reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
BASKET LIGA KOBIET I MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Wisła Kraków 22 44 1813:1262
2 Artego Bydgoszcz 22 40 1729:1446
3 Energa Toruń 22 39 1724:1490
4 CCC Polkowice 22 37 1535:1338
5 AZS PWSZ Gorzów 22 37 1638:1491
6 Glucose ROW Rybnik 22 31 1467:1628
7 MKK Siedlce 22 30 1514:1592
8 Ślęza Wrocław 22 30 1446:1588
9 AZS UMCS Lublin 22 29 1410:1588
10 Basket Konin 22 27 1460:1748
11 Basket Gdynia 22 26 1473:1709
12 Widzew Łódź 22 26 1390:1719
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-10-03 - 2014-10-05)
1 AZS UMCS Lublin 71 : 72 Energa Toruń
2 Wisła Kraków 96 : 37 Basket Gdynia
3 Widzew Łódź 56 : 75 MKK Siedlce
4 Glucose ROW Rybnik 62 : 75 Artego Bydgoszcz
5 AZS PWSZ Gorzów 74 : 71 Basket Konin
6 Ślęza Wrocław 54 : 63 CCC Polkowice
Kolejka 2 (2014-10-11 - 2014-10-11)
7 MKK Siedlce 88 : 65 Basket Konin
8 Energa Toruń 82 : 58 AZS PWSZ Gorzów
9 Artego Bydgoszcz 91 : 41 AZS UMCS Lublin
10 Basket Gdynia 72 : 77 Ślęza Wrocław
11 CCC Polkowice 76 : 47 Glucose ROW Rybnik
12 Widzew Łódź 41 : 81 Wisła Kraków
Kolejka 3 (2014-10-16 - 2014-10-19)
13 Glucose ROW Rybnik 62 : 59 Basket Gdynia
14 Wisła Kraków 60 : 55 MKK Siedlce
15 AZS UMCS Lublin 63 : 59 CCC Polkowice
16 Ślęza Wrocław 75 : 81 Widzew Łódź
17 AZS PWSZ Gorzów 93 : 76 Artego Bydgoszcz
18 Basket Konin 70 : 80 Energa Toruń
Kolejka 4 (2014-10-25 - 2014-10-26)
19 MKK Siedlce 65 : 86 Energa Toruń
20 Artego Bydgoszcz 103 : 62 Basket Konin
21 Glucose ROW Rybnik 75 : 53 Widzew Łódź
22 CCC Polkowice 69 : 67 AZS PWSZ Gorzów
23 Basket Gdynia 71 : 75 AZS UMCS Lublin
24 Wisła Kraków 83 : 64 Ślęza Wrocław
Kolejka 5 (2014-11-02 - 2014-11-02)
25 Ślęza Wrocław 72 : 65 MKK Siedlce
26 Basket Konin 62 : 65 CCC Polkowice
27 Energa Toruń 92 : 71 Artego Bydgoszcz
28 Glucose ROW Rybnik 61 : 84 Wisła Kraków
29 AZS UMCS Lublin 70 : 53 Widzew Łódź
30 AZS PWSZ Gorzów 95 : 60 Basket Gdynia
Kolejka 6 (2014-11-08 - 2014-11-09)
31 MKK Siedlce 65 : 82 Artego Bydgoszcz
32 AZS PWSZ Gorzów 76 : 65 Widzew Łódź
33 Ślęza Wrocław 80 : 82 Glucose ROW Rybnik
34 Wisła Kraków 81 : 56 AZS UMCS Lublin
35 Basket Konin 54 : 77 Basket Gdynia
36 CCC Polkowice 73 : 62 Energa Toruń
Kolejka 7 (2014-11-15 - 2014-11-16)
37 AZS PWSZ Gorzów 66 : 71 Wisła Kraków
38 Basket Konin 63 : 79 Widzew Łódź
39 Artego Bydgoszcz 66 : 64 CCC Polkowice
40 Glucose ROW Rybnik 68 : 63 MKK Siedlce
41 AZS UMCS Lublin 54 : 73 Ślęza Wrocław
42 Energa Toruń 102 : 73 Basket Gdynia
Kolejka 8 (2014-11-21 - 2014-11-23)
43 Basket Gdynia 60 : 98 Artego Bydgoszcz
44 MKK Siedlce 62 : 79 CCC Polkowice
45 Wisła Kraków 88 : 49 Basket Konin
46 Energa Toruń 86 : 63 Widzew Łódź
47 Glucose ROW Rybnik 86 : 68 AZS UMCS Lublin
48 Ślęza Wrocław 72 : 76 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 9 (2014-11-29 - 2014-11-30)
49 Basket Gdynia 48 : 67 CCC Polkowice
50 AZS UMCS Lublin 90 : 70 MKK Siedlce
51 Artego Bydgoszcz 95 : 64 Widzew Łódź
52 AZS PWSZ Gorzów 84 : 70 Glucose ROW Rybnik
53 Ślęza Wrocław 88 : 62 Basket Konin
54 Energa Toruń 74 : 89 Wisła Kraków
Kolejka 10 (2014-12-06 - 2014-12-07)
55 MKK Siedlce 79 : 73 Basket Gdynia
56 Wisła Kraków 88 : 62 Artego Bydgoszcz
57 AZS UMCS Lublin 58 : 68 AZS PWSZ Gorzów
58 Ślęza Wrocław 57 : 75 Energa Toruń
59 Basket Konin 72 : 83 Glucose ROW Rybnik
60 Widzew Łódź 99 : 98 CCC Polkowice
Kolejka 11 (2014-12-13 - 2014-12-14)
61 AZS PWSZ Gorzów 89 : 69 MKK Siedlce
62 Artego Bydgoszcz 65 : 58 Ślęza Wrocław
63 AZS UMCS Lublin 63 : 73 Basket Konin
64 Basket Gdynia 80 : 65 Widzew Łódź
65 Energa Toruń 79 : 66 Glucose ROW Rybnik
66 CCC Polkowice 51 : 59 Wisła Kraków
Kolejka 12 (2014-12-19 - 2014-12-21)
67 MKK Siedlce 76 : 63 Widzew Łódź
68 Artego Bydgoszcz 88 : 53 Glucose ROW Rybnik
69 CCC Polkowice 92 : 38 Ślęza Wrocław
70 Energa Toruń 69 : 66 AZS UMCS Lublin
71 Basket Gdynia 82 : 90 Wisła Kraków
72 Basket Konin 62 : 83 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 13 (2015-01-03 - 2015-01-07)
73 Glucose ROW Rybnik 66 : 78 CCC Polkowice
74 Basket Konin 69 : 71 MKK Siedlce
75 AZS PWSZ Gorzów 78 : 79 Energa Toruń
76 Wisła Kraków 92 : 40 Widzew Łódź
77 Ślęza Wrocław 92 : 79 Basket Gdynia
78 AZS UMCS Lublin 63 : 73 Artego Bydgoszcz
Kolejka 14 (2015-01-10 - 2015-01-11)
79 MKK Siedlce 59 : 73 Wisła Kraków
80 Artego Bydgoszcz 62 : 53 AZS PWSZ Gorzów
81 CCC Polkowice 80 : 67 AZS UMCS Lublin
82 Widzew Łódź 74 : 76 Ślęza Wrocław
83 Basket Gdynia 64 : 75 Glucose ROW Rybnik
84 Energa Toruń 88 : 65 Basket Konin
Kolejka 15 (2015-01-17 - 2015-01-18)
85 Basket Konin 74 : 88 Artego Bydgoszcz
86 AZS PWSZ Gorzów 81 : 79 CCC Polkowice
87 AZS UMCS Lublin 74 : 73 Basket Gdynia
88 Widzew Łódź 64 : 66 Glucose ROW Rybnik
89 Ślęza Wrocław 51 : 83 Wisła Kraków
90 Energa Toruń 91 : 71 MKK Siedlce
Kolejka 16 (2015-01-31 - 2015-02-01)
91 MKK Siedlce 70 : 59 Ślęza Wrocław
92 Wisła Kraków 106 : 45 Glucose ROW Rybnik
93 Artego Bydgoszcz 72 : 66 Energa Toruń
94 Widzew Łódź 51 : 72 AZS UMCS Lublin
95 CCC Polkowice 72 : 46 Basket Konin
96 Basket Gdynia 74 : 66 AZS PWSZ Gorzów
Kolejka 17 (2015-02-07 - 2015-02-08)
97 Basket Gdynia 95 : 62 Basket Konin
98 Artego Bydgoszcz 75 : 70 MKK Siedlce
99 Glucose ROW Rybnik 64 : 72 Ślęza Wrocław
100 Widzew Łódź 59 : 69 AZS PWSZ Gorzów
101 AZS UMCS Lublin 61 : 103 Wisła Kraków
102 Energa Toruń 64 : 67 CCC Polkowice
Kolejka 18 (2015-02-14 - 2015-02-15)
103 MKK Siedlce 72 : 85 Glucose ROW Rybnik
104 Wisła Kraków 68 : 64 AZS PWSZ Gorzów
105 Ślęza Wrocław 67 : 63 AZS UMCS Lublin
106 Widzew Łódź 78 : 89 Basket Konin
107 CCC Polkowice 57 : 66 Artego Bydgoszcz
108 Basket Gdynia 67 : 83 Energa Toruń
Kolejka 19 (2015-02-21 - 2015-02-21)
109 Widzew Łódź 72 : 82 Energa Toruń
110 AZS UMCS Lublin 68 : 62 Glucose ROW Rybnik
111 Basket Konin 63 : 84 Wisła Kraków
112 CCC Polkowice 63 : 51 MKK Siedlce
113 Artego Bydgoszcz 94 : 60 Basket Gdynia
114 AZS PWSZ Gorzów 64 : 52 Ślęza Wrocław
Kolejka 20 (2015-02-25 - 2015-02-26)
115 MKK Siedlce 68 : 52 AZS UMCS Lublin
116 Basket Konin 82 : 66 Ślęza Wrocław
117 Wisła Kraków 70 : 66 Energa Toruń
118 Glucose ROW Rybnik 66 : 77 AZS PWSZ Gorzów
119 Widzew Łódź 59 : 94 Artego Bydgoszcz
120 CCC Polkowice 66 : 51 Basket Gdynia
Kolejka 21 (2015-03-04 - 2015-03-04)
121 AZS PWSZ Gorzów 74 : 48 AZS UMCS Lublin
122 Artego Bydgoszcz 68 : 90 Wisła Kraków
123 Basket Gdynia 59 : 71 MKK Siedlce
124 CCC Polkowice 70 : 45 Widzew Łódź
125 Glucose ROW Rybnik 68 : 74 Basket Konin
126 Energa Toruń 74 : 51 Ślęza Wrocław
Kolejka 22 (2015-03-07 - 2015-03-08)
127 MKK Siedlce 79 : 83 AZS PWSZ Gorzów
128 Wisła Kraków 74 : 47 CCC Polkowice
129 Glucose ROW Rybnik 55 : 72 Energa Toruń
130 Ślęza Wrocław 52 : 65 Artego Bydgoszcz
131 Widzew Łódź 66 : 59 Basket Gdynia
132 Basket Konin 71 : 67 AZS UMCS Lublin

Najnowszy numer 34/2019 w sprzedaży od 2019-08-21.

reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wprowadzenie kaucji na butelki plastikowe to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (6)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.