REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Siedlce: Kobieta poznała mężczyznę. Zaprosiła do siebie i… okradła

Nie na taki przebieg zdarzeń liczył zapewne 56-latek z powiatu węgrowskiego, który w jednym z siedleckich sklepów zapoznał kobietę. Ta zaprosiła go do swojego mieszkania…

– Mężczyzna przystał na propozycję i poszedł z nią do jej mieszkania, gdzie przebywał inny mężczyzna. Wspólnie spożywali alkohol. Po pewnym czasie kobieta wyrwała 56-latkowi portfel, a obecny na miejscu 41-latek przyłożył mu do szyi nóż i groził jego natychmiastowym użyciem. Mężczyzna wykorzystując zamieszanie, uciekł z mieszkania i poinformował policję – relacjonuje kom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy KMP Siedlce. – Natychmiast skierowano na miejsce dostępne patrole. Policjanci udali się do wskazanego mieszkania, ale mimo wezwań nikt nie otworzył im drzwi. Na miejsce przybyli więc strażacy i przy użyciu drabiny z wysięgnikiem, pomogli policjantom dostać się do środka mieszkania, gdzie zatrzymali oboje sprawców. Ponadto ustalono, że 41-latek jest poszukiwany przez sąd. Podczas interwencji kobieta znieważyła policjantów i naruszyła ich nietykalność cielesną. Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Mężczyzna za kradzież rozbójniczą, za którą grozi do 10 lat pozbawienia wolności,a kobieta za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

(za KMP Siedlce)

8 KOMENTARZE
 1. Poznał Babę w sklepie i poszedł z nią do jej mieszkania. Panie! nie żal mi Pana, ciesz się, żeś cały i zdrowy..i módl się,żeby żona “zrozumiała”.

  Odpowiedz moderated
  • Aha, czyli twoim zdaniem jak się pozna jakąś kobietę w sklepie i się pójdzie z nią do jej mieszkania to można być zabitym bo się ją poznało? Ty jesteś normalny??
   To była czysta prowokacja, ona wiedziała że tam ktoś już na nich czeka i w jakim celu go tam zabiera, wysłał ją żeby zwabić kogoś do domu i okraść bo pewnie nie mieli za co chlać, zwykle przestępstwo…

   Odpowiedz moderated
 2. Polska katolicka gościnność.
  Po prostu chcieli by gość wspomógł przytułek lub dom sierot albo na tacę…
  Nie to jednak porządni ludzie.

  Odpowiedz moderated
 3. “Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam, nic gorszego na Świecie nie przytrafia się nam…”

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje