reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sęp Żelechów 26 66 81:25
2 Kolektyw Oleśnica 26 56 73:40
3 Watra Mrozy 26 54 69:32
4 LKS Ostrówek 26 42 72:51
5 Świt Barcząca 26 45 59:46
6 Tęcza Korczew 26 37 76:58
7 Jastrząb Żeliszew 26 35 62:61
8 Miedzanka Miedzna 26 33 50:43
9 Błękitni Stoczek 26 33 37:51
10 Nojszewianka Dobre 26 32 55:66
11 Grodzisk Krzymosze 26 29 43:42
12 ULKS Gołąbek 26 23 41:85
13 Wicher Sadowne 26 21 34:67
14 Zorza Sterdyń 26 9 33:118
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-21)
1 Watra Mrozy 0 : 1 Grodzisk Krzymosze
2 Nojszewianka Dobre 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
3 Sęp Żelechów 5 : 1 Miedzanka Miedzna
4 LKS Ostrówek 1 : 3 Świt Barcząca
5 Błękitni Stoczek 3 : 2 ULKS Gołąbek
6 Tęcza Korczew 3 : 1 Jastrząb Żeliszew
7 Wicher Sadowne 3 : 3 Zorza Sterdyń
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 Grodzisk Krzymosze 11 : 0 Zorza Sterdyń
9 Jastrząb Żeliszew 4 : 2 Wicher Sadowne
10 ULKS Gołąbek 1 : 3 Tęcza Korczew
11 Świt Barcząca 3 : 0 Błękitni Stoczek
12 Miedzanka Miedzna 2 : 5 LKS Ostrówek
13 Kolektyw Oleśnica 2 : 2 Sęp Żelechów
14 Watra Mrozy 5 : 0 Nojszewianka Dobre
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Nojszewianka Dobre 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
16 Sęp Żelechów 0 : 0 Watra Mrozy
17 LKS Ostrówek 0 : 2 Kolektyw Oleśnica
18 Błękitni Stoczek 1 : 0 Miedzanka Miedzna
19 Tęcza Korczew 2 : 2 Świt Barcząca
20 Wicher Sadowne 1 : 2 ULKS Gołąbek
21 Zorza Sterdyń 2 : 3 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 Grodzisk Krzymosze 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
23 ULKS Gołąbek 3 : 2 Zorza Sterdyń
24 Świt Barcząca 3 : 1 Wicher Sadowne
25 Miedzanka Miedzna 4 : 1 Tęcza Korczew
26 Kolektyw Oleśnica 2 : 2 Błękitni Stoczek
27 Watra Mrozy 1 : 1 LKS Ostrówek
28 Nojszewianka Dobre 2 : 3 Sęp Żelechów
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 Sęp Żelechów 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
30 LKS Ostrówek 1 : 1 Nojszewianka Dobre
31 Błękitni Stoczek 1 : 0 Watra Mrozy
32 Tęcza Korczew 3 : 5 Kolektyw Oleśnica
33 Wicher Sadowne 1 : 0 Miedzanka Miedzna
34 Zorza Sterdyń 0 : 1 Świt Barcząca
35 Jastrząb Żeliszew 7 : 0 ULKS Gołąbek
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 ULKS Gołąbek
37 Świt Barcząca 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
38 Miedzanka Miedzna 5 : 0 Zorza Sterdyń
39 Kolektyw Oleśnica 2 : 2 Wicher Sadowne
40 Watra Mrozy 3 : 1 Tęcza Korczew
41 Nojszewianka Dobre 2 : 1 Błękitni Stoczek
42 Sęp Żelechów 6 : 1 LKS Ostrówek
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 LKS Ostrówek 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
44 Błękitni Stoczek 0 : 4 Sęp Żelechów
45 Tęcza Korczew 3 : 1 Nojszewianka Dobre
46 Wicher Sadowne 0 : 1 Watra Mrozy
47 Zorza Sterdyń 1 : 5 Kolektyw Oleśnica
48 Jastrząb Żeliszew 0 : 2 Miedzanka Miedzna
49 ULKS Gołąbek 3 : 2 Świt Barcząca
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 Grodzisk Krzymosze 1 : 1 Świt Barcząca
51 Miedzanka Miedzna 1 : 0 ULKS Gołąbek
52 Kolektyw Oleśnica 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
53 Watra Mrozy 7 : 1 Zorza Sterdyń
54 Nojszewianka Dobre 4 : 1 Wicher Sadowne
55 Sęp Żelechów 3 : 0 Tęcza Korczew
56 LKS Ostrówek 2 : 0 Błękitni Stoczek
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Błękitni Stoczek 2 : 1 Grodzisk Krzymosze
58 Tęcza Korczew 5 : 0 LKS Ostrówek
59 Wicher Sadowne 1 : 3 Sęp Żelechów
60 Zorza Sterdyń 0 : 2 Nojszewianka Dobre
61 Jastrząb Żeliszew 0 : 3 Watra Mrozy
62 ULKS Gołąbek 2 : 3 Kolektyw Oleśnica
63 Świt Barcząca 2 : 1 Miedzanka Miedzna
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 Grodzisk Krzymosze 2 : 2 Miedzanka Miedzna
65 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Świt Barcząca
66 Watra Mrozy 5 : 1 ULKS Gołąbek
67 Nojszewianka Dobre 0 : 1 Jastrząb Żeliszew
68 Sęp Żelechów 5 : 0 Zorza Sterdyń
69 LKS Ostrówek 1 : 1 Wicher Sadowne
70 Błękitni Stoczek 6 : 2 Tęcza Korczew
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Tęcza Korczew 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
72 Wicher Sadowne 1 : 1 Błękitni Stoczek
73 Zorza Sterdyń 0 : 5 LKS Ostrówek
74 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 Sęp Żelechów
75 ULKS Gołąbek 1 : 6 Nojszewianka Dobre
76 Świt Barcząca 3 : 1 Watra Mrozy
77 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 Grodzisk Krzymosze 2 : 4 Kolektyw Oleśnica
79 Watra Mrozy 0 : 2 Miedzanka Miedzna
80 Nojszewianka Dobre 0 : 4 Świt Barcząca
81 Sęp Żelechów 9 : 0 ULKS Gołąbek
82 LKS Ostrówek 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
83 Błękitni Stoczek 2 : 3 Zorza Sterdyń
84 Tęcza Korczew 1 : 2 Wicher Sadowne
Kolejka 13 (2016-11-12 - 2016-11-13)
85 Wicher Sadowne 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
86 Zorza Sterdyń 3 : 1 Tęcza Korczew
87 Jastrząb Żeliszew 0 : 3 Błękitni Stoczek
88 ULKS Gołąbek 1 : 7 LKS Ostrówek
89 Świt Barcząca 1 : 2 Sęp Żelechów
90 Miedzanka Miedzna 4 : 0 Nojszewianka Dobre
91 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Watra Mrozy
Kolejka 14 (2017-04-01 - 2017-04-02)
92 Nojszewianka Dobre 1 : 5 Kolektyw Oleśnica
93 Grodzisk Krzymosze 1 : 3 Watra Mrozy
94 Miedzanka Miedzna 0 : 2 Sęp Żelechów
95 Świt Barcząca 2 : 2 LKS Ostrówek
96 ULKS Gołąbek 0 : 0 Błękitni Stoczek
97 Jastrząb Żeliszew 2 : 5 Tęcza Korczew
98 Zorza Sterdyń 2 : 2 Wicher Sadowne
Kolejka 15 (2017-04-08 - 2017-04-09)
99 Zorza Sterdyń 0 : 2 Grodzisk Krzymosze
100 Wicher Sadowne 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
101 Tęcza Korczew 4 : 1 ULKS Gołąbek
102 Błękitni Stoczek 2 : 2 Świt Barcząca
103 LKS Ostrówek 0 : 0 Miedzanka Miedzna
104 Sęp Żelechów 4 : 0 Kolektyw Oleśnica
105 Nojszewianka Dobre 4 : 2 Watra Mrozy
Kolejka 16 (2017-04-14 - 2017-04-15)
106 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 Nojszewianka Dobre
107 Watra Mrozy 2 : 0 Sęp Żelechów
108 Kolektyw Oleśnica 6 : 1 LKS Ostrówek
109 Miedzanka Miedzna 1 : 1 Błękitni Stoczek
110 Świt Barcząca 3 : 3 Tęcza Korczew
111 ULKS Gołąbek 4 : 0 Wicher Sadowne
112 Jastrząb Żeliszew 11 : 2 Zorza Sterdyń
Kolejka 17 (2017-04-22 - 2017-04-23)
113 Jastrząb Żeliszew 4 : 0 Grodzisk Krzymosze
114 Zorza Sterdyń 2 : 8 ULKS Gołąbek
115 Wicher Sadowne 2 : 4 Świt Barcząca
116 Tęcza Korczew 2 : 1 Miedzanka Miedzna
117 Błękitni Stoczek 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
118 LKS Ostrówek 1 : 4 Watra Mrozy
119 Sęp Żelechów 3 : 2 Nojszewianka Dobre
Kolejka 18 (2017-04-29 - 2017-04-30)
120 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Sęp Żelechów
121 Nojszewianka Dobre 0 : 4 LKS Ostrówek
122 Watra Mrozy 2 : 0 Błękitni Stoczek
123 Kolektyw Oleśnica 4 : 0 Tęcza Korczew
124 Miedzanka Miedzna 5 : 0 Wicher Sadowne
125 Świt Barcząca 2 : 1 Zorza Sterdyń
126 ULKS Gołąbek 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 19 (2017-05-07 - 2017-05-07)
127 ULKS Gołąbek 1 : 0 Grodzisk Krzymosze
128 Jastrząb Żeliszew 3 : 2 Świt Barcząca
129 Zorza Sterdyń 1 : 1 Miedzanka Miedzna
130 Wicher Sadowne 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
131 Tęcza Korczew 1 : 2 Watra Mrozy
132 Błękitni Stoczek 2 : 2 Nojszewianka Dobre
133 LKS Ostrówek 6 : 1 Sęp Żelechów
Kolejka 20 (2017-05-13 - 2017-05-14)
134 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 LKS Ostrówek
135 Sęp Żelechów 1 : 0 Błękitni Stoczek
136 Nojszewianka Dobre 1 : 2 Tęcza Korczew
137 Watra Mrozy 6 : 1 Wicher Sadowne
138 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Zorza Sterdyń
139 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Jastrząb Żeliszew
140 Świt Barcząca 2 : 3 ULKS Gołąbek
Kolejka 21 (2017-05-20 - 2017-05-21)
141 Świt Barcząca 3 : 2 Grodzisk Krzymosze
142 ULKS Gołąbek 2 : 5 Miedzanka Miedzna
143 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Kolektyw Oleśnica
144 Zorza Sterdyń 1 : 5 Watra Mrozy
145 Wicher Sadowne 1 : 3 Nojszewianka Dobre
146 Tęcza Korczew 2 : 2 Sęp Żelechów
147 Błękitni Stoczek 0 : 5 LKS Ostrówek
Kolejka 22 (2017-05-27 - 2017-05-28)
148 Grodzisk Krzymosze 2 : 0 Błękitni Stoczek
149 LKS Ostrówek 3 : 2 Tęcza Korczew
150 Sęp Żelechów 3 : 0 Wicher Sadowne
151 Nojszewianka Dobre 3 : 2 Zorza Sterdyń
152 Watra Mrozy 5 : 2 Jastrząb Żeliszew
153 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 ULKS Gołąbek
154 Miedzanka Miedzna 2 : 2 Świt Barcząca
Kolejka 23 (2017-06-03 - 2017-06-04)
155 Miedzanka Miedzna 2 : 4 Grodzisk Krzymosze
156 Świt Barcząca 1 : 2 Kolektyw Oleśnica
157 ULKS Gołąbek 1 : 2 Watra Mrozy
158 Jastrząb Żeliszew 2 : 6 Nojszewianka Dobre
159 Zorza Sterdyń 2 : 4 Sęp Żelechów
160 Wicher Sadowne 3 : 3 LKS Ostrówek
161 Tęcza Korczew 8 : 1 Błękitni Stoczek
Kolejka 24 (2017-06-10 - 2017-06-11)
162 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Tęcza Korczew
163 Błękitni Stoczek 1 : 3 Wicher Sadowne
164 LKS Ostrówek 8 : 2 Zorza Sterdyń
165 Sęp Żelechów 6 : 1 Jastrząb Żeliszew
166 Nojszewianka Dobre 3 : 0 ULKS Gołąbek
167 Watra Mrozy 3 : 2 Świt Barcząca
168 Kolektyw Oleśnica 2 : 1 Miedzanka Miedzna
Kolejka 25 (2017-06-17 - 2017-06-18)
169 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
170 Miedzanka Miedzna 2 : 2 Watra Mrozy
171 Świt Barcząca 4 : 3 Nojszewianka Dobre
172 ULKS Gołąbek 1 : 4 Sęp Żelechów
173 Jastrząb Żeliszew 3 : 1 LKS Ostrówek
174 Zorza Sterdyń 0 : 3 Błękitni Stoczek
175 Wicher Sadowne 1 : 7 Tęcza Korczew
Kolejka 26 (2017-06-24 - 2017-06-25)
176 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Wicher Sadowne
177 Tęcza Korczew 13 : 3 Zorza Sterdyń
178 Błękitni Stoczek 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
179 LKS Ostrówek 7 : 1 ULKS Gołąbek
180 Sęp Żelechów 3 : 0 Świt Barcząca
181 Nojszewianka Dobre 4 : 6 Miedzanka Miedzna
182 Watra Mrozy 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.