REKLAMA
21.8 C
Siedlce
Reklama

Polka XXI wieku

To konferencja, na którą zaproszone są wszystkie kobiety z naszego regionu zarówno te pracujące, jak i spełniające się w roli mam. Odbędzie się 30 września w godz. 15-19 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, a jej celem jest promocja aktywnych postaw kobiecych w różnych obszarach życia zawodowego, społecznego i rodzinnego.

W ramach tego wydarzenia przewidziano trzy panele dyskusyjne: praca i przedsiębiorczość, zdrowie, work-life balance. Jako prelegentki wystąpią kobiety będące na stanowiskach kierowniczych, realizujące się w różnych zawodach, między innymi: Gertruda Uścińska – prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Joanna Kozłowiec – wicedyrektor Siedleckiego Centrum Onkologii, Anna Charuta – dr hab. nauk biologicznych, prorektor Uniwersytetu w Siedlcach, Hanna Wocial – wójt Gminy Jakubów, czy Joanna Moro – aktorka, propagatorka zdrowego trybu życia.

Podczas konferencji będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne – realizowane w ramach akcji „Mammobus” oraz badania skóry w ramach akcji „Dermobus”. Wydarzenie zwieńczy koncert muzyki filmowej.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Szczegółowy program oraz panel do rejestracji uczestników znajdziecie na stronie www.polka21siedlce.konfeo.com oraz na FB. (ed)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje