reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sandecja Nowy Sącz 34 61 50:29
2 Górnik Zabrze 34 58 53:34
3 Zagłębie Sosnowiec 34 57 53:44
4 Miedź Legnica 34 57 49:27
5 Chojniczanka Chojnice 34 56 54:48
6 Olimpia Grudziądz 34 56 48:35
7 GKS Katowice 34 54 47:32
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 53 40:39
9 Wigry Suwałki 34 52 51:45
10 Stal Mielec 34 45 39:42
11 Pogoń Siedlce 34 44 34:46
12 Chrobry Głogów 34 43 50:50
13 Stomil Olsztyn 34 37 48:50
14 GKS Tychy 34 37 42:52
15 Bytovia Bytów 34 35 38:47
16 Wisła Puławy 34 33 33:49
17 Znicz Pruszków 34 30 35:64
18 MKS Kluczbork 34 25 35:66
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-07-29 - 2016-07-31)
1 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2 Stomil Olsztyn 3 : 0 Chrobry Głogów
3 GKS Katowice 0 : 1 Wigry Suwałki
4 Znicz Pruszków 1 : 2 Bytovia Bytów
5 Wisła Puławy 0 : 0 MKS Kluczbork
6 Miedź Legnica 1 : 0 Górnik Zabrze
7 Stal Mielec 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
8 GKS Tychy 0 : 1 Pogoń Siedlce
9 Olimpia Grudziądz 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2 (2016-08-06 - 2016-08-07)
10 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 Pogoń Siedlce
11 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 GKS Tychy
12 Górnik Zabrze 1 : 1 Stal Mielec
13 MKS Kluczbork 2 : 2 Miedź Legnica
14 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Wisła Puławy
15 Bytovia Bytów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
16 Wigry Suwałki 2 : 1 Znicz Pruszków
17 Chrobry Głogów 0 : 2 GKS Katowice
18 Chojniczanka Chojnice 5 : 4 Stomil Olsztyn
Kolejka 3 (2016-08-13 - 2016-08-14)
19 Stomil Olsztyn 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
20 GKS Katowice 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
21 Znicz Pruszków 0 : 0 Chrobry Głogów
22 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 : 1 Wigry Suwałki
23 Wisła Puławy 2 : 1 Bytovia Bytów
24 Miedź Legnica 0 : 0 Olimpia Grudziądz
25 Stal Mielec 1 : 1 MKS Kluczbork
26 GKS Tychy 2 : 1 Górnik Zabrze
27 Pogoń Siedlce 0 : 3 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 4 (2016-08-19 - 2016-08-21)
28 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
29 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Siedlce
30 MKS Kluczbork 1 : 1 GKS Tychy
31 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Stal Mielec
32 Bytovia Bytów 1 : 0 Miedź Legnica
33 Wigry Suwałki 3 : 2 Wisła Puławy
34 Chrobry Głogów 0 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
35 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Znicz Pruszków
36 Stomil Olsztyn 1 : 1 GKS Katowice
Kolejka 5 (2016-08-24 - 2016-08-24)
37 GKS Katowice 0 : 0 Zagłębie Sosnowiec
38 Znicz Pruszków 0 : 3 Stomil Olsztyn
39 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
40 Wisła Puławy 3 : 4 Chrobry Głogów
41 Miedź Legnica 0 : 1 Wigry Suwałki
42 Stal Mielec 2 : 2 Bytovia Bytów
43 GKS Tychy 1 : 1 Olimpia Grudziądz
44 Pogoń Siedlce 1 : 1 MKS Kluczbork
45 Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Górnik Zabrze
Kolejka 6 (2016-08-27 - 2016-08-28)
46 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Górnik Zabrze
47 MKS Kluczbork 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
48 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Pogoń Siedlce
49 Bytovia Bytów 1 : 1 GKS Tychy
50 Wigry Suwałki 6 : 0 Stal Mielec
51 Chrobry Głogów 1 : 1 Miedź Legnica
52 Chojniczanka Chojnice 3 : 3 Wisła Puławy
53 Stomil Olsztyn 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
54 GKS Katowice 2 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 7 (2016-09-03 - 2016-09-06)
55 Znicz Pruszków 1 : 4 Zagłębie Sosnowiec
56 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 2 GKS Katowice
57 Wisła Puławy 1 : 1 Stomil Olsztyn
58 Miedź Legnica 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
59 Stal Mielec 1 : 4 Chrobry Głogów
60 GKS Tychy 2 : 1 Wigry Suwałki
61 Pogoń Siedlce 1 : 0 Bytovia Bytów
62 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Olimpia Grudziądz
63 Górnik Zabrze 4 : 2 MKS Kluczbork
Kolejka 8 (2016-09-10 - 2016-09-11)
64 Zagłębie Sosnowiec 4 : 0 MKS Kluczbork
65 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Górnik Zabrze
66 Bytovia Bytów 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
67 Wigry Suwałki 1 : 4 Pogoń Siedlce
68 Chrobry Głogów 2 : 2 GKS Tychy
69 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Stal Mielec
70 Stomil Olsztyn 0 : 1 Miedź Legnica
71 GKS Katowice 2 : 1 Wisła Puławy
72 Znicz Pruszków 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9 (2016-09-17 - 2016-09-18)
73 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 5 Zagłębie Sosnowiec
74 Wisła Puławy 1 : 2 Znicz Pruszków
75 Miedź Legnica 2 : 2 GKS Katowice
76 Stal Mielec 0 : 0 Stomil Olsztyn
77 GKS Tychy 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
78 Pogoń Siedlce 2 : 0 Chrobry Głogów
79 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Wigry Suwałki
80 Górnik Zabrze 0 : 0 Bytovia Bytów
81 MKS Kluczbork 3 : 2 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2016-09-24 - 2016-09-25)
82 Zagłębie Sosnowiec 3 : 5 Olimpia Grudziądz
83 Bytovia Bytów 2 : 0 MKS Kluczbork
84 Wigry Suwałki 0 : 0 Górnik Zabrze
85 Chrobry Głogów 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
86 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Pogoń Siedlce
87 Stomil Olsztyn 4 : 0 GKS Tychy
88 GKS Katowice 1 : 0 Stal Mielec
89 Znicz Pruszków 0 : 0 Miedź Legnica
90 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Wisła Puławy
Kolejka 11 (2016-10-01 - 2016-10-02)
91 Wisła Puławy 1 : 1 Zagłębie Sosnowiec
92 Miedź Legnica 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
93 Stal Mielec 3 : 1 Znicz Pruszków
94 GKS Tychy 1 : 0 GKS Katowice
95 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stomil Olsztyn
96 Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
97 Górnik Zabrze 2 : 1 Chrobry Głogów
98 MKS Kluczbork 0 : 0 Wigry Suwałki
99 Olimpia Grudziądz 2 : 3 Bytovia Bytów
Kolejka 12 (2016-10-08 - 2016-10-09)
100 Zagłębie Sosnowiec 3 : 3 Bytovia Bytów
101 Wigry Suwałki 0 : 2 Olimpia Grudziądz
102 Chrobry Głogów 3 : 0 MKS Kluczbork
103 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Górnik Zabrze
104 Stomil Olsztyn 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
105 GKS Katowice 1 : 0 Pogoń Siedlce
106 Znicz Pruszków 2 : 0 GKS Tychy
107 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Stal Mielec
108 Wisła Puławy 1 : 5 Miedź Legnica
Kolejka 13 (2016-10-15 - 2016-10-16)
109 Miedź Legnica 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
110 Stal Mielec 0 : 1 Wisła Puławy
111 GKS Tychy 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
112 Pogoń Siedlce 1 : 0 Znicz Pruszków
113 Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 GKS Katowice
114 Górnik Zabrze 2 : 0 Stomil Olsztyn
115 MKS Kluczbork 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
116 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Chrobry Głogów
117 Bytovia Bytów 1 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 14 (2016-10-22 - 2016-10-23)
118 Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 Wigry Suwałki
119 Chrobry Głogów 3 : 3 Bytovia Bytów
120 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
121 Stomil Olsztyn 1 : 0 MKS Kluczbork
122 GKS Katowice 1 : 1 Górnik Zabrze
123 Znicz Pruszków 1 : 3 Sandecja Nowy Sącz
124 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 0 Pogoń Siedlce
125 Wisła Puławy 2 : 1 GKS Tychy
126 Miedź Legnica 0 : 1 Stal Mielec
Kolejka 15 (2016-10-29 - 2016-10-30)
127 Stal Mielec 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec
128 GKS Tychy 0 : 2 Miedź Legnica
129 Pogoń Siedlce 2 : 1 Wisła Puławy
130 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
131 Górnik Zabrze 0 : 1 Znicz Pruszków
132 MKS Kluczbork 0 : 2 GKS Katowice
133 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Stomil Olsztyn
134 Bytovia Bytów 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
135 Wigry Suwałki 2 : 2 Chrobry Głogów
Kolejka 16 (2016-11-05 - 2016-11-06)
136 Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 Chrobry Głogów
137 Chojniczanka Chojnice 3 : 2 Wigry Suwałki
138 Stomil Olsztyn 3 : 1 Bytovia Bytów
139 GKS Katowice 1 : 0 Olimpia Grudziądz
140 Znicz Pruszków 1 : 0 MKS Kluczbork
141 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 3 Górnik Zabrze
142 Wisła Puławy 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
143 Pogoń Siedlce 0 : 4 Miedź Legnica
144 Stal Mielec 3 : 2 GKS Tychy
Kolejka 17 (2016-11-12 - 2016-11-13)
145 GKS Tychy 3 : 0 Zagłębie Sosnowiec
146 Pogoń Siedlce 1 : 0 Stal Mielec
147 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Miedź Legnica
148 Górnik Zabrze 4 : 0 Wisła Puławy
149 MKS Kluczbork 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
150 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Znicz Pruszków
151 Bytovia Bytów 1 : 0 GKS Katowice
152 Wigry Suwałki 2 : 1 Stomil Olsztyn
153 Chrobry Głogów 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 (2016-11-19 - 2016-11-20)
154 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 3 Olimpia Grudziądz
155 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
156 Chrobry Głogów 3 : 0 Stomil Olsztyn
157 Wigry Suwałki 3 : 2 GKS Katowice
158 Bytovia Bytów 0 : 1 Znicz Pruszków
159 MKS Kluczbork 2 : 2 Wisła Puławy
160 Górnik Zabrze 0 : 2 Miedź Legnica
161 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Stal Mielec
162 Pogoń Siedlce 1 : 0 GKS Tychy
Kolejka 19 (2016-11-26 - 2016-11-27)
163 Pogoń Siedlce 0 : 2 Zagłębie Sosnowiec
164 GKS Tychy 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
165 Stal Mielec 1 : 2 Górnik Zabrze
166 Miedź Legnica 2 : 0 MKS Kluczbork
167 Wisła Puławy 0 : 1 Olimpia Grudziądz
168 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Bytovia Bytów
169 Znicz Pruszków 4 : 5 Wigry Suwałki
170 GKS Katowice 2 : 1 Chrobry Głogów
171 Stomil Olsztyn 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 20 (2017-03-04 - 2017-03-05)
172 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Stomil Olsztyn
173 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 GKS Katowice
174 Chrobry Głogów 1 : 1 Znicz Pruszków
175 Wigry Suwałki 2 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
176 Bytovia Bytów 0 : 1 Wisła Puławy
177 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Miedź Legnica
178 MKS Kluczbork 0 : 1 Stal Mielec
179 Górnik Zabrze 1 : 0 GKS Tychy
180 Sandecja Nowy Sącz 4 : 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 21 (2017-03-11 - 2017-03-12)
181 Sandecja Nowy Sącz 5 : 0 Zagłębie Sosnowiec
182 Pogoń Siedlce 2 : 1 Górnik Zabrze
183 GKS Tychy 4 : 2 MKS Kluczbork
184 Stal Mielec 1 : 0 Olimpia Grudziądz
185 Miedź Legnica 2 : 1 Bytovia Bytów
186 Wisła Puławy 0 : 1 Wigry Suwałki
187 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Chrobry Głogów
188 Znicz Pruszków 3 : 3 Chojniczanka Chojnice
189 GKS Katowice 2 : 2 Stomil Olsztyn
Kolejka 22 (2017-03-18 - 2017-03-19)
190 Zagłębie Sosnowiec 1 : 0 GKS Katowice
191 Stomil Olsztyn 5 : 1 Znicz Pruszków
192 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
193 Chrobry Głogów 1 : 2 Wisła Puławy
194 Wigry Suwałki 0 : 1 Miedź Legnica
195 Bytovia Bytów 2 : 2 Stal Mielec
196 Olimpia Grudziądz 1 : 0 GKS Tychy
197 MKS Kluczbork 2 : 2 Pogoń Siedlce
198 Górnik Zabrze 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 23 (2017-03-25 - 2017-03-26)
199 Górnik Zabrze 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
200 Sandecja Nowy Sącz 4 : 1 MKS Kluczbork
201 Pogoń Siedlce 1 : 4 Olimpia Grudziądz
202 GKS Tychy 1 : 0 Bytovia Bytów
203 Stal Mielec 2 : 1 Wigry Suwałki
204 Miedź Legnica 1 : 2 Chrobry Głogów
205 Wisła Puławy 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
206 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2 Stomil Olsztyn
207 Znicz Pruszków 1 : 4 GKS Katowice
Kolejka 24 (2017-04-01 - 2017-04-02)
208 Zagłębie Sosnowiec 0 : 3 Znicz Pruszków
209 GKS Katowice 1 : 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
210 Stomil Olsztyn 3 : 2 Wisła Puławy
211 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Miedź Legnica
212 Chrobry Głogów 0 : 1 Stal Mielec
213 Wigry Suwałki 1 : 0 GKS Tychy
214 Bytovia Bytów 1 : 3 Pogoń Siedlce
215 Olimpia Grudziądz 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
216 MKS Kluczbork 2 : 1 Górnik Zabrze
Kolejka 25 (2017-04-08 - 2017-04-09)
217 MKS Kluczbork 0 : 4 Zagłębie Sosnowiec
218 Górnik Zabrze 2 : 1 Olimpia Grudziądz
219 Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 Bytovia Bytów
220 Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki
221 GKS Tychy 0 : 2 Chrobry Głogów
222 Stal Mielec 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
223 Miedź Legnica 2 : 2 Stomil Olsztyn
224 Wisła Puławy 0 : 3 GKS Katowice
225 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 Znicz Pruszków
Kolejka 26 (2017-04-15 - 2017-04-15)
226 Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
227 Znicz Pruszków 0 : 3 Wisła Puławy
228 GKS Katowice 0 : 2 Miedź Legnica
229 Stomil Olsztyn 0 : 4 Stal Mielec
230 Chojniczanka Chojnice 1 : 4 GKS Tychy
231 Chrobry Głogów 2 : 0 Pogoń Siedlce
232 Wigry Suwałki 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
233 Bytovia Bytów 0 : 1 Górnik Zabrze
234 Olimpia Grudziądz 2 : 0 MKS Kluczbork
Kolejka 27 (2017-04-22 - 2017-04-23)
235 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Zagłębie Sosnowiec
236 MKS Kluczbork 2 : 2 Bytovia Bytów
237 Górnik Zabrze 0 : 0 Wigry Suwałki
238 Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Chrobry Głogów
239 Pogoń Siedlce 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
240 GKS Tychy 2 : 2 Stomil Olsztyn
241 Stal Mielec 3 : 3 GKS Katowice
242 Miedź Legnica 2 : 0 Znicz Pruszków
243 Wisła Puławy 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 28 (2017-04-28 - 2017-04-30)
244 Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Wisła Puławy
245 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Miedź Legnica
246 Znicz Pruszków 1 : 0 Stal Mielec
247 GKS Katowice 3 : 0 GKS Tychy
248 Stomil Olsztyn 1 : 1 Pogoń Siedlce
249 Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Sandecja Nowy Sącz
250 Chrobry Głogów 2 : 0 Górnik Zabrze
251 Wigry Suwałki 2 : 0 MKS Kluczbork
252 Bytovia Bytów 0 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 (2017-05-06 - 2017-05-07)
253 Bytovia Bytów 0 : 1 Zagłębie Sosnowiec
254 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Wigry Suwałki
255 MKS Kluczbork 3 : 2 Chrobry Głogów
256 Górnik Zabrze 6 : 1 Chojniczanka Chojnice
257 Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 Stomil Olsztyn
258 Pogoń Siedlce 0 : 1 GKS Katowice
259 GKS Tychy 4 : 1 Znicz Pruszków
260 Stal Mielec 0 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
261 Miedź Legnica 1 : 1 Wisła Puławy
Kolejka 30 (2017-05-12 - 2017-05-14)
262 Miedź Legnica 2 : 1 Zagłębie Sosnowiec
263 Wisła Puławy 0 : 0 Stal Mielec
264 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2 GKS Tychy
265 Znicz Pruszków 2 : 1 Pogoń Siedlce
266 GKS Katowice 0 : 1 Sandecja Nowy Sącz
267 Stomil Olsztyn 2 : 4 Górnik Zabrze
268 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 MKS Kluczbork
269 Chrobry Głogów 1 : 3 Olimpia Grudziądz
270 Wigry Suwałki 3 : 2 Bytovia Bytów
Kolejka 31 (2017-05-17 - 2017-05-17)
271 Miedź Legnica 1 : 2 Stal Mielec
272 Wigry Suwałki 0 : 3 Zagłębie Sosnowiec
273 Bytovia Bytów 2 : 1 Chrobry Głogów
274 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
275 MKS Kluczbork 1 : 2 Stomil Olsztyn
276 Górnik Zabrze 1 : 0 GKS Katowice
277 Sandecja Nowy Sącz 5 : 2 Znicz Pruszków
278 Pogoń Siedlce 3 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
279 GKS Tychy 2 : 0 Wisła Puławy
Kolejka 32 (2017-05-20 - 2017-05-22)
280 Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 Stal Mielec
281 Miedź Legnica 3 : 2 GKS Tychy
282 Wisła Puławy 1 : 1 Pogoń Siedlce
283 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz
284 Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Zabrze
285 GKS Katowice 2 : 3 MKS Kluczbork
286 Stomil Olsztyn 1 : 3 Olimpia Grudziądz
287 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Bytovia Bytów
288 Chrobry Głogów 2 : 1 Wigry Suwałki
Kolejka 33 (2017-05-27 - 2017-05-28)
289 Miedź Legnica 3 : 0 Pogoń Siedlce
290 Chrobry Głogów 1 : 0 Zagłębie Sosnowiec
291 Wigry Suwałki 2 : 3 Chojniczanka Chojnice
292 Bytovia Bytów 1 : 0 Stomil Olsztyn
293 Olimpia Grudziądz 0 : 2 GKS Katowice
294 MKS Kluczbork 2 : 2 Znicz Pruszków
295 Górnik Zabrze 4 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
296 Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 Wisła Puławy
297 GKS Tychy 1 : 4 Stal Mielec
Kolejka 34 (2017-06-04 - 2017-06-04)
298 Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 GKS Tychy
299 Stal Mielec 1 : 2 Pogoń Siedlce
300 Miedź Legnica 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
301 Wisła Puławy 0 : 1 Górnik Zabrze
302 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 1 MKS Kluczbork
303 Znicz Pruszków 0 : 1 Olimpia Grudziądz
304 GKS Katowice 1 : 1 Bytovia Bytów
305 Stomil Olsztyn 1 : 4 Wigry Suwałki
306 Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Chrobry Głogów
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy robiąc zakupy starasz się wybierać polskie, zwłaszcza lokalne, produkty?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.