REKLAMA
25.5 C
Siedlce
Reklama

Paweł Kukiz w Sokołowie Podlaskim i Węgrowie

W Sokołowie Podlaskim i Węgrowie odbędą się dzisiaj (19 września) spotkania z startującym z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości – Pawłem Kukizem.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają parlamentarzyści partii rządzącej z naszego regionu – Maria Koc, Waldemar Kraska i Maciej Górski. Spotkanie w Sokołowskim Ośrodku Kultury rozpocznie się o godz. 17, natomiast w węgrowskim Centrum Dialogu Kultur dwie godziny później.

21 KOMENTARZE
 1. Ja się spotykam z cookizem ścierając kurz z meblościanki, albo myjąc podłogę.
  Więc podziękuję za kolejną możliwość spotkania.

  Odpowiedz moderated
 2. "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato" - to słowa sprzed kilku lat samego Pawła Kukiza.

  Dziwię się panu Krasce, pani Koc, że swoimi nazwiskami firmują tego osobnika.

  Jest takie powiedzenie: z kim się zadajesz – takim się stajesz.

  Odpowiedz moderated
 3. Kukiz, mówił: ,,naplujcie mi w twarz, jeśli zostanę politykiem”
  I dalej pcha się do polityki.
  Dogadał się z PIS-em i jego fundacja dostał 4,3 mln i ma głosować jak mu każą!!!
  Za kasę Kukiz zrobi wszystko

  Odpowiedz moderated
  • 4,3 miliona złotych na fundację? dobre branie mają w tym stawie.
   Ale to chyba wciąż mniej niż phemieh Mateuszek (doradca kaczora Donalda) “zaryzykował” w instrumenty finansowe
   oparte na inflacji w cieciej eRPe
   – podobno 4,6 miliona uczciwie zarobionych w pożyteczny sposób dla dobra ludzkości

   Odpowiedz moderated
 4. A pamiętacie ludzie jak Kukiz mówił w wywiadzie radiowym mówił, że nie ma już pieniędzy na działalność polityczną i otrzymał 4,3 mln zł dotacji z budżetu państwa od Morawieckiego.
  PIS kupił Kukiza.

  Odpowiedz moderated
 5. A pamiętacie gdy Kukiz w wywiadzie radiowym mówił, że nie ma już pieniędzy na działalność polityczną i nagle otrzymał 4,3 mln zł dotacji z budżetu państwa.
  PIS kupił Kukiza za nasze pieniądze!!!

  Odpowiedz moderated
 6. W CDK w Węgrowie jest scena. Rozumiem że Kukiz tam ma jakiś repertuar? I niech ktoś powie że mamy rozdział państwa od kościoła. Spotkanie wyborcze w klasztorze w którego remont zaangażowana była Pani Koc (PIS) z Kukizem – antysystemowcem i kiedyś-anarchistą. Jak to się perspektywa zmienia. I nie zeby remont i oddania CDK było czymś złym, ale wszystko co tam ma miejsce odkąd zostało otwarte, jest sygnowane spółkami skarbu państwa i konkretnym nadaniem politycznym.

  Odpowiedz moderated
 7. Paweł Walesic z końcem sierpnia 2022 r. stracił stanowisko radnego PiS. Po ujawnionym skandalu z podsłuchiwaniem podwładnej elektroniczną nianią sam złożył rezygnację.
  “Rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło za porozumieniem stron. Jednak bez obowiązku świadczenia pracy przez pana Walesica, bo w tym przypadku doszło do przekroczenia uprawnień i nie możemy tolerować takich zachowań” – powiedział wówczas Mariusz Bodo, sekretarz województwa świętokrzyskiego (Radio Ostrowiec).

  Jak się okazuje, Paweł Walesic długo nie pozostał bez pracy. Obecnie były radny PiS jest zatrudniony w Świętokrzyskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Kielcach, a instytucją kieruje Jerzy Wrona – radny PiS z Ostrowca Świętokrzyskiego, a prywatnie znajomy Pawła Walesica.

  Jak do sprawy odnosi się marszałek województwa świętokrzyskiego z PiS? – Ludziom trzeba pomagać. Pan dyrektor Wrona powiadomił mnie o tym, że koledze z Ostrowca daje szansę mówi marszałek Andrzej Bętkowski – ten sam, którego syn urządził libację w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie.

  Odpowiedz moderated
 8. cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +, cela +,

  Odpowiedz moderated
 9. Przypomnijcie mi który poseł się kiedyś zarzekał że nie jest przekupny ?
  I że jak przejdzie kiedyś do PiS to oświadczył że wtedy prosi by nazywać go “SZMATĄ”.
  No który to taki (p)oseł był ?

  Odpowiedz moderated
 10. Co z tego że przeszedł do PiSu? tylko krowa zdania nie zmienia, a on jest człowiekiem więc zrozumiał kto jest lepszy dla Polski i ich poparł…

  Odpowiedz moderated
  • On czyli Kukiz nic nie zrozumiał, poszedł za kasą.
   Nie porównuj do krowy. Krowa to chociaż mleko daje i na siebie zarabia.
   A Kukiz co zrobił pożytecznego przez ostatnie lata?

   Odpowiedz moderated
  • A fuj z tym wszystkim.
   Kasa rządzi, tylko kwestia ile masz.
   Tak był, jest i będzie.
   Możemy się z tym nie zgadzać ale nie zmienimy tego.

   Odpowiedz moderated
 11. Cała telewizja, niegdyś publiczna, została postawiona w stan kampanijnej gotowości. Każda redakcja regionalna dostała wytyczne, z których — jak słyszymy — wynika, że teraz TVP ma być obecna na konferencjach polityków startujących “z ich okręgów” i zadawać pytania ustalone wcześniej w Warszawie. Nie chodzi oczywiście o sprawy lokalne, bo te nikogo w siedzibie TVP przy pl. Powstańców nie interesują. Pytania na tym etapie mają dotyczyć dwóch spraw: relokacji uchodźców i planu obrony przed rosyjską agresją na Wiśle.

  — Początkowo, kilkanaście dni temu, dostaliśmy informację, że Warszawa chce nam pomóc w kampanii, bo wiedzą, jak mało mamy środków i będą przysyłać nam wkład do serwisu — słyszymy w jednym z ośrodków TVP. — 6 minut codziennie. To była taka pomoc, jak bratniego Związku Radzieckiego, bo ani słowa nie można było zmienić. Teraz dostajemy codziennie pytania.

  Rzeczywiście (tę historię opisała “Gazeta Wyborcza”) na wszystkich antenach regionalnych TVP pojawiają się identyczne tematy z identycznymi zapowiedziami przysłane z Warszawy. Tak się składa, że dotyczą albo obietnic wyborczych PiS, nawet tych najdrobniejszych, albo są odbiciem kampanijnej narracji PiS.

  Do tego dochodzą media — gazety i portale — lokalne, kupione przez imperium Daniela Obajtka. To nie tylko lokalna prasa, to przede wszystkim bazy danych o prenumeratorach, które można wykorzystać w kampanii wyborczej. To doskonałe narzędzie prowadzenia kampanii bezpośrednio w okręgach wyborczych.

  W “Gazecie Wrocławskiej” można przeczytać artykuł pt. “Prawo i Sprawiedliwość. Oto program partii zdobywającej uznanie obywateli”. Dokładnie identyczny jest w “Głosie Wielkopolskim” i w “Gazecie Lubuskiej”. W każdej z gazet jest on po prostu kopią tego, co można przeczytać na portalu i.pl należącym do Orlenu. Autor pisze o sobie, że zajmuje się głównie sprawami rozrywkowymi i kryminalnymi, ale ostatnio także polityką. Po prostu wszystkie ręce na pokład w służbie partii.

  To oczywiście nic nowego ani nadzwyczajnego, że Prawo i Sprawiedliwość korzysta z budowanego przez siebie przez osiem lat narzędzia medialnego w kampanii wyborczej. Trzeba jednak pamiętać, że w zeszłym roku 2,5 mln gospodarstw domowych miało dostęp wyłącznie do TVP. Ci wyborcy po prostu nie mają szans dowiedzieć się o aferach i — jak mówi prezes PiS — aferkach partii rządzącej, a co za tym idzie, nie mają szans podjąć w pełni świadomej decyzji przy wyborczej urnie.

  Odpowiedz moderated
  • Sprawdzone metody – wzorem z serialu “Ranczo”.
   W bodajże 9 sezonie Rancza Czerepach radzi Więclawskiej, aby w kampanii wyborczej na wójta na spotkania jej kontrkandydata wysyłała opłaconych klakierów z przygotowanymi pytaniami, które mają Dudzie zadawać. Pytania bardzo głupie i tak skonstruowane, że nie da się na nie odpowiedzieć, w dodatku zawierające pomówienia.

   W rolę tych klakierów – pijaczków z Rancza wcielili się obecnie w realu “dziennikarze” tej – pożal się Boże publicznej – telewizji. Też dostają gotowe pytania z Nowogrodzkiej, też zjawiają się na konferencjach prasowych opozycji i je przerywają nie czekając nawet na moment, kiedy te pytania można będzie zadawać – jak to zazwyczaj na konferencjach prasowych bywało.

   A swoją drogą ciekawe ile policji będzie ochraniać Kukiza w czasie tych jego spotkań.

   Odpowiedz moderated
   • Kilkanaście lat wstecz można było przekonać się czym jest PARTIA kaczystowska – dzisiejsze lamenty nad procederem pisoskim to już tylko łabędzi śpiew pożal się Boże “opozycji” i jej “dziennikarzy”…
    wielka szkoda, że ci którzy od lat grzmią o konieczności dekomunizacji mieli rację o niemożności samooczyszczenia systemu 3RP.

    A poza tym – wolacy, ANDRZEJowi LEPPERowi to czyścić buty, a nie oczerniać – ON poznał się na Jarku Kaczyńskim i jego grupie trzymającej pejczyk.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje