REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Porażka PSG KPS Siedlce w ostatnim domowym meczu w 2022 roku (galeria zdjęć)

Siedlczanie nie weszli dobrze w spotkanie. Przegrali dwa pierwsze sety na przewagi do 25. Trzecią partię wygrali do 21. Wydawało się, że KPS pójdzie za ciosem, tak jednak się nie stało. Kolejny, jak się okazało decydujący set, padł łupem gości do 19

PSG KPS Siedlce – Chrobry Głogów 1:3 (25:27, 25:27, 25:21, 19:25).

W ligowej tabeli KPS spadł na 10 miejsce. Jeszcze w tym roku, 21 grudnia siedlczanie zmierzą się na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork. 

2 KOMENTARZE
  1. To jest zespół
    Przecież na to się nie dało patrzeć. Gdzie jest jakieś zaangażowanie w tych zawodnikach. Mamy w tym roku bardzo dobrego sponsora a tu nic nie wychodzi. Przecież jak tak dalej będzie to tylko będziemy drożyna do bicia. A zawodnik z numerem 10 to chyba gra za kare w tym zespole poco on w ogóle jest wystawiany w 1 składzie. Jak jego mina i umiejętności mówią same za siebie

  2. Komentarze
    Taka mina jaki wynik…, co do zaangażowania to należy spojrzeć na ilość punktów z meczy zdobywa ich przeważnie bardzo dużo. Niestety czasem jest gorszy dzień i ból który nie pomaga o czym “laicy”” nie wiedzą. Sponsor tytularny z którego zawodnicy nie mają żadnych korzyści “

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje