REKLAMA
-4 C
Siedlce
Reklama

KM PSP w Siedlcach grantobiorcą programu „Bezpieczne Orlęta” Fundacji Orlen

30 kompletów ubrań i hełmów strażackich dla dzieci oraz dwa defibratory szkoleniowe trafiły na wyposażenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

Stało się tak dzięki temu, że siedlecka komenda znalazła się w gronie grantobiorców programu „Bezpieczne Orlęta”, prowadzonego przez Fundację Orlen. Jego celem jest wsparcie miejskich i powiatowych komend Państwowej Straży Pożarnej z całej Polski w działaniach edukacyjnych, jakie prowadzą wśród najmłodszych. Przy KM PSP w Siedlcach działa salka edukacyjna „Ognik”.

– Teraz dzieci odwiedzające naszą salę „Ognik” mogą jeszcze bardziej poczuć się jak prawdziwi strażacy – mówi mł. asp. Daria Lipińska.

Zapisy na bezpłatne zajęcia edukacyjne prowadzone są tutaj.

3 KOMENTARZE
  1. A ja mam pytanie do komendanta PSP. Czy w podległych OSP np. w Żeliszewie wieszanie baneru kandydata do sejmu na ogrodzeniu jest etyczne??? Bo moim zdaniem OSP nie powinno propagować żadnego z kandydatów.

    Odpowiedz moderated
  2. Czy wieszanie banerów kandydatów do sejmu na ogrodzeniu OSP Żeliszew mieści się w kategoriach dobrego smaku i apolityczności służb??? Dodam że również na ogrodzeniu szkoły podstawowej w Żeliszewie również jest prowadzona agitacja wyborcza.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje