła Złotokłos 1 : 1 Wilga Garwolin
98 Naprzód Skórzec 2 : 6 LKS Promna
99 MKS Piaseczno 0 : 1 Sparta Jazgarzew
100 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Oskar Przysucha
101 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Mazur Karczew
102 Energia Kozienice 3 : 1 LKS Jedlińsk
103 Błonianka Błonie 4 : 3 Broń Radom
104 Znicz II Pruszków 2 : 2 Pogoń Grodzisk
Kolejka 14 (2017-11-04 - 2017-11-05)
105 Wilga Garwolin 2 : 2 Pogoń Grodzisk
106 Broń Radom 3 : 0 Znicz II Pruszków
107 LKS Jedlińsk 0 : 1 Błonianka Błonie
108 Mazur Karczew 2 : 3 Energia Kozienice
109 Oskar Przysucha 4 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
110 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Sparta Jazgarzew
111 LKS Promna 3 : 0 MKS Piaseczno
112 Perła Złotokłos 1 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 15 (2017-11-11 - 2017-11-12)
113 Naprzód Skórzec 4 : 3 Wilga Garwolin
114 MKS Piaseczno 4 : 2 Perła Złotokłos
115 Pilica Białobrzegi 4 : 0 LKS Promna
116 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 0 Sparta Jazgarzew
117 Energia Kozienice 3 : 2 Oskar Przysucha
118 Błonianka Błonie 1 : 3 Mazur Karczew
119 Znicz II Pruszków 2 : 1 LKS Jedlińsk
120 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Broń Radom
Kolejka 16 (2018-03-17 - 2018-03-18)
121 Wilga Garwolin 0 : 0 Broń Radom
122 Pogoń Grodzisk 1 : 2 LKS Jedlińsk
123 Znicz II Pruszków 0 : 4 Mazur Karczew
124 Błonianka Błonie 2 : 0 Oskar Przysucha
125 Energia Kozienice 1 : 0 Sparta Jazgarzew
126 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 LKS Promna
127 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Perła Złotokłos
128 MKS Piaseczno 4 : 0 Naprzód Skórzec
Kolejka 17 (2018-03-24 - 2018-03-25)
129 MKS Piaseczno 10 : 1 Wilga Garwolin
130 Naprzód Skórzec 2 : 3 Pilica Białobrzegi
131 Perła Złotokłos 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
132 LKS Promna 1 : 1 Energia Kozienice
133 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Błonianka Błonie
134 Oskar Przysucha 3 : 0 Znicz II Pruszków
135 Mazur Karczew 2 : 1 Pogoń Grodzisk
136 LKS Jedlińsk 0 : 2 Broń Radom
Kolejka 18 (2018-03-31 - 2018-03-31)
137 Wilga Garwolin 1 : 2 LKS Jedlińsk
138 Broń Radom 4 : 0 Mazur Karczew
139 Pogoń Grodzisk 0 : 0 Oskar Przysucha
140 Znicz II Pruszków 0 : 1 Sparta Jazgarzew
141 Błonianka Błonie 0 : 0 LKS Promna
142 Energia Kozienice 4 : 0 Perła Złotokłos
143 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Naprzód Skórzec
144 Pilica Białobrzegi 2 : 2 MKS Piaseczno
Kolejka 19 (2018-04-07 - 2018-04-08)
145 Pilica Białobrzegi 0 : 0 Wilga Garwolin
146 MKS Piaseczno 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
147 Naprzód Skórzec 0 : 4 Energia Kozienice
148 Perła Złotokłos 0 : 1 Błonianka Błonie
149 LKS Promna 1 : 1 Znicz II Pruszków
150 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Pogoń Grodzisk
151 Oskar Przysucha 3 : 1 Broń Radom
152 Mazur Karczew 2 : 1 LKS Jedlińsk
Kolejka 20 (2018-04-14 - 2018-04-15)
153 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
154 LKS Jedlińsk 1 : 3 Oskar Przysucha
155 Broń Radom 3 : 2 Sparta Jazgarzew
156 Pogoń Grodzisk 3 : 0 LKS Promna
157 Znicz II Pruszków 0 : 1 Perła Złotokłos
158 Błonianka Błonie 5 : 0 Naprzód Skórzec
159 Energia Kozienice 1 : 3 MKS Piaseczno
160 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 21 (2018-04-21 - 2018-04-22)
161 Energia Kozienice 2 : 0 Pilica Białobrzegi
162 Broń Radom 2 : 0 LKS Promna
163 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Wilga Garwolin
164 MKS Piaseczno 1 : 5 Błonianka Błonie
165 Naprzód Skórzec 0 : 3 Znicz II Pruszków
166 Perła Złotokłos 0 : 6 Pogoń Grodzisk
167 Sparta Jazgarzew 0 : 2 LKS Jedlińsk
168 Oskar Przysucha 0 : 1 Mazur Karczew
Kolejka 22 (2018-04-28 - 2018-04-29)
169 Wilga Garwolin 0 : 2 Oskar Przysucha
170 Mazur Karczew 2 : 1 Sparta Jazgarzew
171 LKS Jedlińsk 0 : 0 LKS Promna
172 Broń Radom 10 : 0 Perła Złotokłos
173 Pogoń Grodzisk 4 : 2 Naprzód Skórzec
174 Znicz II Pruszków 4 : 3 MKS Piaseczno
175 Błonianka Błonie 0 : 0 Pilica Białobrzegi
176 Energia Kozienice 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 23 (2018-05-05 - 2018-05-06)
177 Błonianka Błonie 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
178 Energia Kozienice 0 : 0 Wilga Garwolin
179 Pilica Białobrzegi 3 : 0 Znicz II Pruszków
180 MKS Piaseczno 1 : 3 Pogoń Grodzisk
181 Naprzód Skórzec 0 : 3 Broń Radom
182 Perła Złotokłos 1 : 7 LKS Jedlińsk
183 LKS Promna 1 : 3 Mazur Karczew
184 Sparta Jazgarzew 2 : 4 Oskar Przysucha
Kolejka 24 (2018-05-12 - 2018-05-13)
185 Wilga Garwolin 1 : 3 Sparta Jazgarzew
186 Oskar Przysucha 3 : 0 LKS Promna
187 Mazur Karczew 2 : 0 Perła Złotokłos
188 LKS Jedlińsk 6 : 0 Naprzód Skórzec
189 Broń Radom 2 : 2 MKS Piaseczno
190 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Pilica Białobrzegi
191 Znicz II Pruszków 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
192 Błonianka Błonie 0 : 0 Energia Kozienice
Kolejka 25 (2018-05-16 - 2018-05-16)
193 Błonianka Błonie 3 : 1 Wilga Garwolin
194 Energia Kozienice 2 : 0 Znicz II Pruszków
195 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 2 Pogoń Grodzisk
196 Pilica Białobrzegi 3 : 4 Broń Radom
197 Naprzód Skórzec 1 : 5 Mazur Karczew
198 Perła Złotokłos 0 : 1 Oskar Przysucha
199 LKS Promna 1 : 1 Sparta Jazgarzew
200 MKS Piaseczno 2 : 4 LKS Jedlińsk
Kolejka 26 (2018-05-19 - 2018-05-20)
201 Wilga Garwolin 2 : 2 LKS Promna
202 Sparta Jazgarzew 4 : 0 Perła Złotokłos
203 Oskar Przysucha 3 : 3 Naprzód Skórzec
204 Mazur Karczew 5 : 1 MKS Piaseczno
205 LKS Jedlińsk 1 : 2 Pilica Białobrzegi
206 Broń Radom 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
207 Pogoń Grodzisk 1 : 0 Energia Kozienice
208 Znicz II Pruszków 0 : 3 Błonianka Błonie
Kolejka 27 (2018-05-26 - 2018-05-27)
209 Znicz II Pruszków 4 : 0 Wilga Garwolin
210 Błonianka Błonie 2 : 2 Pogoń Grodzisk
211 Energia Kozienice 1 : 4 Broń Radom
212 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 3 LKS Jedlińsk
213 Pilica Białobrzegi 1 : 2 Mazur Karczew
214 MKS Piaseczno 2 : 2 Oskar Przysucha
215 Naprzód Skórzec 4 : 5 Sparta Jazgarzew
216 Perła Złotokłos 0 : 1 LKS Promna
Kolejka 28 (2018-06-02 - 2018-06-03)
217 Wilga Garwolin 3 : 2 Perła Złotokłos
218 LKS Promna 1 : 1 Naprzód Skórzec
219 Sparta Jazgarzew 0 : 2 MKS Piaseczno
220 Oskar Przysucha 0 : 7 Pilica Białobrzegi
221 Mazur Karczew 1 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
222 LKS Jedlińsk 1 : 1 Energia Kozienice
223 Broń Radom 6 : 1 Błonianka Błonie
224 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 29 (2018-06-09 - 2018-06-10)
225 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Pilica Białobrzegi
226 Pogoń Grodzisk 4 : 1 Wilga Garwolin
227 Znicz II Pruszków 0 : 5 Broń Radom
228 Błonianka Błonie 0 : 1 LKS Jedlińsk
229 Energia Kozienice 0 : 1 Mazur Karczew
230 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Oskar Przysucha
231 MKS Piaseczno 3 : 0 LKS Promna
232 Naprzód Skórzec 3 : 3 Perła Złotokłos
Kolejka 30 (2018-06-16 - 2018-06-17)
233 Wilga Garwolin 1 : 2 Naprzód Skórzec
234 Perła Złotokłos 2 : 2 MKS Piaseczno
235 LKS Promna 0 : 6 Pilica Białobrzegi
236 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
237 Oskar Przysucha 4 : 1 Energia Kozienice
238 Mazur Karczew 4 : 1 Błonianka Błonie
239 LKS Jedlińsk 7 : 0 Znicz II Pruszków
240 Broń Radom 0 : 4 Pogoń Grodzisk
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.