reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Naprzód Skórzec 30 72 111:30
2 Hutnik Huta Czechy 30 68 87:38
3 Fenix Siennica 30 61 60:34
4 Zryw Sobolew 30 52 66:42
5 Wilga Miastków 30 51 70:60
6 Płomień Dębe Wielkie 30 49 65:53
7 Mazovia II Mińsk Maz. 30 46 73:56
8 Victoria Kałuszyn 30 46 55:71
9 Orzeł Unin 30 38 50:57
10 Wektra Zbuczyn 30 36 59:52
11 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 36 58:70
12 Tajfun Jartypory 30 36 45:63
13 MKS Małkinia 30 33 41:67
14 Kosovia Kosów Lacki 30 21 39:70
15 Tygrys Huta Mińska 30 28 48:89
16 Tęcza Stanisławów 30 5 27:102
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-13 - 2016-08-14)
1 Naprzód Skórzec 3 : 2 Wektra Zbuczyn
2 Zryw Sobolew 3 : 3 Victoria Kałuszyn
3 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Kosovia Kosów Lacki
4 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Fenix Siennica
5 Wilga Miastków 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
6 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
7 Orzeł Unin 2 : 0 MKS Małkinia
8 Tajfun Jartypory 5 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 2 (2016-08-20 - 2016-08-21)
9 Wektra Zbuczyn 6 : 0 Tęcza Stanisławów
10 MKS Małkinia 0 : 1 Tajfun Jartypory
11 Hutnik Huta Czechy 4 : 2 Orzeł Unin
12 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
13 Fenix Siennica 4 : 0 Wilga Miastków
14 Kosovia Kosów Lacki 0 : 5 Tygrys Huta Mińska
15 Victoria Kałuszyn 0 : 5 Płomień Dębe Wielkie
16 Naprzód Skórzec 4 : 0 Zryw Sobolew
Kolejka 3 (2016-08-27 - 2016-08-28)
17 Zryw Sobolew 3 : 2 Wektra Zbuczyn
18 Płomień Dębe Wielkie 0 : 3 Naprzód Skórzec
19 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Victoria Kałuszyn
20 Wilga Miastków 5 : 2 Kosovia Kosów Lacki
21 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 5 Fenix Siennica
22 Orzeł Unin 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
23 Tajfun Jartypory 2 : 2 Hutnik Huta Czechy
24 Tęcza Stanisławów 1 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 4 (2016-08-31 - 2016-08-31)
25 Wektra Zbuczyn 7 : 1 MKS Małkinia
26 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 Tęcza Stanisławów
27 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Tajfun Jartypory
28 Fenix Siennica 1 : 2 Orzeł Unin
29 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
30 Victoria Kałuszyn 3 : 3 Wilga Miastków
31 Naprzód Skórzec 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
32 Zryw Sobolew 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 5 (2016-09-03 - 2016-09-04)
33 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 Wektra Zbuczyn
34 Tygrys Huta Mińska 0 : 2 Zryw Sobolew
35 Wilga Miastków 0 : 0 Naprzód Skórzec
36 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 1 Victoria Kałuszyn
37 Orzeł Unin 2 : 0 Kosovia Kosów Lacki
38 Tajfun Jartypory 0 : 3 Fenix Siennica
39 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
40 MKS Małkinia 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 6 (2016-09-10 - 2016-09-11)
41 Wektra Zbuczyn 4 : 5 Hutnik Huta Czechy
42 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 MKS Małkinia
43 Fenix Siennica 3 : 1 Tęcza Stanisławów
44 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Tajfun Jartypory
45 Victoria Kałuszyn 2 : 2 Orzeł Unin
46 Naprzód Skórzec 7 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
47 Zryw Sobolew 0 : 2 Wilga Miastków
48 Płomień Dębe Wielkie 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 7 (2016-09-17 - 2016-09-18)
49 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Wektra Zbuczyn
50 Wilga Miastków 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
51 Mazovia II Mińsk Maz. 0 : 2 Zryw Sobolew
52 Orzeł Unin 1 : 4 Naprzód Skórzec
53 Tajfun Jartypory 2 : 1 Victoria Kałuszyn
54 Tęcza Stanisławów 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
55 MKS Małkinia 0 : 2 Fenix Siennica
56 Hutnik Huta Czechy 4 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 8 (2016-09-24 - 2016-09-25)
57 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
58 Fenix Siennica 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
59 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 MKS Małkinia
60 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Tęcza Stanisławów
61 Naprzód Skórzec 9 : 0 Tajfun Jartypory
62 Zryw Sobolew 3 : 1 Orzeł Unin
63 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
64 Tygrys Huta Mińska 3 : 3 Wilga Miastków
Kolejka 9 (2016-10-01 - 2016-10-02)
65 Wilga Miastków 5 : 0 Wektra Zbuczyn
66 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
67 Orzeł Unin 4 : 4 Płomień Dębe Wielkie
68 Tajfun Jartypory 2 : 4 Zryw Sobolew
69 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Naprzód Skórzec
70 MKS Małkinia 4 : 3 Victoria Kałuszyn
71 Hutnik Huta Czechy 7 : 0 Kosovia Kosów Lacki
72 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 10 (2016-10-08 - 2016-10-09)
73 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Fenix Siennica
74 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
75 Victoria Kałuszyn 0 : 2 Hutnik Huta Czechy
76 Naprzód Skórzec 6 : 0 MKS Małkinia
77 Zryw Sobolew 5 : 0 Tęcza Stanisławów
78 Płomień Dębe Wielkie 2 : 2 Tajfun Jartypory
79 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Orzeł Unin
80 Wilga Miastków 3 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 11 (2016-10-15 - 2016-10-16)
81 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 2 Wektra Zbuczyn
82 Orzeł Unin 2 : 3 Wilga Miastków
83 Tajfun Jartypory 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
84 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Płomień Dębe Wielkie
85 MKS Małkinia 1 : 0 Zryw Sobolew
86 Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Naprzód Skórzec
87 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Victoria Kałuszyn
88 Fenix Siennica 2 : 0 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 12 (2016-10-22 - 2016-10-23)
89 Wektra Zbuczyn 0 : 3 Kosovia Kosów Lacki
90 Victoria Kałuszyn 3 : 2 Fenix Siennica
91 Naprzód Skórzec 7 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
92 Zryw Sobolew 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
93 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 MKS Małkinia
94 Tygrys Huta Mińska 4 : 1 Tęcza Stanisławów
95 Wilga Miastków 2 : 1 Tajfun Jartypory
96 Mazovia II Mińsk Maz. 2 : 1 Orzeł Unin
Kolejka 13 (2016-10-29 - 2016-10-30)
97 Orzeł Unin 0 : 0 Wektra Zbuczyn
98 Tajfun Jartypory 1 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
99 Tęcza Stanisławów 3 : 4 Wilga Miastków
100 MKS Małkinia 2 : 5 Tygrys Huta Mińska
101 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Płomień Dębe Wielkie
102 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 3 Zryw Sobolew
103 Fenix Siennica 1 : 0 Naprzód Skórzec
104 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 Victoria Kałuszyn
Kolejka 14 (2016-11-05 - 2016-11-06)
105 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Victoria Kałuszyn
106 Naprzód Skórzec 4 : 3 Kosovia Kosów Lacki
107 Zryw Sobolew 4 : 0 Fenix Siennica
108 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
109 Tygrys Huta Mińska 1 : 3 Hutnik Huta Czechy
110 Wilga Miastków 7 : 1 MKS Małkinia
111 Mazovia II Mińsk Maz. 6 : 1 Tęcza Stanisławów
112 Orzeł Unin 1 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 15 (2016-11-12 - 2016-11-13)
113 Tajfun Jartypory 0 : 3 Wektra Zbuczyn
114 Tęcza Stanisławów 0 : 1 Orzeł Unin
115 MKS Małkinia 2 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
116 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Wilga Miastków
117 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
118 Fenix Siennica 2 : 2 Płomień Dębe Wielkie
119 Kosovia Kosów Lacki 1 : 2 Zryw Sobolew
120 Victoria Kałuszyn 0 : 3 Naprzód Skórzec
Kolejka 16 (2017-03-18 - 2017-03-19)
121 Wektra Zbuczyn 1 : 3 Naprzód Skórzec
122 Victoria Kałuszyn 2 : 4 Zryw Sobolew
123 Kosovia Kosów Lacki 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
124 Fenix Siennica 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
125 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 2 Wilga Miastków
126 Hutnik Huta Czechy 3 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
127 MKS Małkinia 4 : 1 Orzeł Unin
128 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 17 (2017-03-25 - 2017-03-26)
129 Tęcza Stanisławów 0 : 4 Wektra Zbuczyn
130 Tajfun Jartypory 0 : 2 MKS Małkinia
131 Orzeł Unin 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
132 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
133 Wilga Miastków 1 : 2 Fenix Siennica
134 Tygrys Huta Mińska 4 : 0 Kosovia Kosów Lacki
135 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Victoria Kałuszyn
136 Zryw Sobolew 1 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 18 (2017-04-01 - 2017-04-02)
137 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Zryw Sobolew
138 Naprzód Skórzec 4 : 1 Płomień Dębe Wielkie
139 Victoria Kałuszyn 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
140 Kosovia Kosów Lacki 2 : 3 Wilga Miastków
141 Fenix Siennica 2 : 0 Mazovia II Mińsk Maz.
142 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Orzeł Unin
143 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Tajfun Jartypory
144 MKS Małkinia 2 : 0 Tęcza Stanisławów
Kolejka 19 (2017-04-08 - 2017-04-09)
145 MKS Małkinia 3 : 1 Wektra Zbuczyn
146 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Hutnik Huta Czechy
147 Tajfun Jartypory 2 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
148 Orzeł Unin 0 : 3 Fenix Siennica
149 Mazovia II Mińsk Maz. 5 : 1 Kosovia Kosów Lacki
150 Wilga Miastków 6 : 0 Victoria Kałuszyn
151 Tygrys Huta Mińska 0 : 11 Naprzód Skórzec
152 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Zryw Sobolew
Kolejka 20 (2017-04-14 - 2017-04-15)
153 Wektra Zbuczyn 0 : 0 Płomień Dębe Wielkie
154 Zryw Sobolew 5 : 1 Tygrys Huta Mińska
155 Naprzód Skórzec 1 : 2 Wilga Miastków
156 Victoria Kałuszyn 2 : 4 Mazovia II Mińsk Maz.
157 Kosovia Kosów Lacki 1 : 3 Orzeł Unin
158 Fenix Siennica 4 : 1 Tajfun Jartypory
159 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 3 Tęcza Stanisławów
160 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 MKS Małkinia
Kolejka 21 (2017-04-22 - 2017-04-23)
161 Hutnik Huta Czechy 6 : 1 Wektra Zbuczyn
162 MKS Małkinia 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
163 Tęcza Stanisławów 0 : 2 Fenix Siennica
164 Tajfun Jartypory 1 : 2 Kosovia Kosów Lacki
165 Orzeł Unin 2 : 0 Victoria Kałuszyn
166 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 2 Naprzód Skórzec
167 Wilga Miastków 3 : 2 Zryw Sobolew
168 Tygrys Huta Mińska 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 22 (2017-04-29 - 2017-04-30)
169 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Tygrys Huta Mińska
170 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Wilga Miastków
171 Zryw Sobolew 1 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
172 Naprzód Skórzec 1 : 0 Orzeł Unin
173 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Tajfun Jartypory
174 Kosovia Kosów Lacki 7 : 0 Tęcza Stanisławów
175 Fenix Siennica 1 : 0 MKS Małkinia
176 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 5 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 23 (2017-05-06 - 2017-05-07)
177 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Wektra Zbuczyn
178 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Fenix Siennica
179 MKS Małkinia 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
180 Tęcza Stanisławów 1 : 2 Victoria Kałuszyn
181 Tajfun Jartypory 4 : 2 Naprzód Skórzec
182 Orzeł Unin 1 : 5 Zryw Sobolew
183 Mazovia II Mińsk Maz. 6 : 2 Płomień Dębe Wielkie
184 Wilga Miastków 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 24 (2017-05-13 - 2017-05-14)
185 Wektra Zbuczyn 5 : 0 Wilga Miastków
186 Tygrys Huta Mińska 1 : 7 Mazovia II Mińsk Maz.
187 Płomień Dębe Wielkie 6 : 0 Orzeł Unin
188 Zryw Sobolew 2 : 2 Tajfun Jartypory
189 Naprzód Skórzec 6 : 3 Tęcza Stanisławów
190 Victoria Kałuszyn 1 : 0 MKS Małkinia
191 Kosovia Kosów Lacki 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
192 Fenix Siennica 5 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 25 (2017-05-20 - 2017-05-21)
193 Fenix Siennica 1 : 1 Wektra Zbuczyn
194 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 0 Kosovia Kosów Lacki
195 Hutnik Huta Czechy 4 : 1 Victoria Kałuszyn
196 MKS Małkinia 2 : 2 Naprzód Skórzec
197 Tęcza Stanisławów 0 : 0 Zryw Sobolew
198 Tajfun Jartypory 3 : 3 Płomień Dębe Wielkie
199 Orzeł Unin 6 : 1 Tygrys Huta Mińska
200 Mazovia II Mińsk Maz. 8 : 2 Wilga Miastków
Kolejka 26 (2017-05-27 - 2017-05-28)
201 Wektra Zbuczyn 4 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
202 Wilga Miastków 0 : 1 Orzeł Unin
203 Tygrys Huta Mińska 3 : 2 Tajfun Jartypory
204 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Tęcza Stanisławów
205 Zryw Sobolew 4 : 2 MKS Małkinia
206 Naprzód Skórzec 2 : 1 Hutnik Huta Czechy
207 Victoria Kałuszyn 4 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
208 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 Fenix Siennica
Kolejka 27 (2017-06-03 - 2017-06-04)
209 Kosovia Kosów Lacki 1 : 1 Wektra Zbuczyn
210 Fenix Siennica 2 : 5 Victoria Kałuszyn
211 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 5 Naprzód Skórzec
212 Hutnik Huta Czechy 2 : 3 Zryw Sobolew
213 MKS Małkinia 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
214 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Tygrys Huta Mińska
215 Tajfun Jartypory 3 : 0 Wilga Miastków
216 Orzeł Unin 1 : 1 Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 28 (2017-06-10 - 2017-06-11)
217 Wektra Zbuczyn 2 : 3 Orzeł Unin
218 Mazovia II Mińsk Maz. 3 : 0 Tajfun Jartypory
219 Wilga Miastków 6 : 2 Tęcza Stanisławów
220 Tygrys Huta Mińska 1 : 4 MKS Małkinia
221 Płomień Dębe Wielkie 2 : 3 Hutnik Huta Czechy
222 Zryw Sobolew 3 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
223 Naprzód Skórzec 0 : 1 Fenix Siennica
224 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 29 (2017-06-17 - 2017-06-18)
225 Victoria Kałuszyn 3 : 1 Wektra Zbuczyn
226 Kosovia Kosów Lacki 0 : 2 Naprzód Skórzec
227 Fenix Siennica 1 : 0 Zryw Sobolew
228 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
229 Hutnik Huta Czechy 7 : 1 Tygrys Huta Mińska
230 MKS Małkinia 1 : 0 Wilga Miastków
231 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
232 Tajfun Jartypory 0 : 1 Orzeł Unin
Kolejka 30 (2017-06-24 - 2017-06-25)
233 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Tajfun Jartypory
234 Orzeł Unin 7 : 0 Tęcza Stanisławów
235 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 0 MKS Małkinia
236 Wilga Miastków 0 : 3 Hutnik Huta Czechy
237 Tygrys Huta Mińska 1 : 5 Jabłonianka Jabłonna Lacka
238 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Fenix Siennica
239 Zryw Sobolew 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
240 Naprzód Skórzec 10 : 0 Victoria Kałuszyn
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.