REKLAMA
21.8 C
Siedlce
Reklama

Rafał Trzaskowski będzie w Siedlcach

W najbliższy piątek, 15 września do Siedlec przyjedzie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Spotkanie z politykiem rozpocznie się o godz. 16.15 na Skwerze im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach.

103 KOMENTARZE
 1. A po co nam ten człowiek, chce zalać Siedlce ściekami z oczyszczalni? Trzaskowski niesie kłopoty, gdzie tylko się pojawi. Precz z tym nierobem i dupiarzem

  Odpowiedz moderated
  • Boisz się, że siedlczanie będą mieli okazję usłyszeć parę słów prawdy? Słusznie się boisz. Porównanie z kłamstwami Morawieckiego może być bolesne dla ciebie i tobie podobnych.

   Odpowiedz moderated
   • Od ELEKTROWNI mamy u siebie ,,fachowca,, na T.- jednego roku buduje drugiego rozbiera ,a teraz znowu startuje na listach.

    Odpowiedz moderated
  • Jak na razie to ściekami (a raczej obornikiem) to miasto śmierdzi i wytrzymać się nie da!! Czy ktoś może coś z tym zrobić???

   Odpowiedz moderated
   • Gal Anonim. Człowiek Tuska przyjeżda po to żeby robić zamęt.Widać na zdjęciach to grono pedagogiczne chyba czasów z.komuny.Tak bardzo chcą zadbać o oświatę,? Mieli na to dużo czasu jak rzadzili nie było nie dawli podwyżek nie było akurat pieiniedzy..Kiedy podwyższa PIS to i oni by dali jeszcze więcj ale nie swoją ręka..Czyżby chcą znowu zafundować dzieciom miradbelki i szczaw? Zakupy na zeszyt. W szkołach dark Qeen {czarna królowa} jacyś latarnicy , zeby dzieciom mieszać w głowach.

    Odpowiedz moderated
  • W Siedlcach gówno wylewa się codziennie nie tylko na ulicę i nie tylko z oczyszczalni ścieków czego jesteś najlepszym przykładem

   Odpowiedz moderated
  • jak te kłamstwa pisowskie ludziom umysły wyprały , tak dać sie ogłupić ?, żeby mogli kraść bezkarnie , jak to premier ładnie powiedział, “ludzie są tacy głupi, ze im sie wszystko wciśne ” i bedą zapierniczać za miske ryżu
   przykre

   Odpowiedz moderated
 2. Normalni ludzie przyjdą na to spotkanie, bo pisiorów należy zepchnąć w polityczny niebyt i rozliczyć przed sądami. Polska za dwa lata byłaby jak Afganistan pod rządami talibów.

  Odpowiedz moderated
  • Raczej nie przyjdą. Rządy Trzaskowskiego w Warszawie to taka kopia rządów pisu w Polsce z uwzględnieniem skali. I też będzie mówił o zlodziejstwie (tym razem Morawieckiego) i rozwoju, ile to państwo nie skorzysta. Niestety, Gronkiewicz-Waltz była jaka była, ale Trzaskowski jej do pięt sięga.

   Odpowiedz moderated
   • do Taka Prawda: Prawda jest taka, że Warszawa to samograj. Najbogatsze miasto w Polsce zawsze się obroni, niezależnie kto by nim nie rządził.

    Odpowiedz moderated
    • Edziu Listonoszu i kolego Taka Prawda – ośmielę się dodać że ani Trzaskowski, ani Hanka Gronkiewicz-Waltz, ani rządy kaczyńskich nie wypełniają wg mnie warunku lokalnej troski o budżet, dobrostan i godność mieszkańców.
     “warszawka” (podobnie jak trójmiejskie klimaty) to mafia i tam urzędnicy są umoczeni, jednak bez solidnego wymiaru sprawiedliwości nie poznamy szczegółów tych biznesików.
     Czy za rządów LECHA Kaczyńskiego została ukrócona i rozliczona mafia reprywatyzacyjna? NIE.
     a może jego rządy w mieście wyłapały przekręt na nieszczęsnej Czajce? NIE
     Oni wszyscy lubią tytułowanie ich różnymi naukowcami i włodarzami ale do ideału miejskich lub państwowych zarządców DALEEEEEKO.

     Odpowiedz moderated
 3. ”Szambelan” warszawski w Siedlcach ?
  Ciekawe kogo on namówi do zmiany poglądów że PO i ta cała ich narracja jest słuszna ?
  Warszawy nie ogarnia ten człowiek a nas mieszkańców Siedlec chce uświadamiać że rządy 8 lat PO-PSL to pasmo samych sukcesów .
  Pamięć wiadomo zanika ale wiem jak było , było bardzo źle .

  Odpowiedz moderated
  • A rządu pisuaru w Siedlcach to katastrofa, gigantyczne zadłużenie które do dziś odbija się czkawką.

   Odpowiedz moderated
   • Nie jestem fanem PISu, ale będę na nich głosował, bo jako jedyni mają program, cele i są w miarę wiarygodni. Reszta to pośmiewisko i mordy do koryta chętne. Nie jestem trollem, ani pisiorem, ale patrzę, co będzie dla nas dobre w przyszłości. Oni świeci nie są, ale lepszego wyboru nie ma dziś. Pozdrawiam

    Odpowiedz moderated
    • To Iganie nie głosują na Jacusia vel kerowcę derektora , podróznika z partii do partii? co jest z wami iganiaki

     Odpowiedz moderated
   • Uroczyste przekazanie wozów bojowych strażakom odbyło się przed Urzędem Wojewódzkim w Kielcach. Zorganizowano je z wielką pompą
    Gospodarzem uroczystości był Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski, a jednocześnie kandydat PiS w wyborach do Sejmu. Z opozycji nie było nikogo, bo nikt nie dostał zaproszenia. Stawiła się za to mocna delegacja parlamentarzystów z PiS-u – w sumie aż 11 osób.
    Najciekawsze jest to, że niektóre wozy służą druhom już od wielu miesięcy.

    Odpowiedz moderated
 4. co za plaga? Morawietzki, Czaskoski… sami niszczyciele Polski, jeszcze brakuje ……………………..

  Odpowiedz moderated
  • Tusk już był w tym roku w Siedlcach w styczniu, więc drugi raz nie przyjedzie
   Tym razem Pan Orzełowski nie doczeka się wsparcia od byłego premiera

   Odpowiedz moderated
 5. Tam to się wały kręci wystarczy zezwolić na większe kontrakty. Afery reprywatyzacyjnej też niedostrzegali:)) Samej Hannie się należało po tzw. pociotkach 😉

  Odpowiedz moderated
  • afera reprywatyzacyjna zaczęła się za PIS – kamienica przy Nabielaka została zwrócona decyzją pisowskiego komisarza.

   Odpowiedz moderated
 6. nareszcie normalny człowiek, a nie wypierdek wschodnio wiejski, tylko nie wiem jak się odnajdzie w tym ciemnogrodzie, przecież to lata świetlne, co widać po komentarzach.

  Odpowiedz moderated
  • Hej oświecony, zapewne na co dzień zachwycasz się komentarzami silnych razem więc nie dziwię się że te to dla ciebie ciemnogród. Z tamtych to dopiero bije nowoczesność. Gratuluje idoli.

   Odpowiedz moderated
  • W czym problem? Pakuj manatki i do Warszawy tam Ci będzie lepiej po co siedzisz w tym wypierdku,ciemnogród się zapyziały ,,yntelygencie”

   Odpowiedz moderated
 7. Jakieś okazyjne pomieszczenia dla “strajku kobiet ” potrzebne 😉
  Może się uda przekonać zaściankową społeczność że chłop z chłopem w parze to samo zdrowie, takie jak natura chciała i może dać światu przyrost demograficzny:))
  Musimy ich podpierać wprowadzą nam aborcję na życzenie a kryzys narodzin zastąpią za nas emigranci z Afryki!

  Odpowiedz moderated
   • muzułmańskich migrantów nikt do nas nie ściąga, bo sami się tu pchają za sprawą Łukaszenki i Putina

    Odpowiedz moderated
    • No tak, PISowcy akurat ściągają tu imigrantów z Afryki. 350 tysięcy lewych wiz zostało wydane w Polskich ambasadach za jedyne 4-5 tysięcy dolarów na osobę. W pośrednictwie wydawania Polskich wiz uczestniczyła ta sama firma, która ściąga imigrantów do Białorusi. Ale to PIS wam wmówił że jest krystaliczny, że stawia mur, że walczy z imigracją. Głupi naród, Morawiecki mówił prawdę że nadajecie się do “zapier**lania za miskę ryżu” i “można wam obiecać wszystko, tylko trzeba później te nadzieje wygaszać”.

     Odpowiedz moderated
     • PIS postawił mur, żeby Łukaszenka konkurencji mu nie robił. O dochody swoich ludzi pis przecież zadbać potrafi.

      A tego muru to jedynie niedźwiedź dał rady pokonać, imigancji chodzą jak chcą.

     • muzułmańskich migrantów nikt do nas nie ściąga, bo sami się tu pchają z powodów ekonomicznych

     • Do …….
      350 tysięcy lewych wiz? Nie odróżniasz liczby wszelkich wiz od lewych. Komunikat prokuratury mówi o liczbie ponad TYSIĄC razy mniejszej (mniej niż 300). Jak już się rozgorączkowałeś świadomie czy nieświadomie to nabierz powietrza i się odrobinę uspokój.
      PS
      Dobrze, że prokuratura prowadzi śledztwo i chyba kilka osób już aresztowano. Brawo.

 8. Chętnie posłucham otwartego i uśmiechniętego człowieka, nie skażonego notorycznymi kłamstwami…..i chciwością oraz przepisywaniem majątku na żonę….suweren pamięta…

  Odpowiedz moderated
 9. Do tych pisiorkow z ciemnogrodu ,było posłuchać Pinokia jakie farmazony gadał jak pijany pod sklepem po 4 głębszych.Madrych ludzi się boicie bo ciemniaki jesteście którym berety TVP zryla i tego już żaden psychiatra nie zmieni.

  Odpowiedz moderated
 10. Rafał jest największym zagrożeniem dla pisuaru dlatego będą wylewać na niego kalumnie. Mądry facet i wykształcony dlatego tak się go boją.

  Odpowiedz moderated
 11. Spokojnie PiSowcy, do was jadą panowie z Afryki na wizach które im sprzefal PiS za pośrednictwem białoruskiej firmy- tak białoruskiej tej samej co przywozi , uchodźców,, na granice z Polską. Takie jsja za min 5 tys dolarów od głowy, PiSowska uczciwość i dbałość o granice

  Odpowiedz moderated
 12. na co ten pozer w naszym Mieście? Czego tu szuka? Historia go oceni czy dobrze rządzi miastem………

  Odpowiedz moderated
 13. jeszcze jego tu brakowało. To już sz. pani. Myszka-Agresorka nie wystarczy z tej formacji? Ta pani chociaż stwarza pozory że coś robi a ten co ma wspólnego z naszym miastem lub regionem? Widać że stołek prezydenta Warszawy to już za mało? Może przyjedzie wprowadzić strefę czystego transportu w centrum lub likwidacje parkingów? A może coś z LPG?

  Odpowiedz moderated
 14. Niech trzaskowski zajmie się Warszawą Warszawa jest tak kiepsko zarządzana pisząc łagodnie, jeszcze chwila i bez pomocy rządu te miasto będzie tragiczne, zresztą trzaskowski to leń, nieuk i na zarzadzaniu się nie zna taksamo jak na cyfryzacji kraju a emigrantów to platforma ściągnie, zburzy mur graniczny, rozbroi polską armię, sprzeda wszystko Niemcom istna makabra.

  Odpowiedz moderated
 15. Oby standardu Czajki nie przywiózł do nas. Tak samo jak diety na robakach, usuwania z uczelni za podlady, otwarcia na poglądy braci że miejsce kobity jest za wielbłądem i koza. A może nowe pomysły UE, zakazu ogrzewania gazem, samochody tylko elektryki, pieniądz elektroniczny, a sądy wyłącznie w osobach tuleji i Żurka.

  Odpowiedz moderated
 16. “Chodzi o to, żeby w Polsce nie działo się to, co dzieje się w wielu krajach Europy Zachodniej. Kłopoty z imigrantami, które kosztowały życie bardzo wielu ludzi, zakłócają normalne funkcjonowanie społeczeństwa. U nas tak nie jest “- dodał. Kaczyński podkreślił też znaczenie budowy zapory na granicy z Białorusią.
  Mówi to w czasie, gdy na jaw wychodza coraz to nowe fakty o zasięgu afery związanej z wydawaniem wiz przez skorumpowanych urzędników.
  Czy ma już aż taką demencję, że nie postrzega rzeczywistości, czy jest aż tak cyniczny i uważa ludzi za idiotów?
  A pisowscy kandydaci aż tak boją się dyktatora, że nie sprzeciwią się wygadywanym przez niego bzdurom?

  Odpowiedz moderated
  • a dlaczego jeleni? Mądry i na miejscu – niech go ludzie słuchają. A Gasiuk jest bardziej z NASZEGO MIASTA niż te wszystkie PISowskie przyjezdne.

   Odpowiedz moderated
    • Jakbyś nie wiedział to Gasiuk nei jest rodowitą siedlczanką. Od 20 lat nie mieszka w Siedlcach. Przez ostatnie 8 lat była tu może ze 3 razy i nic nigdy dla Siedlec nie zrobiła. Potrzebnę są jej głosy jeleni ot cała prawda.

     Odpowiedz moderated
 17. Niech zapyta Sitnika by ten pogonił Cylwika bo na remoncie Starowiejskiej rozbabrali wszystko i nic się nie dzieje. Jeżdżę codziennie obok i widzę jedynie pracowników snujących się bez celu po placu budowy.

  Odpowiedz moderated
 18. Ten człowiek uważał, że konieczne jest zamknięcie kopalnię Turów przecież to czysta dywersja.

  Odpowiedz moderated
 19. A DLACZEGO SPOTKANIE JEST ZAMKNIĘTE DLA ZWYKŁYCH MIESZKAŃCÓW A TYLKO DLA PRACOWNIKÓW OŚWIATY ?

  Odpowiedz moderated
  • Skwer Kościuszki zamknięty? A bilety będzie sprzedawał Morawiecki? (żart)
   To na spotkania z Jarozbawem trzeba mieć zaproszenie, bo on boi się normalnych ludzi.

   Odpowiedz moderated
 20. PIS , PO jednen hu…. dwie największe partie to zawsze będą się tylko przekrzykiwać, w tych wyborach ważne żeby nie było takiej patologii jak teraz że jedni mają ponad 50% i robią co chcą.

  Odpowiedz moderated
 21. Trzaskowski, Tomczyk, Brejza, Gasiuk-Pihowicz – to mój team, na Polskę. Emerytom dziekujemy!

  Odpowiedz moderated
 22. Nie wierzcie w ta propagande trolli PISu, że Warszawa jest źle zarządzana….. Warszawa jest czystym miastem z nowoczesnym transportem miejskim o którym inne PISie dziury, a nawet inne miasta w Europie, mogą tylko pomarzyć.

  Problem ze ściekami to Wasz Ś.P. Kaczyński zafundował – to on przygotował projekt Czajki jak był prezydentem…. także warto doczytac kto za co odpowiada.

  Odpowiedz moderated
  • Bo jest źle zarządzana?
   Usilnie blokuje się ruch samochodowy nie oferując nic w zamian. No chyba, że chodzi o urzędników czy samego prezydenta. Oni przecież musza się tak poruszać i mogą parkować w bramach czy na zakazach.
   Transport miejski zapewne jest najlepszy w Polsce (a procentowo popularniejszy wśród mieszkańców porównując do zachodnich metropolii), ale nie dość, że zapchany, to okrajany. Po otwarciu metra na Bemowie skupili się na samym dojeździe do stacji, olewając, że likwidują tysiącom ludzi transport po samej dzielnicy. Oczywiście było o tym głośno w czasie konsultacji, ale po co słuchać ludzi, jak można potem jęczeć, że trzeba wydać pieniądze na przywrócenie kursów.
   Strefy parkowania? Same władze dzielnic przyznają, że nie rozwiązały problemów, za to dodały nowe. Oczywiście nie wpływa to na próby wprowadzania nowych.
   Zła jakość powietrza? Wprowadźmy strefy czytego transportu, bo przecież to wina samochodów, a nie zabudowywania kanałów powietrznych. Przecież ten kopcący samochód na pewno wyemituje mniej zanieczyszczeń, jak będzie musiał objechał strefę dookoła.
   Potrzeba więcej zieleni? Zamiast zopiekować się nieużytkami czy brzegiem Wisły lepsze będą donice i park z palet. No i odbetonowanie placu, które było skrzyżowaniem, a które przecież można zamknąć. Co z tego, że po remoncie dalej jest całe w betonie.
   Nawet wspomniana Czajka. Zamiast stwierdzić istnienie problemu i szukać rozwiązania, lepiej się pokłócić o politykę i co kto zatwierdzał. Ta wiedza na pewno sprawi, że sytuacja się nie powtórzy. Za to można zbudować kładkę za miliony, która będzie się kończyła tuż przed trasą wylotową zamiast za nią – zdecydowanie poprawi to bezpieczeństwo… Swoją drogą, jak to jest, że jeden wypadek, w którym idiota potrącił faceta na przejściu jest wystarczający do przebudowy Sokratesa i zablokowania okolicy, ale nowa kładka nie będzie miała rozdzielonych pasów dla pieszych i rowerów, przez co starcia będą częste?
   Więc jakby nie ugryźć – jest równie kiepskim prezydentem, co wspomniany Kaczyński. Tylko powstało i zostało spartolonych więcej rzeczy.

   Odpowiedz moderated
 23. Do jakiego stopnia zostaliśmy zmanipulowani, ogłupieni, a w pewnym stopniu zdemoralizowani. PiS zrobił swoje, osiągnął efekty .Mieszkańcy Siedlec, a pewnym stopniu znaczna część Polaków woli słuchać człowieka, który zyskał miano “PINOKIA”, Oszusta, aniżeli Trzaskowskiego, człowieka wykształconego, doświadczonego w kontaktach międzynarodowych. Coś z nami jest nie tak. Jest czas, abyśmy otrześwieli, a nie obudzili się w tzw. przysłowiowo rękami w nocniku.
  Panie Rafale czekamy w Siedlcach
  Coś

  Odpowiedz moderated
  • PiS jest jak najgorszy, śmiertelny i złośliwy nowotwór. Opanował już całą tkankę społeczeństwa, która się dala opanować i szkodzi reszcie. To trzeba wyciąć, totalnie w całości, co do każdej najmniejszej komórki, do ostatniej. Inaczej ten rak rozwali do końca cały polski organizm i nie będzie powrotu. Sprawmy, żeby w wyborach ten rak przynajmniej się nie rozrósł jeszcze bardziej, skoro jesteśmy zbyt skundleni, żeby go wyciąć.

   Odpowiedz moderated
  • …i dlatego przyjezdza Trzaskowski zeby to chamstwo stąd wygonic. Wszystko sie zgadza Panie Ferdku.

   Odpowiedz moderated
 24. Może wreszcie siedleccy wyborcy pisu dowiedzą się tego, czego nie usłyszą i nie zobaczą w TVP.

  Odpowiedz moderated
 25. A jak będą sprawdzać, czy jest się pracowniczką/pracownikiem oświaty ???
  Czy zwykła legitymacja nauczycielska wystarczy czy potrzeba zaświadczenia od organu prowadzącego Czy mnie wpuszczą, jeśli prowadzę nauczanie indywidualne w szkole niepaństwowej ?

  Czy chłopi i robotnicy będą wyganiani ?

  Pan Trzaskowski jak zwykle dzieli ludzi na równych i równiejszych

  Odpowiedz moderated
  • czy “żądzą durnie” czy też “rządzą durnie” ???
   co ma na myśli autor wypowiedzi ?

   Odpowiedz moderated
 26. To spotkanie z pracownicami i pracownikami oświaty nie będzie dostępne dla wszystkich.
  Kto nie dostanie się na spotkanie, będzie chciał zobaczyć transmisję w telewizji. Ciekawe, czy zobaczymy to w polskiej telewizji czy w niemieckiej ?

  Odpowiedz moderated
  • A którą niemiecką telewizję zainteresuje występ prezydenta jednego miasta z sąsiedniego kraju w jakimś mieście na wschodzie, o którego istnieniu nie mają nawet pojęcia? Jakoś nie przypominam sobie u nas jakiegokolwiek wspomnienia o wystąpieniu Svobody w Przybramie, nie mówiąc już o transmisji… Trolować też trzeba umieć, to nie rosja, że ludzie uwierzą w każdą brednię.

   Odpowiedz moderated
   • …. jest jeszcze znajoma super stacja Tusk Vision Network i tam będzie transmisja ze spotkania dwóch Prezydentów miast

    Odpowiedz moderated
    • Dla kogo znajoma, dla tego znajoma. Nieznajoma jest zwłaszcza Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, bo dziwnym trafem nie ma jej na liście stacji, choć dostępna jest pełna baza od 1993, włącznie ze stacjami lokalnymi. Druga skucha.

     Odpowiedz moderated
 27. Ta normalność trzaskowskiewgo i to, że ma wyprowadzić chamstwo z miasta piszący takie teksty mają prawo, ale nie ma w tym prawdy (owszem chamstwo wszędzie można spotkać nie ty w Siedlcach, ale w Warszawie, Europie czy poza nią).

  Odpowiedz moderated
  • Jak to nie wiesz. To ten co plastrem reperuje szybę w drzwiach. I wszędzie poprawia ruch malując bus-pasy. Do tego robi strefę relaksu w ścisłym centrum i na dodatek z palet. O finansowaniu kóz nad Wisłą nie wspomnę. Nowoczesny wizjoner. Jak można nie znać p. Trzaskowskiego.

   Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje