reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Polonez Mordy 24 62 87:27
2 Jutrzenka Cegłów 24 59 84:20
3 Iskra Kotuń 24 54 111:51
4 Liwia Łochów 24 52 87:31
5 Fenix II Siennica 24 37 50:52
6 Legion Grębków 24 31 58:63
7 Tajfun II Jartypory 24 31 38:59
8 Zryw II Sobolew 24 29 69:72
9 Niwa Tęczki 24 23 47:62
10 Olimpia Latowicz 24 21 60:85
11 LUKS Ruda Wolińska 24 21 42:88
12 Hutnik II Huta Czechy 24 17 38:95
13 LZS Starawieś 24 14 21:87
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-21)
1 Fenix II Siennica 0 : 3 Polonez Mordy
2 Jutrzenka Cegłów 6 : 2 Iskra Kotuń
3 LUKS Ruda Wolińska 0 : 0 Legion Grębków
4 pauza : Hutnik II Huta Czechy
5 Tajfun II Jartypory 1 : 0 LZS Starawieś
6 Zryw II Sobolew 2 : 7 Liwia Łochów
7 Niwa Tęczki 3 : 3 Olimpia Latowicz
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Polonez Mordy 3 : 1 Olimpia Latowicz
9 Liwia Łochów 3 : 2 Niwa Tęczki
10 LZS Starawieś 3 : 3 Zryw II Sobolew
11 Tajfun II Jartypory 4 : 1 Hutnik II Huta Czechy
12 Legion Grębków : pauza
13 Iskra Kotuń 3 : 3 LUKS Ruda Wolińska
14 Fenix II Siennica 1 : 2 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 Polonez Mordy
16 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 Fenix II Siennica
17 pauza : Iskra Kotuń
18 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Legion Grębków
19 Zryw II Sobolew 2 : 2 Hutnik II Huta Czechy
20 Niwa Tęczki 0 : 1 LZS Starawieś
21 Olimpia Latowicz 0 : 6 Liwia Łochów
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Polonez Mordy 2 : 0 Liwia Łochów
23 LZS Starawieś 1 : 0 Olimpia Latowicz
24 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 Niwa Tęczki
25 Legion Grębków 5 : 2 Zryw II Sobolew
26 Iskra Kotuń 7 : 0 Tajfun II Jartypory
27 Fenix II Siennica : pauza
28 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 LUKS Ruda Wolińska 2 : 5 Polonez Mordy
30 pauza : Jutrzenka Cegłów
31 Tajfun II Jartypory 0 : 3 Fenix II Siennica
32 Zryw II Sobolew 2 : 3 Iskra Kotuń
33 Niwa Tęczki 0 : 3 Legion Grębków
34 Olimpia Latowicz 6 : 0 Hutnik II Huta Czechy
35 Liwia Łochów 9 : 0 LZS Starawieś
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Polonez Mordy 3 : 0 LZS Starawieś
37 Hutnik II Huta Czechy 0 : 7 Liwia Łochów
38 Iskra Kotuń 5 : 2 Niwa Tęczki
39 Fenix II Siennica 1 : 0 Zryw II Sobolew
40 Jutrzenka Cegłów 5 : 0 Tajfun II Jartypory
41 Olimpia Latowicz 5 : 2 Legion Grębków
42 LUKS Ruda Wolińska : pauza
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Tajfun II Jartypory 2 : 2 LUKS Ruda Wolińska
44 Zryw II Sobolew 1 : 4 Jutrzenka Cegłów
45 Niwa Tęczki 6 : 0 Fenix II Siennica
46 Olimpia Latowicz 2 : 5 Iskra Kotuń
47 Liwia Łochów 3 : 0 Legion Grębków
48 LZS Starawieś 2 : 0 Hutnik II Huta Czechy
49 pauza : Polonez Mordy
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Polonez Mordy 9 : 2 Hutnik II Huta Czechy
51 Legion Grębków 4 : 0 LZS Starawieś
52 Iskra Kotuń 4 : 3 Liwia Łochów
53 Fenix II Siennica 2 : 2 Olimpia Latowicz
54 Jutrzenka Cegłów 6 : 1 Niwa Tęczki
55 LUKS Ruda Wolińska 3 : 7 Zryw II Sobolew
56 pauza : Tajfun II Jartypory
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Tajfun II Jartypory 2 : 4 Polonez Mordy
58 Niwa Tęczki 0 : 1 LUKS Ruda Wolińska
59 Olimpia Latowicz 1 : 3 Jutrzenka Cegłów
60 Liwia Łochów 9 : 0 Fenix II Siennica
61 LZS Starawieś 1 : 7 Iskra Kotuń
62 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Legion Grębków
63 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Polonez Mordy 5 : 0 Legion Grębków
65 Iskra Kotuń 13 : 1 Hutnik II Huta Czechy
66 Fenix II Siennica 9 : 1 LZS Starawieś
67 Jutrzenka Cegłów 1 : 2 Liwia Łochów
68 LUKS Ruda Wolińska 4 : 12 Olimpia Latowicz
69 Tajfun II Jartypory 3 : 0 Zryw II Sobolew
70 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Zryw II Sobolew 0 : 3 Polonez Mordy
72 Niwa Tęczki 3 : 0 Tajfun II Jartypory
73 Liwia Łochów 3 : 1 LUKS Ruda Wolińska
74 LZS Starawieś 0 : 9 Jutrzenka Cegłów
75 Hutnik II Huta Czechy 7 : 2 Fenix II Siennica
76 Legion Grębków 3 : 8 Iskra Kotuń
77 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Polonez Mordy 5 : 4 Iskra Kotuń
79 Fenix II Siennica 3 : 0 Legion Grębków
80 Jutrzenka Cegłów 8 : 0 Hutnik II Huta Czechy
81 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 LZS Starawieś
82 Tajfun II Jartypory 3 : 3 Olimpia Latowicz
83 Zryw II Sobolew 4 : 3 Niwa Tęczki
84 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Niwa Tęczki 2 : 3 Polonez Mordy
86 Olimpia Latowicz 2 : 6 Zryw II Sobolew
87 Liwia Łochów 3 : 0 Tajfun II Jartypory
88 Hutnik II Huta Czechy 1 : 3 LUKS Ruda Wolińska
89 Legion Grębków 3 : 3 Jutrzenka Cegłów
90 Iskra Kotuń 2 : 5 Fenix II Siennica
91 pauza : LZS Starawieś
Kolejka 14 (2017-04-01 - 2017-04-02)
92 Polonez Mordy 4 : 1 Fenix II Siennica
93 Iskra Kotuń 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
94 Legion Grębków 6 : 1 LUKS Ruda Wolińska
95 LZS Starawieś 1 : 3 Tajfun II Jartypory
96 Liwia Łochów 3 : 1 Zryw II Sobolew
97 Olimpia Latowicz 5 : 1 Niwa Tęczki
98 pauza : Hutnik II Huta Czechy
Kolejka 15 (2017-04-08 - 2017-04-09)
99 Hutnik II Huta Czechy 1 : 2 Tajfun II Jartypory
100 Olimpia Latowicz 0 : 9 Polonez Mordy
101 Niwa Tęczki 3 : 3 Liwia Łochów
102 Zryw II Sobolew 5 : 2 LZS Starawieś
103 LUKS Ruda Wolińska 1 : 4 Iskra Kotuń
104 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Fenix II Siennica
105 pauza : Legion Grębków
Kolejka 16 (2017-04-14 - 2017-04-15)
106 Polonez Mordy 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
107 Fenix II Siennica 3 : 0 LUKS Ruda Wolińska
108 Legion Grębków 6 : 1 Tajfun II Jartypory
109 Hutnik II Huta Czechy 3 : 2 Zryw II Sobolew
110 LZS Starawieś 0 : 1 Niwa Tęczki
111 Liwia Łochów 5 : 2 Olimpia Latowicz
112 pauza : Iskra Kotuń
Kolejka 17 (2017-04-22 - 2017-04-23)
113 Liwia Łochów 1 : 1 Polonez Mordy
114 Olimpia Latowicz 4 : 3 LZS Starawieś
115 Niwa Tęczki 1 : 3 Hutnik II Huta Czechy
116 Zryw II Sobolew 4 : 2 Legion Grębków
117 Tajfun II Jartypory 1 : 1 Iskra Kotuń
118 LUKS Ruda Wolińska 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
119 pauza : Fenix II Siennica
Kolejka 18 (2017-04-29 - 2017-04-30)
120 Polonez Mordy 4 : 0 LUKS Ruda Wolińska
121 Fenix II Siennica 2 : 1 Tajfun II Jartypory
122 Iskra Kotuń 5 : 2 Zryw II Sobolew
123 Legion Grębków 5 : 1 Niwa Tęczki
124 Hutnik II Huta Czechy 0 : 3 Olimpia Latowicz
125 LZS Starawieś 1 : 3 Liwia Łochów
126 pauza : Jutrzenka Cegłów
Kolejka 19 (2017-05-06 - 2017-05-07)
127 Legion Grębków 5 : 3 Olimpia Latowicz
128 LZS Starawieś 0 : 5 Polonez Mordy
129 Liwia Łochów 3 : 3 Hutnik II Huta Czechy
130 Niwa Tęczki 0 : 3 Iskra Kotuń
131 Zryw II Sobolew 4 : 3 Fenix II Siennica
132 Tajfun II Jartypory 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
133 pauza : LUKS Ruda Wolińska
Kolejka 20 (2017-05-13 - 2017-05-14)
134 LUKS Ruda Wolińska 3 : 4 Tajfun II Jartypory
135 Jutrzenka Cegłów 3 : 0 Zryw II Sobolew
136 Fenix II Siennica 1 : 0 Niwa Tęczki
137 Iskra Kotuń 9 : 3 Olimpia Latowicz
138 Legion Grębków 1 : 2 Liwia Łochów
139 Hutnik II Huta Czechy 4 : 0 LZS Starawieś
140 pauza : Polonez Mordy
Kolejka 21 (2017-05-20 - 2017-05-21)
141 Hutnik II Huta Czechy 2 : 4 Polonez Mordy
142 LZS Starawieś 1 : 1 Legion Grębków
143 Liwia Łochów 4 : 4 Iskra Kotuń
144 Olimpia Latowicz 1 : 2 Fenix II Siennica
145 Niwa Tęczki 0 : 4 Jutrzenka Cegłów
146 Zryw II Sobolew 12 : 3 LUKS Ruda Wolińska
147 pauza : Tajfun II Jartypory
Kolejka 22 (2017-05-27 - 2017-05-28)
148 Polonez Mordy 4 : 0 Tajfun II Jartypory
149 LUKS Ruda Wolińska 1 : 4 Niwa Tęczki
150 Jutrzenka Cegłów 2 : 1 Olimpia Latowicz
151 Fenix II Siennica 0 : 1 Liwia Łochów
152 Iskra Kotuń 4 : 0 LZS Starawieś
153 Legion Grębków 3 : 2 Hutnik II Huta Czechy
154 pauza : Zryw II Sobolew
Kolejka 23 (2017-06-03 - 2017-06-04)
155 Legion Grębków 0 : 2 Polonez Mordy
156 Hutnik II Huta Czechy 2 : 7 Iskra Kotuń
157 LZS Starawieś 1 : 3 Fenix II Siennica
158 Liwia Łochów 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
159 Olimpia Latowicz 1 : 5 LUKS Ruda Wolińska
160 Zryw II Sobolew 3 : 0 Tajfun II Jartypory
161 pauza : Niwa Tęczki
Kolejka 24 (2017-06-10 - 2017-06-11)
162 Polonez Mordy 3 : 1 Zryw II Sobolew
163 Tajfun II Jartypory 3 : 2 Niwa Tęczki
164 LUKS Ruda Wolińska 0 : 6 Liwia Łochów
165 Jutrzenka Cegłów 6 : 0 LZS Starawieś
166 Fenix II Siennica 3 : 0 Hutnik II Huta Czechy
167 Iskra Kotuń 5 : 1 Legion Grębków
168 pauza : Olimpia Latowicz
Kolejka 25 (2017-06-17 - 2017-06-18)
169 Iskra Kotuń 3 : 1 Polonez Mordy
170 Legion Grębków 0 : 5 Fenix II Siennica
171 Hutnik II Huta Czechy 0 : 3 Jutrzenka Cegłów
172 LZS Starawieś 3 : 0 LUKS Ruda Wolińska
173 Olimpia Latowicz 0 : 3 Tajfun II Jartypory
174 Niwa Tęczki 6 : 3 Zryw II Sobolew
175 pauza : Liwia Łochów
Kolejka 26 (2017-06-24 - 2017-06-25)
176 Polonez Mordy 1 : 3 Niwa Tęczki
177 Zryw II Sobolew 3 : 0 Olimpia Latowicz
178 Tajfun II Jartypory 2 : 1 Liwia Łochów
179 LUKS Ruda Wolińska 3 : 0 Hutnik II Huta Czechy
180 Jutrzenka Cegłów 1 : 3 Legion Grębków
181 Fenix II Siennica 0 : 3 Iskra Kotuń
182 pauza : LZS Starawieś
reklama
reklama
reklama

Sonda

Musisz zostać w domu z powodu pandemii. Czy uważasz, że sensownie wykorzystujesz ten czas?


Zobacz komentarze (1)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.