REKLAMA
-3.3 C
Siedlce
Reklama

Nordic Walking i Bieg prawie Górski na zakończenie sezonu

Zima się zbliża, a z nią przerwa (przynajmniej w większości przypadków) w aktywnościach fizycznych w plenerze. Jest okazja, żeby sezon zakończyć z przytupem!

W sobotę 14 października Klub Sportowy NoWi Siedlce i Yulo Run Team Siedlce zorganizują wspólnie III Memoriał Nordic Walking Lidki Borkowskiej (dystans 5 km) oraz IX Bieg prawie Górski (10 km). Rywalizacja rozpocznie się o godz. 12. Wcześniej zaplanowano biegi dla dzieci. Impreza będzie się odbywać w malowniczej scenerii lasu Gołobórz. Zapisy online prowadzone są tutaj.

Wydarzenie będzie miało też charakter charytatywny. NoWi przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie kosztów wycieczki dla podopiecznych siedleckiego domu dziecka.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje