reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Drukarz Warszawa 30 71 67:30
2 Sokół Serock 30 56 61:33
3 Marcovia Marki 30 56 77:52
4 Olimpia Warszawa 30 54 64:39
5 Dąb Wieliszew 30 53 72:47
6 Victoria II Sulejówek 30 49 73:51
7 Błyskawica Warszawa 30 46 60:54
8 Bóbr Tłuszcz 30 46 80:61
9 Promnik Łaskarzew 30 45 53:42
10 Świt II Nowy Dwór Maz. 30 45 67:64
11 Agape Białołęka 30 43 61:52
12 Legionovia II Legionowo 30 42 66:47
13 Amur Wilga 30 27 62:104
14 Vulcan Wólka Mlądzka 30 25 51:91
15 Legion Warszawa 30 15 47:93
16 Sokół Celestynów 30 5 25:126
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-13 - 2016-08-14)
1 Victoria II Sulejówek 2 : 1 Agape Białołęka
2 Błyskawica Warszawa 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
3 Sokół Serock 1 : 1 Olimpia Warszawa
4 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Dąb Wieliszew
5 Amur Wilga 0 : 3 Drukarz Warszawa
6 Legion Warszawa 2 : 4 Legionovia II Legionowo
7 Sokół Celestynów 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
8 Marcovia Marki 0 : 0 Promnik Łaskarzew
Kolejka 2 (2016-08-20 - 2016-08-20)
9 Agape Białołęka 1 : 2 Promnik Łaskarzew
10 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 5 Marcovia Marki
11 Legionovia II Legionowo 10 : 0 Sokół Celestynów
12 Drukarz Warszawa 2 : 0 Legion Warszawa
13 Dąb Wieliszew 4 : 1 Amur Wilga
14 Olimpia Warszawa 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
15 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Sokół Serock
16 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Błyskawica Warszawa
Kolejka 3 (2016-08-27 - 2016-08-28)
17 Błyskawica Warszawa 3 : 2 Agape Białołęka
18 Sokół Serock 0 : 2 Victoria II Sulejówek
19 Bóbr Tłuszcz 3 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
20 Amur Wilga 2 : 2 Olimpia Warszawa
21 Legion Warszawa 0 : 1 Dąb Wieliszew
22 Sokół Celestynów 0 : 5 Drukarz Warszawa
23 Marcovia Marki 0 : 0 Legionovia II Legionowo
24 Promnik Łaskarzew 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 4 (2016-08-31 - 2016-08-31)
25 Agape Białołęka 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
26 Legionovia II Legionowo 0 : 1 Promnik Łaskarzew
27 Drukarz Warszawa 2 : 0 Marcovia Marki
28 Dąb Wieliszew 3 : 2 Sokół Celestynów
29 Olimpia Warszawa 4 : 3 Legion Warszawa
30 Świt II Nowy Dwór Maz. 6 : 4 Amur Wilga
31 Victoria II Sulejówek 0 : 1 Bóbr Tłuszcz
32 Błyskawica Warszawa 3 : 0 Sokół Serock
Kolejka 5 (2016-09-03 - 2016-09-04)
33 Sokół Serock 1 : 3 Agape Białołęka
34 Bóbr Tłuszcz 3 : 1 Błyskawica Warszawa
35 Amur Wilga 4 : 5 Victoria II Sulejówek
36 Legion Warszawa 1 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
37 Sokół Celestynów 0 : 4 Olimpia Warszawa
38 Marcovia Marki 1 : 3 Dąb Wieliszew
39 Promnik Łaskarzew 0 : 2 Drukarz Warszawa
40 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 0 Legionovia II Legionowo
Kolejka 6 (2016-09-10 - 2016-09-11)
41 Agape Białołęka 1 : 0 Legionovia II Legionowo
42 Drukarz Warszawa 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
43 Dąb Wieliszew 1 : 0 Promnik Łaskarzew
44 Olimpia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
45 Świt II Nowy Dwór Maz. 6 : 1 Sokół Celestynów
46 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Legion Warszawa
47 Błyskawica Warszawa 7 : 0 Amur Wilga
48 Sokół Serock 3 : 2 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 7 (2016-09-17 - 2016-09-18)
49 Bóbr Tłuszcz 1 : 2 Agape Białołęka
50 Amur Wilga 2 : 2 Sokół Serock
51 Legion Warszawa 0 : 2 Błyskawica Warszawa
52 Sokół Celestynów 0 : 5 Victoria II Sulejówek
53 Marcovia Marki 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
54 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Olimpia Warszawa
55 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Dąb Wieliszew
56 Legionovia II Legionowo 0 : 0 Drukarz Warszawa
Kolejka 8 (2016-09-24 - 2016-09-25)
57 Agape Białołęka 5 : 0 Drukarz Warszawa
58 Dąb Wieliszew 2 : 4 Legionovia II Legionowo
59 Olimpia Warszawa 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
60 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 2 Promnik Łaskarzew
61 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Marcovia Marki
62 Błyskawica Warszawa 2 : 1 Sokół Celestynów
63 Sokół Serock 2 : 1 Legion Warszawa
64 Bóbr Tłuszcz 4 : 1 Amur Wilga
Kolejka 9 (2016-10-01 - 2016-10-02)
65 Amur Wilga 2 : 0 Agape Białołęka
66 Legion Warszawa 3 : 3 Bóbr Tłuszcz
67 Sokół Celestynów 1 : 3 Sokół Serock
68 Marcovia Marki 2 : 2 Błyskawica Warszawa
69 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Victoria II Sulejówek
70 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 5 Świt II Nowy Dwór Maz.
71 Legionovia II Legionowo 2 : 0 Olimpia Warszawa
72 Drukarz Warszawa 0 : 0 Dąb Wieliszew
Kolejka 10 (2016-10-08 - 2016-10-09)
73 Agape Białołęka 1 : 2 Dąb Wieliszew
74 Olimpia Warszawa 2 : 0 Drukarz Warszawa
75 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 4 Legionovia II Legionowo
76 Victoria II Sulejówek 5 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
77 Błyskawica Warszawa 0 : 0 Promnik Łaskarzew
78 Sokół Serock 0 : 1 Marcovia Marki
79 Bóbr Tłuszcz 5 : 0 Sokół Celestynów
80 Amur Wilga 3 : 3 Legion Warszawa
Kolejka 11 (2016-10-15 - 2016-10-16)
81 Legion Warszawa 0 : 2 Agape Białołęka
82 Sokół Celestynów 2 : 6 Amur Wilga
83 Marcovia Marki 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
84 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Sokół Serock
85 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 0 Błyskawica Warszawa
86 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Victoria II Sulejówek
87 Drukarz Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
88 Dąb Wieliszew 0 : 2 Olimpia Warszawa
Kolejka 12 (2016-10-22 - 2016-10-23)
89 Agape Białołęka 0 : 2 Olimpia Warszawa
90 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 2 Dąb Wieliszew
91 Victoria II Sulejówek 1 : 3 Drukarz Warszawa
92 Błyskawica Warszawa 2 : 2 Legionovia II Legionowo
93 Sokół Serock 7 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
94 Bóbr Tłuszcz 3 : 2 Promnik Łaskarzew
95 Amur Wilga 3 : 8 Marcovia Marki
96 Legion Warszawa 2 : 2 Sokół Celestynów
Kolejka 13 (2016-10-29 - 2016-10-30)
97 Sokół Celestynów 1 : 2 Agape Białołęka
98 Marcovia Marki 4 : 2 Legion Warszawa
99 Promnik Łaskarzew 4 : 1 Amur Wilga
100 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 3 Bóbr Tłuszcz
101 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Sokół Serock
102 Drukarz Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
103 Dąb Wieliszew 5 : 1 Victoria II Sulejówek
104 Olimpia Warszawa 0 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
Kolejka 14 (2016-11-05 - 2016-11-06)
