REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Poznaj moją historię, w której dowiesz się, jak catering dietetyczny zmienił moje życie

Nadszedł w moim życiu dzień, w którym stając przed lustrem, zrozumiałam, że nadszedł moment, w którym koniecznie muszę zrobić coś ze swoim ciałem. Co więcej, zdałam sobie także sprawę, że moje zdrowie znajduje się w kiepskiej kondycji. Dlatego właśnie catering od marki FitnessCatering stał się moją codziennością. Smak, jakość i atrakcyjna cena to tylko kilka zalet. Poznaj moją historię, która być może stanie się Twoją inspiracją.

Catering, czyli niezwykle szeroka gama różnorodnych modeli żywienia do wyboru

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że catering dietetyczny Siedlce to niezliczona ilość jadłospisów do wyboru. Oznacza to, że miałam spory dylemat, jaką dietę dla siebie wybrać. Na całe szczęście okazało się, że firma FitnessCatering to sami specjaliście, którzy zawsze służą dobrą radą i wsparciem. Po podaniu mojego wieku, płci, wagi, trybu pracy, jak również ilości aktywności fizycznej w ciągu tygodnia, udało się wybrać dla mnie doskonały model żywienia, który już po kilku tygodniach stosowania przyniósł pierwsze efekty. Do wyboru miałam naprawdę bardzo wiele opcji. Dieta slim, standard, wegańska, wegetariańska, bez glutenu i laktozy, o niskiej zawartości węglowodanów, o niskim indeksie glikemicznym i wiele innych. Ze względu na chęć utraty wagi wybrałam dla siebie dietę slim. To model jedzenia o obniżonej zawartości tłuszczu i węglowodanów. Duża ilość warzyw i owoców sprawiła, że moje ciało w bardzo krótkim czasie zaczęło zmieniać się na ogromną korzyść.

Catering dietetyczny, który znacznie poprawił komfort mojego życia

Catering dietetyczny, który stał się moim wyborem, sprawił, że znacznie podniósł się standard mojego życia. Dlaczego? Posiłki trafiają codziennie pod drzwi mojego mieszkania. Podczas zamówienia cateringu dietetycznego podałam tylko adres, pod którym chciałam odbierać własną dietę pudełkową. To rewelacyjna usługa, jaką oferuje FitnessCatering. Wreszcie nie muszę stać przez długi czas w korkach miejskich, by móc wykonać zakupy. Co więcej, zawsze, chociaż próbowałam się maksymalnie skupić, robiłam listy zakupów, zawsze zapominałam o jakimś kluczowym składniku, przez co cały proces przygotowania jedzenia był zaburzony. Co więcej, bardzo często zdarzało się także, że kupowałam zbyt dużo warzyw, owoców, przetworów mlecznych czy mięsa, co finalnie kończyło się wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Dieta pudełkowa zniwelowała wszystkie te problemy. Dostaje dokładnie tyle jedzenia, ile potrzebuje. Jest ono zapakowane w designerskie, jednorazowe, w pełni higieniczne opakowania, które nadają się do bezpośredniego spożycia, jak również podgrzewania w kuchence mikrofalowej, co jest dodatkowo bardzo dużym ułatwieniem.

Dieta pudełkowa o najwyższej jakości

Dlaczego catering od FitnessCatering skradł moje serce? Wszystko ze względu na fakt, że marka dba o jakość. Co oznacza to w praktyce? Że wszystkie składniki spożywcze, które są niezbędne, by przygotować obszerne menu, jakie oferuje firma cateringowa, są pozyskiwane jedynie ze starannie wyselekcjonowanych miejsc, które są gospodarstwami rolnymi o ekologicznym charakterze. Dzięki temu mięso, nabiał, ryby, warzywa czy owoce zawsze zachwycają świeżością oraz prostym składem. Nie odnajdziemy w nich sztucznych barwników, konserwantów, jak również polepszaczy smaku. Są to produkty naturalne, które w ogromnej mierze wpływają na nasze zdrowie, już po kilku tygodniach stosowania.

Podsumowanie o Fitness Catering

Odkąd catering trafił na mój stół, wiem, co to znaczy dobre i wartościowe jedzenie. Nie mam ochoty na podjadanie, jem tylko posiłki, które dostarcza mi firma cateringowa, i są one dla mnie całkowicie wystarczające. Jeśli chcesz uwolnić się od sztucznej, przetworzonej żywności, zaczynając prowadzić zdrowy i higieniczny tryb życia, catering dietetyczny od marki FitnessCatering to usługa gastronomiczna stworzona na miarę Twoich potrzeb. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje