REKLAMA
22.1 C
Siedlce
Reklama

Jaka polityka, taki zamach

W sekretariacie burmistrz Sokołowa Podlaskiego doszło do awantury. – Powinniście wiedzieć, do czego prowadzą tendencyjne artykuły i nagonki na poszczególne osoby – skomentował członek zarządu sokołowskiej PO na prowadzonym przez siebie fanpage’u. Wydarzenie w urzędzie miasta powiązał z artykułem na portalu internetowym. A jakie są fakty?

W czwartek 6 czerwca, tuż po godz. 1 w nocy, na stronie na Facebooku, określającej się jako „oficjalny „hejterski” fanpage miasta Sokołów Podlaski”, opublikowano alarmujący wpis: „W dniu wczorajszym nastąpiło wtargnięcie agresywnego mężczyzny do UM, który w pierwszej kolejności zaatakował Damiana Fiołka żądając informacji, na jakich zasadach został zatrudniony i jakim prawem przebywa w UM, następnie próbował wtargnąć do gabinetu p. Burmistrz, a zatrzymany przez pracowników popchnął urzędniczkę, naruszając jej nietykalność cielesną. (…)

Na miejsce została wezwana policja, która wyprowadziła agresora z urzędu i nałożyła na niego mandat karny”. Kilka godzin później post ten udostępniono na oficjalnym fanpage’u „Platforma Sokołów”, który – jak udało się nam ustalić – prowadzi ta sama osoba, członek zarządu sokołowskiej PO.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że opisany wyżej „agresor” jest znany „ze swoich występów” oraz że „nikt normalny tak się nie będzie zachowywał”. Jest też moralizujący komentarz: „(…) Wobec zaistniałej sytuacji powinniście wiedzieć, do czego prowadzą tendencyjne artykuły i nagonki na poszczególne osoby. Jak również powinniście wiedzieć, że mogą się skończyć nieszczęściem. (…)

Wiele osób nie pogodziło się z przegraną i będą robić wszystko, żeby torpedować pracę nowej burmistrz, dorabiać teorie do podejmowanych decyzji, oraz będą odstawiać cyrki i histerie robiąc z siebie męczenników za sprawę. A, że to w rzeczywistości ich działania stają się skrajnie niebezpieczne (to nie jest jedyna sytuacja), tego już nie zauważą. Ale ja widzę (…)” – napisała osoba administrująca portalem. Przypomniała też, że „to media odpowiadają za atak na prezydenta Adamowicza”.

Co wspólnego mają media z petentem, awanturującym się w sekretariacie pani burmistrz?

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym papierowym i e-wydaniu „TS” nr 24.

5 KOMENTARZE
  1. Jak nie wiecie, o co chodzi to nie komentujcie. W Sokołowie mamy nowe władze spod znaku tęczowej koalicji które odstawiają cyrki! Wymyślili zamach żeby ukryć swoją nieudolność i kolesiostwo przy zatrudnianiu pracowników obnażone przez lokalne media. Dopiero 45 dni urzędowania a dziennikarze już się nie wyrabiają z opisami tego co wyrabiają .

    Odpowiedz moderated
  2. Wywiad z najsłynniejszym sokołowskim pieniaczem i awanturnikiem to jest osiągnięcie. Chapeau bas.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Wybuch gazu w bloku na I piętrze. Z mieszkania wypadło okno i część ściany

Na osiedlu ul. Stacyjna w Garwolinie w bloku na...

Łuków: Nie żyje adwokat Łukasz Jończyk. Trwa zbiórka na pomoc rodzinie

Łukasz Jończyk zginął 10 lipca w wypadku drogowym. Tego...

Samochód przewrócił się na dach, a drugi na bok

12 lipca po godz. 17 policjanci otrzymali zgłoszenie o...

Siedlce: Upadek z wysokości

Podczas prac budowlanych przy ul. Konarskiego w Siedlcach doszło...

Zostawiła gotujące się jedzenie na kuchence. Interweniowali strażacy

Wczoraj (16 lipca) w jednym z mieszkań przy ul....

Wypadek w Czepielinie (aktualizacja)

Po godz. 15 w Czepielinie (gm. Mordy) doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje