REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Senator Maria Koc będzie “jedynką” PiS w siedleckim okręgu wyborczym

Pod koniec spotkania w Sokołowie Podlaskim, które odbyło się w sobotę 26 sierpnia, prezes Jarosław Kaczyński zachęcał do udziału w październikowych wyborach i głosowania na PiS. Ujawnił też, kto otworzy listę Prawa i Sprawiedliwości w siedleckim okręgu wyborczym, obejmującym m.in. powiat sokołowski.

– Trzeba iść do wyborów. Nawet jeśli się ma jakieś pretensje, to na chwilę trzeba o nich zapomnieć i iść do wyborów. Bo każdy inny wybór to w gruncie rzeczy wybór jednego człowieka, to wybór Donalda Tuska i jego praktyk – mówił Jarosław Kaczyński.

Jak przekonywał, dla mieszkańców Polskich wschodniej i mniejszych ośrodków, właściwie nie ma innego wyboru: – Jest jedna dobra alternatywa dla Polski. Przy wszystkich naszych niedociągnięciach i słabościach, bo ich nie ukrywamy, jest to Prawo i Sprawiedliwość. Jestem przekonany, że 15 października wielka część Polaków to zrozumie i zwyciężymy.

– Zwyciężymy, zwyciężymy – skandowali zebrani przed Sokołowskim Ośrodkiem Kultury.

Jak mówił Jarosław Kaczyński, wyborcy mają do podjęcia kilka decyzji: – Pierwsza decyzja – idę na wybory, druga decyzja – głosuję na Prawo i Sprawiedliwość, trzecia decyzja – na kogo głosuję na liście. Ale to już jest państwa decyzja – zwrócił się do zebranych. – Ja się do tego nie wtrącam, chociaż mamy tutaj na na pierwszym miejscu listy naprawdę wspaniałą kobietę, panią marszałek Koc.

Od 2014 r. Maria Koc jest obecnie senatorem w okręgu nr 47, obejmującym powiaty: garwoliński, miński i węgrowski. W latach 2015-2019 była wicemarszałkiem senatu.

32 KOMENTARZE
 1. I bardzo dobrze, niech Pani walczy o korzyści I interesy naszego regionu. Nie Gdańska czy Krakowa ale nasze tutaj żyjących Polaków

  Odpowiedz moderated
  • Niech ta pani walczy o cokolwiek, nawet o pokój. Ale niech się weźmie do roboty, bo jak dotąd to ona otwierała drogi, które powinny robić gminy i powiaty. Gminy i powiaty tego nie robią, bo im żunt zajumał środki na inne cele.
   A jak ktoś napisze mi, że żunt daje – to mu odpiszę, że daje istotnie – ale Dudy. Rozdawanie kartonowych czeków z moimi pieniędzmi ogarnie każdy Stasiek spod sklepu w Ruchnej.

   Odpowiedz moderated
 2. A co ona zrobiła? Kompletnie nic! Tylko gadanie, gadanie z rzeczywistością mające tyle wspólnego co ja z matematyką.

  Odpowiedz moderated
 3. bo gdy Polacy dojdą do władzy nadejdzie czas rozliczeń za tysiące zgonów, za śmieci z Niemiec, za zasypane kopalnie, za zniszczony handel, rolnictwo, za miesiące do lekarza…

  Odpowiedz moderated
  • Lol, “rozliczenie”. Będzie kolejny “anttsystemowe kukiz”, który systemowo przyssie się do budżetu. Każdy kto myśli inaczej jest naiwny. Wystarczy popatrzeć kto jest na czele list konfederacji i już wszystko wiadomo, że rozliczenie to będzie, ale komu i ile kasy się należy

   Odpowiedz moderated
  • a co ta twoja konfederacja proponuje? Jeszcze żadnego racjonalnego programu nie pokazali….Impreza przy muzyczce i piwku ładnie i luzacko wygląda, ale nic poza tym…

   Odpowiedz moderated
 4. Bardzo dobra decyzja. Maria Koc to jedna z najbardziej pracowitych i uczciwych polityków. Doskonale zna teren i jego problemy. Od lat wspiera samorządowców. Ściąga olbrzymie wsparcie na inwestycje, które zmieniają nasz region. Do tego dochodzi wysoka kultura osobista i trafna analiza tego co się dzieje w kraju.

  Odpowiedz moderated
   • Jeżeli mojego lidera nazywasz RUDY to ja twojego BALBINA. Demokracja działa? Wolność wypowiedzi? Mogę nazwać KACZKA BALBINKA od PTYSIA. Proszę nie cenzurować. Żadnej złośliowości tu nie ma . Pozdrawiam adwersarza i szanowną Redakcję która umożliwia te nasze dysputy.

    Odpowiedz moderated
 5. To ta pani, która jest znana z tego, że nie zmieniła fryzury od 40 lat. Żadnych innych “osiągnięć” nie miała przez ten czas, no może poza tym, że jest przy korycie od 8 lat.

  Odpowiedz moderated
 6. To co mówil o glosowaniu to nie decyzje, to dyspozycje!!! Wykonaj dwie pierwsze, a decyzje dotyczące osoby łaskawie ci zostawiamy, ale nie tak zupełnie, głosuj na kogo chcesz, ale ma to być maria koc.

  Odpowiedz moderated
 7. A czy ta Kloc kiedykolwiek pracowała jak normalny człowiek ? A fryzurka ? Nie powiem kogo mi przypomina. Na myśl przychodzi takie starożytne miasto greckie …..

  Odpowiedz moderated
 8. Wszyscy juz byli, pokazaliscie na co was stac, tylko szabelka wywijać, a gospodarka lezy i kwiczy. Czas na obywatelski oddolny komitet Ruch Dobrobytu i Pokoju. Stop podzegaczom wojennym.👍😉

  Odpowiedz moderated
  • Jak rządzi PIS pokazują ostatnie wydarzenia.
   Mamy epidemię legionellozy – już nie tylko w Rzeszowie, bo są zachorowania w małopolsce i na lubelszczyźnie.
   A co robi minister i wiceminister zdrowia – robi kampanie wyborczą osobista i partii.

   Na kolei paraliż – pociągi zatrzymywane przez nieuprawnione osoby, a gdzie zabezpieczenia, służby itp. itd – na dożynkach i piknikach.

   Taki Tchórzewski dwoi się i troi: dopiero co wbijał łopatę pod budowę kościoła w Siedlcach – i już go widzimy na dożynkach w Wierzbnie.

   Odpowiedz moderated
 9. Dobrze, że PiS podnosi 500+ bo przy tej inflacji ledwie co na alkohol i papierosy wystarcza.

  Odpowiedz moderated
  • Po wyborach i 800+ ci nie wystarczy, bo pisowcy szykują kolejne podwyżki – i to duże – akcyzy na alkohol i papierosy.

   Odpowiedz moderated
 10. PIS nakłamał w spocie i przegrał w sądzie z PO.
  Więc Kaczyński zapowiedział odwet w postaci reformy sądów, które – wg niego – depczą praworządność. Zapewniał, że tym razem działania w tej sferze będą zdecydowane.

  Czyli wyroki muszą być tylko na korzyść PIS i ich popleczników. A już teraz sędziowie boją się orzekać na korzyść pokrzywdzonych przez ZUS czy pisowski bank.
  Właśnie jestem w takiej sytuacji, gdzie w sprawie o odszkodowanie od ZUS – mimo oczywistych faktów i dowodów pozew został oddalony z kuriozalnym uzasadnieniem. Adwokat powiedział mi otwarcie, że sędziowie boją się o swoje dalsze kariery, bo po wydaniu korzystnego wyroku dla poszkodowanego przez pisowskie urzędy mogą starcić nawet prawo do orzekania.
  Pozostaje dokończyć drogę sądową w kraju i domagać się sprawiedliwości w UE. Ale czy dożyję tego – nie wiem, bo w naszych sądach rozprawy ciągną się latami.

  Odpowiedz moderated
 11. Widzę po komentarzach, że kodziarstwo się przestraszyło silnej listy PISu i Marii Koc na jedynce. Oni już widzą przegrane wybory. Lista Platformy jest słaba. Ich jedynka nawet do pięt nie dorasta Pani Marii. O reszcie szkoda pisać. np. P Domańska z Węgrowa. Wszyscy wiedzą jaki ona ma potencjał. Trzecia Droga siedzi cicho, bo boi się wychylić, a Konfederacja nie ma kadr stąd decyzja o wystawieniu Kalinowskiej z Łochowa do Senatu, która przez całe życie jest związana z PSLem i Lancową z PO.

  Odpowiedz moderated
 12. Mieszkania za PIS zdrożały o 300%, nie dziękuję. Mam dość zmowy deweloperów i PIS. Dla obajtów ceny w Warszawie są po 6 tys za m2, dla plebsu mieszkania w Siedlcach po 11 tys za m2. PIS i okradaniu Polaków mówię stanowcze nie!

  Odpowiedz moderated
 13. Liczy się tylko partia - ale to już było i miało nie wrócić, a wróciło

  Co trzeba robić, żeby ponownie znaleźć się na listach PIS – być wiernym nakazom prezesa i płacić składki.

  Statut Prawa i Sprawiedliwości dostępny na stronie partii zawiera załącznik pod nazwą “Zasady reelekcji parlamentarzystów”. W tym załączniku napisano, że przy ponownym wystawieniu posła na listach wyborczych PiS – czytaj: Kaczynski – bierze się pod uwagę m.in. przestrzeganie dyscypliny głosowania, opłacanie składek członkowskich PiS, wypowiadanie się w mediach zgodnie z programem PiS oraz pozostawanie w klubie PiS przez okres całej kadencji, w tym niezawieszanie w nim swojego członkostwa.

  Najbardziej podoba mi się to “wypowiadanie się w mediach zgodnie z programem PiS “.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Zamordowana w Londynie rodzina pochodziła z naszych okolic. Tajemnicę zabrali do grobu

O tragedii w Londynie pisały media na całym świecie. W Seroczynie odbył się pogrzeb ofiar tej zbrodni. Zamordowana rodzina pochodziła z naszych okolic.

Tragiczne zderzenie w Broszkowie (zdjęcia)

Na DK2 w miejscowości Broszków doszło do zderzenia samochodu osobowego z kombajnem.

Jak poszły matury w Siedlcach?

W tym roku w Siedlcach nie bylo ani jednej szkoły, w której maturę zdaliby wszyscy uczniowie.

Wypadek na obwodnicy Siedlec z udziałem czterech samochodów (zdjęcia) – aktualizacja

Na obwodnicy Siedlec, na odcinku pomiędzy rondami w Białkach i Ujrzanowie, doszło do wypadku.

Odszedł ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach

Na oddziale ginekologiczno-położniczym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach odwołano...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje