reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń Grodzisk Maz. 38 90 114:35
2 MKS Ciechanów 38 81 101:38
3 Mazovia Mińsk Maz. 38 79 85:44
4 Wisła II Płock 38 66 68:50
5 KS Łomianki 38 64 62:55
6 Ożarowianka Ożarów 38 64 67:42
7 Błękitni Raciąż 38 59 68:63
8 Pogoń II Siedlce 38 57 62:65
9 Dolcan Ząbki 38 56 68:48
10 MKS Przasnysz 38 55 65:52
11 Bzura Chodaków 38 55 46:45
12 Mławianka Mława 38 54 53:52
13 Bug Wyszków 38 53 57:59
14 Hutnik Warszawa 38 52 54:51
15 Unia Warszawa 38 42 48:66
16 Czarni Węgrów 38 38 47:82
17 Podlasie Sokołów Podl. 38 31 43:99
18 Ostrovia Ostrów Maz. 38 31 36:77
19 Delta Słupno 38 21 38:85
20 Tęcza Łyse 38 19 26:100
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-06 - 2016-07-18)
1 Wisła II Płock 0 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
2 Delta Słupno 0 : 2 MKS Ciechanów
3 Pogoń II Siedlce 1 : 0 Bzura Chodaków
4 Błękitni Raciąż 4 : 1 Hutnik Warszawa
5 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 4 KS Łomianki
6 Mławianka Mława 2 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
7 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 1 Bug Wyszków
8 Tęcza Łyse 2 : 2 MKS Przasnysz
9 Czarni Węgrów 0 : 0 Unia Warszawa
10 Ożarowianka Ożarów 1 : 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 2 (2016-08-10 - 2016-08-10)
11 Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 0 Dolcan Ząbki
12 Unia Warszawa 1 : 3 Ożarowianka Ożarów
13 MKS Przasnysz 3 : 2 Czarni Węgrów
14 Bug Wyszków 2 : 1 Tęcza Łyse
15 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
16 KS Łomianki 2 : 1 Mławianka Mława
17 Hutnik Warszawa 4 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
18 Bzura Chodaków 1 : 4 Błękitni Raciąż
19 MKS Ciechanów 2 : 5 Pogoń II Siedlce
20 Wisła II Płock 2 : 1 Delta Słupno
Kolejka 3 (2016-08-13 - 2016-08-14)
21 Delta Słupno 2 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
22 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Wisła II Płock
23 Błękitni Raciąż 1 : 1 MKS Ciechanów
24 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 2 Bzura Chodaków
25 Mławianka Mława 2 : 1 Hutnik Warszawa
26 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 0 KS Łomianki
27 Tęcza Łyse 1 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
28 Czarni Węgrów 2 : 1 Bug Wyszków
29 Ożarowianka Ożarów 2 : 2 MKS Przasnysz
30 Dolcan Ząbki 4 : 1 Unia Warszawa
Kolejka 4 (2016-08-20 - 2016-08-20)
31 Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 1 Unia Warszawa
32 MKS Przasnysz 0 : 0 Dolcan Ząbki
33 Bug Wyszków 1 : 0 Ożarowianka Ożarów
34 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 Czarni Węgrów
35 KS Łomianki 3 : 1 Tęcza Łyse
36 Hutnik Warszawa 2 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
37 Bzura Chodaków 0 : 1 Mławianka Mława
38 MKS Ciechanów 6 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
39 Wisła II Płock 4 : 3 Błękitni Raciąż
40 Delta Słupno 0 : 1 Pogoń II Siedlce
Kolejka 5 (2016-08-24 - 2016-08-24)
41 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Pogoń Grodzisk Maz.
42 Błękitni Raciąż 4 : 1 Delta Słupno
43 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 0 Wisła II Płock
44 Mławianka Mława 2 : 2 MKS Ciechanów
45 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 1 Bzura Chodaków
46 Tęcza Łyse 0 : 3 Hutnik Warszawa
47 Czarni Węgrów 3 : 1 KS Łomianki
48 Ożarowianka Ożarów 2 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
49 Dolcan Ząbki 3 : 0 Bug Wyszków
50 Unia Warszawa 1 : 1 MKS Przasnysz
Kolejka 6 (2016-08-27 - 2016-08-28)
51 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 2 MKS Przasnysz
52 Bug Wyszków 2 : 0 Unia Warszawa
53 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 0 Dolcan Ząbki
54 KS Łomianki 2 : 2 Ożarowianka Ożarów
55 Hutnik Warszawa 2 : 1 Czarni Węgrów
56 Bzura Chodaków 2 : 3 Tęcza Łyse
57 MKS Ciechanów 2 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
58 Wisła II Płock 6 : 0 Mławianka Mława
59 Delta Słupno 0 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
60 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Błękitni Raciąż
Kolejka 7 (2016-08-31 - 2016-08-31)
61 Błękitni Raciąż 0 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
62 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 0 Pogoń II Siedlce
63 Mławianka Mława 1 : 0 Delta Słupno
64 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Wisła II Płock
65 Tęcza Łyse 0 : 0 MKS Ciechanów
66 Czarni Węgrów 2 : 1 Bzura Chodaków
67 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Hutnik Warszawa
68 Dolcan Ząbki 0 : 1 KS Łomianki
69 Unia Warszawa 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
70 MKS Przasnysz 0 : 0 Bug Wyszków
Kolejka 8 (2016-09-03 - 2016-09-04)
71 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 0 Bug Wyszków
72 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 MKS Przasnysz
73 KS Łomianki 4 : 2 Unia Warszawa
74 Hutnik Warszawa 0 : 0 Dolcan Ząbki
75 Bzura Chodaków 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
76 MKS Ciechanów 2 : 0 Czarni Węgrów
77 Wisła II Płock 3 : 1 Tęcza Łyse
78 Delta Słupno 1 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
79 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Mławianka Mława
80 Błękitni Raciąż 2 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
Kolejka 9 (2016-09-10 - 2016-09-11)
81 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 4 Pogoń Grodzisk Maz.
82 Mławianka Mława 3 : 2 Błękitni Raciąż
83 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 0 Pogoń II Siedlce
84 Tęcza Łyse 4 : 1 Delta Słupno
85 Czarni Węgrów 2 : 2 Wisła II Płock
86 Ożarowianka Ożarów 4 : 1 MKS Ciechanów
87 Bzura Chodaków 3 : 2 Dolcan Ząbki
88 Hutnik Warszawa 2 : 0 Unia Warszawa
89 MKS Przasnysz 2 : 2 KS Łomianki
90 Bug Wyszków 1 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 10 (2016-09-17 - 2016-09-18)
91 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
92 KS Łomianki 0 : 3 Bug Wyszków
93 Hutnik Warszawa 2 : 1 MKS Przasnysz
94 Bzura Chodaków 1 : 1 Unia Warszawa
95 MKS Ciechanów 4 : 3 Dolcan Ząbki
96 Wisła II Płock 2 : 1 Ożarowianka Ożarów
97 Delta Słupno 2 : 2 Czarni Węgrów
98 Pogoń II Siedlce 5 : 2 Tęcza Łyse
99 Błękitni Raciąż 4 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
100 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 2 Mławianka Mława
Kolejka 11 (2016-09-24 - 2016-09-25)
101 Mławianka Mława 0 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
102 Mazovia Mińsk Maz. 5 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
103 Tęcza Łyse 1 : 3 Błękitni Raciąż
104 Czarni Węgrów 1 : 0 Pogoń II Siedlce
105 Ożarowianka Ożarów 2 : 2 Delta Słupno
106 Dolcan Ząbki 0 : 3 Wisła II Płock
107 MKS Ciechanów 6 : 0 Unia Warszawa
108 MKS Przasnysz 0 : 0 Bzura Chodaków
109 Bug Wyszków 1 : 1 Hutnik Warszawa
110 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 1 KS Łomianki
Kolejka 12 (2016-10-01 - 2016-10-02)
111 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 4 KS Łomianki
112 Hutnik Warszawa 1 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
113 Bzura Chodaków 2 : 3 Bug Wyszków
114 MKS Ciechanów 4 : 0 MKS Przasnysz
115 Wisła II Płock 3 : 0 Unia Warszawa
116 Delta Słupno 2 : 2 Dolcan Ząbki
117 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
118 Błękitni Raciąż 2 : 0 Czarni Węgrów
119 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 1 Tęcza Łyse
120 Mławianka Mława 0 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 13 (2016-10-08 - 2016-10-09)
121 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
122 Tęcza Łyse 0 : 3 Mławianka Mława
123 Czarni Węgrów 4 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
124 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Błękitni Raciąż
125 Dolcan Ząbki 2 : 3 Pogoń II Siedlce
126 Unia Warszawa 0 : 0 Delta Słupno
127 MKS Przasnysz 0 : 0 Wisła II Płock
128 Bug Wyszków 1 : 0 MKS Ciechanów
129 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 1 Bzura Chodaków
130 KS Łomianki 1 : 0 Hutnik Warszawa
Kolejka 14 (2016-10-15 - 2016-10-16)
131 Pogoń Grodzisk Maz. 4 : 2 Hutnik Warszawa
132 Bzura Chodaków 2 : 0 KS Łomianki
133 MKS Ciechanów 4 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
134 Wisła II Płock 4 : 3 Bug Wyszków
135 Delta Słupno 1 : 3 MKS Przasnysz
136 Pogoń II Siedlce 4 : 2 Unia Warszawa
137 Błękitni Raciąż 2 : 3 Dolcan Ząbki
138 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 5 Ożarowianka Ożarów
139 Mławianka Mława 0 : 1 Czarni Węgrów
140 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 1 Tęcza Łyse
Kolejka 15 (2016-10-22 - 2016-10-23)
141 Tęcza Łyse 1 : 5 Pogoń Grodzisk Maz.
142 Czarni Węgrów 1 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
143 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Mławianka Mława
144 Dolcan Ząbki 0 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
145 Unia Warszawa 1 : 5 Błękitni Raciąż
146 MKS Przasnysz 2 : 1 Pogoń II Siedlce
147 Bug Wyszków 1 : 1 Delta Słupno
148 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 5 Wisła II Płock
149 KS Łomianki 0 : 0 MKS Ciechanów
150 Hutnik Warszawa 4 : 0 Bzura Chodaków
Kolejka 16 (2016-10-29 - 2016-10-30)
151 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 0 Bzura Chodaków
152 MKS Ciechanów 3 : 2 Hutnik Warszawa
153 Wisła II Płock 2 : 0 KS Łomianki
154 Delta Słupno 2 : 3 Ostrovia Ostrów Maz.
155 Pogoń II Siedlce 2 : 2 Bug Wyszków
156 Błękitni Raciąż 3 : 0 MKS Przasnysz
157 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 0 Unia Warszawa
158 Mławianka Mława 2 : 2 Dolcan Ząbki
159 Mazovia Mińsk Maz. 1 : 2 Ożarowianka Ożarów
160 Tęcza Łyse 4 : 1 Czarni Węgrów
Kolejka 17 (2016-11-05 - 2016-11-06)
161 Czarni Węgrów 2 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
162 Ożarowianka Ożarów 3 : 0 Tęcza Łyse
163 Dolcan Ząbki 5 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
164 Unia Warszawa 0 : 1 Mławianka Mława
165 MKS Przasnysz 5 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
166 Bug Wyszków 1 : 2 Błękitni Raciąż
167 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 Pogoń II Siedlce
168 KS Łomianki 3 : 1 Delta Słupno
169 Hutnik Warszawa 0 : 4 Wisła II Płock
170 Bzura Chodaków 1 : 2 MKS Ciechanów
Kolejka 18 (2016-11-12 - 2016-11-12)
171 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 4 MKS Ciechanów
172 Wisła II Płock 1 : 1 Bzura Chodaków
173 Delta Słupno 0 : 2 Hutnik Warszawa
174 Pogoń II Siedlce 0 : 3 KS Łomianki
175 Błękitni Raciąż 1 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
176 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 0 Bug Wyszków
177 Mławianka Mława 0 : 3 MKS Przasnysz
178 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 0 Unia Warszawa
179 Tęcza Łyse 1 : 1 Dolcan Ząbki
180 Czarni Węgrów 3 : 0 Ożarowianka Ożarów
Kolejka 19 (2016-11-19 - 2016-11-20)
181 Ożarowianka Ożarów 0 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
182 Dolcan Ząbki 2 : 2 Czarni Węgrów
183 Unia Warszawa 1 : 2 Tęcza Łyse
184 MKS Przasnysz 2 : 5 Mazovia Mińsk Maz.
185 Bug Wyszków 2 : 2 Mławianka Mława
186 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 1 Podlasie Sokołów Podl.
187 KS Łomianki 2 : 1 Błękitni Raciąż
188 Hutnik Warszawa 1 : 2 Pogoń II Siedlce
189 Bzura Chodaków 3 : 1 Delta Słupno
190 MKS Ciechanów 3 : 1 Wisła II Płock
Kolejka 20 (2017-03-04 - 2017-03-05)
191 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 0 Wisła II Płock
192 MKS Ciechanów 3 : 0 Delta Słupno
193 Bzura Chodaków 1 : 0 Pogoń II Siedlce
194 Hutnik Warszawa 0 : 1 Błękitni Raciąż
195 KS Łomianki 3 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
196 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 2 Mławianka Mława
197 Bug Wyszków 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
198 MKS Przasnysz 3 : 0 Tęcza Łyse
199 Unia Warszawa 2 : 0 Czarni Węgrów
200 Dolcan Ząbki 1 : 0 Ożarowianka Ożarów
Kolejka 21 (2017-03-11 - 2017-03-12)
201 Dolcan Ząbki 2 : 4 Pogoń Grodzisk Maz.
202 Ożarowianka Ożarów 1 : 0 Unia Warszawa
203 Czarni Węgrów 0 : 1 MKS Przasnysz
204 Tęcza Łyse 0 : 3 Bug Wyszków
205 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
206 Mławianka Mława 0 : 1 KS Łomianki
207 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 4 Hutnik Warszawa
208 Błękitni Raciąż 0 : 4 Bzura Chodaków
209 Pogoń II Siedlce 2 : 2 MKS Ciechanów
210 Delta Słupno 0 : 1 Wisła II Płock
Kolejka 22 (2017-03-18 - 2017-03-19)
211 Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 0 Delta Słupno
212 Wisła II Płock 2 : 2 Pogoń II Siedlce
213 MKS Ciechanów 4 : 1 Błękitni Raciąż
214 Bzura Chodaków 2 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
215 Hutnik Warszawa 1 : 3 Mławianka Mława
216 KS Łomianki 0 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
217 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 0 Tęcza Łyse
218 Bug Wyszków 1 : 0 Czarni Węgrów
219 MKS Przasnysz 1 : 2 Ożarowianka Ożarów
220 Unia Warszawa 1 : 0 Dolcan Ząbki
Kolejka 23 (2017-03-25 - 2017-03-26)
221 Unia Warszawa 0 : 3 Pogoń Grodzisk Maz.
222 Dolcan Ząbki 1 : 0 MKS Przasnysz
223 Ożarowianka Ożarów 1 : 1 Bug Wyszków
224 Czarni Węgrów 3 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
225 Tęcza Łyse 0 : 3 KS Łomianki
226 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Hutnik Warszawa
227 Mławianka Mława 0 : 1 Bzura Chodaków
228 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 3 MKS Ciechanów
229 Błękitni Raciąż 0 : 1 Wisła II Płock
230 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Delta Słupno
Kolejka 24 (2017-04-01 - 2017-04-02)
231 Unia Warszawa 1 : 2 MKS Przasnysz
232 Pogoń Grodzisk Maz. 7 : 1 Pogoń II Siedlce
233 Wisła II Płock 3 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
234 Delta Słupno 1 : 0 Błękitni Raciąż
235 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 Ożarowianka Ożarów
236 MKS Ciechanów 2 : 1 Mławianka Mława
237 Bzura Chodaków 0 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
238 Hutnik Warszawa 3 : 0 Tęcza Łyse
239 KS Łomianki 3 : 0 Czarni Węgrów
240 Bug Wyszków 0 : 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 25 (2017-04-08 - 2017-04-09)
241 MKS Przasnysz 0 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
242 Unia Warszawa 1 : 1 Bug Wyszków
243 Dolcan Ząbki 7 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
244 Ożarowianka Ożarów 0 : 1 KS Łomianki
245 Czarni Węgrów 3 : 1 Hutnik Warszawa
246 Tęcza Łyse 0 : 3 Bzura Chodaków
247 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 MKS Ciechanów
248 Mławianka Mława 3 : 1 Wisła II Płock
249 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 2 Delta Słupno
250 Błękitni Raciąż 3 : 2 Pogoń II Siedlce
Kolejka 26 (2017-04-14 - 2017-04-15)
251 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 5 Unia Warszawa
252 Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 1 Błękitni Raciąż
253 Pogoń II Siedlce 0 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
254 Delta Słupno 0 : 0 Mławianka Mława
255 Wisła II Płock 2 : 1 Mazovia Mińsk Maz.
256 MKS Ciechanów 3 : 0 Tęcza Łyse
257 Bzura Chodaków 1 : 0 Czarni Węgrów
258 Hutnik Warszawa 1 : 0 Ożarowianka Ożarów
259 KS Łomianki 2 : 0 Dolcan Ząbki
260 Bug Wyszków 2 : 2 MKS Przasnysz
Kolejka 27 (2017-04-22 - 2017-04-23)
261 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Mławianka Mława
262 Bug Wyszków 1 : 4 Pogoń Grodzisk Maz.
263 MKS Przasnysz 6 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
264 Unia Warszawa 3 : 1 KS Łomianki
265 Dolcan Ząbki 1 : 3 Hutnik Warszawa
266 Ożarowianka Ożarów 0 : 1 Bzura Chodaków
267 Czarni Węgrów 0 : 6 MKS Ciechanów
268 Tęcza Łyse 0 : 3 Wisła II Płock
269 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 Delta Słupno
270 Podlasie Sokołów Podl. 1 : 3 Błękitni Raciąż
Kolejka 28 (2017-04-29 - 2017-04-30)
271 Dolcan Ząbki 0 : 1 Bzura Chodaków
272 Unia Warszawa 2 : 0 Hutnik Warszawa
273 Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
274 Błękitni Raciąż 1 : 4 Mławianka Mława
275 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
276 Delta Słupno 3 : 0 Tęcza Łyse
277 Wisła II Płock 2 : 1 Czarni Węgrów
278 MKS Ciechanów 0 : 0 Ożarowianka Ożarów
279 KS Łomianki 2 : 1 MKS Przasnysz
280 Ostrovia Ostrów Maz. 3 : 1 Bug Wyszków
Kolejka 29 (2017-05-03 - 2017-05-03)
281 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
282 Bug Wyszków 1 : 0 KS Łomianki
283 MKS Przasnysz 4 : 1 Hutnik Warszawa
284 Unia Warszawa 3 : 1 Bzura Chodaków
285 Dolcan Ząbki 1 : 1 MKS Ciechanów
286 Ożarowianka Ożarów 2 : 0 Wisła II Płock
287 Czarni Węgrów 0 : 4 Delta Słupno
288 Tęcza Łyse 0 : 3 Pogoń II Siedlce
289 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 1 Błękitni Raciąż
290 Mławianka Mława 2 : 4 Podlasie Sokołów Podl.
Kolejka 30 (2017-05-06 - 2017-05-07)
291 Unia Warszawa 1 : 5 MKS Ciechanów
292 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 0 Mławianka Mława
293 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 5 Mazovia Mińsk Maz.
294 Błękitni Raciąż 3 : 0 Tęcza Łyse
295 Pogoń II Siedlce 2 : 1 Czarni Węgrów
296 Delta Słupno 1 : 3 Ożarowianka Ożarów
297 Wisła II Płock 2 : 0 Dolcan Ząbki
298 Bzura Chodaków 1 : 1 MKS Przasnysz
299 Hutnik Warszawa 2 : 3 Bug Wyszków
300 KS Łomianki 0 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka 31 (2017-05-13 - 2017-05-14)
301 KS Łomianki 1 : 3 Pogoń Grodzisk Maz.
302 Ostrovia Ostrów Maz. 1 : 0 Hutnik Warszawa
303 Bug Wyszków 0 : 0 Bzura Chodaków
304 MKS Przasnysz 2 : 1 MKS Ciechanów
305 Unia Warszawa 2 : 1 Wisła II Płock
306 Dolcan Ząbki 5 : 0 Delta Słupno
307 Ożarowianka Ożarów 1 : 3 Pogoń II Siedlce
308 Czarni Węgrów 1 : 3 Błękitni Raciąż
309 Tęcza Łyse 0 : 3 Podlasie Sokołów Podl.
310 Mazovia Mińsk Maz. 4 : 3 Mławianka Mława
Kolejka 32 (2017-05-17 - 2017-05-17)
311 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 0 Mazovia Mińsk Maz.
312 Mławianka Mława 3 : 0 Tęcza Łyse
313 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 0 Czarni Węgrów
314 Błękitni Raciąż 0 : 2 Ożarowianka Ożarów
315 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Dolcan Ząbki
316 Delta Słupno 1 : 3 Unia Warszawa
317 Wisła II Płock 0 : 1 MKS Przasnysz
318 MKS Ciechanów 4 : 0 Bug Wyszków
319 Bzura Chodaków 2 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
320 Hutnik Warszawa 1 : 1 KS Łomianki
Kolejka 33 (2017-05-20 - 2017-05-21)
321 Hutnik Warszawa 1 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
322 KS Łomianki 0 : 0 Bzura Chodaków
323 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 1 MKS Ciechanów
324 Bug Wyszków 1 : 1 Wisła II Płock
325 MKS Przasnysz 2 : 0 Delta Słupno
326 Unia Warszawa 4 : 1 Pogoń II Siedlce
327 Dolcan Ząbki 1 : 1 Błękitni Raciąż
328 Ożarowianka Ożarów 7 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
329 Czarni Węgrów 2 : 2 Mławianka Mława
330 Tęcza Łyse 0 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
Kolejka 34 (2017-05-27 - 2017-05-28)
331 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 0 Tęcza Łyse
332 Mazovia Mińsk Maz. 2 : 0 Czarni Węgrów
333 Mławianka Mława 0 : 1 Ożarowianka Ożarów
334 Podlasie Sokołów Podl. 0 : 2 Dolcan Ząbki
335 Błękitni Raciąż 1 : 0 Unia Warszawa
336 Pogoń II Siedlce 2 : 1 MKS Przasnysz
337 Delta Słupno 2 : 5 Bug Wyszków
338 Wisła II Płock 3 : 1 Ostrovia Ostrów Maz.
339 MKS Ciechanów 7 : 1 KS Łomianki
340 Bzura Chodaków 1 : 1 Hutnik Warszawa
Kolejka 35 (2017-05-31 - 2017-05-31)
341 Bzura Chodaków 1 : 6 Pogoń Grodzisk Maz.
342 Hutnik Warszawa 1 : 1 MKS Ciechanów
343 KS Łomianki 3 : 1 Wisła II Płock
344 Ostrovia Ostrów Maz. 2 : 0 Delta Słupno
345 Bug Wyszków 2 : 3 Pogoń II Siedlce
346 MKS Przasnysz 4 : 0 Błękitni Raciąż
347 Unia Warszawa 2 : 0 Podlasie Sokołów Podl.
348 Dolcan Ząbki 0 : 0 Mławianka Mława
349 Ożarowianka Ożarów 2 : 2 Mazovia Mińsk Maz.
350 Czarni Węgrów 3 : 0 Tęcza Łyse
Kolejka 36 (2017-06-03 - 2017-06-04)
351 Pogoń Grodzisk Maz. 9 : 0 Czarni Węgrów
352 Tęcza Łyse 0 : 3 Ożarowianka Ożarów
353 Mazovia Mińsk Maz. 0 : 2 Dolcan Ząbki
354 Mławianka Mława 0 : 0 Unia Warszawa
355 Podlasie Sokołów Podl. 2 : 4 MKS Przasnysz
356 Błękitni Raciąż 1 : 4 Bug Wyszków
357 Pogoń II Siedlce 2 : 0 Ostrovia Ostrów Maz.
358 Delta Słupno 1 : 1 KS Łomianki
359 Wisła II Płock 2 : 0 Hutnik Warszawa
360 MKS Ciechanów 0 : 0 Bzura Chodaków
Kolejka 37 (2017-06-10 - 2017-06-11)
361 MKS Ciechanów 4 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
362 Bzura Chodaków 2 : 0 Wisła II Płock
363 Hutnik Warszawa 2 : 0 Delta Słupno
364 KS Łomianki 3 : 2 Pogoń II Siedlce
365 Ostrovia Ostrów Maz. 0 : 2 Błękitni Raciąż
366 Bug Wyszków 5 : 2 Podlasie Sokołów Podl.
367 MKS Przasnysz 1 : 2 Mławianka Mława
368 Unia Warszawa 1 : 3 Mazovia Mińsk Maz.
369 Dolcan Ząbki 3 : 0 Tęcza Łyse
370 Ożarowianka Ożarów 9 : 3 Czarni Węgrów
Kolejka 38 (2017-06-17 - 2017-06-17)
371 Pogoń Grodzisk Maz. 5 : 0 Ożarowianka Ożarów
372 Czarni Węgrów 1 : 5 Dolcan Ząbki
373 Tęcza Łyse 0 : 3 Unia Warszawa
374 Mazovia Mińsk Maz. 3 : 1 MKS Przasnysz
375 Mławianka Mława 4 : 1 Bug Wyszków
376 Podlasie Sokołów Podl. 4 : 2 Ostrovia Ostrów Maz.
377 Błękitni Raciąż 0 : 3 KS Łomianki
378 Pogoń II Siedlce 0 : 1 Hutnik Warszawa
379 Delta Słupno 3 : 3 Bzura Chodaków
380 Wisła II Płock 0 : 5 MKS Ciechanów
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy 1 września uczniowie powinni wrócić do szkolnych ławek?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.