reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pilica Białobrzegi 15 37 50:22
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33 47:15
3 Zamłynie Radom 15 26 32:27
4 Mszczonowianka Mszczonów 14 24 32:20
5 Wilga Garwolin 15 21 27:29
6 Mazowsze Grójec 15 20 21:20
7 Tygrys Huta Mińska 15 19 22:21
8 Oskar Przysucha 14 19 34:23
9 Podlasie Sokołów Podlaski 15 17 29:33
10 Proch Pionki 15 17 21:29
11 KS Warka 14 17 21:27
12 Hutnik Huta Czechy 14 14 11:28
13 Pogoń II Siedlce 15 14 20:35
14 Radomiak II Radom 15 11 16:54
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-01 - 2020-08-02)
1 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Pogoń II Siedlce
2 Zamłynie Radom 3 : 1 Proch Pionki
3 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 4 Pilica Białobrzegi
4 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 KS Warka
5 Mazowsze Grójec 4 : 0 Radomiak II Radom
6 Oskar Przysucha 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
7 Wilga Garwolin 0 : 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2 (2020-08-08 - 2020-08-09)
8 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
9 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Wilga Garwolin
10 KS Warka 1 : 1 Mazowsze Grójec
11 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Hutnik Huta Czechy
12 Proch Pionki 0 : 2 Podlasie Sokołów Podlaski
13 Tygrys Huta Mińska 2 : 0 Zamłynie Radom
14 Oskar Przysucha 9 : 0 Radomiak II Radom
Kolejka 3 (2020-08-15 - 2020-08-16)
15 Zamłynie Radom 4 : 1 Pogoń II Siedlce
16 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Tygrys Huta Mińska
17 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Proch Pionki
18 Mazowsze Grójec 0 : 0 Pilica Białobrzegi
19 Oskar Przysucha 2 : 0 KS Warka
20 Wilga Garwolin 4 : 1 Radomiak II Radom
21 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 4 (2020-08-22 - 2020-08-23)
22 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
23 Radomiak II Radom 0 : 6 Mazovia Mińsk Mazowiecki
24 KS Warka 0 : 1 Wilga Garwolin
25 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Oskar Przysucha
26 Proch Pionki 2 : 3 Mazowsze Grójec
27 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Hutnik Huta Czechy
28 Zamłynie Radom 3 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 5 (2020-08-29 - 2020-08-30)
29 Podlasie Sokołów Podlaski 2 : 2 Pogoń II Siedlce
30 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Zamłynie Radom
31 Mazowsze Grójec 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
32 Oskar Przysucha 0 : 1 Proch Pionki
33 Wilga Garwolin 2 : 3 Pilica Białobrzegi
34 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 1 KS Warka
35 Mszczonowianka Mszczonów 10 : 1 Radomiak II Radom
Kolejka 6 (2020-09-05 - 2020-09-06)
36 Pogoń II Siedlce 3 : 0 Radomiak II Radom
37 KS Warka 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
38 Pilica Białobrzegi 3 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
39 Proch Pionki 1 : 3 Wilga Garwolin
40 Tygrys Huta Mińska 4 : 2 Oskar Przysucha
41 Zamłynie Radom 2 : 0 Mazowsze Grójec
42 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 7 (2020-09-12 - 2020-09-13)
43 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Pogoń II Siedlce
44 Mazowsze Grójec 3 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
45 Oskar Przysucha 4 : 0 Zamłynie Radom
46 Wilga Garwolin 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
47 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Proch Pionki
48 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 4 Pilica Białobrzegi
49 KS Warka 4 : 0 Radomiak II Radom
Kolejka 8 (2020-09-19 - 2020-09-19)
50 Pogoń II Siedlce 5 : 0 KS Warka
51 Pilica Białobrzegi 4 : 3 Radomiak II Radom
52 Proch Pionki 1 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
53 Tygrys Huta Mińska 0 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
54 Zamłynie Radom 4 : 2 Wilga Garwolin
55 Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 1 Oskar Przysucha
56 Hutnik Huta Czechy 1 : 0 Mazowsze Grójec
Kolejka 9 (2020-09-26 - 2020-09-27)
57 Mazowsze Grójec 0 : 0 Pogoń II Siedlce
58 Oskar Przysucha 3 : 0 Hutnik Huta Czechy
59 Wilga Garwolin 4 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
60 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Zamłynie Radom
61 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 0 Tygrys Huta Mińska
62 Radomiak II Radom 2 : 1 Proch Pionki
63 KS Warka 4 : 1 Pilica Białobrzegi
Kolejka 10 (2020-10-03 - 2020-10-04)
64 Pogoń II Siedlce 1 : 5 Pilica Białobrzegi
65 Proch Pionki 3 : 0 KS Warka
66 Tygrys Huta Mińska 3 : 0 Radomiak II Radom
67 Zamłynie Radom 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
68 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
69 Hutnik Huta Czechy 1 : 3 Wilga Garwolin
70 Mazowsze Grójec 2 : 2 Oskar Przysucha
Kolejka 11 (2020-10-10 - 2020-10-11)
71 Oskar Przysucha 1 : 2 Pogoń II Siedlce
72 Wilga Garwolin 2 : 3 Mazowsze Grójec
73 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 Hutnik Huta Czechy
74 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
75 Radomiak II Radom 2 : 1 Zamłynie Radom
76 KS Warka 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
77 Pilica Białobrzegi 4 : 0 Proch Pionki
Kolejka 12 (2020-10-17 - 2020-10-18)
78 Pogoń II Siedlce 1 : 4 Proch Pionki
79 Tygrys Huta Mińska 1 : 3 Pilica Białobrzegi
80 Zamłynie Radom 4 : 3 KS Warka
81 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Radomiak II Radom
82 Hutnik Huta Czechy 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
83 Mazowsze Grójec 1 : 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
84 Oskar Przysucha 5 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 13 (2020-10-24 - 2020-10-25)
85 Wilga Garwolin 1 : 2 Pogoń II Siedlce
86 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Oskar Przysucha
87 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Mazowsze Grójec
88 Radomiak II Radom 4 : 0 Hutnik Huta Czechy
89 KS Warka 1 : 4 Podlasie Sokołów Podlaski
90 Pilica Białobrzegi 5 : 2 Zamłynie Radom
91 Proch Pionki 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
Kolejka 14 (2020-11-07 - 2020-11-08)
92 Pogoń II Siedlce 0 : 3 Tygrys Huta Mińska
93 Proch Pionki 2 : 1 Zamłynie Radom
94 Pilica Białobrzegi 6 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
95 KS Warka : Hutnik Huta Czechy
96 Radomiak II Radom 1 : 3 Mazowsze Grójec
97 Mszczonowianka Mszczonów : Oskar Przysucha
98 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 : 0 Wilga Garwolin
Kolejka 15 (2020-11-14 - 2020-11-15)
99 Radomiak II Radom 1 : 1 Oskar Przysucha
100 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Pogoń II Siedlce
101 Wilga Garwolin 0 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
102 Mazowsze Grójec 1 : 2 KS Warka
103 Hutnik Huta Czechy 2 : 4 Pilica Białobrzegi
104 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 1 Proch Pionki
105 Zamłynie Radom 2 : 1 Tygrys Huta Mińska

Najnowszy numer 49/2020 w sprzedaży od 2020-12-02.

reklama
reklama

Sonda

Czy ferie zimowe w tym samym terminie w całej Polsce to dobry pomysł na powstrzymanie pandemii?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.