REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy.

Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

– Startujemy z listy nr 1, ja jestem na niej „jedynką” – rozpoczęła autoprezentację Monika Polak. – Całe moje dorosłe życie związane jest z Siedlcami. Pracuję z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami. Prowadzę przedszkole niepubliczne.Jestem również radną Miasta Siedlce. Na naszej liście są osoby wykonujące różne zawody, od przedsiębiorców po rolników. Praca jest głównym zagadnieniem,które poruszamy w kampanii. Chcemy Polski, w której żyje się normalnie. Jesteśmy z dala od politycznego szczucia. Będziemy współpracować z każdym, komu dobro kraju i jego mieszkańców leży na sercu.

Listę Bezpartyjnych zamyka siedlczanin Andrzej Ryś.

– W dzisiejszych czasach mnóstwo energii przedsiębiorców idzie na walkę z biurokracją i nieżyciowymi przepisami, z systemem, który przykręca na nich śrubę. Po to startuję do Sejmu, żeby to zmienić. Potencjał polskich przedsiębiorców powinien być wykorzystany na rozwój biznesu, innowacyjne i kreatywne do niego podejście. Trzeba stworzyć im ku temu warunki.

– Chcemy, żeby było lepiej niż jest. Po prostu – dodał Marek Lendzion, siedlczanin, pracownik ochrony, startujący z pozycji nr 14.

Pełna lista kandydatów Bezpartyjnych Samorządowców w okręgu nr 18.

78 KOMENTARZE
 1. (…)Szczególnie jedynka. Myślę że nie przekroczą błędu statystycznego. Czyli BŁĄD statystyczny.

  Odpowiedz moderated
   • …. raczej to praca dla tych, co nie potrafią robić coś bardziej pożytecznego dla siebie i dla własnej rodziny.
    Dla większości to tylko autopromocja na plakatach

    Odpowiedz moderated
 2. A kandydat na senatora gdzie, skoro tacy bezpartyjni. Czy też mają już pakt o wladze?
  A gdzie reszta siedleckich bezpartyjnych?
  Co to za twór partia- bezpartyjni? Zaczynają od kłamstwa?

  Odpowiedz moderated
  • A pomyślałeś, że ludzie pracują? Osoby, które mogły się pojawić to przyszły reprezentować okręg. Bezpartyjni to ruch polityczny, nie przynależą do żadnej partii, ale widzę, że trudno to co niektórym zrozumieć.

   Odpowiedz moderated
   • Gdzie i kiedy odbędzie się zebranie wyborcze bezpartyjnych kandydatów z okręgu 18 z mieszkańcami Siedlec
    Debata wyborcza byłaby pomocna przy decyzji komu oddać głos

    Odpowiedz moderated
   • Takie spotkania powinny odbywać się w dniu wolnym od pracy. Wtedy nie byłoby takiej wymówki, że nie mogą tu być bo pracują.
    Jak oni traktują elektorat- tak elektorat potraktuje ich przy urnach wyborczych.

    Odpowiedz moderated
  • Hej Wesoły Romeczku – Bezpartyjni to nie partia, tylko Ruch polityczny – nie trzeba należeć do żadnej partii, żeby startować w wyborach, nie jest także wymogiem wystawianie kandydata na senatora, warto posłuchać lub poczytać, żeby później zacząć hejtować – widocznie nie odrobiłeś lekcji z wiedzy o społeczeństwie.

   Odpowiedz moderated
   • Ja jestem nauczycielem wiedzy o społeczeństwie ,a jednocześnie kandydatką do sejmu z nr 4. Powiem tak nijak to się to wszystko ma do lekcji z wiedzy o społeczeństwie .Rozczarowana . Pozdrawiam

    Odpowiedz moderated
    • Jeżeli Agnieszka H. jest reżyserką a nie jest reżyserem, to dlaczego Bożena U. jest nauczycielem a nie jest nauczycielką ?

     Odpowiedz moderated
    • i co z tego? musieli zarejestrować się jako partia, żeby w ogóle startować do sejmu. myślę, że to fajna alternatywa, patrząc na to, że mamy tyle partii. potrzebni są ludzie co nie są wkupieni w żadną partię i zależy im na dobru Polaków a nie na stołku i wzbogacaniu się na obywatelach

     Odpowiedz moderated
  • Przecież różnica to w subwencji. Chodzi tylko o kasę. Partia dostaje a inne komitety nie.
   I tyle w temacie

   Odpowiedz moderated
 3. Startujemy aby pokazać POLAKOM że mają wybór i przerwać tą polaryzację sceny politycznej.
  Jesteśmy „opluwani” przez kandydatów KO nazywają nas przystawką PIS a zarazem popierają naszego kandydata do Senatu (bo ich blok nie zdobył wymaganych 2000 podpisów). Chcemy przerwać wojnę polsko polską. W POLSCE oprócz zwolenników rządzących i zwolenników totalnej opozycji istnieją jeszcze ugrupowania które niosą NORMALNOŚĆ.
  Ugrupowania takie jak KO LEWICA TRZECIA DROGO uzurpują sobie nazwę jedynie demokratycznej opozycji. Gdzie ich demokracja skoro odmawiają innym wyborcom głosowania na BEZPARTYJNYCHN SAMORZĄDOWCÓW .W wyborach 15-10-2023 wyborczy pokażą demokrację.

  KANDYDAT DO SEJMU LISTA NUMER 1 POZYCJA 2

  Odpowiedz moderated
  • A jak można nazwać “bezpartyjnych”, jeśli jedynka w okręgu 7 jest członkiem PISu? 🙂

   Odpowiedz moderated
   • był w PiS-ie i nie jest w PiS-ie – jedynka z Chełmskiego, od 20.08. Zrezygnował z partii jednak w PKW nadal widnieje, że jest. Zgodnie z PKW mamy jednego kandydata z PiS jednego z PSL i jednego z PO

    Odpowiedz moderated
   • Startujący na posła przedsiębiorca Dariusz Langa oraz fotografka Ewa Gawęda, ubiegająca się o miejsce w Senacie promują swoje kandydatury jako “bezpartyjne”, choć w polu “przynależność do partii politycznej lub poparcie”, wyraźnie widnieje napis: członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość.

    Odpowiedz moderated
  • Piękna Bożenka byłą w pracy .Jako nauczyciel nie mam możliwości skorzystania z urlopu na żądanie w takim celu. Jest mi bardzo przykro ,że ,mnie na niej nie było i że były tylko 4 osoby. Widocznie tak miało być. Pozdrawiam wszystkich moich sympatyków.

   Odpowiedz moderated
  • …. w gminie zbuczyn ja znajdziesz bo tam urzeduje. W Siedlcach jeszcze nic nie zrobila dobrego bo rzadko tu bywa

   Odpowiedz moderated
 4. Bezpartyjny Andrzej Ryś!!! wspieramy i trzymamy kciuki!
  Normalna Polska!!! Bezpartyjni Samorządowcy
  Nie PiS i nie PO

  Odpowiedz moderated
 5. Mój głos idzie na jedynkę – Monikę, pozdrawiam nasze piękne Siedlce. Mam nadzieję że więcej osób się otworzy na nowe opcje, ile jeszcze będziemy głosować na to samo? Dajmy bezpartyjnym szansę

  Odpowiedz moderated
 6. Ciekawostka
  W okręgu 47 obejmującym powiaty węgrowski miński i garwoliński pakt senacki czyli zjednoczona opozycja nie ma kandydata! Jedynym opozycyjnym kandydatem na senatora w tym okręgu jest mecenas Zbigniew Widelski. Doświadczony prawnik i człowiek. Kandydaturę Bezpartyjnego Zbigniewa Widelskiego poparli w mediach społecznościowych między innymi burmistrz Mińska Mazowieckiego i Senator Krzysztof Kwiatkowski. Doświadczeni politycy i ludzie. Te wybory nie są za jednym czy drugim szyldem partyjnym tę wybory to plebiscyt czy jesteśmy za umiarem i zdrowym rozsądkiem, za normalną Polską czy za politycznym biciem piany. PiS i PO nie są w stanie wyrwać się z tego klinczu same, pomóżmy im wybierając dostępne alternatywy najlepiej BEZPARTYJNYCH.

  Odpowiedz moderated
 7. Nowa jakość, młodość, niestety pracujemy , nie możemy być wszyscy razem.

  Zapraszamy serdecznie w niedzielę na 13 do Wyszkowa , na prezentację północnej części okręgu wyborczego

  Pozdrawiam Serdecznie
  zapraszam na Facebooka

  Przemysław Mikulak pozycja numer 3 Rolnik

  Odpowiedz moderated
  • Po co zapraszasz na Facebooka ?
   Czy nie lepiej zrobić wiec wyborczy w Siedlcach najlepiej w dniu wolnym od pracy, aby wszyscy kandydaci byli dostępni dla elektoratu

   Odpowiedz moderated
 8. Do sceptyków
  W wariancie optymistycznym (z punktu widzenia opozycji) jak i w tym mniej optymistycznym cała opozycja powinna kibicować Bezpartyjni Samorządowcy . Wejście przedstawicieli tego komitetu do parlamentu w “najgorszym wypadku” znacząco osłabi radykałów i to nie tylko w PiS ale i po stronie opozycyjnej. Nam wszystkim wyjdzie to na dobre! Alternatywą jest koalicja PiS z radykałami.

  Odpowiedz moderated
 9. Jedno pytanie: co zrobiła ta pani jako radna? Na ile zadłużyła Siedlaczan?
  Gdzie jest darmowa komunikacja, obniżenie podatków, podwyżki dla nauczycieli itd?

  Odpowiedz moderated
  • A kto samorządom zabrał pieniądze?! Z pustego to i Salomon nie naleje… wille+, działki i inne apanaże kosztują nas podatników a przede wszystkim kasę samorządów

   Odpowiedz moderated
 10. Zapraszamy na media społecznościowe, to o wiele lepsze źródło informacji o kandydatach od banerów wiszących dosłownie wszędzie!!!
  eko zobacz Baner BEZPARTYJNEGO KANDYDATA na Fb 🙂

  Odpowiedz moderated
 11. Bezpartyjni… przecież Sąd orzekł w trybie wyborczym że to pomocnicy PiS finansowani przez prezesa i spółkę a Tusk nie musi przepraszać za to stwierdzenie 🙂

  Odpowiedz moderated
  • trzeba czytać ze zrozumieniem a przede wszystkim MYŚLEĆ, co z tego ze czytasz niezalezne media skoro nie potrafisz zrozumieć o co tak naprawdę chodzi w wyroku

   Odpowiedz moderated
   • Dobry wieczór, bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane komentarze pod tym artykułem.

    My Bezpartyjni Samorządowcy jesteśmy po to żeby działać.

    Dziękuję koleżankom i kolegom z Siedlec za prezentację i jednocześnie zapraszam Wszystkich Państwa do wysłuchania prezentacji z Wyszkowa, która odbedzie sie już w najbliższą niedzielę o godzine 13:00.

    Polska, w której docenia się Twoją prace jest możliwa!

    Łączę ukłony
    Adrian Grzegorczyk

    Odpowiedz moderated
 12. Było PO
  Jest PiS
  Te same twarze od 30 lat.
  Czas coś zmienić.
  Skoro są z Siedlec i chcą działać….
  Ja dam im szansę

  Odpowiedz moderated
  • Czy to nie jest zamalo, bo z Siedlec? Mieliśmy niedawno pana w PO. Raczej nie było powodów do dumy.
   Ja dalej nie mam na kogo zagłosować…
   Totalne dno.
   Zresztą ostatnie 30 lat mówi samo za siebie.

   Odpowiedz moderated
   • …. wyjaśniam że na tej liście prawdziwych kandydatów z Siedlec jest niewiele, Są to reprezentanci różnych okolicznych gmin lub są od niedawna Siedlczanami. A na tej liście reprezentują nasze miasto i mają wpisane Siedlce, które niewiele znają i tu nie mieszkają.
    Albo to hipokryzja, albo celowe wprowadzanie wyborcy w błąd

