reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I LIGA IV LIGA (południe)
IV LIGA (północ) SIEDLECKA O
BIALSKA O WARSZAWSKA O
SIEDLECKA A BIALSKA A
WARSZAWSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B WARSZAWSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Victoria Sulejówek 36 88 114:28
2 Broń Radom 36 86 93:36
3 Mszczonowianka Mszczonów 36 69 88:58
4 Mazur Karczew 36 65 57:38
5 Pilica Białobrzegi 36 60 69:49
6 Oskar Przysucha 36 58 65:53
7 Sparta Jazgarzew 36 56 55:45
8 MKS Piaseczno 36 54 69:54
9 Energia Kozienice 36 54 69:56
10 Wilga Garwolin 36 52 60:61
11 Błonianka Błonie 36 50 60:56
12 LKS Promna 36 45 49:60
13 Znicz II Pruszków 36 45 77:71
14 Szydłowianka Szydłowiec 36 45 60:72
15 KS Konstancin 36 36 52:73
16 Orzeł Wierzbica 36 29 39:82
17 Grom Warszawa 36 26 31:87
18 KS Raszyn 36 21 43:124
19 Proch Pionki 36 21 30:69
20 pauza 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2016-08-06 - 2016-08-07)
1 MKS Piaseczno 1 : 3 Błonianka Błonie
2 Wilga Garwolin : pauza
3 Victoria Sulejówek 5 : 1 KS Raszyn
4 Proch Pionki 0 : 1 Energia Kozienice
5 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 Pilica Białobrzegi
6 Grom Warszawa 1 : 0 KS Konstancin
7 Orzeł Wierzbica 2 : 5 Znicz II Pruszków
8 Oskar Przysucha 0 : 4 Broń Radom
9 Sparta Jazgarzew 1 : 4 Mazur Karczew
10 LKS Promna 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
11 Błonianka Błonie 5 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 2 (2016-08-10 - 2016-08-10)
12 Błonianka Błonie 2 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
13 Mazur Karczew 1 : 2 LKS Promna
14 Broń Radom 2 : 2 Sparta Jazgarzew
15 Znicz II Pruszków 3 : 2 Oskar Przysucha
16 KS Konstancin 5 : 0 Orzeł Wierzbica
17 Grom Warszawa 0 : 1 Pilica Białobrzegi
18 Energia Kozienice 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
19 KS Raszyn 2 : 1 Proch Pionki
20 pauza : Victoria Sulejówek
21 MKS Piaseczno 3 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 3 (2016-08-13 - 2016-08-14)
22 Wilga Garwolin 3 : 1 Błonianka Błonie
23 Victoria Sulejówek 4 : 0 MKS Piaseczno
24 Proch Pionki : pauza
25 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 0 KS Raszyn
26 Grom Warszawa 0 : 2 Energia Kozienice
27 Orzeł Wierzbica 2 : 2 Pilica Białobrzegi
28 Oskar Przysucha 4 : 0 KS Konstancin
29 Sparta Jazgarzew 3 : 1 Znicz II Pruszków
30 LKS Promna 0 : 5 Broń Radom
31 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Mazur Karczew
Kolejka 4 (2016-08-20 - 2016-08-21)
32 Błonianka Błonie 0 : 1 Mazur Karczew
33 Broń Radom 4 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
34 Znicz II Pruszków 2 : 1 LKS Promna
35 Sparta Jazgarzew 1 : 0 KS Konstancin
36 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Oskar Przysucha
37 Energia Kozienice 4 : 1 Orzeł Wierzbica
38 KS Raszyn 2 : 0 Grom Warszawa
39 pauza : Szydłowianka Szydłowiec
40 MKS Piaseczno 5 : 2 Proch Pionki
41 Wilga Garwolin 0 : 1 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2016-08-24 - 2016-08-24)
42 Victoria Sulejówek 6 : 1 Błonianka Błonie
43 Proch Pionki 1 : 1 Wilga Garwolin
44 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 MKS Piaseczno
45 Grom Warszawa : pauza
46 Orzeł Wierzbica 0 : 4 KS Raszyn
47 Oskar Przysucha 3 : 0 Energia Kozienice
48 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Pilica Białobrzegi
49 LKS Promna 2 : 4 KS Konstancin
50 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Znicz II Pruszków
51 Mazur Karczew 0 : 1 Broń Radom
Kolejka 6 (2016-08-27 - 2016-08-28)
52 Błonianka Błonie 1 : 2 Broń Radom
53 Znicz II Pruszków 0 : 1 Mazur Karczew
54 KS Konstancin 3 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
55 Pilica Białobrzegi 0 : 0 LKS Promna
56 Energia Kozienice 0 : 0 Sparta Jazgarzew
57 KS Raszyn 0 : 3 Oskar Przysucha
58 Orzeł Wierzbica : pauza
59 MKS Piaseczno 5 : 0 Grom Warszawa
60 Wilga Garwolin 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
61 Victoria Sulejówek 3 : 1 Proch Pionki
Kolejka 7 (2016-08-31 - 2016-08-31)
62 Proch Pionki 0 : 2 Błonianka Błonie
63 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 1 Victoria Sulejówek
64 Grom Warszawa 0 : 0 Wilga Garwolin
65 Orzeł Wierzbica 0 : 1 MKS Piaseczno
66 Oskar Przysucha : pauza
67 Sparta Jazgarzew 3 : 2 KS Raszyn
68 LKS Promna 3 : 4 Energia Kozienice
69 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Pilica Białobrzegi
70 Mazur Karczew 2 : 2 KS Konstancin
71 Broń Radom 4 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka 8 (2016-09-03 - 2016-09-04)
72 Błonianka Błonie 2 : 0 Znicz II Pruszków
73 KS Konstancin 0 : 1 Broń Radom
74 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Mazur Karczew
75 Energia Kozienice 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
76 KS Raszyn 0 : 3 LKS Promna
77 Sparta Jazgarzew : pauza
78 MKS Piaseczno 1 : 0 Oskar Przysucha
79 Wilga Garwolin 7 : 1 Orzeł Wierzbica
80 Victoria Sulejówek 5 : 0 Grom Warszawa
81 Proch Pionki 2 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 9 (2016-09-10 - 2016-09-11)
82 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 4 Błonianka Błonie
83 Grom Warszawa 1 : 0 Proch Pionki
84 Orzeł Wierzbica 1 : 6 Victoria Sulejówek
85 Oskar Przysucha 0 : 2 Wilga Garwolin
86 Sparta Jazgarzew 2 : 1 MKS Piaseczno
87 LKS Promna : pauza
88 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 1 KS Raszyn
89 Mazur Karczew 0 : 2 Energia Kozienice
90 Broń Radom 1 : 0 Pilica Białobrzegi
91 Znicz II Pruszków 1 : 3 KS Konstancin
Kolejka 10 (2016-09-17 - 2016-09-18)
92 Błonianka Błonie 2 : 1 KS Konstancin
93 Pilica Białobrzegi 2 : 4 Znicz II Pruszków
94 Energia Kozienice 0 : 0 Broń Radom
95 KS Raszyn 0 : 2 Mazur Karczew
96 pauza : Mszczonowianka Mszczonów
97 MKS Piaseczno 0 : 3 LKS Promna
98 Wilga Garwolin 2 : 5 Sparta Jazgarzew
99 Victoria Sulejówek 5 : 0 Oskar Przysucha
100 Proch Pionki 4 : 1 Orzeł Wierzbica
101 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 Grom Warszawa
Kolejka 11 (2016-09-24 - 2016-09-25)
102 Grom Warszawa 1 : 4 Błonianka Błonie
103 Orzeł Wierzbica 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
104 Oskar Przysucha 3 : 0 Proch Pionki
105 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Victoria Sulejówek
106 LKS Promna 0 : 2 Wilga Garwolin
107 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 MKS Piaseczno
108 Mazur Karczew : pauza
109 Broń Radom 4 : 1 KS Raszyn
110 Znicz II Pruszków 1 : 1 Energia Kozienice
111 KS Konstancin 0 : 3 Pilica Białobrzegi
Kolejka 12 (2016-10-01 - 2016-10-02)
112 Błonianka Błonie 0 : 0 Pilica Białobrzegi
113 Energia Kozienice 3 : 3 KS Konstancin
114 KS Raszyn 1 : 5 Znicz II Pruszków
115 pauza : Broń Radom
116 MKS Piaseczno 2 : 2 Mazur Karczew
117 Wilga Garwolin 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
118 Victoria Sulejówek 4 : 0 LKS Promna
119 Proch Pionki 1 : 0 Sparta Jazgarzew
120 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 1 Oskar Przysucha
121 Grom Warszawa 2 : 1 Orzeł Wierzbica
Kolejka 13 (2016-10-08 - 2016-10-09)
122 Orzeł Wierzbica 0 : 2 Błonianka Błonie
123 Oskar Przysucha 5 : 2 Grom Warszawa
124 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
125 LKS Promna 1 : 0 Proch Pionki
126 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Victoria Sulejówek
127 Mazur Karczew 2 : 0 Wilga Garwolin
128 Broń Radom 3 : 2 MKS Piaseczno
129 Znicz II Pruszków : pauza
130 KS Konstancin 1 : 0 KS Raszyn
131 Pilica Białobrzegi 1 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 14 (2016-10-15 - 2016-10-16)
132 Błonianka Błonie 1 : 0 Energia Kozienice
133 KS Raszyn 2 : 3 Pilica Białobrzegi
134 pauza : KS Konstancin
135 MKS Piaseczno 0 : 0 Znicz II Pruszków
136 Wilga Garwolin 2 : 4 Broń Radom
137 Victoria Sulejówek 1 : 0 Mazur Karczew
138 Proch Pionki 3 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
139 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 LKS Promna
140 Grom Warszawa 1 : 5 Sparta Jazgarzew
141 Orzeł Wierzbica 0 : 3 Oskar Przysucha
Kolejka 15 (2016-10-22 - 2016-10-23)
142 Oskar Przysucha 6 : 1 Błonianka Błonie
143 Sparta Jazgarzew 5 : 0 Orzeł Wierzbica
144 LKS Promna 3 : 0 Grom Warszawa
145 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
146 Mazur Karczew 2 : 0 Proch Pionki
147 Broń Radom 1 : 1 Victoria Sulejówek
148 Znicz II Pruszków 1 : 2 Wilga Garwolin
149 KS Konstancin 0 : 3 MKS Piaseczno
150 Pilica Białobrzegi : pauza
151 Energia Kozienice 9 : 1 KS Raszyn
Kolejka 16 (2016-10-29 - 2016-10-30)
152 Błonianka Błonie 0 : 1 KS Raszyn
153 pauza : Energia Kozienice
154 MKS Piaseczno 1 : 2 Pilica Białobrzegi
155 Wilga Garwolin 2 : 1 KS Konstancin
156 Victoria Sulejówek 11 : 2 Znicz II Pruszków
157 Proch Pionki 0 : 2 Broń Radom
158 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 3 Mazur Karczew
159 Grom Warszawa 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
160 Orzeł Wierzbica 2 : 1 LKS Promna
161 Oskar Przysucha 3 : 2 Sparta Jazgarzew
Kolejka 17 (2016-11-05 - 2016-11-06)
162 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Błonianka Błonie
163 LKS Promna 2 : 3 Oskar Przysucha
164 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Orzeł Wierzbica
165 Mazur Karczew 0 : 1 Grom Warszawa
166 Broń Radom 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
167 Znicz II Pruszków 6 : 0 Proch Pionki
168 KS Konstancin 1 : 1 Victoria Sulejówek
169 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Wilga Garwolin
170 Energia Kozienice 3 : 0 MKS Piaseczno
171 KS Raszyn : pauza
Kolejka 18 (2016-11-12 - 2016-11-13)
172 Błonianka Błonie : pauza
173 MKS Piaseczno 3 : 1 KS Raszyn
174 Wilga Garwolin 3 : 1 Energia Kozienice
175 Victoria Sulejówek 1 : 1 Pilica Białobrzegi
176 Proch Pionki 0 : 3 KS Konstancin
177 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 5 Znicz II Pruszków
178 Grom Warszawa 0 : 5 Broń Radom
179 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Mazur Karczew
180 Oskar Przysucha 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
181 Sparta Jazgarzew 1 : 0 LKS Promna
Kolejka 19 (2016-11-19 - 2016-11-20)
182 LKS Promna 0 : 3 Błonianka Błonie
183 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 3 Sparta Jazgarzew
184 Mazur Karczew 1 : 1 Oskar Przysucha
185 Broń Radom 3 : 1 Orzeł Wierzbica
186 Znicz II Pruszków 6 : 0 Grom Warszawa
187 KS Konstancin 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
188 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Proch Pionki
189 Energia Kozienice 0 : 3 Victoria Sulejówek
190 KS Raszyn 1 : 2 Wilga Garwolin
191 pauza : MKS Piaseczno
Kolejka 20 (2017-03-04 - 2017-03-05)
192 Błonianka Błonie 1 : 1 MKS Piaseczno
193 pauza : Wilga Garwolin
194 KS Raszyn 0 : 5 Victoria Sulejówek
195 Energia Kozienice 2 : 1 Proch Pionki
196 Pilica Białobrzegi 3 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
197 KS Konstancin 1 : 2 Grom Warszawa
198 Znicz II Pruszków 7 : 1 Orzeł Wierzbica
199 Broń Radom 2 : 4 Oskar Przysucha
200 Mazur Karczew 1 : 0 Sparta Jazgarzew
201 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 LKS Promna
Kolejka 21 (2017-03-11 - 2017-03-12)
202 Pilica Białobrzegi 3 : 2 Grom Warszawa
203 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Błonianka Błonie
204 LKS Promna 2 : 0 Mazur Karczew
205 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Broń Radom
206 Oskar Przysucha 4 : 1 Znicz II Pruszków
207 Orzeł Wierzbica 4 : 2 KS Konstancin
208 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 4 Energia Kozienice
209 Proch Pionki 1 : 0 KS Raszyn
210 Wilga Garwolin 0 : 0 MKS Piaseczno
211 Victoria Sulejówek : pauza
Kolejka 22 (2017-03-18 - 2017-03-19)
212 Błonianka Błonie 1 : 1 Wilga Garwolin
213 MKS Piaseczno 0 : 1 Victoria Sulejówek
214 KS Raszyn 0 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
215 Energia Kozienice 0 : 1 Grom Warszawa
216 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Orzeł Wierzbica
217 KS Konstancin 0 : 0 Oskar Przysucha
218 Znicz II Pruszków 3 : 1 Sparta Jazgarzew
219 Broń Radom 5 : 0 LKS Promna
220 Mazur Karczew 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
221 Proch Pionki : pauza
Kolejka 23 (2017-03-25 - 2017-03-26)
222 KS Konstancin 2 : 0 Sparta Jazgarzew
223 Mazur Karczew 2 : 1 Błonianka Błonie
224 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Broń Radom
225 LKS Promna 1 : 0 Znicz II Pruszków
226 Oskar Przysucha 0 : 4 Pilica Białobrzegi
227 Orzeł Wierzbica 1 : 2 Energia Kozienice
228 Grom Warszawa 3 : 1 KS Raszyn
229 Proch Pionki 0 : 1 MKS Piaseczno
230 Victoria Sulejówek 6 : 0 Wilga Garwolin
231 Szydłowianka Szydłowiec : pauza
Kolejka 24 (2017-04-01 - 2017-04-02)
232 Błonianka Błonie 1 : 3 Victoria Sulejówek
233 Wilga Garwolin 2 : 1 Proch Pionki
234 MKS Piaseczno 3 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
235 KS Raszyn 3 : 3 Orzeł Wierzbica
236 Energia Kozienice 1 : 2 Oskar Przysucha
237 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Sparta Jazgarzew
238 KS Konstancin 1 : 0 LKS Promna
239 Znicz II Pruszków 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
240 Broń Radom 1 : 2 Mazur Karczew
241 Grom Warszawa : pauza
Kolejka 25 (2017-04-08 - 2017-04-09)
242 Broń Radom 2 : 1 Błonianka Błonie
243 Mazur Karczew 2 : 0 Znicz II Pruszków
244 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 KS Konstancin
245 LKS Promna 2 : 1 Pilica Białobrzegi
246 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Energia Kozienice
247 Oskar Przysucha 2 : 4 KS Raszyn
248 Grom Warszawa 2 : 3 MKS Piaseczno
249 Szydłowianka Szydłowiec 3 : 1 Wilga Garwolin
250 Proch Pionki 0 : 1 Victoria Sulejówek
251 Orzeł Wierzbica : pauza
Kolejka 26 (2017-04-14 - 2017-04-15)
252 Błonianka Błonie 3 : 0 Proch Pionki
253 Victoria Sulejówek 3 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
254 Wilga Garwolin 2 : 2 Grom Warszawa
255 MKS Piaseczno 1 : 2 Orzeł Wierzbica
256 KS Raszyn 1 : 5 Sparta Jazgarzew
257 Energia Kozienice 1 : 1 LKS Promna
258 Pilica Białobrzegi 2 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
259 KS Konstancin 3 : 2 Mazur Karczew
260 Znicz II Pruszków 0 : 3 Broń Radom
261 Oskar Przysucha : pauza
Kolejka 27 (2017-04-22 - 2017-04-23)
262 Znicz II Pruszków 2 : 3 Błonianka Błonie
263 Broń Radom 4 : 0 KS Konstancin
264 Mazur Karczew 1 : 1 Pilica Białobrzegi
265 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Energia Kozienice
266 LKS Promna 3 : 1 KS Raszyn
267 Oskar Przysucha 1 : 3 MKS Piaseczno
268 Orzeł Wierzbica 2 : 2 Wilga Garwolin
269 Grom Warszawa 0 : 1 Victoria Sulejówek
270 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 0 Proch Pionki
271 Sparta Jazgarzew : pauza
Kolejka 28 (2017-04-29 - 2017-04-30)
272 Błonianka Błonie 0 : 0 Szydłowianka Szydłowiec
273 Proch Pionki 1 : 0 Grom Warszawa
274 Victoria Sulejówek 6 : 1 Orzeł Wierzbica
275 Wilga Garwolin 1 : 2 Oskar Przysucha
276 MKS Piaseczno 0 : 0 Sparta Jazgarzew
277 KS Raszyn 4 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
278 Energia Kozienice 2 : 3 Mazur Karczew
279 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Broń Radom
280 KS Konstancin 0 : 4 Znicz II Pruszków
281 LKS Promna : pauza
Kolejka 29 (2017-05-03 - 2017-05-03)
282 KS Konstancin 3 : 0 Błonianka Błonie
283 Znicz II Pruszków 0 : 2 Pilica Białobrzegi
284 Broń Radom 2 : 0 Energia Kozienice
285 Mazur Karczew 4 : 0 KS Raszyn
286 LKS Promna 3 : 3 MKS Piaseczno
287 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Wilga Garwolin
288 Oskar Przysucha 2 : 2 Victoria Sulejówek
289 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Proch Pionki
290 Grom Warszawa 1 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
291 pauza : Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 30 (2017-05-06 - 2017-05-07)
292 Błonianka Błonie 3 : 2 Grom Warszawa
293 Szydłowianka Szydłowiec 0 : 0 Orzeł Wierzbica
294 Proch Pionki 0 : 0 Oskar Przysucha
295 Victoria Sulejówek 3 : 0 Sparta Jazgarzew
296 Wilga Garwolin 2 : 1 LKS Promna
297 MKS Piaseczno 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
298 KS Raszyn 0 : 4 Broń Radom
299 Energia Kozienice 2 : 2 Znicz II Pruszków
300 Pilica Białobrzegi 1 : 1 KS Konstancin
301 pauza : Mazur Karczew
Kolejka 31 (2017-05-13 - 2017-05-14)
302 Energia Kozienice 5 : 3 KS Konstancin
303 Pilica Białobrzegi 2 : 1 Błonianka Błonie
304 Znicz II Pruszków 1 : 2 KS Raszyn
305 Mazur Karczew 1 : 2 MKS Piaseczno
306 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Wilga Garwolin
307 LKS Promna 2 : 2 Victoria Sulejówek
308 Sparta Jazgarzew 2 : 1 Proch Pionki
309 Oskar Przysucha 1 : 1 Szydłowianka Szydłowiec
310 Orzeł Wierzbica 2 : 0 Grom Warszawa
311 pauza : Broń Radom
Kolejka 32 (2017-05-17 - 2017-05-17)
312 Błonianka Błonie 0 : 1 Orzeł Wierzbica
313 Grom Warszawa 0 : 2 Oskar Przysucha
314 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 1 Sparta Jazgarzew
315 Proch Pionki 0 : 1 LKS Promna
316 Victoria Sulejówek 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
317 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
318 MKS Piaseczno 1 : 2 Broń Radom
319 KS Raszyn 1 : 2 KS Konstancin
320 Energia Kozienice 2 : 2 Pilica Białobrzegi
321 pauza : Znicz II Pruszków
Kolejka 33 (2017-05-20 - 2017-05-21)
322 Energia Kozienice 1 : 0 Błonianka Błonie
323 Pilica Białobrzegi 5 : 0 KS Raszyn
324 Znicz II Pruszków 2 : 0 MKS Piaseczno
325 Broń Radom 3 : 0 Wilga Garwolin
326 Mazur Karczew 0 : 3 Victoria Sulejówek
327 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Proch Pionki
328 LKS Promna 4 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
329 Sparta Jazgarzew 3 : 0 Grom Warszawa
330 Oskar Przysucha 3 : 3 Orzeł Wierzbica
331 pauza : KS Konstancin
Kolejka 34 (2017-05-27 - 2017-05-28)
332 Błonianka Błonie 0 : 0 Oskar Przysucha
333 Orzeł Wierzbica 1 : 1 Sparta Jazgarzew
334 Grom Warszawa 0 : 1 LKS Promna
335 Szydłowianka Szydłowiec 2 : 8 Mszczonowianka Mszczonów
336 Proch Pionki 0 : 2 Mazur Karczew
337 Victoria Sulejówek 5 : 2 Broń Radom
338 Wilga Garwolin 2 : 2 Znicz II Pruszków
339 MKS Piaseczno 4 : 2 KS Konstancin
340 KS Raszyn 0 : 4 Energia Kozienice
341 pauza : Pilica Białobrzegi
Kolejka 35 (2017-05-31 - 2017-05-31)
342 KS Raszyn 2 : 8 Błonianka Błonie
343 Pilica Białobrzegi 3 : 1 MKS Piaseczno
344 KS Konstancin 1 : 2 Wilga Garwolin
345 Znicz II Pruszków 1 : 2 Victoria Sulejówek
346 Broń Radom 1 : 0 Proch Pionki
347 Mazur Karczew 4 : 3 Szydłowianka Szydłowiec
348 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Grom Warszawa
349 LKS Promna 1 : 1 Orzeł Wierzbica
350 Sparta Jazgarzew 0 : 0 Oskar Przysucha
351 pauza : Energia Kozienice
Kolejka 36 (2017-06-03 - 2017-06-04)
352 Błonianka Błonie 5 : 0 Sparta Jazgarzew
353 Oskar Przysucha 2 : 1 LKS Promna
354 Orzeł Wierzbica 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
355 Grom Warszawa 0 : 0 Mazur Karczew
356 Szydłowianka Szydłowiec 1 : 2 Broń Radom
357 Proch Pionki 1 : 1 Znicz II Pruszków
358 Victoria Sulejówek 3 : 0 KS Konstancin
359 Wilga Garwolin 2 : 0 Pilica Białobrzegi
360 MKS Piaseczno 4 : 0 Energia Kozienice
361 pauza : KS Raszyn
Kolejka 37 (2017-06-10 - 2017-06-11)
362 KS Raszyn 1 : 8 MKS Piaseczno
363 Energia Kozienice 7 : 2 Wilga Garwolin
364 Pilica Białobrzegi 3 : 3 Victoria Sulejówek
365 KS Konstancin 2 : 3 Proch Pionki
366 Znicz II Pruszków 0 : 2 Szydłowianka Szydłowiec
367 Broń Radom 5 : 0 Grom Warszawa
368 Mazur Karczew 1 : 0 Orzeł Wierzbica
369 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 0 Oskar Przysucha
370 LKS Promna 0 : 2 Sparta Jazgarzew
371 pauza : Błonianka Błonie
Kolejka 38 (2017-06-17 - 2017-06-17)
372 Błonianka Błonie 0 : 2 LKS Promna
373 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
374 Oskar Przysucha 0 : 2 Mazur Karczew
375 Orzeł Wierzbica 2 : 3 Broń Radom
376 Grom Warszawa 1 : 6 Znicz II Pruszków
377 Szydłowianka Szydłowiec 4 : 1 KS Konstancin
378 Proch Pionki 3 : 3 Pilica Białobrzegi
379 Victoria Sulejówek 2 : 2 Energia Kozienice
380 Wilga Garwolin 5 : 1 KS Raszyn
381 pauza : MKS Piaseczno
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.