REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionego

Akcja poszukiwawcza trwała całą noc. W poszukiwania zaangażowanych było blisko 100 osób.

1 września do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 70-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który rano wyszedł z domu w nieznanym kierunku i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna w przeszłości miał poważne problemy zdrowotne.

– Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą, która trwała całą noc. W poszukiwania zaangażowanych było blisko 100 osób. Do działań włączyli się również garwolińscy strażacy, druhowie, a także Służba Ratownictwa Specjalistycznego. Poszukiwania były prowadzone z użyciem psów tropiących, sprzętów takich jak: noktowizor, termowizor czy dron – opowiada  st. sierż. Anna Uniwersał-Stachniak z garwolińskiej policji.

2 września przed godziną 7 mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyzna został przekazany rodzinie. –  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i wsparcie w poszukiwaniach – powiedziała pani sierżant.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje