REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Trwa niemoc PSG KPS Siedlce

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy w ostatnim tegorocznym meczu zmierzyli się na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork. Dobrze weszli w spotkanie, wygrywając premierową partię do 22. Gospodarze szybko się otrząsnęli i to oni zapisali na swoją korzyść następnego seta, wyrównując stan meczu. Wydaje się, że decydująca dla losów konfrontacji była trzecia partia, która rozstrzygnęła się na przewagi. Wojnę nerwów 30:28 wygrał Mickiewicz. A w kolejnym secie postawił kropkę nad i, zwyciężając gładko do 20 i w całym meczu 3:1.

Mickiewicz Kluczbork – PSG KPS Siedlce 3:1 (22:25, 25,21, 30:28, 25:20). 

Siedlczanie zajmują aktualnie w tabeli 10 miejsce.  W Nowym Roku, miejmy nadzieję już odmieni, wrócą wyjazdowym spotkaniem z Olimpią Sulęcin.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje