REKLAMA
-7 C
Siedlce
Reklama

Kolejny wypadek! Tym razem zderzyły się dwa pojazdy na DK nr 2

Ok. godz. 16.30 na naszym terenie doszło do kolejnego wypadku drogowego. W miejscowości Grochówka na drodze krajowej nr 2 zderzyły się dwa pojazdy.

Z napływających informacji wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką jadącą w kierunku Terespola. Poszkodowany został kierowca osobówki.

Droga jest nieprzejezdna.

AKTUALIZACJA:

18 listopada po godz. 16. w miejscowości Grochówka na DK2 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

Jak informuje kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji – Kierujący volkswagenem, 35-letni mieszkaniec gm. Zbuczyn, jadąc od miejscowości Grochówka w kierunku Siedlec z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką DAF, kierowaną przez 24-letniego mężczyznę spoza pow. siedleckiego. W wyniku zderzenia kierowca vw z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem DAF przebadany na zawartość alkoholu był trzeźwy. Kierujący vw nie zbadany z uwagi na obrażenia, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Kierowca samochodu osobowego posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zdjęcia Aga Król

8 KOMENTARZE
  1. Połowa kierowców nie powinna wyjeżdżać autem poza obszar swojego podwórka z czego 3/4 zakaz jazdy o zmierzchu i wieczorem.

    Odpowiedz moderated
  2. Gorące pozdrowienia dla wszystkich miłośników letnich opon zimą (także dla Pana z paseratii) – Oto prawdziwe znaczenie słów “Po jaki gwint zimówki na zimę – jakoś się prześlizgam”

    Odpowiedz moderated
    • Zimówki powiadasz?
      Jezdnia miała temperaturę na plusie i śnieg nie zalegał na drodze więc letniaki dałyby radę. Bardziej mi wygląda mi to działanie działanie trzeciej dawki.

      Odpowiedz moderated
        • A co zalecenia marketingowe mają wspólnego z rzeczywistością.

          Poszukaj tych “rzeczywistych” testów na necie (nie jest łatwo) to się zdziwisz.

          Summa summarum, opona zimowa jest lepsza tylko na śniegu, tudzież na błocie pośniegowym.

          Odpowiedz moderated
    • Czlowieku po pierwsze to na żadnym zdjęciu nie widać bieżnika opony, a ty wielki znawców wiesz że to opony letnie i że to właśnie te opony byly przyczyna tego wypadku, to jesteś niezły jasnowidz tylko że wróżysz z gó..a

      Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Kiedy wybuchła afera, odbierała nocne telefony, SMS-y i propozycje od zboczeńców

Do sieci trafiły zdjęcia dyrektor liceum w Kosowie Lackim, która prowadziła lekcje w dość odważnym stroju. Burmistrz mówi, że to, co zobaczył, jest godne potępienia. Bohaterka zamieszania twierdzi, że padła ofiarą hejtu.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Chatka Mikołaja w Siedlcach – przyjdź, kup bombkę, a dochód wesprze Dom Dziecka w Kisielanach

Podopieczni Domu na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach stworzyli wspólnie ze swoimi wychowawcami piękne bombki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup sprzętu AGD dla placówki.

Siedlce: Uczennice pomogły starszej pani leżącej na chodniku

Uczennice klasy 1 Technik Fotografii i Miltimediów z ZSP Nr 5 w Siedlcach nie przeszły obojętnie obok potrzebującej wykazując się empatią i chęcią niesienia pomocy.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje