REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Wpadł w trakcie legitymowania przez policjantów

Sokołowscy policjanci ujawnili amatora substancji, których posiadanie jest zabronione. 28-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

28 września około godz. 18.40 policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji w trakcie patrolowania ulic Sokołowa Podlaskiego zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci z uwagi na to wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się być 28-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego.  W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie dwa woreczki: jeden z białym proszkiem, a drugi z suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że substancjami są amfetamina i marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

(za KPP Sokołów Podlaski)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje