REKLAMA
21.8 C
Siedlce
Reklama

Spotkanie z Joanną Jax w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim

Joanna Jax jest Finalistką Festiwalu Pióro i Pazur, w kategorii na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014 oraz Laureatką Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników).

28 września w czwartek, o godz. 18.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim, ul. Piłsudskiego 1a, odbędzie się spotkanie z Joanną Jax.

Pisarka zadebiutowała w 2014 r. powieścią „Dziedzictwo von Becków”, która zachwyciła zarówno recenzentów, jak i czytelników. Jej kolejne książki to: „Długa droga do domu” i „Piętno von Becków”. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli sześciotomowy cykl powieściowy – „Zemsta i przebaczenie” oraz cykl „Zanim nadejdzie jutro”, a także kolejne powieści „Syn zakonnicy”, „Milczenie aniołów” i „Róże Petersburga”.

Joanna Jax jest Finalistką Festiwalu Pióro i Pazur, w kategorii na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014 oraz Laureatką Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników). Ponadto była dwukrotnie nominowana do Książki Roku 2017 i 2018 portalu Lubimy Czytać w kategorii „książka historyczna”.

– W Bibliotece porozmawiamy o nowej książce pisarki pt. „Na obcej ziemi. Czas pokuty”. Uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie okazją do poznania Autorki, ale też niepowtarzalną lekcją historii – zachęca Katarzyna Pskiet z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „TOP 10 pisarzy bestsellerów”. Rozmowę poprowadzi Paweł Jaskulski.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje