Na parkingu jednego ze sklepów spożywczych w Siedlcach doszło do uszkodzenia trzech samochodów przez kierującą peugeotem. Kobietę ujęli świadkowie zdarzenia. Stan jej trzeźwości nie pozwalał nawet na dmuchnięcie w alkomat...
Do zdarzenia doszło wczoraj 29 lipca.
- Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zostali skierowani do zdarzenia drogowego na jednym ze sklepowych parkingów, gdzie świadkowie ujęli nietrzeźwą kobietę, która jadąc swoim peugeotem uszkodziła trzy prawidłowo zaparkowane pojazdy. Na miejscu policjanci wyczuli od kobiety silną woń alkoholu, ale nie była w stanie dmuchnąć w alkomat w związku z czym została przewieziona do szpitala, gdzie pobrano jej krew do badań na zawartość alkoholu - relacjonuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce. - Po sprawdzeniu kobiety w policyjnych systemach okazało się, że ma ona dwa dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Z racji tego, że pojazd nie był jej własnością został przekazany osobie wskazanej, która przybyła na miejsce. 56-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.
(za KMP Siedlce)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze