REKLAMA
-5.1 C
Siedlce
Reklama

Zabawa i sport w „Dziewiątce”. Organizatorem KPS Siedlce

Jutro (22 listopada) w Szkole Podstawowej nr 9 w Siedlcach Klub Przyjaciół Siatkówki Siedlce zorganizuje ciekawe wydarzenie sportowe.

Wezmą w nim udział 110 uczniów klas drugich i trzecich. Dzieci sprawdzą się w 10 stacjach ogólnorozwojowych m.in. rzucie do kosza, nauce elementów piłki siatkowej, torze przeszkód czy skoku w dal. Dla każdego uczestnika przewidziano medale, dyplomy oraz mały poczęstunek.

Realizacja projektu odbywa się w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu. Finansowanie pochodzi z Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Kiedy wybuchła afera, odbierała nocne telefony, SMS-y i propozycje od zboczeńców

Do sieci trafiły zdjęcia dyrektor liceum w Kosowie Lackim, która prowadziła lekcje w dość odważnym stroju. Burmistrz mówi, że to, co zobaczył, jest godne potępienia. Bohaterka zamieszania twierdzi, że padła ofiarą hejtu.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Chatka Mikołaja w Siedlcach – przyjdź, kup bombkę, a dochód wesprze Dom Dziecka w Kisielanach

Podopieczni Domu na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach stworzyli wspólnie ze swoimi wychowawcami piękne bombki. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup sprzętu AGD dla placówki.

Siedlce: Uczennice pomogły starszej pani leżącej na chodniku

Uczennice klasy 1 Technik Fotografii i Miltimediów z ZSP Nr 5 w Siedlcach nie przeszły obojętnie obok potrzebującej wykazując się empatią i chęcią niesienia pomocy.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje