reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sokół Adamów 26 57 63:37
2 Grom Kąkolewnica 26 56 73:34
3 ŁKS Łazy 26 52 73:42
4 Huragan Międzyrzec Podl. 26 47 60:29
5 Kujawiak Stanin 26 44 47:31
6 Unia Żabików 26 43 61:40
7 LZS Dobryń 26 37 43:48
8 Orlęta Łuków 26 35 47:48
9 Niwa Łomazy 26 31 41:59
10 Bizon Jeleniec 26 29 42:69
11 Tytan Wisznice 26 27 40:60
12 Orzeł Czemierniki 26 27 24:40
13 Dąb Dębowa Kłoda 26 19 30:58
14 Dwernicki Stoczek Łuk. 26 13 28:77
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-20 - 2016-08-21)
1 Orlęta Łuków 2 : 2 ŁKS Łazy
2 Kujawiak Stanin 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
3 Bizon Jeleniec 0 : 2 LZS Dobryń
4 Orzeł Czemierniki 0 : 4 Niwa Łomazy
5 Unia Żabików 0 : 1 Grom Kąkolewnica
6 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 4 Huragan Międzyrzec Podl.
7 Sokół Adamów 1 : 1 Tytan Wisznice
Kolejka 2 (2016-08-27 - 2016-08-28)
8 ŁKS Łazy 7 : 1 Tytan Wisznice
9 Grom Kąkolewnica 3 : 3 Dwernicki Stoczek Łuk.
10 Niwa Łomazy 2 : 2 Unia Żabików
11 LZS Dobryń 2 : 1 Orzeł Czemierniki
12 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 1 Bizon Jeleniec
13 Orlęta Łuków 2 : 2 Kujawiak Stanin
14 Sokół Adamów 0 : 5 Huragan Międzyrzec Podl.
Kolejka 3 (2016-09-03 - 2016-09-04)
15 Kujawiak Stanin 2 : 0 ŁKS Łazy
16 Bizon Jeleniec 1 : 7 Orlęta Łuków
17 Orzeł Czemierniki 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
18 Unia Żabików 4 : 1 LZS Dobryń
19 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 1 Niwa Łomazy
20 Sokół Adamów 1 : 4 Grom Kąkolewnica
21 Huragan Międzyrzec Podl. 4 : 1 Tytan Wisznice
Kolejka 4 (2016-09-10 - 2016-09-11)
22 ŁKS Łazy 2 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
23 Grom Kąkolewnica 9 : 2 Tytan Wisznice
24 Niwa Łomazy 1 : 2 Sokół Adamów
25 LZS Dobryń 4 : 3 Dwernicki Stoczek Łuk.
26 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 3 Unia Żabików
27 Orlęta Łuków 1 : 0 Orzeł Czemierniki
28 Kujawiak Stanin 2 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 5 (2016-09-17 - 2016-09-18)
29 Bizon Jeleniec 1 : 4 ŁKS Łazy
30 Orzeł Czemierniki 2 : 2 Kujawiak Stanin
31 Unia Żabików 4 : 2 Orlęta Łuków
32 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 3 Dąb Dębowa Kłoda
33 Sokół Adamów 5 : 2 LZS Dobryń
34 Tytan Wisznice 0 : 2 Niwa Łomazy
35 Huragan Międzyrzec Podl. 1 : 3 Grom Kąkolewnica
Kolejka 6 (2016-09-24 - 2016-09-25)
36 ŁKS Łazy 3 : 2 Grom Kąkolewnica
37 Niwa Łomazy 1 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
38 LZS Dobryń 3 : 1 Tytan Wisznice
39 Dąb Dębowa Kłoda 2 : 3 Sokół Adamów
40 Orlęta Łuków 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
41 Kujawiak Stanin 2 : 0 Unia Żabików
42 Bizon Jeleniec 2 : 0 Orzeł Czemierniki
Kolejka 7 (2016-10-01 - 2016-10-02)
43 Orzeł Czemierniki 0 : 3 ŁKS Łazy
44 Unia Żabików 6 : 0 Bizon Jeleniec
45 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 0 Kujawiak Stanin
46 Sokół Adamów 2 : 0 Orlęta Łuków
47 Tytan Wisznice 0 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
48 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 0 LZS Dobryń
49 Grom Kąkolewnica 5 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 8 (2016-10-08 - 2016-10-09)
50 ŁKS Łazy 4 : 0 Niwa Łomazy
51 LZS Dobryń 1 : 3 Grom Kąkolewnica
52 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
53 Orlęta Łuków 3 : 3 Tytan Wisznice
54 Kujawiak Stanin 2 : 1 Sokół Adamów
55 Bizon Jeleniec 5 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
56 Orzeł Czemierniki 0 : 0 Unia Żabików
Kolejka 9 (2016-10-15 - 2016-10-16)
57 Unia Żabików 2 : 1 ŁKS Łazy
58 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 1 Orzeł Czemierniki
59 Sokół Adamów 3 : 2 Bizon Jeleniec
60 Tytan Wisznice 1 : 4 Kujawiak Stanin
61 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 1 Orlęta Łuków
62 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
63 Niwa Łomazy 0 : 2 LZS Dobryń
Kolejka 10 (2016-10-22 - 2016-10-23)
64 ŁKS Łazy 4 : 1 LZS Dobryń
65 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 2 Niwa Łomazy
66 Orlęta Łuków 1 : 5 Grom Kąkolewnica
67 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 1 Kujawiak Stanin
68 Bizon Jeleniec 4 : 1 Tytan Wisznice
69 Orzeł Czemierniki 1 : 3 Sokół Adamów
70 Unia Żabików 1 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
Kolejka 11 (2016-10-29 - 2016-10-30)
71 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 8 ŁKS Łazy
72 Sokół Adamów 1 : 1 Unia Żabików
73 Tytan Wisznice 0 : 0 Orzeł Czemierniki
74 Huragan Międzyrzec Podl. 0 : 1 Bizon Jeleniec
75 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Kujawiak Stanin
76 Niwa Łomazy 0 : 4 Orlęta Łuków
77 LZS Dobryń 3 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
Kolejka 12 (2016-11-05 - 2016-11-06)
78 ŁKS Łazy 3 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
79 Orlęta Łuków 2 : 1 LZS Dobryń
80 Kujawiak Stanin 3 : 0 Niwa Łomazy
81 Bizon Jeleniec 0 : 5 Grom Kąkolewnica
82 Orzeł Czemierniki 1 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
83 Unia Żabików 4 : 0 Tytan Wisznice
84 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 4 Sokół Adamów
Kolejka 13 (2016-11-11 - 2016-11-11)
85 Sokół Adamów 2 : 3 ŁKS Łazy
86 Tytan Wisznice 3 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
87 Huragan Międzyrzec Podl. 4 : 1 Unia Żabików
88 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Orzeł Czemierniki
89 Niwa Łomazy 3 : 4 Bizon Jeleniec
90 LZS Dobryń 1 : 1 Kujawiak Stanin
91 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 5 Orlęta Łuków
Kolejka 14 (2017-04-02 - 2017-04-02)
92 Sokół Adamów 4 : 2 Tytan Wisznice
93 ŁKS Łazy 1 : 3 Orlęta Łuków
94 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 2 Kujawiak Stanin
95 LZS Dobryń 3 : 0 Bizon Jeleniec
96 Niwa Łomazy 0 : 1 Orzeł Czemierniki
97 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Unia Żabików
98 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 0 Dwernicki Stoczek Łuk.
Kolejka 15 (2017-04-09 - 2017-04-09)
99 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 1 Sokół Adamów
100 Tytan Wisznice 1 : 0 ŁKS Łazy
101 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 4 Grom Kąkolewnica
102 Unia Żabików 4 : 0 Niwa Łomazy
103 Orzeł Czemierniki 2 : 1 LZS Dobryń
104 Bizon Jeleniec 3 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
105 Kujawiak Stanin 3 : 0 Orlęta Łuków
Kolejka 16 (2017-04-23 - 2017-04-23)
106 Tytan Wisznice 2 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
107 ŁKS Łazy 3 : 1 Kujawiak Stanin
108 Orlęta Łuków 0 : 2 Bizon Jeleniec
109 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 1 Orzeł Czemierniki
110 LZS Dobryń 0 : 4 Unia Żabików
111 Niwa Łomazy 4 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
112 Grom Kąkolewnica 1 : 2 Sokół Adamów
Kolejka 17 (2017-04-30 - 2017-04-30)
113 Huragan Międzyrzec Podl. 6 : 0 ŁKS Łazy
114 Tytan Wisznice 1 : 2 Grom Kąkolewnica
115 Sokół Adamów 3 : 1 Niwa Łomazy
116 Dwernicki Stoczek Łuk. 2 : 2 LZS Dobryń
117 Unia Żabików 4 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
118 Orzeł Czemierniki 2 : 1 Orlęta Łuków
119 Bizon Jeleniec 0 : 3 Kujawiak Stanin
Kolejka 18 (2017-05-03 - 2017-05-03)
120 ŁKS Łazy 3 : 0 Bizon Jeleniec
121 Kujawiak Stanin 3 : 0 Orzeł Czemierniki
122 Orlęta Łuków 2 : 1 Unia Żabików
123 Dąb Dębowa Kłoda 3 : 4 Dwernicki Stoczek Łuk.
124 LZS Dobryń 0 : 3 Sokół Adamów
125 Niwa Łomazy 1 : 6 Tytan Wisznice
126 Grom Kąkolewnica 0 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
Kolejka 19 (2017-05-07 - 2017-05-07)
127 Grom Kąkolewnica 3 : 2 ŁKS Łazy
128 Huragan Międzyrzec Podl. 6 : 1 Niwa Łomazy
129 Tytan Wisznice 2 : 0 LZS Dobryń
130 Sokół Adamów 1 : 0 Dąb Dębowa Kłoda
131 Dwernicki Stoczek Łuk. 3 : 3 Orlęta Łuków
132 Unia Żabików 3 : 3 Kujawiak Stanin
133 Orzeł Czemierniki 4 : 2 Bizon Jeleniec
Kolejka 20 (2017-05-14 - 2017-05-14)
134 ŁKS Łazy 2 : 1 Orzeł Czemierniki
135 Bizon Jeleniec 2 : 4 Unia Żabików
136 Kujawiak Stanin 1 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
137 Orlęta Łuków 0 : 5 Sokół Adamów
138 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 0 Tytan Wisznice
139 LZS Dobryń 1 : 0 Huragan Międzyrzec Podl.
140 Niwa Łomazy 1 : 0 Grom Kąkolewnica
Kolejka 21 (2017-05-21 - 2017-05-21)
141 Niwa Łomazy 5 : 1 ŁKS Łazy
142 Grom Kąkolewnica 2 : 3 LZS Dobryń
143 Huragan Międzyrzec Podl. 3 : 2 Dąb Dębowa Kłoda
144 Tytan Wisznice 0 : 2 Orlęta Łuków
145 Sokół Adamów 1 : 1 Kujawiak Stanin
146 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 2 Bizon Jeleniec
147 Unia Żabików 0 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 22 (2017-05-28 - 2017-05-28)
148 ŁKS Łazy 3 : 2 Unia Żabików
149 Orzeł Czemierniki 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
150 Bizon Jeleniec 1 : 5 Sokół Adamów
151 Kujawiak Stanin 3 : 1 Tytan Wisznice
152 Orlęta Łuków 2 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
153 Dąb Dębowa Kłoda 1 : 3 Grom Kąkolewnica
154 LZS Dobryń 3 : 1 Niwa Łomazy
Kolejka 23 (2017-06-03 - 2017-06-04)
155 Kujawiak Stanin 0 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
156 LZS Dobryń 1 : 2 ŁKS Łazy
157 Niwa Łomazy 3 : 1 Dąb Dębowa Kłoda
158 Grom Kąkolewnica 3 : 0 Orlęta Łuków
159 Tytan Wisznice 1 : 2 Bizon Jeleniec
160 Sokół Adamów 1 : 0 Orzeł Czemierniki
161 Dwernicki Stoczek Łuk. 0 : 4 Unia Żabików
Kolejka 24 (2017-06-10 - 2017-06-11)
162 ŁKS Łazy 4 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
163 Unia Żabików 0 : 2 Sokół Adamów
164 Orzeł Czemierniki 0 : 1 Tytan Wisznice
165 Bizon Jeleniec 1 : 1 Huragan Międzyrzec Podl.
166 Kujawiak Stanin 0 : 2 Grom Kąkolewnica
167 Orlęta Łuków 0 : 0 Niwa Łomazy
168 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 4 LZS Dobryń
Kolejka 25 (2017-06-15 - 2017-06-15)
169 Dąb Dębowa Kłoda 0 : 6 ŁKS Łazy
170 LZS Dobryń 2 : 2 Orlęta Łuków
171 Niwa Łomazy 3 : 2 Kujawiak Stanin
172 Grom Kąkolewnica 2 : 1 Bizon Jeleniec
173 Huragan Międzyrzec Podl. 2 : 1 Orzeł Czemierniki
174 Tytan Wisznice 6 : 0 Unia Żabików
175 Sokół Adamów 3 : 1 Dwernicki Stoczek Łuk.
Kolejka 26 (2017-06-17 - 2017-06-18)
176 ŁKS Łazy 2 : 4 Sokół Adamów
177 Dwernicki Stoczek Łuk. 1 : 3 Tytan Wisznice
178 Unia Żabików 5 : 2 Huragan Międzyrzec Podl.
179 Orzeł Czemierniki 0 : 4 Grom Kąkolewnica
180 Bizon Jeleniec 4 : 4 Niwa Łomazy
181 Kujawiak Stanin 0 : 0 LZS Dobryń
182 Orlęta Łuków 1 : 0 Dąb Dębowa Kłoda

Najnowszy numer 46/2019 w sprzedaży od 2019-11-13.

reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.