REKLAMA
25.5 C
Siedlce
Reklama

Oficer prasowa siedleckiej policji tłumaczy reakcję patrolu na parkowanie na trawnikach

– Prosimy o zrozumienie tej sytuacji. Policjanci istotnie byli oddelegowani do konkretnych zdań, związanych z wizytą premiera w Siedlcach. Proszę sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby podczas ich służby wydarzyło się coś nieprzewidzianego, złego, a oni zamiast wykonywać swoje zadania, wypisywaliby mandaty za złe parkowanie – mówi pani rzecznik.

Ale daje też nadzieję oburzonym siedlczanom, że kierowcy stawiający się ponad prawem mogą jednak ponieść konsekwencje. Mieszkańcy, którzy mają zdjęcia i nagrania z tamtego dnia, mogą je wysłać do policji na pocztę mailową.

Macie zdjęcia? Wysyłajcie! A my będziemy pytać, czy dotarły i czy kierowcy ponieśli konsekwencje.

– Wszelkie materiały dowodowe można wysłać na adres: kmpsiedlce@ra.policja.gov.pl – informuje Ewelina Radomyska.

Przeczytaj także: “Czy będą mandaty za parkowanie samochodów na trawnikach?”

24 KOMENTARZE
 1. a po wysłaniu dostaniecie maila z policji z pytaniem o podanie swoich danych osobowych i będziecie świadkami wzywanymi na przesłuchanie… a jak nie podacie to dostaniecie kolejnego maila że “z uwagi na brak podania danych” sprawa zostaje skierowana do umorzenia…
  kartonowe państwo…

  Odpowiedz moderated
 2. No i git, gitara! Obatelki i obatele, materiały dowodowe w jakiejś sprawie macie? To się podzielcie.

  Odpowiedz moderated
 3. Dziś przyjeżdża do Siedlec Trzaskowski, mam nadzieję że pani Zaczyńska z równie wielką gorliwością będzie ścigać tych, co źle zaparkują i na policję donosić!

  Odpowiedz moderated
 4. Smutne ale prawdziwe
  To tylko potwierdzenie stanu co PIS zrobił z tym krajem – służby mundurowe to nic innego jak RZĄDOWA MILICJA do ochrony ich ciemnych interesów i ochrony przed rozwścieczonym narodem.
  A jak ktoś ma wątpliwości to proszę pooglądać w niezależnych od PISu mediach co MILICJANCI w służbie PISowi robią w warszawiakami 10 każdego miesiąca.

  Odpowiedz moderated
  • Ty formalny, smutny i prawdziwy oraz nieśmiały – Przypomnę ci co było za czasów twoich ulubieńców czyli PO – zdrajców Polski, karali Nas Polaków za wszystko, pieniądze w Polsce nie były Polaków, co roku na Marszu Niepodległości 11 Listopada kopali Nas i odwoływali Nasze legalne marsze i non stop były zadymy z Policją, no faktycznie wtedy było lepiej, a ty masz problem o to, że w końcu jest normalnie i nikt nas nie chce karać za wszystko we własnym kraju, tak właśnie wygląda wolny kraj w którym rządzi PiS, a nie zniewolony naród ciągle kopany i okradany przez proniemieckie czy prorosyjskie partie. Obudź sie chłopie i nie siej tej swojej durnej propagandy.
   Całe szczęście nadszedł koniec tego i nigdy już to nie wróci…

   Odpowiedz moderated
  • Ale, że co? Strzelają z broni gładkolufowej do bezbronnych gorników, o przepraszam przejęzyczyłem się, to znaczy strzelają do biednych warszawiaków?

   Odpowiedz moderated
 5. Powinni wezwać przez radio patrol drogówki, który by powystawiał mandaty. To trwa 15 sekund góra.

  Odpowiedz moderated
 6. Mam pytanie. Czy ta osoba która rozdmuchała ten temat nigdy nie zaparkowała na trawniku albo w innym miejscu niedozwolonym? Czy ta osoba nigdy nie przekroczyła prędkości? Czy osoba nigdy nie popełniła żadnego wykroczenia? I co się takiego stało, że poparkowali na trawniku? Czy komuś coś złego się stało? Gdzie mają parkować? Ludzie dokąd ten świat zmierza???

  Odpowiedz moderated
  • Rzekłbym abstrahując od powyższego przypadku – z namaszczeniem polityków cieciej eRPe ten mały nadwiślański świat zmierza w kierunku upadku jednostki, braku honoru i donosicielstwa – vide koronapanika w wydaniu POPiS…
   Ojciec z dziećmi przed blokiem na zabawkach, a tu angle pojawia się patrol policyjny w tandemie z żandarmeria wojskową i doprowadzają dzieci do płaczu, a opiekuna do czerwonej gorączki – nie covid, bynajmniej – powód… pisoskie #zostańWDomu

   Dziś mamy narut wybrany, wychowany na nowych wzorcach… Jezusa niejeden “katolik” sprzedałby za połowę ceny JUDAsza.
   JUDZIĆ – w polskim języku nie ma wątpliwości o złych konotacjach tego wyrażenia.

   Dziel i rządź, a bałwany się roztopią.

   Odpowiedz moderated
  • osoba która rozdmuchała ten temat nigdy nie zaparkowała na trawniku, bo w mieście używa roweru zamiast auta

   Odpowiedz moderated
 7. Kilka miesięcy temu na przejściu dla dla pieszych na czerwonym świetle przebiegł mi mężczyzna ok. 50 lat, a ja musiałem ostro wyhamować. W korku aut w stronę centrum stał radiowóz, więc się zatrzymałem i powiedziałem do policjanta, że powinien chyba zareagować w takiej sytuacji. Odpowiedział, “Z mojej perspektywy wyglądało to inaczej” i żebym jechał i problemów nie robił. Czyli ja przejechałem na czerwonym, ludzie przy przejściu stoją na zielonym, a jedyny normalny to ten przebiegajacy? To milicja i szacunek do nich trudno.

  Odpowiedz moderated
 8. Nie warto… wysłałem na policję filmik jak kierowca prawie potrącił na pasach pieszych. Policja przyjęła zgłoszenie wezwała kierowcę na komisariat. Poczym wystawiła mu mandat za brak wskazania kto jechał autem. Dziękuję można się rozejść.

  Odpowiedz moderated
 9. @J23:
  Jak masz środkową linię przerywaną i nie ma znaku zakazu to możesz zaparkować na pasie ruchu!

  Odpowiedz moderated
 10. takie widoki to codzienność na wielu siedleckich ulicach. Niektórzy nagminnie i umyślnie, codziennie zamiast wjechać na podwórko zostawiają auta przed posesją na trawnikach. Zagraża to bezpieczeństwu, ponieważ jeśli sąsiad ma wyjazd bezpośrednio przy tym trawniku to ma bardzo ograniczoną widoczność. Ale jak widać policja w siedlcach woli chować się po kątach i udawać że coś robią.

  Odpowiedz moderated
 11. Głupie tłumaczenie, mogli wezwać wsparcie….chyba, że mieli na odprawie przekazane, że wyznawcy pismafii są bezkarni…..

  Odpowiedz moderated
 12. Ja będę robiła 1 listopada . Mieszczuchy wlazły z parkingiem na cmentarz w Oleksinie na miejsce pościęcone.

  Odpowiedz moderated
 13. A jakby obok doszło do pobicia lub kradzieży to też by nie mogli reagować, bo zostali oddelegowani do wyższych celów xd

  Odpowiedz moderated
 14. tłumaczenie żałosne jak sama formacja milicji – wykonują swoje zadania jak kiedyś ormo i zomo

  Odpowiedz moderated
 15. należy oddelegować odpowiednią ilość milicjantów , podczas protestów covidowych i kobiet mieliście wystarczającą ilość milicjantów do pałowania obywateli

  Odpowiedz moderated
 16. Kierowca tego samochodu ma prawo nie wiedzieć (bez urazy, że rejestracja WSI sam bym nie wiedział na jego miejscu, zresztą nie wszyscy siedlyczanie także o tym wiedzą) otóż po drugiej stronie (tego miejsca w, którym zaparkował kierowca tego samochodu) jest parking owszem nie tak duży, ale śmiało kilka a nawet kilkanaście samochód może zaparkować.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje