REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Dzień otwarty WORD Siedlce

Siedlecki WORD zaprasza w sobotę 7 października w godz. 10-14 na Dzień otwarty. To między innymi w ten sposób siedlecki ośrodek świętuje swoje 25-lecie.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy, ale również dla tych, którzy mogliby już podejść do próbnego egzaminu teoretycznego i praktycznego na kat. B. Wystawiamy samochody egzaminacyjne, będzie więc można sprawdzić swoje umiejętności na placu manewrowym, szczególnie na łuku – informuje Radosław Strzaliński, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach. – Próbne egzaminy będą przeprowadzane przez naszych egzaminatorów. Będzie można poradzić się i liczyć na cenne wskazówki, które przydadzą się na egzaminie.

Oprócz samochodów, będą także: miasteczko rowerowe, konkurencje sprawnościowe, pokazy ratowników
z Meditransu i strażaków z OSP Dąbrówka Ług.

– Pierwszy raz będziemy mieli symulator dachowania i zderzenia. Każdy powinien z niego skorzystać. Sprawdzić, jak działają pasy bezpieczeństwa i dlaczego zapinanie ich jest tak bardzo ważne – zachęca dyrektor Strzaliński.

Będzie też stoisko gastronomiczne ze smakołykami, przygotowanymi przez panie z KGW w Nowakach oraz grochówka ze strażackiego kociołka, przygotowana przez druhów z OSP w Nowej Dąbrówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje