reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 ULKS Dębowica 24 58 75:20
2 Orlęta Gołaszyn 24 53 93:40
3 Polesie Serokomla 24 53 81:22
4 Sokół Krynka 24 51 73:30
5 Absolwent Domaszewnica 24 47 68:33
6 Wóldom Wólka Domaszewska 24 45 73:30
7 Perła Dwornia 24 32 56:66
8 Unia II Krzywda 24 30 40:58
9 Tur Turze Rogi 24 30 56:54
10 Orzeł Zalesie 24 24 49:84
11 WKS Wólka Świątkowa 24 13 30:206
12 Armaty Stoczek Łukowski 24 9 31:91
13 Gręzovia Gręzówka 24 7 27:118
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-21 - 2016-08-21)
1 WKS Wólka Świątkowa : pauza
2 Tur Turze Rogi 2 : 0 Absolwent Domaszewnica
3 Unia II Krzywda 0 : 1 ULKS Dębowica
4 Sokół Krynka 7 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
5 Polesie Serokomla 6 : 1 Gręzovia Gręzówka
6 Perła Dwornia 1 : 4 Wóldom Wólka Domaszewska
7 Orzeł Zalesie 1 : 8 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 pauza : Orlęta Gołaszyn
9 Wóldom Wólka Domaszewska 8 : 1 Orzeł Zalesie
10 Gręzovia Gręzówka 4 : 4 Perła Dwornia
11 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 5 Polesie Serokomla
12 ULKS Dębowica 1 : 1 Sokół Krynka
13 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 Unia II Krzywda
14 WKS Wólka Świątkowa 1 : 2 Tur Turze Rogi
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Tur Turze Rogi : pauza
16 Unia II Krzywda 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
17 Sokół Krynka 3 : 4 Absolwent Domaszewnica
18 Polesie Serokomla 1 : 0 ULKS Dębowica
19 Perła Dwornia 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
20 Orzeł Zalesie 4 : 5 Gręzovia Gręzówka
21 Orlęta Gołaszyn 4 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 pauza : Wóldom Wólka Domaszewska
23 Gręzovia Gręzówka 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
24 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 2 Orzeł Zalesie
25 ULKS Dębowica 4 : 1 Perła Dwornia
26 Absolwent Domaszewnica 1 : 2 Polesie Serokomla
27 WKS Wólka Świątkowa 0 : 4 Sokół Krynka
28 Tur Turze Rogi 2 : 1 Unia II Krzywda
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 Unia II Krzywda : pauza
30 Sokół Krynka 1 : 1 Tur Turze Rogi
31 Polesie Serokomla 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
32 Perła Dwornia 4 : 2 Absolwent Domaszewnica
33 Orzeł Zalesie 2 : 7 ULKS Dębowica
34 Orlęta Gołaszyn 6 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
35 Wóldom Wólka Domaszewska 5 : 2 Gręzovia Gręzówka
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 pauza : Gręzovia Gręzówka
37 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
38 ULKS Dębowica 1 : 0 Orlęta Gołaszyn
39 Absolwent Domaszewnica 0 : 2 Orzeł Zalesie
40 WKS Wólka Świątkowa 2 : 1 Perła Dwornia
41 Tur Turze Rogi 0 : 2 Polesie Serokomla
42 Unia II Krzywda 0 : 5 Sokół Krynka
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Sokół Krynka : pauza
44 Polesie Serokomla 7 : 1 Unia II Krzywda
45 Perła Dwornia 1 : 0 Tur Turze Rogi
46 Orzeł Zalesie 5 : 1 WKS Wólka Świątkowa
47 Orlęta Gołaszyn 3 : 6 Absolwent Domaszewnica
48 Wóldom Wólka Domaszewska 1 : 1 ULKS Dębowica
49 Gręzovia Gręzówka 1 : 4 Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 pauza : Armaty Stoczek Łukowski
51 ULKS Dębowica 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
52 Absolwent Domaszewnica 1 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
53 WKS Wólka Świątkowa 0 : 13 Orlęta Gołaszyn
54 Tur Turze Rogi 4 : 1 Orzeł Zalesie
55 Unia II Krzywda 1 : 2 Perła Dwornia
56 Sokół Krynka 0 : 0 Polesie Serokomla
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Polesie Serokomla : pauza
58 Perła Dwornia 4 : 7 Sokół Krynka
59 Orzeł Zalesie 1 : 4 Unia II Krzywda
60 Orlęta Gołaszyn 4 : 0 Tur Turze Rogi
61 Wóldom Wólka Domaszewska 9 : 1 WKS Wólka Świątkowa
62 Gręzovia Gręzówka 0 : 12 Absolwent Domaszewnica
63 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 10 ULKS Dębowica
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 pauza : ULKS Dębowica
65 Absolwent Domaszewnica 3 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
66 WKS Wólka Świątkowa 1 : 10 Gręzovia Gręzówka
67 Tur Turze Rogi 2 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
68 Unia II Krzywda 2 : 4 Orlęta Gołaszyn
69 Sokół Krynka 8 : 2 Orzeł Zalesie
70 Polesie Serokomla 4 : 0 Perła Dwornia
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Perła Dwornia : pauza
72 Orzeł Zalesie 1 : 2 Polesie Serokomla
73 Orlęta Gołaszyn 2 : 3 Sokół Krynka
74 Wóldom Wólka Domaszewska 5 : 0 Unia II Krzywda
75 Gręzovia Gręzówka 2 : 10 Tur Turze Rogi
76 Armaty Stoczek Łukowski 11 : 2 WKS Wólka Świątkowa
77 ULKS Dębowica 1 : 2 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 pauza : Absolwent Domaszewnica
79 WKS Wólka Świątkowa 1 : 7 ULKS Dębowica
80 Tur Turze Rogi 5 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
81 Unia II Krzywda 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
82 Sokół Krynka 1 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
83 Polesie Serokomla 2 : 2 Orlęta Gołaszyn
84 Perła Dwornia 3 : 2 Orzeł Zalesie
Kolejka 13 (2016-11-11 - 2016-11-11)
85 Orzeł Zalesie : pauza
86 Orlęta Gołaszyn 6 : 1 Perła Dwornia
87 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 Polesie Serokomla
88 Gręzovia Gręzówka 0 : 3 Sokół Krynka
89 Armaty Stoczek Łukowski 1 : 2 Unia II Krzywda
90 ULKS Dębowica 1 : 1 Tur Turze Rogi
91 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 14 (2017-04-01 - 2017-04-02)
92 Absolwent Domaszewnica 3 : 2 Tur Turze Rogi
93 ULKS Dębowica 7 : 0 Unia II Krzywda
94 Armaty Stoczek Łukowski 2 : 5 Sokół Krynka
95 Gręzovia Gręzówka 0 : 12 Polesie Serokomla
96 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 Perła Dwornia
97 Orlęta Gołaszyn 6 : 2 Orzeł Zalesie
98 pauza : WKS Wólka Świątkowa
Kolejka 15 (2017-04-08 - 2017-04-09)
99 Orzeł Zalesie 0 : 5 Wóldom Wólka Domaszewska
100 Perła Dwornia 8 : 2 Gręzovia Gręzówka
101 Polesie Serokomla 9 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
102 Sokół Krynka 2 : 2 ULKS Dębowica
103 Unia II Krzywda 0 : 1 Absolwent Domaszewnica
104 Tur Turze Rogi 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
105 pauza : Orlęta Gołaszyn
Kolejka 16 (2017-04-22 - 2017-04-23)
106 Unia II Krzywda 3 : 2 WKS Wólka Świątkowa
107 Absolwent Domaszewnica 2 : 3 Sokół Krynka
108 ULKS Dębowica 1 : 0 Polesie Serokomla
109 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Perła Dwornia
110 Gręzovia Gręzówka 0 : 8 Orzeł Zalesie
111 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 0 Orlęta Gołaszyn
112 pauza : Tur Turze Rogi
Kolejka 17 (2017-04-30 - 2017-04-30)
113 Orlęta Gołaszyn 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
114 Orzeł Zalesie 2 : 1 Armaty Stoczek Łukowski
115 Perła Dwornia 1 : 3 ULKS Dębowica
116 Polesie Serokomla 1 : 1 Absolwent Domaszewnica
117 Sokół Krynka 5 : 0 WKS Wólka Świątkowa
118 Unia II Krzywda 5 : 0 Tur Turze Rogi
119 pauza : Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 18 (2017-05-03 - 2017-05-03)
120 Tur Turze Rogi 1 : 1 Sokół Krynka
121 WKS Wólka Świątkowa 1 : 1 Polesie Serokomla
122 Absolwent Domaszewnica 2 : 4 Perła Dwornia
123 ULKS Dębowica 1 : 0 Orzeł Zalesie
124 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Orlęta Gołaszyn
125 Gręzovia Gręzówka 0 : 8 Wóldom Wólka Domaszewska
126 pauza : Unia II Krzywda
Kolejka 19 (2017-05-07 - 2017-05-07)
127 Wóldom Wólka Domaszewska 3 : 2 Armaty Stoczek Łukowski
128 Orlęta Gołaszyn 2 : 7 ULKS Dębowica
129 Orzeł Zalesie 0 : 6 Absolwent Domaszewnica
130 Perła Dwornia 4 : 1 WKS Wólka Świątkowa
131 Polesie Serokomla 3 : 2 Tur Turze Rogi
132 Sokół Krynka 3 : 0 Unia II Krzywda
133 pauza : Gręzovia Gręzówka
Kolejka 20 (2017-05-14 - 2017-05-14)
134 Perła Dwornia 3 : 2 Tur Turze Rogi
135 Unia II Krzywda 0 : 4 Polesie Serokomla
136 WKS Wólka Świątkowa 2 : 5 Orzeł Zalesie
137 Absolwent Domaszewnica 1 : 0 Orlęta Gołaszyn
138 ULKS Dębowica 2 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
139 Armaty Stoczek Łukowski 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
140 pauza : Sokół Krynka
Kolejka 21 (2017-05-21 - 2017-05-21)
141 Gręzovia Gręzówka 0 : 3 ULKS Dębowica
142 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 0 Absolwent Domaszewnica
143 Orlęta Gołaszyn 4 : 2 WKS Wólka Świątkowa
144 Orzeł Zalesie 3 : 2 Tur Turze Rogi
145 Perła Dwornia 2 : 3 Unia II Krzywda
146 Polesie Serokomla 1 : 2 Sokół Krynka
147 pauza : Armaty Stoczek Łukowski
Kolejka 22 (2017-05-27 - 2017-05-28)
148 Sokół Krynka 3 : 2 Perła Dwornia
149 Unia II Krzywda 3 : 1 Orzeł Zalesie
150 Tur Turze Rogi 4 : 5 Orlęta Gołaszyn
151 WKS Wólka Świątkowa 3 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
152 Absolwent Domaszewnica 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
153 ULKS Dębowica 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
154 pauza : Polesie Serokomla
Kolejka 23 (2017-06-03 - 2017-06-04)
155 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 5 Absolwent Domaszewnica
156 Gręzovia Gręzówka 0 : 3 WKS Wólka Świątkowa
157 Wóldom Wólka Domaszewska 6 : 3 Tur Turze Rogi
158 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 Unia II Krzywda
159 Orzeł Zalesie 0 : 2 Sokół Krynka
160 Perła Dwornia 1 : 5 Polesie Serokomla
161 pauza : ULKS Dębowica
Kolejka 24 (2017-06-10 - 2017-06-11)
162 Polesie Serokomla 5 : 2 Orzeł Zalesie
163 Sokół Krynka 1 : 3 Orlęta Gołaszyn
164 Unia II Krzywda 0 : 3 Wóldom Wólka Domaszewska
165 Tur Turze Rogi 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
166 WKS Wólka Świątkowa 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
167 Absolwent Domaszewnica 1 : 3 ULKS Dębowica
168 pauza : Perła Dwornia
Kolejka 25 (2017-06-15 - 2017-06-15)
169 ULKS Dębowica 2 : 0 WKS Wólka Świątkowa
170 Armaty Stoczek Łukowski 0 : 3 Tur Turze Rogi
171 Gręzovia Gręzówka 0 : 3 Unia II Krzywda
172 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 0 Sokół Krynka
173 Orlęta Gołaszyn 3 : 2 Polesie Serokomla
174 Orzeł Zalesie 2 : 0 Perła Dwornia
175 pauza : Absolwent Domaszewnica
Kolejka 26 (2017-06-17 - 2017-06-18)
176 Perła Dwornia 1 : 5 Orlęta Gołaszyn
177 Polesie Serokomla 2 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
178 Sokół Krynka 3 : 0 Gręzovia Gręzówka
179 Unia II Krzywda 3 : 0 Armaty Stoczek Łukowski
180 Tur Turze Rogi 1 : 4 ULKS Dębowica
181 WKS Wólka Świątkowa 2 : 6 Absolwent Domaszewnica
182 pauza : Orzeł Zalesie
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 września uczniowie powinni wrócić do szkolnych ławek?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.