105 Agape Białołęka 1 : 3 Świt II Nowy Dwór Maz.
106 Victoria II Sulejówek 5 : 0 Olimpia Warszawa
107 Błyskawica Warszawa 4 : 2 Dąb Wieliszew
108 Sokół Serock 0 : 0 Drukarz Warszawa
109 Bóbr Tłuszcz 2 : 3 Legionovia II Legionowo
110 Amur Wilga 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
111 Legion Warszawa 1 : 0 Promnik Łaskarzew
112 Sokół Celestynów 1 : 6 Marcovia Marki
Kolejka 15 (2016-11-12 - 2016-11-13)
113 Marcovia Marki 4 : 3 Agape Białołęka
114 Promnik Łaskarzew 6 : 0 Sokół Celestynów
115 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Legion Warszawa
116 Legionovia II Legionowo 3 : 0 Amur Wilga
117 Drukarz Warszawa 2 : 0 Bóbr Tłuszcz
118 Dąb Wieliszew 1 : 1 Sokół Serock
119 Olimpia Warszawa 5 : 1 Błyskawica Warszawa
120 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 3 Victoria II Sulejówek
Kolejka 16 (2017-03-18 - 2017-03-19)
121 Agape Białołęka 0 : 3 Victoria II Sulejówek
122 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 2 Błyskawica Warszawa
123 Olimpia Warszawa 0 : 1 Sokół Serock
124 Dąb Wieliszew 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
125 Drukarz Warszawa 2 : 0 Amur Wilga
126 Legionovia II Legionowo 3 : 3 Legion Warszawa
127 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Sokół Celestynów
128 Promnik Łaskarzew 1 : 2 Marcovia Marki
Kolejka 17 (2017-03-25 - 2017-03-26)
129 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Agape Białołęka
130 Marcovia Marki 4 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
131 Sokół Celestynów 0 : 5 Legionovia II Legionowo
132 Legion Warszawa 1 : 4 Drukarz Warszawa
133 Amur Wilga 0 : 4 Dąb Wieliszew
134 Bóbr Tłuszcz 0 : 3 Olimpia Warszawa
135 Sokół Serock 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
136 Błyskawica Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Kolejka 18 (2017-04-01 - 2017-04-02)
137 Agape Białołęka 0 : 3 Błyskawica Warszawa
138 Victoria II Sulejówek 0 : 1 Sokół Serock
139 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
140 Olimpia Warszawa 1 : 2 Amur Wilga
141 Dąb Wieliszew 6 : 1 Legion Warszawa
142 Drukarz Warszawa 2 : 0 Sokół Celestynów
143 Legionovia II Legionowo 0 : 2 Marcovia Marki
144 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka 19 (2017-04-08 - 2017-04-09)
145 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 3 Agape Białołęka
146 Promnik Łaskarzew 0 : 3 Legionovia II Legionowo
147 Marcovia Marki 2 : 3 Drukarz Warszawa
148 Sokół Celestynów 0 : 3 Dąb Wieliszew
149 Legion Warszawa 0 : 4 Olimpia Warszawa
150 Amur Wilga 4 : 4 Świt II Nowy Dwór Maz.
151 Bóbr Tłuszcz 3 : 3 Victoria II Sulejówek
152 Sokół Serock 3 : 0 Błyskawica Warszawa
Kolejka 20 (2017-04-15 - 2017-04-15)
153 Agape Białołęka 2 : 1 Sokół Serock
154 Błyskawica Warszawa 5 : 0 Bóbr Tłuszcz
155 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Amur Wilga
156 Świt II Nowy Dwór Maz. 3 : 3 Legion Warszawa
157 Olimpia Warszawa 4 : 0 Sokół Celestynów
158 Dąb Wieliszew 0 : 1 Marcovia Marki
159 Drukarz Warszawa 3 : 0 Promnik Łaskarzew
160 Legionovia II Legionowo 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka 21 (2017-04-22 - 2017-04-23)
161 Legionovia II Legionowo 1 : 0 Agape Białołęka
162 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Drukarz Warszawa
163 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Dąb Wieliszew
164 Marcovia Marki 1 : 5 Olimpia Warszawa
165 Sokół Celestynów 1 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
166 Legion Warszawa 2 : 6 Victoria II Sulejówek
167 Amur Wilga 1 : 1 Błyskawica Warszawa
168 Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Sokół Serock
Kolejka 22 (2017-04-29 - 2017-04-30)
169 Agape Białołęka 1 : 5 Bóbr Tłuszcz
170 Sokół Serock 4 : 0 Amur Wilga
171 Błyskawica Warszawa 5 : 1 Legion Warszawa
172 Victoria II Sulejówek 1 : 1 Sokół Celestynów
173 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 2 Marcovia Marki
174 Olimpia Warszawa 0 : 2 Promnik Łaskarzew
175 Dąb Wieliszew 3 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
176 Drukarz Warszawa 3 : 2 Legionovia II Legionowo
Kolejka 23 (2017-05-06 - 2017-05-07)
177 Drukarz Warszawa 4 : 2 Agape Białołęka
178 Legionovia II Legionowo 0 : 3 Dąb Wieliszew
179 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Olimpia Warszawa
180 Promnik Łaskarzew 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Maz.
181 Marcovia Marki 3 : 0 Victoria II Sulejówek
182 Sokół Celestynów 1 : 3 Błyskawica Warszawa
183 Legion Warszawa 0 : 5 Sokół Serock
184 Amur Wilga 4 : 3 Bóbr Tłuszcz
Kolejka 24 (2017-05-13 - 2017-05-14)
185 Agape Białołęka 4 : 1 Amur Wilga
186 Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Legion Warszawa
187 Sokół Serock 2 : 0 Sokół Celestynów
188 Błyskawica Warszawa 3 : 1 Marcovia Marki
189 Victoria II Sulejówek 5 : 1 Promnik Łaskarzew
190 Świt II Nowy Dwór Maz. 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
191 Olimpia Warszawa 3 : 1 Legionovia II Legionowo
192 Dąb Wieliszew 1 : 4 Drukarz Warszawa
Kolejka 25 (2017-05-20 - 2017-05-21)
193 Dąb Wieliszew 2 : 2 Agape Białołęka
194 Drukarz Warszawa 3 : 1 Olimpia Warszawa
195 Legionovia II Legionowo 7 : 0 Świt II Nowy Dwór Maz.
196 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Victoria II Sulejówek
197 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Błyskawica Warszawa
198 Marcovia Marki 1 : 3 Sokół Serock
199 Sokół Celestynów 1 : 6 Bóbr Tłuszcz
200 Legion Warszawa 2 : 4 Amur Wilga
Kolejka 26 (2017-05-24 - 2017-05-24)
201 Agape Białołęka 7 : 2 Legion Warszawa
202 Amur Wilga 8 : 2 Sokół Celestynów
203 Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Marcovia Marki
204 Sokół Serock 2 : 0 Promnik Łaskarzew
205 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
206 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Legionovia II Legionowo
207 Świt II Nowy Dwór Maz. 7 : 1 Drukarz Warszawa
208 Olimpia Warszawa 3 : 3 Dąb Wieliszew
Kolejka 27 (2017-05-27 - 2017-05-28)
209 Olimpia Warszawa 1 : 3 Agape Białołęka
210 Dąb Wieliszew 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
211 Drukarz Warszawa 3 : 1 Victoria II Sulejówek
212 Legionovia II Legionowo 1 : 1 Błyskawica Warszawa
213 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Sokół Serock
214 Promnik Łaskarzew 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
215 Marcovia Marki 8 : 0 Amur Wilga
216 Sokół Celestynów 2 : 3 Legion Warszawa
Kolejka 28 (2017-06-03 - 2017-06-03)
217 Agape Białołęka 8 : 1 Sokół Celestynów
218 Legion Warszawa 2 : 2 Marcovia Marki
219 Amur Wilga 2 : 2 Promnik Łaskarzew
220 Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
221 Sokół Serock 4 : 0 Legionovia II Legionowo
222 Błyskawica Warszawa 1 : 3 Drukarz Warszawa
223 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Dąb Wieliszew
224 Świt II Nowy Dwór Maz. 0 : 2 Olimpia Warszawa
Kolejka 29 (2017-06-10 - 2017-06-11)
225 Świt II Nowy Dwór Maz. 1 : 0 Agape Białołęka
226 Olimpia Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
227 Dąb Wieliszew 7 : 1 Błyskawica Warszawa
228 Drukarz Warszawa 2 : 2 Sokół Serock
229 Legionovia II Legionowo 3 : 4 Bóbr Tłuszcz
230 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 5 Amur Wilga
231 Promnik Łaskarzew 2 : 1 Legion Warszawa
232 Marcovia Marki 6 : 0 Sokół Celestynów
Kolejka 30 (2017-06-17 - 2017-06-18)
233 Agape Białołęka 2 : 0 Marcovia Marki
234 Sokół Celestynów 0 : 5 Promnik Łaskarzew
235 Legion Warszawa 3 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
236 Amur Wilga 1 : 5 Legionovia II Legionowo
237 Bóbr Tłuszcz 0 : 1 Drukarz Warszawa
238 Sokół Serock 3 : 0 Dąb Wieliszew
239 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Olimpia Warszawa
240 Victoria II Sulejówek 2 : 1 Świt II Nowy Dwór Maz.
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.