    Odpowiedz moderated
 13. Ludzie, powinniśmy dać szansę innej opcji i przerwać ten ciąg rozdawnictwa. Zacznijmy myśleć o naszych miastach i wsiach. PiS i PSL prześcigają się w rozdawaniu kasy na tekturowych czekach, a tak naprawdę subwencja dla Siedlec jest dramatycznie niska. W podobnej sytuacji w Polsce jest setki miast na prawach powiatu. Rząd wie o tym, ale niestety nie podejmuje tego problemu, udając, że go nie ma. Gminy wiejskie mają się dobrze, bo ich subwencja jest wielokrotnie wyższa. Poza tym, otrzymują wsparcie finansowe, czy to od Marszałka, czy to od rządu, zwyczajnie prześcigających się po to tylko, aby zyskać sobie względy tego, czy innego Wójta. Wpuśćmy świeże “powietrze” do Sejmu, nowy pogląd na sprawy samorządowe, a ocenimy ICH za cztery lata.

  Odpowiedz moderated
 14. Startują jako partia pod nazwą Bezpartyjni Samorządowcy. I mówią, że system ich do tego zmusza. Dobrze, że nie układ bo jeden już z układami miał walczyć i zbudował imperium układów, sitw, zależności, złodziejstwa, kłamliwej propagandy. I liczy na zwycięstwo, już kupił Sowietskoje Igristoje

  Odpowiedz moderated
 15. Kibicuje zebyscie w Siedlcach urwali jak najwiecej PISowi – to jest Wasz target. Zalatwcie poparcie koscioła zeby i oni was wyczytali z ambony – serio. nie żartuje.

  Odpowiedz moderated
  • Po co mają wyrywać głosy tylko PiS-owi ??? Czy inni gorsi ?
   Niech wszystkim wyrwą po równo. Ciekawe, czy im się uda to wykonać?

   Odpowiedz moderated
 16. Aaa to ci finansowani przez PiS jak stwierdził Sąd w trybie wyborczym? dlaczego wstydzili się pod banderą PiS startować?

  Odpowiedz moderated
 17. Czy Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że ta ich lista to rozbijanie głosów opozycji? Według sondaży nie mają szans by dostać się do sejmu a zabiorą głosy również opozycji. Takich “bezpartyjnych, współpracujących z każdym, antysytemowców” bezsensownie zabierających głosy opozycji było już wielu.

  Odpowiedz moderated
 18. Poseł, proboszcz i promesa. Tak PiS “kręci kampanię” przy dotacjach na kościoły.

  W rządowym programie odbudowy zabytków pieniądze przeznaczane są głównie na kościoły.
  A dotacje dla kościołów to wątek, który wielu kandydatów PiS zagospodarowuje już na użytek swoich kampanii. Politycy ruszyli na spotkania z proboszczami i stale publikują nowe zdjęcia.

  Odpowiedz moderated
 19. "W ponad połowie okręgów wyborczych będziemy wybierać posłów w liczbie niezgodnej z przepisami".

  W większości okręgów wyborczych do Sejmu powinno się przeprowadzić korektę liczby mandatów. Niektóre okręgi, np. Warszawa, Wrocław czy Poznań, powinny wybierać więcej posłów, bo przez lata zwiększyła się liczba ich mieszkańców. Inne, m.in. okręgi obejmujące Chełm, Łódź i Kielce, straciły mieszkańców i wybierają nieproporcjonalnie wielu parlamentarzystów. O zajęcie się korektą mandatów PKW wnosiła do marszałek Sejmu, ale została zignorowana.

  Odpowiedz moderated
 20. Na jego miejscu też bym się bał…..nagle skończy się strumień milionowych dotacji pod byle powodem…..

  “Róbcie wszystko, aby iść do wyborów i dobrze wybrać” – mówił Rydzyk na antenie Radia Maryja.

  Pozwolę sobie zrecenzować Ojca założyciela. ” Boje się ,że jak dojdzie opozycja do władzy to skończy się strumień pieniędzy obywateli dla mojego biznesu. Zaczną się kontrole – i co wtedy?”.

  A emeryci wymierają i bez pieniędzy z budżetu daleko nie pociągnie.

  Odpowiedz moderated
  • 1. Straszną rzecz powiedział p. Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk. Powiedział (cytuję przedmówcę) “Róbcie wszystko, aby iść do wyborów i dobrze wybrać”. No horror. Jak tak mógł? 🙂
   2. A teraz krótki elementarz kultury wypowiedzi. W Polsce nie mówi się po nazwisku tylko podaje się imię lub np tak jak ja dodaje się funkcje i tytuły naukowe. Dodam, że jeśli cytujesz to stawiasz “”. Kolega nie mający nazwiska lub pseudonimu tylko nazywa się Rydzyk Boi Się, Że PIS Przegra Wybory cytuje sam siebie stawiając “” cytując własną wypowiedź. Zarówno dziwny pseudonim, jak i dziwna praktyka cytowania samego siebie (czyżby zadufanie czy napuszenie). Mnie coraz mniej dziwi na tym świecie, oprócz tego, że dużo na forach w TS wypowiedzi bez oznaczenia nadawcy wiadomości. Zamiast przedstawienia się jakieś teksty propagandowe. Tak jakby pochodziły z jednej “stajni”.
   3. Emerytów będzie coraz więcej w stosunku do reszty społeczeństwa (starzejemy się szybko jako społeczeństwo).

   Odpowiedz moderated
   • Ty to może poucz kultury tych tłuków z PiS, którzy tylko “Tusk”, ‘Tusk”, “Tusk”, a i to nie wiem, czy nie od małej litery.

    Odpowiedz moderated
    • Kolego Astra
     1. Nikt na tym forum nie pisze o p. Tusku to i nie wypowiadam się. Dodam, że jak ktoś się wypowiada (ustnie) to nie wiem czy mówi z małej czy dużej litery bo to trudno odróżnić. 🙂 A przedmówca wypowiedział się o o. Dyrektorze dr Tadeuszu Rydzyku. To mu między innymi na to zwróciłem uwagę. Na dodatek sam siebie zacytował, co jest co najmniej dziwne. Postawił też Dyrektorowi Radia Maryja zdumiewający zarzut, który mnie jedynie rozśmieszył.
     2. A na razie zwrócę ci uwagę, że nazywanie w ramach nauki kultury swoich adwersarzy “tłukami” nie za wiele ma wspólnego z kulturą. 🙂
     3. A w ramach hasła opozycji “Wolność kocham i rozumiem” będę sam wybierał o czym piszę. Chyba mi wolno? Czy już nadszedł czas, że będziesz cenzurował o czym i o kim piszę? 🙂
     4. Dzięki, że podpisałeś się jako Astra, więc nie można wykluczyć, że nie jesteś z tej samej “stajni” co poprzednik. 🙂

     Odpowiedz moderated
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk niczego się nie boi.
   Kto ma inne zdanie, ten powinien lepiej poznać Ojca Tadeusza

   Odpowiedz moderated
 21. Jarosław Zieliński ostatnio – tak jak większość posłów PIS, którzy dwoją się i troją żeby być na wszystkich dożynkach, otwarciach, piknikach itp wyspecjalizował się w przecinaniu różnych wstęg – dostał ciekawy prezent.

  Podczas uroczystego otwarcia ścieżki rowerowej nieopodal Suwałk. Kandydat Konfederacji do Sejmu – Adrian Stankiewicz – postanowił wręczyć duże tekturowe nożyczki Jarosławowi Zielińskiemu z PiS “za zasługi w przecinaniu wstęg”.

  Odpowiedz moderated
  • Komuna to raczej nigdy nie odeszła z polskiej sceny politycznej za sprawą PO
   Jeśli “komuna wróciła wraz z PiS” to raczej poprawiła po poprzednikach
   Teraz ma chęć na powrót

   Odpowiedz moderated
 22. Sąd Drugiej Instancji oddalił zażalenie Bezpartyjnych Samorządowców ws Tuska i jego Słowach że są „PRZYSTAWKĄ PISU”

  Bezpartyjni Samorządowcy to przebrane PiSiory

  Odpowiedz moderated
  • …. podejrzewam, że to nawet mogą być “farbowane lisy” albo Hipokryci:)
   Po owocach ich poznamy a na razie zachowujmy ostrożność

   Odpowiedz moderated
 23. Jak to możliwe, że prezentacja “bezpartyjnych kandydatów” odbyła się w środku tygodnia i o takiej porze, że elektorat nie dopisał ? Czyżby to celowy zabieg ? Gdyby był inny termin i miejsce, to wtedy moglibyśmy podyskutować o ich programie wyborczym.
  Inna sprawa, że sami “Bezpartyjni” nie podeszli poważnie, aby się godnie zaprezentować i pokazała się tylko czwórka najbardziej aktywnych. Większość z nich nie przyszła na spotkanie. Od razu widać, że oni sami nie są przekonani do własnych szans w najbliższych wyborach.

  Odpowiedz moderated
 24. Obiecanki macanki a glupiemu skrzydla .Byłam piękna młoda i bogata zbierałam na lepsze zycie (teraz tak mówi konfederacja). Nagle wypadek i fju wszystko poszło się………….. zostałam z ręką w nocniku bez prawa do rety i kaleka. Moja beztroska nie trwała długo. W wieku 30 lat zostałam z niczym nie mogę dorobić mój opiekun bierze 620 zł ja 215 . Pisałam wszędzie i za Pis i za PO i PSl i do lewicy nawet ktoś z tych niby bezpartyjnych mi obiecał i co ? Nic teraz zostaje z 215zl. Bo mój opiekun chce zacząć żyć założyć rodzinę iść do pracy więc musi zrezygnować z zasiłku. Z mopsu mi odpisali ze nie dostanę tych 2600 bo mąż żyje i ma 1200 zł. A ja na leki wydaje 300zl nie wspomnę o pieluchach diecie opłatach. A w ZUS mam trwałe kalectwo beż prawa do rety bo pracodawcą mnie zatrudniał na umowę co dwa tygodnie bez oplat i oficjalnie nie pracowałam. Mi było tak dobrze więcej w kieszeni. Wszystkim dają tak dobrze mają emeryci biorą jak mają mało tzn 1800 to im zus dokłada 500 plus . A te 500 to miało być dla takich jak ja . I NA KOGO GLOSOWAC ????

  Odpowiedz moderated
  • Cóz, wybrałaś. “Mi było tak dobrze więcej w kieszeni.” Trzeba było płacić ubezpieczenie, podatki, składki, a nie żerować na ciężko pracujących.

   Odpowiedz moderated
  • … nie mają szans w sejmie jako ugrupowanie, ale każdy kandydat próbuje wypromować się indywidualnie, więc ta kampania wyborcza jest doskonałą okazją do wypromowania własnej twarzy na plakatach i w mediach. A dalej już większe szanse na uzyskanie lepszej fuchy poprzez rozpoznawalność twarzy

   Odpowiedz moderated
    • Nie dowiemy się tego jak nie będzie debaty z tymi kandydatami. Dopilnujmy tylko aby wszyscy kandydaci byli dostępni dla elektoratu na realnym spotkaniu i nie odsyłali do mediów

     Odpowiedz moderated
     • Taaa, kaczyński spotka się z normalnymi ludźmi którzy mieli by do niego konkretne pytania… konkrety kaczyńskiego – cenzura, izolacja, ośmieszanie, zadłużanie, antypolonizm.

     • Siedleccy “bezpartyjni” nie będą robić żadnych wieców ani publicznych spotkań z wyborcami. Nie mają na to czasu, bo pracują. Jednak po pracy, elektorat może spodziewać się spotkania z nimi przypadkiem w różnych miejscach, np. w sklepie, na targu czy u fryzjera a nawet na ulicy. W takich miejscach jest okazja na otrzymanie ulotki i bezpośrednie rozmowy z kandydatami do sejmu. Uścisk dłoni będzie dodatkowym wyróżnieniem za poparcie w wyborach.

 25. W sklepie spożywczym spotkasz bezpartyjnych. Jak idziesz po bułki to wciskają ci ulotki wyborcze
  Trzeba szybko robić zakupy i w nogi 🙂

  Odpowiedz moderated
 26. Mało który z nich jest z Siedlec. Przeważnie z okolicznych wiosek a miastowych niewiele. Oni walczą o własne stołki a nie o sprawy naszego miasta

  Odpowiedz moderated
 27. Szału nie było na wyborach
  Zgodnie z oczekiwaniem nie mieli szans, ale mieli okazję do autopromocji 🙂
  Polityczny plankton czeka na wybory samorządowe

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z...

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje