REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Szkoła Podstawowa w Strzale na podium Wielkiego Finału PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych, klas: IV, V i VI. W  gronie czwartoklasistów reprezentantem Mazowsza była drużyna ze Szkoły Podstawowej w Żelkowie Kolonii, a szóstoklasistów – ze Szkoły Podstawowej w Strzale.

Każda z ekip liczyła po ośmiu zawodników, w tym dwie dziewczyny. W skład Żelkowa weszli: Filip Antoszczak, Antonina Kuźma, Mateusz Łasocha, Patrycja Borkowska, Kacper Marciniak, Filip Skarus, Bartosz Szwed i Mateusz Frydrychewicz. Opiekunem był Dariusz Garwoliński. Natomiast w drużynie Strzały, trenowanej przez Krzysztofa Rusinka,  znaleźli się: Hanna Szafrańska, Liliana Wakuła, Piotr Grabarski, Samuel De Valle Montewka, Kacper Sobieszak, Mikołaj Nejman, Norbert Gałecki oraz Bartłomiej Wrona

Obie drużyny wypadły bardzo dobrze.  SP Żelków Kolonia został sklasyfikowany na szóstej pozycji. Jeszcze lepiej poszło Strzale, która stanęła na najniższym stopniu podium. Gratulujemy!

1 KOMENTARZ
  1. Gratulacje.
    Gratulacje dla wszystkich młodych rugbistów, szczególnie trenera. To pierwsza drużyna z Mazowsza ma podium Ogólnopolskiego Finału Rugby Tag

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje