reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I liga mężczyzn I liga kobiet
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Start Gdynia 28 49 2311:1958
2 SKK Siedlce 28 46 1961:1845
3 Rosa Radom 28 46 2025:1905
4 Znicz Baket Pruszków 28 45 2033:2011
5 Spójnia Stargard Szczeciński 28 45 1956:1860
6 Sokół Łańcut 28 45 1976:1864
7 MKS Dąbrowa Górnicza 28 44 2219:2024
8 WSGK Kutno 28 43 1979:1938
9 SIDEn Toruń 28 42 2102:2137
10 AZS Szczecin 28 42 2035:2069
11 Polonia Przemyśl 28 42 2081:2089
12 Start Lublin 28 39 1916:2055
13 MOSiR Krosno 28 37 1879:2062
14 Sportino Inowrocław 28 34 1864:2106
15 Sudety Jelenia Góra 28 31 1726:2140
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-10-01 - 2011-10-02)
1 Sudety Jelenia Góra 52 : 64 SKK Siedlce
2 AZS Szczecin 93 : 69 Start Lublin
3 SIDEn Toruń 97 : 85 MKS Dąbrowa Górnicza
4 Polonia Przemyśl 66 : 82 Sokół Łańcut
5 WSGK Kutno 65 : 73 Start Gdynia
6 Rosa Radom 67 : 52 Sportino Inowrocław
7 MOSiR Krosno 55 : 80 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 2 (2011-10-08 - 2011-10-09)
8 Znicz Baket Pruszków 71 : 67 SIDEn Toruń
9 Sportino Inowrocław 46 : 62 Sudety Jelenia Góra
10 Spójnia Stargard Szczeciński 61 : 49 Rosa Radom
11 Start Lublin 64 : 57 WSGK Kutno
12 MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 51 AZS Szczecin
13 Sokół Łańcut 74 : 61 MOSiR Krosno
14 Start Gdynia 86 : 78 Polonia Przemyśl
Kolejka 3 (2011-10-15 - 2011-10-16)
15 SKK Siedlce 72 : 64 Sportino Inowrocław
16 Sudety Jelenia Góra 54 : 71 Spójnia Stargard Szczeciński
17 Rosa Radom 68 : 66 Sokół Łańcut
18 MOSiR Krosno 78 : 74 Start Gdynia
19 Polonia Przemyśl 77 : 65 Start Lublin
20 WSGK Kutno 66 : 65 MKS Dąbrowa Górnicza
21 AZS Szczecin 86 : 78 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 4 (2011-10-19 - 2011-10-19)
22 Sokół Łańcut 98 : 40 Sudety Jelenia Góra
23 Spójnia Stargard Szczeciński 77 : 71 SKK Siedlce
24 SIDEn Toruń 80 : 78 AZS Szczecin
25 Start Gdynia 90 : 76 Rosa Radom
26 Start Lublin 68 : 53 MOSiR Krosno
27 MKS Dąbrowa Górnicza 81 : 67 Polonia Przemyśl
28 Znicz Baket Pruszków 64 : 56 WSGK Kutno
Kolejka 5 (2011-10-22 - 2011-10-23)
29 SKK Siedlce 64 : 81 Sokół Łańcut
30 Sudety Jelenia Góra 39 : 67 Start Gdynia
31 Spójnia Stargard Szczeciński 74 : 65 Sportino Inowrocław
32 MOSiR Krosno 67 : 84 MKS Dąbrowa Górnicza
33 Rosa Radom 82 : 44 Start Lublin
34 WSGK Kutno 88 : 93 SIDEn Toruń
35 Polonia Przemyśl 74 : 67 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 6 (2011-10-29 - 2011-10-29)
36 AZS Szczecin 79 : 66 WSGK Kutno
37 Start Gdynia 87 : 64 SKK Siedlce
38 Sokół Łańcut 65 : 46 Sportino Inowrocław
39 MKS Dąbrowa Górnicza 66 : 67 Rosa Radom
40 Start Lublin 43 : 62 Sudety Jelenia Góra
41 SIDEn Toruń 94 : 74 Polonia Przemyśl
42 Znicz Baket Pruszków 65 : 56 MOSiR Krosno
Kolejka 7 (2011-11-05 - 2011-11-05)
43 SKK Siedlce 85 : 64 Start Lublin
44 Sportino Inowrocław 58 : 82 Start Gdynia
45 Rosa Radom 91 : 103 Znicz Baket Pruszków
46 Sudety Jelenia Góra 72 : 79 MKS Dąbrowa Górnicza
47 Polonia Przemyśl 76 : 67 AZS Szczecin
48 SIDEn Toruń 83 : 70 MOSiR Krosno
49 Sokół Łańcut 69 : 56 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 8 (2011-11-12 - 2011-11-12)
50 Start Gdynia 76 : 66 Spójnia Stargard Szczeciński
51 Start Lublin 80 : 61 Sportino Inowrocław
52 MKS Dąbrowa Górnicza 71 : 51 SKK Siedlce
53 Znicz Baket Pruszków 79 : 74 Sudety Jelenia Góra
54 SIDEn Toruń 76 : 63 Rosa Radom
55 AZS Szczecin 75 : 72 MOSiR Krosno
56 WSGK Kutno 75 : 62 Polonia Przemyśl
Kolejka 9 (2011-11-16 - 2011-11-16)
57 Spójnia Stargard Szczeciński 71 : 66 Start Lublin
58 Sportino Inowrocław 51 : 82 MKS Dąbrowa Górnicza
59 SKK Siedlce 94 : 75 Znicz Baket Pruszków
60 Sudety Jelenia Góra 76 : 85 SIDEn Toruń
61 Sokół Łańcut 78 : 69 Start Gdynia
62 MOSiR Krosno 62 : 69 WSGK Kutno
63 Rosa Radom 77 : 57 AZS Szczecin
Kolejka 10 (2011-11-19 - 2011-11-19)
64 MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 62 Spójnia Stargard Szczeciński
65 Start Lublin 59 : 49 Sokół Łańcut
66 SIDEn Toruń 70 : 81 SKK Siedlce
67 Znicz Baket Pruszków 74 : 69 Sportino Inowrocław
68 Polonia Przemyśl 84 : 77 MOSiR Krosno
69 AZS Szczecin 89 : 77 Sudety Jelenia Góra
70 WSGK Kutno 76 : 58 Rosa Radom
Kolejka 11 (2011-11-26 - 2011-11-26)
71 Start Gdynia 91 : 74 Start Lublin
72 Spójnia Stargard Szczeciński 79 : 73 Znicz Baket Pruszków
73 Sokół Łańcut 79 : 72 MKS Dąbrowa Górnicza
74 SKK Siedlce 60 : 59 AZS Szczecin
75 Sportino Inowrocław 60 : 73 SIDEn Toruń
76 Rosa Radom 61 : 57 Polonia Przemyśl
77 Sudety Jelenia Góra 62 : 81 WSGK Kutno
Kolejka 12 (2011-12-03 - 2011-12-03)
78 MOSiR Krosno 65 : 76 Rosa Radom
79 Znicz Baket Pruszków 71 : 57 Sokół Łańcut
80 MKS Dąbrowa Górnicza 107 : 100 Start Gdynia
81 Sportino Inowrocław 76 : 74 AZS Szczecin
82 SIDEn Toruń 75 : 61 Spójnia Stargard Szczeciński
83 Polonia Przemyśl 85 : 54 Sudety Jelenia Góra
84 WSGK Kutno 70 : 68 SKK Siedlce
Kolejka 13 (2011-12-10 - 2011-12-10)
85 Sokół Łańcut 79 : 71 SIDEn Toruń
86 Start Gdynia 107 : 56 Znicz Baket Pruszków
87 Start Lublin 83 : 91 MKS Dąbrowa Górnicza
88 Sudety Jelenia Góra 50 : 60 MOSiR Krosno
89 SKK Siedlce 59 : 70 Polonia Przemyśl
90 Sportino Inowrocław 64 : 76 WSGK Kutno
91 Spójnia Stargard Szczeciński 81 : 58 AZS Szczecin
Kolejka 14 (2011-12-14 - 2011-12-14)
92 Start Lublin 70 : 57 Znicz Baket Pruszków
93 SIDEn Toruń 73 : 83 Start Gdynia
94 Rosa Radom 79 : 44 Sudety Jelenia Góra
95 MOSiR Krosno 62 : 69 SKK Siedlce
96 Polonia Przemyśl 85 : 65 Sportino Inowrocław
97 WSGK Kutno 64 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
98 Sokół Łańcut 74 : 54 AZS Szczecin
Kolejka 15 (2011-12-17 - 2011-12-17)
99 Sokół Łańcut 61 : 69 WSGK Kutno
100 Spójnia Stargard Szczeciński 64 : 71 Polonia Przemyśl
101 Sportino Inowrocław 95 : 91 MOSiR Krosno
102 SKK Siedlce 69 : 55 Rosa Radom
103 Start Gdynia 67 : 74 AZS Szczecin
104 Start Lublin 82 : 63 SIDEn Toruń
105 MKS Dąbrowa Górnicza 86 : 62 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 16 (2011-12-21 - 2011-12-21)
106 Spójnia Stargard Szczeciński 84 : 60 MOSiR Krosno
107 Sportino Inowrocław 59 : 75 Rosa Radom
108 Start Gdynia 92 : 74 WSGK Kutno
109 Sokół Łańcut 71 : 67 Polonia Przemyśl
110 MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 61 SIDEn Toruń
111 Start Lublin 70 : 60 AZS Szczecin
112 SKK Siedlce 85 : 63 Sudety Jelenia Góra
Kolejka 17 (2011-01-07 - 2011-01-07)
113 Polonia Przemyśl 79 : 76 Start Gdynia
114 MOSiR Krosno 53 : 75 Sokół Łańcut
115 AZS Szczecin 75 : 68 MKS Dąbrowa Górnicza
116 WSGK Kutno 88 : 76 Start Lublin
117 Rosa Radom 70 : 68 Spójnia Stargard Szczeciński
118 Sudety Jelenia Góra 73 : 84 Sportino Inowrocław
119 SIDEn Toruń 72 : 73 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 18 (2011-01-14 - 2011-01-14)
120 Znicz Baket Pruszków 77 : 70 AZS Szczecin
121 MKS Dąbrowa Górnicza 84 : 78 WSGK Kutno
122 Start Lublin 73 : 68 Polonia Przemyśl
123 Start Gdynia 99 : 46 MOSiR Krosno
124 Sokół Łańcut 72 : 68 Rosa Radom
125 Spójnia Stargard Szczeciński 69 : 57 Sudety Jelenia Góra
126 Sportino Inowrocław 61 : 66 SKK Siedlce
Kolejka 19 (2011-01-18 - 2011-01-21)
127 SKK Siedlce 72 : 62 Spójnia Stargard Szczeciński
128 Sudety Jelenia Góra 78 : 87 Sokół Łańcut
129 WSGK Kutno 72 : 65 Znicz Baket Pruszków
130 Polonia Przemyśl 99 : 93 MKS Dąbrowa Górnicza
131 MOSiR Krosno 76 : 69 Start Lublin
132 Rosa Radom 72 : 80 Start Gdynia
133 AZS Szczecin 71 : 69 SIDEn Toruń
Kolejka 20 (2011-01-28 - 2011-01-28)
134 Start Gdynia 82 : 59 Sudety Jelenia Góra
135 Sokół Łańcut 67 : 63 SKK Siedlce
136 SIDEn Toruń 80 : 85 WSGK Kutno
137 Sportino Inowrocław 67 : 78 Spójnia Stargard Szczeciński
138 Start Lublin 66 : 79 Rosa Radom
139 Znicz Baket Pruszków 79 : 58 Polonia Przemyśl
140 MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 60 MOSiR Krosno
Kolejka 21 (2012-02-04 - 2012-02-05)
141 WSGK Kutno 76 : 69 AZS Szczecin
142 Rosa Radom 77 : 73 MKS Dąbrowa Górnicza
143 SKK Siedlce 76 : 71 Start Gdynia
144 Sportino Inowrocław 57 : 80 Sokół Łańcut
145 Sudety Jelenia Góra 86 : 79 Start Lublin
146 Polonia Przemyśl 85 : 84 SIDEn Toruń
147 MOSiR Krosno 62 : 72 Znicz Baket Pruszków
Kolejka 22 (2012-02-11 - 2012-02-11)
148 Spójnia Stargard Szczeciński 65 : 62 Sokół Łańcut
149 AZS Szczecin 89 : 76 Polonia Przemyśl
150 MOSiR Krosno 69 : 82 SIDEn Toruń
151 Znicz Baket Pruszków 73 : 69 Rosa Radom
152 MKS Dąbrowa Górnicza 72 : 53 Sudety Jelenia Góra
153 Start Lublin 65 : 70 SKK Siedlce
154 Start Gdynia 84 : 69 Sportino Inowrocław
Kolejka 23 (2012-02-25 - 2012-02-25)
155 Sportino Inowrocław 84 : 61 Start Lublin
156 Spójnia Stargard Szczeciński 59 : 76 Start Gdynia
157 Sudety Jelenia Góra 49 : 83 Znicz Baket Pruszków
158 SKK Siedlce 66 : 58 MKS Dąbrowa Górnicza
159 MOSiR Krosno 84 : 65 AZS Szczecin
160 Rosa Radom 77 : 50 SIDEn Toruń
161 Polonia Przemyśl 77 : 68 WSGK Kutno
Kolejka 24 (2012-02-18 - 2012-02-29)
162 Start Gdynia 93 : 54 Sokół Łańcut
163 MKS Dąbrowa Górnicza 69 : 87 Sportino Inowrocław
164 Start Lublin 69 : 64 Spójnia Stargard Szczeciński
165 SIDEn Toruń 67 : 57 Sudety Jelenia Góra
166 Znicz Baket Pruszków 42 : 62 SKK Siedlce
167 AZS Szczecin 76 : 80 Rosa Radom
168 WSGK Kutno 62 : 63 MOSiR Krosno
Kolejka 25 (2012-03-03 - 2012-03-03)
169 MOSiR Krosno 75 : 65 Polonia Przemyśl
170 Rosa Radom 72 : 71 WSGK Kutno
171 Sudety Jelenia Góra 76 : 85 AZS Szczecin
172 Sokół Łańcut 56 : 69 Start Lublin
173 Spójnia Stargard Szczeciński 77 : 51 MKS Dąbrowa Górnicza
174 Sportino Inowrocław 71 : 73 Znicz Baket Pruszków
175 SKK Siedlce 80 : 56 SIDEn Toruń
Kolejka 26 (2012-03-10 - 2012-03-10)
176 SIDEn Toruń 83 : 74 Sportino Inowrocław
177 AZS Szczecin 78 : 76 SKK Siedlce
178 WSGK Kutno 66 : 54 Sudety Jelenia Góra
179 Polonia Przemyśl 87 : 88 Rosa Radom
180 Start Lublin 63 : 72 Start Gdynia
181 MKS Dąbrowa Górnicza 92 : 75 Sokół Łańcut
182 Znicz Baket Pruszków 73 : 54 Spójnia Stargard Szczeciński
Kolejka 27 (2012-03-17 - 2012-03-17)
183 Spójnia Stargard Szczeciński 94 : 62 SIDEn Toruń
184 AZS Szczecin 82 : 72 Sportino Inowrocław
185 SKK Siedlce 78 : 54 WSGK Kutno
186 Sudety Jelenia Góra 72 : 82 Polonia Przemyśl
187 Start Gdynia 93 : 92 MKS Dąbrowa Górnicza
188 Sokół Łańcut 51 : 75 Znicz Baket Pruszków
189 Rosa Radom 75 : 64 MOSiR Krosno
Kolejka 28 (2012-03-24 - 2012-03-24)
190 Znicz Baket Pruszków 68 : 76 Start Gdynia
191 SIDEn Toruń 75 : 73 Sokół Łańcut
192 MKS Dąbrowa Górnicza 89 : 58 Start Lublin
193 Polonia Przemyśl 77 : 71 SKK Siedlce
194 MOSiR Krosno 85 : 67 Sudety Jelenia Góra
195 AZS Szczecin 75 : 69 Spójnia Stargard Szczeciński
196 WSGK Kutno 68 : 54 Sportino Inowrocław
Kolejka 29 (2012-03-28 - 2012-03-28)
197 Sportino Inowrocław 83 : 72 Polonia Przemyśl
198 SKK Siedlce 49 : 68 MOSiR Krosno
199 AZS Szczecin 70 : 82 Sokół Łańcut
200 Spójnia Stargard Szczeciński 72 : 66 WSGK Kutno
201 Start Gdynia 95 : 85 SIDEn Toruń
202 Znicz Baket Pruszków 95 : 96 Start Lublin
203 Sudety Jelenia Góra 64 : 88 Rosa Radom
Kolejka 30 (2012-03-31 - 2012-03-31)
204 Znicz Baket Pruszków 90 : 83 MKS Dąbrowa Górnicza
205 SIDEn Toruń 76 : 71 Start Lublin
206 AZS Szczecin 76 : 70 Start Gdynia
207 Rosa Radom 66 : 76 SKK Siedlce
208 MOSiR Krosno 85 : 70 Sportino Inowrocław
209 Polonia Przemyśl 63 : 70 Spójnia Stargard Szczeciński
210 WSGK Kutno 73 : 59 Sokół Łańcut
reklama
reklama

Sonda

Czy podatek cukrowy pomoże w walce z otyłością?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.