REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Zjazd Hufca ZHP “Podlasie” w Siedlcach

W sobotę 28 października odbył się Zjazd Hufca ZHP “Podlasie” w Siedlcach.

W trakcie Zjazdu instruktorzy i instruktorki hufca mieli okazję podsumować ostatnie 4 lata działań harcerskich oraz podziękować poprzedniej komendzie za ich poświęcenie i włożony trud w ich pracę. Następnie w głosowaniu wybrana została nowa Komenda Hufca, która przez następne 4 lata dbać będzie o ok. 200 zuchów i harcerzy z całego powiatu siedleckiego.

Na czele, jako komendantka hufca stanie pwd. Aleksandra Murawska, a finansami zarządzać będzie dh. Małgorzata Murawska – skarbniczka Hufca. Ponadto powołani zostali zastępcy komendantki: ds. programu – pwd. Katarzyna Rucińska, ds. pracy z kadrą – pwd. Kamil Dołęga, ds. organizacyjnych – pwd. Aleksander Panasiuk oraz ds. promocji – pwd. Zofia Żądełek.

Komenda Hufca serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z Siedlec i okolic do wstępowania do Związku Harcerstwa Polskiego, a chętnych nauczycieli, wychowawców i społeczników do zostania instruktorami i założenia drużyny harcerskiej! Z siedleckimi harcerzami można się z skontaktować poprzez fanpage na Facebooku “Hufiec ZHP “Podlasie” w Siedlcach” (https://www.facebook.com/profile.php?id=100064457751616 ) lub wiadomość e-mail: siedlce@zhp.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje