reklama

sport (rozgrywki - koszykówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
III MĘŻCZYZN GR. B I KOBIET GR. A
III MĘŻCZYZN GR. C (awansowa)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 TopMarket Pruszków 23 45 1822:1179
2 AZS Uniwersytet Gdański 22 41 1658:1342
3 Grot Pabianice 23 39 1581:1366
4 Agapit Olsztyn 23 38 1762:1606
5 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 23 36 1511:1449
6 AZS Uniwersytet Warszawski 23 35 1522:1535
7 Mon-Pol Płock 23 34 1511:1556
8 AZS UMCS II Lublin 23 32 1346:1407
9 AZS Politechnika Gdańsk 24 35 1623:1692
10 Huragan Wołomin 23 29 1395:1632
11 GTK II Gdynia 22 28 1344:1616
12 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 23 29 1380:1724
13 SMS PZKosz Łomianki 23 27 1255:1606
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-10-02 - 2021-10-02)
1 Agapit Olsztyn 72 : 66 AZS UMCS II Lublin
2 GTK II Gdynia 47 : 64 Grot Pabianice
3 AZS Uniwersytet Gdański 76 : 66 TopMarket Pruszków
4 AZS Uniwersytet Warszawski 80 : 73 AZS Politechnika Gdańsk
5 Huragan Wołomin 60 : 69 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
6 Mon-Pol Płock 65 : 74 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
Kolejka 2 (2021-10-09 - 2021-10-09)
7 AZS Politechnika Gdańsk 81 : 52 SMS PZKosz Łomianki
8 AZS Uniwersytet Warszawski 60 : 53 Agapit Olsztyn
9 Grot Pabianice 66 : 59 AZS Uniwersytet Gdański
10 Mon-Pol Płock 67 : 64 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11 AZS UMCS II Lublin 76 : 34 Huragan Wołomin
12 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 79 : 34 GTK II Gdynia
Kolejka 3 (2021-10-15 - 2021-10-16)
13 Huragan Wołomin 53 : 55 AZS Uniwersytet Warszawski
14 Agapit Olsztyn 107 : 67 AZS Politechnika Gdańsk
15 GTK II Gdynia 65 : 74 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
16 AZS Uniwersytet Gdański 73 : 55 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
17 SMS PZKosz Łomianki 39 : 89 TopMarket Pruszków
18 Mon-Pol Płock 43 : 56 AZS UMCS II Lublin
Kolejka 4 (2021-10-23 - 2021-10-24)
19 AZS Politechnika Gdańsk 42 : 61 TopMarket Pruszków
20 AZS UMCS II Lublin 65 : 21 GTK II Gdynia
21 Agapit Olsztyn 89 : 67 Huragan Wołomin
22 Grot Pabianice 60 : 38 SMS PZKosz Łomianki
23 AZS Uniwersytet Gdański 59 : 47 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
24 AZS Uniwersytet Warszawski 64 : 80 Mon-Pol Płock
Kolejka 5 (2021-10-28 - 2021-10-31)
25 SMS PZKosz Łomianki 49 : 60 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
26 AZS Uniwersytet Gdański 75 : 45 AZS UMCS II Lublin
27 TopMarket Pruszków 72 : 27 Grot Pabianice
28 Mon-Pol Płock 72 : 74 Agapit Olsztyn
29 GTK II Gdynia 62 : 68 AZS Uniwersytet Warszawski
30 Huragan Wołomin 69 : 83 AZS Politechnika Gdańsk
Kolejka 6 (2021-11-06 - 2021-11-06)
31 Agapit Olsztyn 75 : 81 GTK II Gdynia
32 AZS Uniwersytet Warszawski 78 : 89 AZS Uniwersytet Gdański
33 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 84 : 80 SMS PZKosz Łomianki
34 Huragan Wołomin 62 : 52 Mon-Pol Płock
35 AZS Politechnika Gdańsk 68 : 67 Grot Pabianice
36 TopMarket Pruszków 80 : 53 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
Kolejka 7 (2021-11-10 - 2021-11-17)
37 AZS Uniwersytet Gdański 88 : 74 Agapit Olsztyn
38 SMS PZKosz Łomianki 48 : 59 AZS UMCS II Lublin
39 TopMarket Pruszków 88 : 45 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
40 Grot Pabianice 56 : 67 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
41 Mon-Pol Płock 79 : 67 AZS Politechnika Gdańsk
42 GTK II Gdynia 54 : 60 Huragan Wołomin
Kolejka 8 (2021-11-13 - 2021-11-14)
43 AZS Politechnika Gdańsk 60 : 57 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
44 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 57 : 81 Grot Pabianice
45 Mon-Pol Płock 83 : 81 GTK II Gdynia
46 AZS UMCS II Lublin 54 : 66 TopMarket Pruszków
47 AZS Uniwersytet Warszawski 70 : 57 SMS PZKosz Łomianki
48 Huragan Wołomin 46 : 73 AZS Uniwersytet Gdański
Kolejka 9 (2021-11-20 - 2021-11-20)
49 SMS PZKosz Łomianki 41 : 68 Agapit Olsztyn
50 Mon-Pol Płock 61 : 65 AZS Uniwersytet Gdański
51 Grot Pabianice 81 : 35 AZS UMCS II Lublin
52 TopMarket Pruszków 71 : 44 AZS Uniwersytet Warszawski
53 GTK II Gdynia 58 : 78 AZS Politechnika Gdańsk
54 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 72 : 42 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
Kolejka 10 (2021-11-27 - 2021-11-27)
55 AZS Politechnika Gdańsk 81 : 64 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
56 AZS UMCS II Lublin 67 : 55 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
57 Agapit Olsztyn 65 : 82 TopMarket Pruszków
58 GTK II Gdynia 50 : 78 AZS Uniwersytet Gdański
59 Huragan Wołomin 59 : 46 SMS PZKosz Łomianki
60 AZS Uniwersytet Warszawski 55 : 73 Grot Pabianice
Kolejka 11 (2021-11-30 - 2021-12-01)
61 SMS PZKosz Łomianki 69 : 66 Mon-Pol Płock
62 Grot Pabianice 80 : 75 Agapit Olsztyn
63 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 70 : 65 AZS UMCS II Lublin
64 AZS Uniwersytet Gdański 73 : 47 AZS Politechnika Gdańsk
65 TopMarket Pruszków 87 : 41 Huragan Wołomin
66 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 60 AZS Uniwersytet Warszawski
Kolejka 12 (2021-12-04 - 2021-12-05)
67 Agapit Olsztyn 92 : 66 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
68 Huragan Wołomin 66 : 69 Grot Pabianice
69 Mon-Pol Płock 63 : 85 TopMarket Pruszków
70 AZS Politechnika Gdańsk 65 : 54 AZS UMCS II Lublin
71 GTK II Gdynia 58 : 44 SMS PZKosz Łomianki
72 AZS Uniwersytet Warszawski 97 : 62 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
Kolejka 13 (2021-12-11 - 2021-12-12)
73 AZS Uniwersytet Gdański 77 : 29 SMS PZKosz Łomianki
74 Grot Pabianice 65 : 52 Mon-Pol Płock
75 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 56 : 83 Agapit Olsztyn
76 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 80 : 58 Huragan Wołomin
77 TopMarket Pruszków 92 : 37 GTK II Gdynia
78 AZS UMCS II Lublin 63 : 64 AZS Uniwersytet Warszawski
Kolejka 14 (2021-12-18 - 2021-12-19)
79 TopMarket Pruszków 70 : 56 AZS Uniwersytet Gdański
80 AZS UMCS II Lublin 58 : 67 Agapit Olsztyn
81 AZS Politechnika Gdańsk 70 : 73 AZS Uniwersytet Warszawski
82 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 58 : 74 Mon-Pol Płock
83 Grot Pabianice 68 : 45 GTK II Gdynia
84 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 75 : 69 Huragan Wołomin
Kolejka 15 (2021-12-05 - 2022-01-05)
85 AZS Uniwersytet Gdański 69 : 60 Grot Pabianice
86 Agapit Olsztyn 69 : 60 AZS Uniwersytet Warszawski
87 SMS PZKosz Łomianki 72 : 62 AZS Politechnika Gdańsk
88 Huragan Wołomin 60 : 78 AZS UMCS II Lublin
89 GTK II Gdynia 45 : 70 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
90 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 71 : 77 Mon-Pol Płock
Kolejka 16 (2022-01-08 - 2022-01-11)
91 AZS UMCS II Lublin 55 : 58 Mon-Pol Płock
92 TopMarket Pruszków 78 : 49 SMS PZKosz Łomianki
93 AZS Politechnika Gdańsk 95 : 100 Agapit Olsztyn
94 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 51 : 52 GTK II Gdynia
95 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 57 : 51 AZS Uniwersytet Gdański
96 AZS Uniwersytet Warszawski 71 : 75 Huragan Wołomin
Kolejka 17 (2022-01-15 - 2022-03-13)
97 Mon-Pol Płock 70 : 66 AZS Uniwersytet Warszawski
98 SMS PZKosz Łomianki 59 : 82 Grot Pabianice
99 GTK II Gdynia 87 : 51 AZS UMCS II Lublin
100 TopMarket Pruszków 75 : 36 AZS Politechnika Gdańsk
101 Huragan Wołomin 88 : 83 Agapit Olsztyn
102 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 60 : 110 AZS Uniwersytet Gdański
Kolejka 18 (2022-01-22 - 2022-01-22)
103 Agapit Olsztyn 70 : 65 Mon-Pol Płock
104 AZS UMCS II Lublin 35 : 47 AZS Uniwersytet Gdański
105 Grot Pabianice 58 : 89 TopMarket Pruszków
106 AZS Politechnika Gdańsk 54 : 51 Huragan Wołomin
107 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 70 : 66 SMS PZKosz Łomianki
108 AZS Uniwersytet Warszawski 83 : 57 GTK II Gdynia
Kolejka 19 (2022-02-05 - 2022-02-06)
109 AZS Uniwersytet Gdański 77 : 58 AZS Uniwersytet Warszawski
110 SMS PZKosz Łomianki 58 : 68 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
111 Grot Pabianice 80 : 56 AZS Politechnika Gdańsk
112 Mon-Pol Płock 69 : 61 Huragan Wołomin
113 GTK II Gdynia 73 : 59 Agapit Olsztyn
114 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 67 : 84 TopMarket Pruszków
Kolejka 20 (2022-02-16 - 2022-02-27)
115 AZS UMCS II Lublin 64 : 61 SMS PZKosz Łomianki
116 Agapit Olsztyn 85 : 83 AZS Uniwersytet Gdański
117 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 52 : 93 TopMarket Pruszków
118 Huragan Wołomin 85 : 60 GTK II Gdynia
119 AZS Politechnika Gdańsk 81 : 68 Mon-Pol Płock
120 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 61 : 77 Grot Pabianice
Kolejka 21 (2022-02-19 - 2022-02-20)
121 Grot Pabianice 97 : 43 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
122 SMS PZKosz Łomianki 42 : 58 AZS Uniwersytet Warszawski
123 GTK II Gdynia 67 : 70 Mon-Pol Płock
124 AZS Uniwersytet Gdański 61 : 58 Huragan Wołomin
125 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 83 : 68 AZS Politechnika Gdańsk
126 TopMarket Pruszków 59 : 50 AZS UMCS II Lublin
Kolejka 22 (2022-02-12 - 2022-02-27)
127 AZS UMCS II Lublin 69 : 60 Grot Pabianice
128 AZS Uniwersytet Warszawski 64 : 80 TopMarket Pruszków
129 AZS Uniwersytet Gdański 72 : 61 Mon-Pol Płock
130 Agapit Olsztyn 91 : 60 SMS PZKosz Łomianki
131 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 57 : 63 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
132 AZS Politechnika Gdańsk 78 : 79 GTK II Gdynia
Kolejka 23 (2022-03-06 - 2022-03-06)
133 AZS Uniwersytet Gdański 74 : 68 GTK II Gdynia
134 SMS PZKosz Łomianki 79 : 65 Huragan Wołomin
135 Grot Pabianice 78 : 56 AZS Uniwersytet Warszawski
136 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 61 : 63 AZS Politechnika Gdańsk
137 TopMarket Pruszków 90 : 68 Agapit Olsztyn
138 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 83 : 60 AZS UMCS II Lublin
Kolejka 24 (2022-03-06 - 2022-03-06)
139 Mon-Pol Płock 74 : 50 SMS PZKosz Łomianki
140 AZS UMCS II Lublin 65 : 49 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
141 AZS Uniwersytet Warszawski 59 : 63 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
142 Huragan Wołomin 51 : 86 TopMarket Pruszków
143 Agapit Olsztyn 71 : 49 Grot Pabianice
144 AZS Politechnika Gdańsk 66 : 73 AZS Uniwersytet Gdański
Kolejka 25 (2022-03-12 - 2022-03-12)
145 SMS PZKosz Łomianki 67 : 63 GTK II Gdynia
146 Grot Pabianice 83 : 57 Huragan Wołomin
147 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 59 : 79 AZS Uniwersytet Warszawski
148 TopMarket Pruszków 79 : 42 Mon-Pol Płock
149 AZS UMCS II Lublin 56 : 82 AZS Politechnika Gdańsk
150 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 59 : 72 Agapit Olsztyn
reklama

Sonda

Czy Polska powinna zrezygnować z części suwerenności, jeśli to będzie warunek otrzymania pieniędzy z Unii Europejskiej w ramach KPO, czyli Krajowego Planu Odbudowy?


Zobacz komentarze (12)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.