REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Siedleccy studenci wicemistrzami Polski

W Lublinie odbyły Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w siatkówce na siedząco. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja Uniwersytetu w Siedlcach.

W zmaganiach uczestniczyli studenci o różnych stopniach i rodzajach niepełnosprawności. Siedlczanie radzili sobie fenomenalnie. Przez fazę grupową przebrnęli niczym burza, wygrywając mecze po 2:0 z AZS Bydgoszcz i AZS Lublin. W półfinale zawodów zmierzyli się z sekcję sportową studentów z niepełnosprawnościami Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponownie zwyciężyli gładko w dwóch setach.

Rywalem Uniwersytetu w Siedlcach w finale był AZS Poznań. Mecz miał zacięty przebieg i do rozstrzygnięcia zmagań potrzebny był tie-break. Ostatecznie 2:1 wygrali poznaniacy. Tym samym na szyjach siedlczan zawisły srebrne medale. Gratulujemy!

Uczelnię reprezentowali: Agnieszka Ozga,  Julia Wróblewska, Julia Jałowiecka, Adam Szymański i Mariusz Szczerbaciuk. Skład uzupełnił student USG Bydgoszcz: Karol Ratusiński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z...

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje