REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Pilnie potrzebna krew dla policjanta z Łochowa!

Asp. szt. Zbigniew Korczak z Komisariatu Policji w Łochowie, który choruje na białaczkę, miał 14 września przeszczep szpiku. Żeby powrócił do pełni zdrowia, pilnie potrzebna jest krew,  która obecnie codziennie jest u niego przetaczana.

– Pomóżmy, okażmy wielkie serce i oddajmy krew – apelują koledzy policjanci.

Wszystkie chętne osoby mogą oddać krew w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie ul. Indiry Gandhi z dopiskiem KREW DLA ZBIGNIEWA KORCZAKA oraz w innym punkcie krwiodawstwa w całej Polsce.

Przed oddaniem krwi ze wskazaniem należy podać następujące dane: ZBIGNIEW KORCZAK, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie ul. Indiry Gandhi.

W najbliższy piątek 6 października w godz. 9-13 na Rynku Mariackim w Węgrowie stanie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tam również będzie można oddać krew zaznaczając wcześniej, że jest ona dla Zbigniewa Korczaka.

3 KOMENTARZE
  1. Proszę wytłumaczyć nam czytelnikom jak konkretnie oddana krew przez osobę X z drugiego końca Polski ma pomóc tej osobie?

    Odpowiedz moderated
  2. W 2022 roku w Polsce 18% pozyskanej krwi trafiło do pacjentów. Reszta została potraktowana jako nadwyżka i sprzedana. Zarobiono na tym ok191 mln PLN.

    Odpowiedz moderated
  3. Ja tego nie rozumiem tyłu jest zdrowych Policjantów i Policjantek czy nie mogą zrobić dobrego uczynku dla kolegi i pomóc mu oddając krew. Przecież to powinno być wśród znajomych nie tylko pomoc ale obowiązek.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z...

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje