REKLAMA
-4 C
Siedlce
Reklama

Ponad 100 interwencji strażaków w powiecie siedleckim

Strażacy z terenu powiatu siedleckiego mają pełne ręce roboty. W ciągu ostatniej doby interweniowali ponad 100 razy.

Jak informuje mł. bryg. Paweł Kulicki, oficer prasowy KMP Siedlce, najwięcej interwencji dotyczyło drzew i połamanych gałęzi, które spadały na drogi lub zrywały linie energetyczne. Drzewo spadło też na samochód w Golicach, na szczęście nikomu nic się nie stało. Jest także dużo wezwań do kolizji. Kierujący nie radzą sobie z warunkami na drogach i zjeżdżają do rowów.

Nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie sytuacja się poprawiła. Śliskie drogi i niedostosowywanie prędkości do panujących warunków, będą zbierać swoje żniwo. Apelujemy o wzmożoną ostrożność!

3 KOMENTARZE
  1. Aura zawsze zaskakuje i czasami przysparza problemów. Najbardziej męczące w taką pogodę są Liczne samochody tzw.”L-ki” z nauki jazdy-wiem i rozumiem,że oni muszą się gdzieś uczyć ale,czy w takich warunkach na objazdach czy trudnych odcinkach dróg nie powinno ich być. Mogą ćwiczyć na placach manewrowych, w mieście .W taką ślizgawicę niech jadą już Ci co są przed samym egzaminem a nie osoby co siadły za kierownicą pierwszy raz.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje