reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Mazur II Karczew 24 65 71:18
2 Wisła Maciejowice 24 51 62:26
3 PKS Radość 24 41 53:38
4 Advit Wiązowna 24 41 54:41
5 Bór Regut 24 41 59:43
6 KS Puznówka 24 37 48:53
7 Wisła Dziecinów 24 36 56:69
8 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 24 30 49:44
9 Snajper Sośninka 24 28 43:58
10 Victoria Zerzeń 24 25 35:48
11 Józefovia II Józefów 24 25 36:55
12 KS Sobienie Jeziory 24 16 29:56
13 Wilga II Garwolin 24 13 19:65
14 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-22)
1 Bór Regut 3 : 4 Wilga II Garwolin
2 Advit Wiązowna 0 : 2 KS Sobienie Jeziory
3 PKS Radość 2 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
4 Mazur II Karczew 3 : 0 KS Puznówka
5 Wisła Maciejowice 5 : 1 Victoria Zerzeń
6 Wisła Dziecinów : pauza
7 Snajper Sośninka 1 : 1 Józefovia II Józefów
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Wilga II Garwolin 2 : 2 Józefovia II Józefów
9 pauza : Snajper Sośninka
10 Victoria Zerzeń 2 : 2 Wisła Dziecinów
11 KS Puznówka 2 : 3 Wisła Maciejowice
12 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 1 Mazur II Karczew
13 Advit Wiązowna 0 : 6 PKS Radość
14 Bór Regut 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Wilga II Garwolin 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
16 PKS Radość 1 : 1 Bór Regut
17 Mazur II Karczew 3 : 0 Advit Wiązowna
18 Wisła Maciejowice 3 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
19 Wisła Dziecinów 4 : 5 KS Puznówka
20 Snajper Sośninka 2 : 1 Victoria Zerzeń
21 Józefovia II Józefów : pauza
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Wilga II Garwolin : pauza
23 Victoria Zerzeń 5 : 1 Józefovia II Józefów
24 KS Puznówka 3 : 3 Snajper Sośninka
25 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Wisła Dziecinów
26 Advit Wiązowna 1 : 2 Wisła Maciejowice
27 Bór Regut 0 : 1 Mazur II Karczew
28 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 PKS Radość
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 PKS Radość 1 : 0 Wilga II Garwolin
30 Mazur II Karczew 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
31 Wisła Maciejowice 3 : 1 Bór Regut
32 Wisła Dziecinów 2 : 5 Advit Wiązowna
33 Snajper Sośninka 1 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
34 Józefovia II Józefów 1 : 1 KS Puznówka
35 pauza : Victoria Zerzeń
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Wilga II Garwolin 3 : 0 Victoria Zerzeń
37 KS Puznówka : pauza
38 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 : 0 Józefovia II Józefów
39 Advit Wiązowna 4 : 1 Snajper Sośninka
40 Bór Regut 1 : 3 Wisła Dziecinów
41 KS Sobienie Jeziory 0 : 4 Wisła Maciejowice
42 PKS Radość 0 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Mazur II Karczew 3 : 1 Wilga II Garwolin
44 Wisła Maciejowice 2 : 0 PKS Radość
45 Wisła Dziecinów 3 : 2 KS Sobienie Jeziory
46 Snajper Sośninka 3 : 2 Bór Regut
47 Józefovia II Józefów 4 : 0 Advit Wiązowna
48 pauza : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
49 Victoria Zerzeń 2 : 1 KS Puznówka
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Wilga II Garwolin 4 : 3 KS Puznówka
51 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 1 Victoria Zerzeń
52 Advit Wiązowna : pauza
53 Bór Regut 2 : 0 Józefovia II Józefów
54 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Snajper Sośninka
55 PKS Radość 2 : 3 Wisła Dziecinów
56 Mazur II Karczew 3 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Wisła Maciejowice 2 : 0 Wilga II Garwolin
58 Wisła Dziecinów 0 : 6 Mazur II Karczew
59 Snajper Sośninka 2 : 1 PKS Radość
60 Józefovia II Józefów 4 : 0 KS Sobienie Jeziory
61 pauza : Bór Regut
62 Victoria Zerzeń 0 : 1 Advit Wiązowna
63 KS Puznówka 0 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Wilga II Garwolin 1 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
65 Advit Wiązowna 5 : 3 KS Puznówka
66 Bór Regut 2 : 1 Victoria Zerzeń
67 KS Sobienie Jeziory : pauza
68 PKS Radość 1 : 0 Józefovia II Józefów
69 Mazur II Karczew 1 : 1 Snajper Sośninka
70 Wisła Maciejowice 6 : 2 Wisła Dziecinów
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Wisła Dziecinów 4 : 1 Wilga II Garwolin
72 Snajper Sośninka 3 : 3 Wisła Maciejowice
73 Józefovia II Józefów 0 : 4 Mazur II Karczew
74 pauza : PKS Radość
75 Victoria Zerzeń 2 : 1 KS Sobienie Jeziory
76 KS Puznówka 2 : 1 Bór Regut
77 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Wilga II Garwolin 0 : 3 Advit Wiązowna
79 Bór Regut 1 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
80 KS Puznówka 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
81 PKS Radość 1 : 0 Victoria Zerzeń
82 Mazur II Karczew : pauza
83 Wisła Maciejowice 7 : 0 Józefovia II Józefów
84 Wisła Dziecinów 3 : 3 Snajper Sośninka
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Snajper Sośninka 5 : 1 Wilga II Garwolin
86 Józefovia II Józefów 1 : 5 Wisła Dziecinów
87 pauza : Wisła Maciejowice
88 Victoria Zerzeń 1 : 3 Mazur II Karczew
89 KS Puznówka 4 : 2 PKS Radość
90 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 7 : 3 KS Sobienie Jeziory
91 Advit Wiązowna 3 : 1 Bór Regut
Kolejka 14 (2017-03-25 - 2017-04-26)
92 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Advit Wiązowna
93 Wilga II Garwolin 0 : 3 Bór Regut
94 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 1 PKS Radość
95 KS Puznówka 2 : 1 Mazur II Karczew
96 Victoria Zerzeń 1 : 1 Wisła Maciejowice
97 Józefovia II Józefów 5 : 0 Snajper Sośninka
98 pauza : Wisła Dziecinów
Kolejka 15 (2017-04-01 - 2017-04-02)
99 Józefovia II Józefów 3 : 0 Wilga II Garwolin
100 Wisła Dziecinów 0 : 0 Victoria Zerzeń
101 Wisła Maciejowice 1 : 2 KS Puznówka
102 Mazur II Karczew 3 : 2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
103 PKS Radość 1 : 3 Advit Wiązowna
104 KS Sobienie Jeziory 1 : 3 Bór Regut
105 pauza : Snajper Sośninka
Kolejka 16 (2017-04-08 - 2017-04-09)
106 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Wilga II Garwolin
107 Bór Regut 2 : 3 PKS Radość
108 Advit Wiązowna 2 : 4 Mazur II Karczew
109 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 Wisła Maciejowice
110 KS Puznówka 1 : 3 Wisła Dziecinów
111 Victoria Zerzeń 3 : 0 Snajper Sośninka
112 pauza : Józefovia II Józefów
Kolejka 17 (2017-04-14 - 2017-04-14)
113 KS Sobienie Jeziory 1 : 4 PKS Radość
114 Józefovia II Józefów 2 : 0 Victoria Zerzeń
115 Snajper Sośninka 1 : 1 KS Puznówka
116 Wisła Dziecinów 2 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
117 Wisła Maciejowice 3 : 0 Advit Wiązowna
118 Mazur II Karczew 1 : 0 Bór Regut
119 pauza : Wilga II Garwolin
Kolejka 18 (2017-04-22 - 2017-04-23)
120 Wilga II Garwolin 0 : 3 PKS Radość
121 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 Mazur II Karczew
122 Bór Regut 2 : 1 Wisła Maciejowice
123 Advit Wiązowna 4 : 0 Wisła Dziecinów
124 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Snajper Sośninka
125 KS Puznówka 1 : 1 Józefovia II Józefów
126 pauza : Victoria Zerzeń
Kolejka 19 (2017-04-29 - 2017-04-30)
127 KS Sobienie Jeziory 0 : 2 Wisła Maciejowice
128 Victoria Zerzeń 3 : 0 Wilga II Garwolin
129 Józefovia II Józefów 1 : 3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
130 Snajper Sośninka 0 : 4 Advit Wiązowna
131 Wisła Dziecinów 2 : 5 Bór Regut
132 Mazur II Karczew 2 : 0 PKS Radość
133 pauza : KS Puznówka
Kolejka 20 (2017-05-06 - 2017-05-07)
134 Wilga II Garwolin 0 : 3 Mazur II Karczew
135 PKS Radość 1 : 0 Wisła Maciejowice
136 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Wisła Dziecinów
137 Bór Regut 4 : 3 Snajper Sośninka
138 Advit Wiązowna 1 : 0 Józefovia II Józefów
139 KS Puznówka 4 : 2 Victoria Zerzeń
140 pauza : Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Kolejka 21 (2017-05-13 - 2017-05-14)
141 KS Sobienie Jeziory 2 : 3 Snajper Sośninka
142 KS Puznówka 3 : 0 Wilga II Garwolin
143 Victoria Zerzeń 0 : 4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
144 Józefovia II Józefów 1 : 3 Bór Regut
145 Wisła Dziecinów 2 : 6 PKS Radość
146 Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
147 pauza : Advit Wiązowna
Kolejka 22 (2017-05-20 - 2017-05-20)
148 Wilga II Garwolin 0 : 3 Wisła Maciejowice
149 Mazur II Karczew 10 : 3 Wisła Dziecinów
150 PKS Radość 5 : 1 Snajper Sośninka
151 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Józefovia II Józefów
152 Advit Wiązowna 1 : 1 Victoria Zerzeń
153 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 2 KS Puznówka
154 pauza : Bór Regut
Kolejka 23 (2017-05-27 - 2017-05-28)
155 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 0 Wilga II Garwolin
156 KS Puznówka 1 : 0 Advit Wiązowna
157 Victoria Zerzeń 4 : 5 Bór Regut
158 Józefovia II Józefów 3 : 5 PKS Radość
159 Snajper Sośninka 0 : 1 Mazur II Karczew
160 Wisła Dziecinów 1 : 2 Wisła Maciejowice
161 pauza : KS Sobienie Jeziory
Kolejka 24 (2017-06-03 - 2017-06-04)
162 Wilga II Garwolin 0 : 3 Wisła Dziecinów
163 Wisła Maciejowice 4 : 2 Snajper Sośninka
164 Mazur II Karczew 6 : 2 Józefovia II Józefów
165 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Victoria Zerzeń
166 Bór Regut 7 : 1 KS Puznówka
167 Advit Wiązowna 9 : 1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
168 pauza : PKS Radość
Kolejka 25 (2017-06-10 - 2017-06-11)
169 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 KS Puznówka
170 Advit Wiązowna 3 : 0 Wilga II Garwolin
171 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 3 Bór Regut
172 Victoria Zerzeń 3 : 1 PKS Radość
173 Józefovia II Józefów 1 : 2 Wisła Maciejowice
174 Snajper Sośninka 1 : 3 Wisła Dziecinów
175 pauza : Mazur II Karczew
Kolejka 26 (2017-06-17 - 2017-06-18)
176 Victoria Zerzeń 2 : 5 Mazur II Karczew
177 Wilga II Garwolin 0 : 3 Snajper Sośninka
178 Wisła Dziecinów 0 : 1 Józefovia II Józefów
179 PKS Radość 2 : 4 KS Puznówka
180 KS Sobienie Jeziory 2 : 0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
181 Bór Regut 4 : 2 Advit Wiązowna
182 pauza : Wisła Maciejowice
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.