REKLAMA
-3.3 C
Siedlce
Reklama

Tomasz Jaszczuk kończy karierę – pożegna się podczas pikniku sportowego w Karczach

Jest rekordzistą Polski juniorów, a jako senior wielokrotnie sięgał po medale w mistrzostwach kraju. Z powodzeniem reprezentował też Polskę podczas międzynarodowych zawodów. Skoczek w dal – Tomasz Jaszczuk żegna się z profesjonalnym sportem.

Oficjalnie ogłosi to podczas pikniku sportowego w rodzinnych Karczach (gmina Zbuczyn). Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 23 września o godz. 14. W ramach wydarzenia zaplanowano sportowe atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Nie zabraknie też poczęstunku. Wśród gości będzie m.in. kulomiot Jakub Szyszkowski – wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

Tomasz Jaszczuk przez lata był ambasadorem sportu w naszym regionie. Reprezentował siedlecką Pogoń i WLKS Nowe Iganie. Później kontynuował swoją karierę w AZS AWF Katowice. Podczas pikniku w Karczach będzie chciał podziękować kibicom, sponsorom i mediom za udzielane mu wsparcie.

Tomka zapamiętamy jako osobę, która zapisała jedną z piękniejszych kart w historii siedleckiego sportu ostatnich lat. Dziękujemy za sukcesy i emocje, których dostarczał. Prawdziwy atleta z krwi i kości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje