
W Suchożebrach doszło do zderzenia trzech samochodów.
W niedzielę, 21 sierpnia, przy pomniku żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych na leśnej polanie koło Jerzysk w gminie Łochów odbędą się uroczystości upamiętniające 78. rocznicę bitwy pod tą miejscowością, połączone z obchodami święta Wojska Polskiego.
27 czerwca w Jerzyskach, na terenie Nadleśnictwa Łochów, odbędzie się Nadbużański Bieg Łosia.
W najbliższą niedzielę 18 sierpnia na leśnej polanie w Jerzyskach (gm. Łochów) zostaną zorganizowane obchody rocznicy bitwy z wojskami niemieckimi, którą przed 75 laty w pobliżu tej miejscowości stoczyły oddziały Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych.
Setki mieszkańców gminy Łochów i gości wzięło udział w niedzielnych (19 sierpnia) obchodach 74. rocznicy bitwy pod Jerzyskami. Podczas uroczystości odsłonięto i poświęcono odnowiony pomnik, który teraz – zgodnie z prawdą historyczną - upamiętnia walczących tu i poległych żołnierzy AK i NSZ.
W niedzielę 19 sierpnia na leśnej polanie w Jerzyskach (gm. Łochów) odbędą się uroczystości związane z 74. rocznicą bitwy, jaką w pobliżu tej miejscowości stoczyły oddziały Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych z wojskami niemieckimi.
Mimo chłodu i deszczu prawie tysiąc osób oglądało w niedzielę 20 sierpnia rekonstrukcję bitwy pod Jerzyskami z sierpnia 1944 roku.
Setki mieszkańców gminy Łochów uczestniczyło dzisiaj (20 sierpnia) w uroczystościach upamiętniających 73. rocznicę bitwy pod Jerzyskami. Nie wystraszył ich nawet padający od rana deszcz.
Dzisiaj o godzinie 9.30 na cmentarz w Jerzyskach przyjechał szef PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.